extra-terrestrial

TECHNOLOGIE LOTNICZE PRADAWNYCH CYWILIZACJI.

TECHNOLOGIE LOTNICZE PRADAWNYCH CYWILIZACJI.

Technologia lotnicza nie może być wyłącznym wynalazkiem dzisiejszych czasów, istnieją przesłanki, że starożytne cywilizacje, takie jak Atlantyda, opanowały tę umiejętność tysiące lat temu.

Bracia Wright nie byli pierwszymi, którzy latali w dziwnych prototypach a Zeppelin nie byłby pierwszym, który wysłał sterowiec w niebo.

Starożytne, utracone cywilizacje pozostawiły ślady, które wskazywałyby, że latały również przy użyciu technologii stworzonej w tych odległych latach.

Alternatywni badacze argumentowali, że dzisiejsza ludzkość odkryła tylko zasady i technologię latania, z których inne cywilizacje tysiące lat temu już korzystały.

TAJEMNICZA CYWILIZACJA NAZCA

Naukowcy odkryli że cywilizacja Nazca zaprojektowała i zbudowała balony na ogrzane powietrze, które pozwoliły im latać nad równinami, a przy okazji wybudować starożytne linie transportowe Nazca.


Według badacza Jima Woodmana byłoby to możliwe przy użyciu materiałów, które ludność Nazca posiadała w tym czasie. Woodman skonsultował się z Julianem Nottem, pionierem nowoczesnego ruchu balonowego.

Nott, początkowo sceptyczny, postanowił zbadać teorie Woodmana. Zbudowano balon z tych samych materiałów z regionu Peru, gdzie istniała tajemnicza cywilizacja Nazca

Nott powiedział w oświadczeniu:

’Kiedy Jim Woodman zapoznał mnie z konceptem ”linii lotniczych Nazca” poruszającej się balonami na ogrzane powietrze, byłem zaintrygowany, ale pozostałem sceptyczny. Udało nam się jednak polecieć takim samym balonem, który lud Nazca mógł zbudować tysiąc lat temu.

LATAJĄCE VIMANY BOGÓW


Według Wed, starożytnych Indyjskich tekstów, latające Vimany były związane z mistycyzmem religijnym; Jednak z biegiem lat badacze znaleźli dowody, które mogą ujawnić zaawansowaną technologię w czasach starożytnych.

Pisma obecne w muzeach w Indiach i na uniwersytetach zawierają szczegółowe opisy samolotów zbudowanych w odległej przeszłości. Teksty opisują wykorzystanie zaawansowanych technologii, charakterystykę budowy statków i ich lotu.


Ponadto Wedy wspominają o wojnach powietrznych i wojnie atomowej między starożytnym miastem dzisiejszych północnych Indii a innym nieznanym miejscem gdzieś na pustyni Gobi.

Rzeczywiście, region pustyni Gobi wyróżnia się obecnością guzu z zielonego szkła i radioaktywności. Należy zauważyć, że zjawisko witryfikacji występuje, gdy gleba jest narażona na bardzo wysokie temperatury.

Inny starożytny tekst, El Ramayana, opisuje vimany w następujący sposób:

”Vimany miały kształt kuli i żeglowały po niebie, wznosząc silny wiatr. Ludzie na pokładzie Viman mogli zatem pokonywać duże odległości w zaskakująco krótkim czasie, ponieważ kierujący nimi człowiek robił to, latając od dołu do góry, z góry na dół, do przodu lub do tyłu. ”

TECHNOLOGIA LOTNICA ATLANTYDY


Atlantyda, mityczne miasto, które zostało pochłonięte przez wody po strasznej katastrofie, do dziś pozostaje tajemnicą.

Pierwsze przekazy na temat tego starożytnego miejsca pochodzą od Platona, który opisał je jako „wielką wyspę poza kolumnami Herkulesa”. Przez lata badacze określali tą lokalizację w pobliżu wysp Bimini na Karaibach.

Platon, że Atlantyda posiadała zaawansowaną technologię, stworzoną przez wyrafinowaną cywilizację, która wykorzystywałaby artefakty, statki i inne urządzenia, które przewyższałyby dzisiejsze możliwości.

Pisano też, że „zagubiony kontynent” – jak niektórzy go nazywają, posiadał technologię, taką jak statki podwodne, statki motorowe, kryształy ogromnej mocy, który dostarczał energię miastu. Ale jest coś, o czym wspomniano bardzo niewiele: statki powietrzne, które latały po niebie Atlantydy, oraz innych częściach świata.

Autorem, który jako pierwszy omawiał możliwości technologii lotu w czasach starożytnych, jest William Scott-Elliot w swojej książce „The Story of Atlantis and the Lost Lemuria” („The History of Atlantis and Lost Lemuria”), wydanej w 1909 roku.

Scott-Elliot wspomina o zaawansowanej technologii: samoloty, które w ciszy przeleciały po niebie, napędzane energią utraconą w przeszłości i nieznaną dzisiaj.

Według Scotta-Elliota okręty Atlantydy nie były zbudowane z metalu ani drewna, ale z nieznanego obecnie materiału o dużej twardości, wytrzymałości i niskiej wadze. Użyto również niektórych metali, ale w dziwnym stopie, głównie czerwonym i białym.


Według przekładów, pradawne statki powietrzne z odległej przeszłości miały kształt łodzi i świeciły w ciemności, jakby były pokryte specjalną farbą.

Niektórzy uczeni uważają, że Atlantyda mogła istnieć w tym samym czasie, co zagubione cywilizacje starożytnych Indii, ze waględu na taką formę mobilności mogli oni nawiązać ze sobą kontakt oraz stosunki handlowe, było 15 000 do 20 000 lat temu.

A gdyby obie cywilizacje istniały w tym samym czasie, tłumaczyłoby to obecność technologii latania w obu możliwych starożytnych kulturach. Wszystko to wskazuje, że z pewnością nie jesteśmy pierwszymi, którzy posiadają technologię lotniczą, która przy pradawnych pojazdach wydaje się być antyczna.

Źródło:

https://www.soulask.com/the-old-ships-of-atlantis/

Udostępnij

2 komentarze

 1. Wow, marvelous weblog layout! How long have you been running a blog
  for? you made running a blog glance easy. The overall
  look of your web site is excellent, as smartly as the content material!
  You can see similar here najlepszy sklep

 2. It’s not my first time to visit this web site, i am visiting this web site
  dailly and take good facts from here daily.
  I saw similar here: Dobry sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TECHNOLOGIE LOTNICZE PRADAWNYCH CYWILIZACJI.

Globalna Świadomość19 marca 20206 sierpnia 2023

TAJEMNICZA CYWILIZACJA NAZCA

Naukowcy odkryli że cywilizacja Nazca zaprojektowała i zbudowała balony na ogrzane powietrze, które pozwoliły im latać nad równinami, a przy

LATAJĄCE VIMANY BOGÓW

Według Wed, starożytnych Indyjskich tekstów, latające Vimany były związane z mistycyzmem religijnym; Jednak z biegiem lat badacze znaleźli dowody, które

TECHNOLOGIA LOTNICA ATLANTYDY

Atlantyda, mityczne miasto, które zostało pochłonięte przez wody po strasznej katastrofie, do dziś pozostaje tajemnicą.

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułREŻYSER FLIMU ”GREY STATE” UKAZUJĄCEGO NWO, OBOZY ”FEMA” I CZIPOWANIE LUDZI, ZNALEZIONY MARTWY WRAZ Z RODZINĄ.Następny artykułJAK IS-RA-EL UKRADŁ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

2 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • TECHNOLOGIE LOTNICZE PRADAWNYCH CYWILIZACJI.
 • TAJEMNICZA CYWILIZACJA NAZCA
 • LATAJĄCE VIMANY BOGÓW
 • TECHNOLOGIA LOTNICA ATLANTYDY
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • 2 komentarze
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?