Świat jest inny

REŻYSER FLIMU ”GREY STATE” UKAZUJĄCEGO NWO, OBOZY ”FEMA” I CZIPOWANIE LUDZI, ZNALEZIONY MARTWY WRAZ Z RODZINĄ.

Film opowiada o niedalekiej przyszłości i rozwoju państwa policyjnego w USA, a także o ruchu oporu. Zrobić dobry film który obejrzy dużo ludzi i zapadnie on im w pamięci to chyba jedna z najlepszych legalnych akcji jaką można w dzisiejszej sytuacji przeprowadzić. Filmem można trafić do ludzi którzy nie są w stanie zrozumieć argumentów czy idei na piśmie (a tych którzy mogą to zrozumieć, zwrócić takim filmem uwagę na pewne sprawy).

Obsada

Manson Hendricks,

Danny August Mason

Chris Peck, Adam Shambour

Sean Wright

Opis Filmu

W 2010 roku David Crowley, początkujący reżyser z ambicjami, rozpoczął produkcję filmu pod tytułem A Gray State. Miała to być dystopijna wizja niedalekiej przyszłości, gdzie wolności obywatelskie zostają w wysokim stopniu ograniczone przez hegemonię aroganckiego rządu federalnego.

Trailer, który został zrealizowany dzięki finansowaniu crowdfundingowemu, entuzjastycznie przyjęły skrajne środowiska wiedzy alternatywnej.

Wydawało się, że Crowley, weteran z Iraku i aktywista polityczny, to młody, ambitny człowiek, przed którym otwierają się drzwi do kariery.

W styczniu 2015 roku ciała Crowleya, jego żony i pięcioletniej córeczki znaleziono w ich domu w Minnesocie. Reżyser był bardzo blisko prawdy, którą miał pokazać w swoim bardzo oczekiwanym prze publikę filmie.

Film miał przedstawiać wprowadzenie Stanu Wojennego w USA z wykorzystaniem obozów FEMA oraz chipów RFID.

Producent filmu Paul von Stoetzel powiedział o Dawidzie Crowley:

„On był jednym z moich najlepszych przyjaciół od czasów liceum”

Von Stoetzel również wspomniał, że para była „idealnym małżeństwem”.

Jeden z aktorów grający w trailerze filmu „Gray State”, Charles Hubbel opisał Crowleya jako zrównoważonego oraz nastawionego na osiągnięcie sukcesu.

„Był skoncentrowany i twardo stąpający po ziemi i nie pozwalał sobie na to aby ogarnął go chaos. Przez cały okres naszej współpracy, w jego zachowaniu nie odnotowałem żadnych oznak agresji, chaotycznego, dziwnego czy też nienormalnego zachowania. Był jednym z tych ludzi, co do których można było mieć pewność, że odniosą sukces” – powiedział Hubbell

Czy ten człowiek, szanowany i dobrze usytuowany, szczęśliwie żonaty, od lat pracujący nad filmem, który miał ujawnić fakt, że zbliża się reżim komunistyczny, mógł nagle stracić kontrolę nad sobą, zabić swoją rodzinę i popełnić samobójstwo?

Wielu ludzi nie zgadza się z śledczymi, którzy sugerują, że reżyser zamordował swoją rodzinę i popełnił samobójstwo. Jeśli mają rację, prawdopodobnym staje się, że Crowley nie tylko został uciszony z powodu jego zamiaru ostrzeżenia innych o zakusach zwolenników rządów totalitarnych dotyczących przejęcia kontroli nad krajem.

Jednocześnie stał się on przykładem w jaki sposób ci psychopaci chcą dać do zrozumienia, że : „jak będziesz z nami zadzierał, to usuniemy i Ciebie i Twoją rodzinę”.

Źródło:

https://www.newyorker.com/magazine/2017/04/10/death-of-a-dystopian

REŻYSER FLIMU ”GREY STATE” UKAZUJĄCEGO NWO, OBOZY ”FEMA” I CZIPOWANIE LUDZI, ZNALEZIONY MARTWY WRAZ Z RODZINĄ.

18 marca 2020 / Możliwość komentowania REŻYSER FLIMU ”GREY STATE” UKAZUJĄCEGO NWO, OBOZY ”FEMA” I CZIPOWANIE LUDZI, ZNALEZIONY MARTWY WRAZ

Obsada

Manson Hendricks,

Opis Filmu

W 2010 roku David Crowley, początkujący reżyser z ambicjami, rozpoczął produkcję filmu pod tytułem A Gray State. Miała to być dystopijna

Zobacz również

W PATAGONII ODKRYTO CIAŁO DWUGŁOWEGO GIGANTA. 21 lipca 2021

Ostatnie wpisy

Kategorie

  • REŻYSER FLIMU ”GREY STATE” UKAZUJĄCEGO NWO, OBOZY ”FEMA” I CZIPOWANIE LUDZI, ZNALEZIONY MARTWY WRAZ Z RODZINĄ.
  • Obsada
  • Opis Filmu
  • Zobacz również
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie