Przekraczając Rubikon

UKRYTE SYSTEMY JASKIŃ I TUNELI NA CAŁYM ŚWIECIE.

Dowody z całego świata wskazują, że przed wiekami istniała zaawansowana technologia poprzednich cywilizacji z takich kontynentów jak Atlantyda czy Lemuria. Pozostawili oni też po sobie swoisty niezbadany podziemny świat.

Latem 1998 roku odkrywcy jaskiń używający sprzętu naukowego byli w stanie potwierdzić, że pod ziemią w północnej Walii znajduje się połączony system jaskiń o długości około 15 mil, badacz o nazwisku Frank D. Adams napisał o wynikach swoich osobistych eksperymentów naukowych, które udowadniają, że gigantyczne, puste przestrzenie istnieją na głębokości ponad 11 mil.

Dr Ron Anjard w artykule z czasopisma „Pursuit Magazine” z lata 1978 r. Stwierdził, że zna 44 podziemne miasta pod powierzchnią Ameryki Północnej. Jego informacje rzekomo pochodzą z anonimowych źródeł Indian amerykańskich. Kiedy odniesiemy to do dużej liczby legend i wierzeń, które istnieją wśród rdzennych Indian, możemy dojść do wniosku, że niektóre plemiona prawdopodobnie posiadały dogłębną wiedzę na temat związanych z nimi podziemnych cywilizacji.

Są dowody , które wskazują na to, że niektóre takie „plemiona” dosłownie przeniosły się pod ziemię w wyniku wkraczania cywilizacji anglosaskiej do Ameryki.

TECHNOLOGIA RADAROWA W POSZUKIWANIACH.

Od czasu wprowadzenia technologi radarowej penetrującej grunt pojawiły się najbardziej zdumiewające dane dotyczące złożonych labiryntowych systemów podziemnych w różnych częściach
świata.

W miejscach takich jak Gwatemala w Ameryce Południowej tunele zostały zmapowane pod kompleksem piramid Majów w Tikal, które rozciągają się na pełne 800 kilometrów po przeciwnej stronie
kraju. Śledczy zauważyli, że można zrozumieć, w jaki sposób pół miliona Majów uciekło przed zdziesiątkowaniem ich kultury.

W podobny sposób radar SIRA został wdrożony w Egipcie już w 1978 r., Mapując niezwykły podziemny kompleks pod egipskimi piramidami. Uzgodnienia z Prezydentem Egiptu zaowocowały trzema dekadami ściśle tajnych wykopalisk, które przeniknęły do ​​systemu. Jeden z kluczowych naukowców projektu Giza, dr Jim Hurtak opracował materiał filmowy z trwających prac, zatytułowany ”CHAMBERS OF THE DEEP”, jednak do tej pory nie został on wydany.

Film podobno przedstawia odkrycie ogromnej megalitycznej metropolii liczącej 15 000 lat, która osiąga kilka poziomów poniżej płaskowyżu Giza.

Niezwykłe odkrycia w Egipcie i innych częściach świata opisują nie tylko zaawansowaną technologię, ale także ścieżkę ewolucji poza nasz obecny stan.

Dokładne badania naukowe kluczowych miejsc piramid na świecie, ujawniły, że są to, nie tylko wyrafinowane struktury odzwierciedlające pozycje planet i układów gwiezdnych, ale również są zaprojektowane tak, aby odzwierciedlały czakry w ludzkim ciele. Każdy kamień w Wielkiej Piramidzie jest harmonijnie dostrojony do określonej częstotliwości lub tonu muzycznego. Nawet sarkofag w centrum Wielkiej Piramidy jest dostosowany do częstotliwości bicia serca człowieka.

Zadziwiające eksperymenty przeprowadzone przez dr. Hurtaka i współpracowników z Wielkiej Piramidy oraz innych miejsc w Ameryce Południowej pokazują, że piramidy to swego rodzaju aktywowane głosem „geofizyczne komputery „. Późniejsze odkrycia wskazują, że starożytni kapłani-naukowcy zastosowali jakąś technologię dźwięków harmonicznych w strukturach świątynnych.

Od początku 2002 roku dr J.J. Hurtak i europejski zespół śledczych i odkrywców rejestrują budowę masywnego systemu ścian rozmieszczonych wokół zabytkowej piramidy oraz większy nieoznakowany obszar w Gizie w Egipcie – łącznie obszar o powierzchni około ośmiu kilometrów kwadratowych. Po co budować te ogromne ściany?

Na pewno Giza jest jedną z najlepszych stref archeologicznych na świecie. Czy są jeszcze większe tajemnice starożytnego Egiptu, które należy odkryć ?

PODZIEMNE TUNELE ŚWIATA.

AFGANISTAN

Wśród Hindusów istnieje starożytna legenda, która mówi o ogromnej , pięknej cywilizacji pod środkową Azją. Mówi się, że kilka podziemnych miast znajduje się na północ od Himalajów, być może w Afganistanie lub pod pasmem górskim Hindukusz. Ta podziemna Shangri-la jest zamieszkana przez rasę złotych ludzi, którzy rzadko komunikują się ze światem powierzchni.
Od czasu do czasu podróżują do naszej ziemi tunelami, które rozciągają się w wielu kierunkach. Uważa się, że wejścia do tuneli są ukryte w kilku starożytnych miastach Orientu. Mówi się, że wejścia znajdują się w Ellora i jaskiniach Ajanta w górach Chandore w Indiach.

BRAZYLIA

Jeden tunel w Brazylii znajduje się w pobliżu Ponte Grosse w stanie Parana. pośród sadów owocowych Kolejne wejście w Brazylii znajduje się niedaleko Rincon. Również w stanie Santa Catarina w pobliżu miasta Joinville znajduje się góra z wejściem do tuneli. Kolejne wejścia znajdują się w stanie Sao Paulo w pobliżu Concepiao. Sieci tuneli w Brazylii posiada strukturę plastra miodu, które prowadzą do podziemnych miast.

KANADA

Wejście do doliny Nahanni obejmuje to 250 mil kwadratowych w południowym krańcu gór Mackenzie w Kanadzie. Leży prawie 550 mil na zachód od Fort Simpson nad rzeką Mackenzie w północno-zachodniej Kanadzie. Gorące źródła i gejzery siarki utrzymują dolinę cieplejszą niż otaczające ją obszary o około 30 stopni, co sprawia, że ​​jest ona stale pokryta mgłą. Ta dolina jest zamieszkana tylko przez zwierzęta, ponieważ ludzie wchodzący do tej doliny jeszcze nigdy z niej nie wrócili. Rdzenni mieszkańcy tego regionu unikają tej doliny

ANGLIA

Gdzieś w Staffordshire w Anglii istnieje samotne pole, na którym robotnicy odkryli dużą żelazną płytę pod ziemią, z zamontowanym na niej żelaznym pierścieniem. To wejście prowadziło do antycznych tuneli. Pole jest w dolinie otoczonej prawie ze wszystkich stron lasem. Incydent został opisany książce w „A History of Staffordshire „autorstwa dr Plota pod koniec XVII wieku.

EGIPT

Dr Earlyne Chaney w artykule zatytułowanym „Odyssey Into Egypt” opowiada o odkryciu, które ona i badacz Bill Cox pokazali w Egipcie.
Były to dwa tunele, z których żaden nie został w pełni zbadany. Jeden był w świątyni Edfu między Luksorem a Kairem w ruinach El Tuna Gabel; a drugi w pobliżu Piramidy Zozera w Kairze w pobliżu Memphis-Saqqarah, w grobowcu Byka, zwanym „Serapium”. Rząd egipski zamknął oba tunele z powodu obaw niektórych archeologów, którzy twierdzili, że tunele prowadzą zbyt głęboko w głąb ziemi, niektórzy z nich twierdzili , że Ziemia jest „o strukturze plastra miodu, z korytarzami prowadzącymi na inne głębokości”.

Jeśli takie labirynty istnieją, może to wyjaśniać jedną historię, w której twierdzono, że mężczyźni ubrani jak „starożytni Egipcjanie” byli widziani głęboko w niezbadanych tunelach w pobliżu Kairu, miejscowi utrzymują że istnieją ogromne jaskinie pod pustynnymi piaskami Egiptu. Łączy się to z legendami o podziemnym społeczeństwie znanym jako „Imperium Feniksa”.

MALEZJA

W Malezji istnieje największa „oficjalnie uznaną” komora jaskiniowa, o nazwie ”Sarowak” na wyspie Borneo na malezyjskich wyspach. Mówi się, że ma 230 stóp szerokości 980 stóp długości i nigdzie mniej niż 270 stóp wysokości.

Księga Dyzana, która została przetłumaczona ze starożytnych Malezyjskich rękopisów, opowiada o wyrafinowanych intelektualnie ludziach ze starożytnego społeczeństwa urodzonego na ziemi, którzy porzucili życie na powierzchni „pozbawiając nieczystą rasę ludzką wiedzy”

MALTA

Wejście to znajduje się na wyspie Malta, w pobliżu małej wioski „Casal Paula”. Ta wioska została zbudowana na płaskowyżu „Corradino”. W 1902 r. robotnicy kopiący studnię w Casal Paula wpadli do podziemnej jaskini, po wstępnych oględzinach okazało się, że jest ona połączona z całym kompleksem jaskiń i tuneli. Wejście to znane jest jako „Hypogeum Hal Saflienti”. (W języku łacińskim „Hypogeum” to nazwa
struktura podziemna.) Tunele pod Hypogeum zostały zamknięte, odkąd wycieczka 30 uczniów zniknęła bez śladu w jednej z jaskiń. Grupy poszukiwawcze nigdy nie były w stanie zlokalizować jakichkolwiek śladów po zaginionych.

Istnieje oczywiście o wiele więcej tego typu odkryć w każdym zakątku ziemi, po ich odnalezieniu temat jest bagatelizowany, lub szybko i skrzętnie ukrywany przez lokalne władze.

Źródło:

http://www.burlingtonnews.net/tunnels.html

UKRYTE SYSTEMY JASKIŃ I TUNELI NA CAŁYM ŚWIECIE.

14 marca 2020 / Możliwość komentowania UKRYTE SYSTEMY JASKIŃ I TUNELI NA CAŁYM ŚWIECIE. została wyłączona

Zobacz również

CO POKAZUJE NAM KULTOWA BAJKA Z LAT 90 ”BYŁ SOBIE KOSMOS” – DYNASTIE ELIT RZĄDZĄCE W NIESKOŃCZONOŚĆ , PANDEMIE, EDYCJA

Ostatnie wpisy

Kategorie

  • UKRYTE SYSTEMY JASKIŃ I TUNELI NA CAŁYM ŚWIECIE.
  • Zobacz również
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie