Teorie spiskowe

USA ZAWARŁY TAJNE POROZUMIENIE Z SZARYMI OBCYMI W CELU ZAPEWNIENIA PRZETRWANIA RASIE LUDZKIEJ.

USA ZAWARŁY TAJNE POROZUMIENIE Z SZARYMI OBCYMI W CELU ZAPEWNIENIA PRZETRWANIA RASIE LUDZKIEJ.

W wielu kręgach teorii spiskowych twierdzi się, że rząd Stanów Zjednoczonych podpisał tajną umowę z szarymi kosmitami. Dokładna data nie jest znana, ale większość badaczy wskazuje, że umowa została zawarta w 1954 roku. W tedy prawdopodobnie przedstawiciele ”szarych” kosmitów dotarli do bazy sił powietrznych Edwards, wyłącznie w celu skontaktowania się z ówczesnym prezydentem USA Dwightem Eisenhowerem.

Byli oficerowie USAF i US Army zeznawali w przeszłości, że pakt ten był znany jako Traktat IX-Tau (9 TAU) o ochronie ludzkości.

Wspólny cel został ustalony po głębokich dyskusjach, porozumienie stanowić przyzwolenie Szarym na regularne porywanie lub ludzi z obietnicą, że wrócą oni do swoich domów bez szwanku i ze świadomością, że wymazaną pamięcią, tak jak by porwanie nigdy nie miało miejsca.

Ale, jak wielu porwanych było w stanie potwierdzić, sytuacja była nieco inna. Najczęściej porywani przez kosmitów szczegółowo pamiętali owe wydarzenia. W zamian za pozwolenie Szarym na dostęp do eksperymentów na ludzkich, USA miało posiadać dostęp do zaawansowanej wiedzy i technologii kosmicznej.

Kolejną klauzulą ​​w umowie „była wymiana ambasadorów z obu stron. Jednak nie jest jasne, ilu obcych i ludzi było zaangażowanych w ten program wymiany.

Porozumienie Edwardsa było zwieńczeniem serii wydarzeń, które rozpoczęły się w 1947 roku, kiedy pozostałości kosmicznego statku kosmicznego zostały odzyskane w pobliżu Roswell w Nowym Meksyku.

Wśród szczątków znaleziono kilka ciał obcych. Ten incydent z pewnością otworzył szeroko drzwi na zjawisko UFO i z pewnością dał początek współczesnej ufologii. W 1949 r. Miał miejsce kolejny wypadek w Nowym Meksyku, ale tym razem z katastrofy ocalał jeden z obcych.

W 1951 r. Szarzy zbudowali urządzenie komunikacyjne dla Stanów Zjednoczonych, a rok później trwała już stała komunikacja pozaziemska, torując drogę do traktatu z 1954 r. W nocy z 20 na 21 lutego 1954 r. W Kalifornii prezydent Dwight Eisenhower zniknął na krótki czas. Uważa się, że potajemnie udał się do bazy sił powietrznych Edwards na spotkanie z szarymi kosmitami.

Chociaż spotkanie nie przebiegło zgodnie z planem, wystąpiły nieoczekiwane konsekwencje. Lądowanie było utrzymywane w tajemnicy, aby zobaczyć, jak ludzie mogą zareagować w obliczu zaawansowanej technologicznie rasy kosmitów. W bazie Edwards AFB (wcześniej baza Muroc) przed pierwszym kontaktem nie było żadnych odpraw, ani przygotowań przed demonstracją.

Duża ilość z obecnych żołnierzy zaczęło cierpieć z powodu różnych chorób psychicznych, od dysfunkcyjnych zachowań po psychozę, zamiary przestępcze i samobójstwa. Ludzie, którzy powiedzieli, że byli świadkami wydarzenia z udziałem obcych, w tym Gerald Light, słynny przywódca ówczesnej społeczności metafizycznej, powiedział, że ten osobliwy eksperyment miał na celu zbadanie reakcji społeczeństwa oraz wpływ społeczno-kulturowy i psychologiczny na masy podczas ewentualnego pierwszego kontaktu.

Inne ważne osoby były obecne na spotkaniu. Wśród nich był główny i doradca ekonomiczny Eisenhowera, dr Edwin Nourse, który zaoferował swoje doświadczenie z zakresu ekonomi podczas pierwszego kontaktu z pozaziemskim inteligentnym życiem. Gerald Light powiedział, że w spotkaniu uczestniczyło kilku zaufanych przywódców religijnych.

Wszyscy przywódcy przedstawili swoje dane uwierzytelniające, uczestnicząc w dwóch rodzajach spotkań z różnymi grupami istot pozaziemskich. Według byłego oficera wywiadu morskiego Williama Coopera, dwie różne misje, Sigma Project i Plato Project, były w stanie nawiązać kontakt z kosmitami za pomocą kodu binarnego.

Cooper rozróżnia dwie obce rasy: Nordycy, którzy są bardzo mili dla ludzkości, Szaraki z Tau ceti, których cele były nie do końca jasne. Według niego, skandynawscy kosmici przyczynili się do podpisania traktatu o nieagresji między ludzkością a szarymi. Nordycy nie oferowali żadnej technologii, ale raczej szansę na duchowy rozwój naszej teraźniejszości do następnego wymiaru.

Głównymi żądaniami szarych było to, że ludzie muszą wyeliminować arsenał broni nuklearnej. Przypomnieli o autodestrukcyjnym potencjale ludzkości, a także potępili fakt, że zabijamy się nawzajem, niszcząc planetę i marnując zasoby naturalne. Komitet bardzo podejrzliwie zinterpretował te wnioski, uważając, że rozbrojenie nuklearne nie leży w najlepszym interesie Stanów Zjednoczonych, na przykład takie, które mogłoby pozbawić świat obrony przed zagrożeniem ze strony obcych. Eisenhower ostatecznie odrzucił propozycję rozbrojenia.

Kolejnym świadkiem spotkań był John Lear, syn twórcy Lear Jet, William Lear. Według niego, Nordyccy kosmici zaoferowali pomoc w budowie obrony kosmicznej przed zagrożeniem ze strony Szarych, ale prezydent Eisenhower odmówił tej pomocy bez wyjaśnienia powodów. W kosmosie jest wiele ras obcych, wiele z nich jest neutralnych, wiele ras jest w stanie podjąć dialog i jest gotowych pomóc ludzkości, ale istnieją również wrogie rasy obcych. Jeśli te wszystkie wydarzenia miały miejsce to potwierdzają one obecne globalne zjawisko UFO.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

USA ZAWARŁY TAJNE POROZUMIENIE Z SZARYMI OBCYMI W CELU ZAPEWNIENIA PRZETRWANIA RASIE LUDZKIEJ.

Globalna Świadomość9 marca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”TRÓJKĄT ALASKI” – NOWY TRÓJKĄT BERMUDZKI O KTÓRYM MEDIA I RZĄDY MILCZĄ.Następny artykułMU – ZAGINIONY KONTYNENT.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ? ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • USA ZAWARŁY TAJNE POROZUMIENIE Z SZARYMI OBCYMI W CELU ZAPEWNIENIA PRZETRWANIA RASIE LUDZKIEJ.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?