extra-terrestrial

”TRÓJKĄT ALASKI” – NOWY TRÓJKĄT BERMUDZKI O KTÓRYM MEDIA I RZĄDY MILCZĄ.

”TRÓJKĄT ALASKI” – NOWY TRÓJKĄT BERMUDZKI O KTÓRYM MEDIA I RZĄDY MILCZĄ.

Trudno jest znaleźć kogoś, kto nigdy nie słyszał o tajemniczych zniknięciach statków i samolotów w obszarze znanym jako Trójkąt Bermudzki. Setki dziwnych obserwacji i doniesień, że UFO lub ogromne wiry całkowicie pochłaniają statki wodne, od dawna pobudzają wyobraźnię ludzi.

Jak się jednak okazuje, istnieje wiele miejsc na Ziemi, w których rejestruje się wiele podobnych zdarzeń, ale z różnych powodów nie są one tak medialnie znane jak Trójkąt Bermudzki. Jednym z takich miejsc jest na przykład teren stanu Alaska w USA.

Wierzyć lub nie, trójkąt Alaski ma na swoim sumieniu wiele tajemniczych zniknięć całych grup ludzi, oraz samolotów i innych pojazdów z pasażerami na pokładzie.

Jednym z głównych przykładów niezwykłości tego miejsca jest zniknięcie samolotu z członkami rządu amerykańskiego w 1972 roku.

Hale Boggs (członek Izby Reprezentantów USA) i kongresmen Nick Bengich przelecieli nad Alaską, gdy ich samolot nagle zniknął z radaru.

Po 35 dniach poszukiwań nie znaleziono śladu katastrofy, a dwóch polityków i ich pilot zniknęli. Niektórzy uważają, że przyczyną zniknięcia tego samolotu mógł być konflikt między Boggsem a ówczesnym szefem FBI, któremu nie podobało się zaangażowanie polityka w śledztwo w sprawie zabójstwa prezydenta Kennedy’ego. Według teoretyków spiskowych celowo utrudnił on śledztwo, aby obaj mężczyźni nie znaleźli się po tej rzekomej katastrofie. Oczywiście nigdy nie zostało to udowodnione na podstawie dowodów materialnych, a jedynie na podstawie szeregu założeń i wniosków.

Oczywiście jest to tylko jeden z prawie dwóch tysięcy przypadków rzekomych zaginięć w „drugim Trójkącie Bermudzkim”. Jednak w przeciwieństwie do tropikalnego klimatu Bermudów pogoda na Alasce jest dość ciężka i nie ma żadnych zagrożeń, takich jak dzikie zwierzęta, które mogły przyczynić się do zniknięcia ciał. Oczywiście trudne warunki pogodowe mogą stanowić problem nie tylko dla ludzi, ale nawet dla samolotów. Problem pojawia się jednak, gdy zespoły badawcze d/s katastrof nie znajdują śladów awarii. Dopiero wtedy zaczynają pojawiać się teorie spiskowe, które w jakiś sposób próbują wyjaśnić to zjawisko.

Jednym z najbardziej interesujących wyjaśnień jest odniesienie do teorii, że przyczyną zniknięcia tych pojazdów jest podziemna piramida znajdująca się gdzieś na Alasce. Temat ten miał pojawić się w maju 1992 r., Kiedy Chińska Republika Ludowa zdetonowała na miejscu szkolenia jedną z najpotężniejszych broni nuklearnych tamtej epoki.

Według niektórych raportów podczas chińskich testów amerykańscy geolodzy odkryli dziwną strukturę, którą nazwano podziemną piramidą.

Elizabeth Hole, doświadczona geograf i geolog, brała udział w wykopaliskach na Alasce

W pobliżu góry McKinley, wszyscy członkowie wyprawy byli zaskoczeni, gdy pod bardzo cienką warstwą ziemi udało im się natknąć na imponujący trójkąt, który schodzi głęboko pod ziemię i rozszerza się.

Na swojej stronie na Facebooku Elizabeth powiedziała:

Prawdopodobnie powinna to być piramida. Wcześniej nie było na ten temat żadnych informacji, były tylko lokalne opowieści od mieszkańców, którzy twierdzili, że Alaska ukrywa drugi trójkąt bermudzki, w którym znikają ludzie. Ciekawe, że piramidy znajdowały się w miejscu, o którym mówili miejscowi. Jak dotąd nasze wykopaliska są wstrzymane, ponieważ będziemy potrzebować bardzo potężnego sprzętu. „

Zainteresowanym Elizabeth również podała współrzędne piramidy na swojej stronie na Facebooku:

„Spójrz, a będziesz zaskoczony tym znaleziskiem! Jego współrzędne: szerokość / długość 65 ° 18’51 .41 ”N 153 ° 33’24 .48

Co dziwne, informacje o odkryciu tej piramidy nie pojawiły się w głównych mediach, a ożywienie tego tematu związane jest z amerykańską stacją radiową, która 26 czerwca 2012 r. Opublikowała wywiad z rzekomym pracownikiem amerykańskiej służby kontrwywiadu.

Przedstawił się jako Daug Muchler i, według niego, geolodzy użyli detonacji bomby przeznaczonej do badań skorupy ziemskiej. W pewnym momencie ich testy wykazały istnienie podziemnych struktur w kształcie piramidy, która była znacznie większa niż piramida Cheopsa, naukowcy ustalili jej lokalizację gdzieś w pobliżu Mount McKinley. Według oficera lokalne biuro NBC miało omówić ten temat w wieczornych wiadomościach pod koniec listopada 1992 r., Ale potem zapadła cisza.

Muchler, zainteresowany tym tematem, starał się dotrzeć do tego raportu i zrozumieć, dlaczego postanowiono uciszyć sprawę. Technicy stacji powiedzieli mu, że materiał nigdy nie widział światła i został usunięty z archiwum stacji. Następnie funkcjonariusz, korzystając ze swoich uprawnień, próbował zbadać sprawę w jednym z archiwów wojskowych, co zakończyło się dziwnym spotkaniem z dwoma urzędnikami rządowymi, którzy powiedzieli mu, że wiedzą, czego szuka i że przestanie badać ten temat, ponieważ „Te poszukiwania mogą zagrozić jego zdrowiu i życiu”.

Oczywiście istnieje wielu teoretyków spiskowych, którzy postrzegają to jako źródło „Trójkąta Bermudzkiego z Alaski” lub nawet istnienie tajnej bazy obcych pod skorupą ziemską. Są też tacy, którzy widzą w tym tylko słabą interpretację komunikatu prasowego, który nie dotyczył piramidy, ale raczej trzęsienia ziemi spowodowanego przez testy podziemnych bomb, które wstrząsnęły tymi terenami w 1992 roku.

Historia z podziemnymi piramidami zdecydowanie bardziej „wiarygodna”, ponieważ rządy znane są z tego, że ukrywają niektóre rzeczy przed publicznym okiem. Wystarczy wspomnieć o tajnych bazach CIA w Polsce, które przez wiele lat były wyśmiewane przez polskie media, dopóki nie dowiedziały się o ich istnieniu. Oczywiście, jak w każdym innym przypadku, dopóki nie pojawią się przekonujące dowody, istnieje ona tylko w obszarze spekulacji, co może, ale nie musi być prawdą.

Według dziennikarzy z jednej z wiodących publikacji na Alasce przeprowadzili dochodzenie, w którym można było dowiedzieć się, że terytorium całego Trójkąta Bermudzkiego znajduje się pod nadzorem Pentagonu. Ktoś nawet twierdził, że widział bazy wojskowe na terytorium strefyz anomaliami. Cały trójkąt na Alasce zajmuje aż cztery stany!

Miejscowi twierdzą, że starożytne złe duchy, czyli szamani, żyją w lasach trójkąta Alaski, a naukowcy od dawna identyfikują na tym terenie podwyższone odczyty promieniowania elektromagnetycznego.

Źródło:

https://www.soulask.com/the-second-bermuda-triangle-is-located-in-alaska-the-media-and-the-government-bypass-this-topic/


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

”TRÓJKĄT ALASKI” – NOWY TRÓJKĄT BERMUDZKI O KTÓRYM MEDIA I RZĄDY MILCZĄ.

Globalna Świadomość9 marca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY POCHODZIMY Z ZIEMI? – BARDZO MOŻLIWE, ŻE TO NIE JEST NASZA PLANETA.Następny artykułUSA ZAWARŁY TAJNE POROZUMIENIE Z SZARYMI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSIRIS-REX – NASA SPROWADZIŁA ”COŚ” DZIWNEGO NA ZIEMIĘ ZAGADAKA WODY – SNOWDEN UJAWNIA PRAWDĘ O ”WIZYTACH OBCYCH” W MEKSYKAŃSKIM PARLAMENCIE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”TRÓJKĄT ALASKI” – NOWY TRÓJKĄT BERMUDZKI O KTÓRYM MEDIA I RZĄDY MILCZĄ.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?