Skok w króliczą norę

CO ROKU ZNIKA Z POWIERZCHNI ZIEMI 25 MILIONÓW LUDZI – CO SIĘ Z NIMI DZIEJE?

CO ROKU ZNIKA Z POWIERZCHNI ZIEMI 25 MILIONÓW LUDZI – CO SIĘ Z NIMI DZIEJE?

Patrząc na statystyki, ile osób po prostu znika każdego roku na całym świecie, jedna rzecz staje się najbardziej znamienna – ogromne rozczarowanie i ból serca, który następuje w wyniku zapoznania się z faktami.

Co roku dnotowuje się 1 milion dzieci zaginionych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Jeżeli mniej niż 200 z nich zamordowano? to co stało się z całą resztą. To było by tak jakby stracić cała populację miasta wielkości Amsterdamu rocznie.

Wydaje się ze do tych 800.000 zaginionych dodatkowo można doliczyć 500.000 osób których zaginięcia nie zgłoszono.

Być może Belgia kryje odpowiedz- jako ze jest światowym liderem w handlu dziecmi oraz kobietami . Belgia może jest małym krajem składającym się z około dziesięciu milionów ludzi, ale w regionie Brukseli okazało się, że 1300 dzieci zniknęło w latach 1991 i 1996. Ta sama historia powtarza się na całym świecie.

Wiele milionów dzieci „znika” co roku, nigdy nie zostają one odnalezione.
35.439 ciał znalezionych martwych. Wszystkie z nich były nieznane. To było w Indiach- rok 2000. W ciągu lat wzrosła tez liczba zaginionych kobiet. zakłada się że jest to bezpośrednio związane z przemysłem seksualnym- nie można jednak zwalać całej winy na to.

Liczby pokazują, że 25.000 osób w Kalifornii jest na liście aktywnych zaginionych.

Raporty pokazują, że 39.000 dzieci ginie we Francji, 50.000 zaginionych dzieci w Niemczech, w Hiszpanii 8400, 1100 we Włoszech i 500 w Grecji. W Brazylii dochodzi do 40.000 zaginionych dzieci rocznie. W samej Wielkiej Brytanii zaginęło 4,802. Niektóre ofiary z nich postrzelone, inne spalone a ich ciała ułożone na w szyku gwiazdy. To wszystko wskazuje na okultystyczne powiązania z zaginięciami.

Nawet podczas słonecznych wakacji za granicą, ludzie giną. Ponownie, dzieci wydają się być tutaj głównym celem. Znamy przypadek Madeleine McCann jest tylko jednym z wielu znanych które giną w Hiszpanii. Tysiące innych nie trafia do wiadomości z taką siła przebicia
Zaginiecie jest zgłaszane do policji co 18 minut w Australii. To około 30.000 rocznie. Wiele z tych raportów jest kasowanych, gdy zaginiony zostanie znaleziony lub pokazuje się cały i zdrowy.

Temat jest bardzo niechętnie poruszany przez media głównego nurtu , ale wystarczy tylko poszukać trochę w sieci, a znajdziemy liczne raporty z całego świata ujawniające działalności siatek pedofilskich, które są bezpośrednio powiązane z tajnymi grupami okultystycznymi. Porwanie i uprowadzone osoby w różnym wieku są wykorzystywane w krwawych rytuałach, jako sex niewolnicy a ich ciała wykorzystuje się na organy.

https://www.youtube.com/watch?v=lzfjdaGPpWs
https://www.youtube.com/watch?v=WVjduD_3q-U

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CO ROKU ZNIKA Z POWIERZCHNI ZIEMI 25 MILIONÓW LUDZI – CO SIĘ Z NIMI DZIEJE?

Globalna Świadomość22 marca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY ”PROMIEŃ ŚMIERCI” NIKOLI TESLI NAPRAWDĘ POWSTAŁ?Następny artykułMISTYCZNE GÓRY BUCEGI – TYSIĄCE KILOMETRÓW TAJEMNICZYCH TUNELI W RUMUNII.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO ROKU ZNIKA Z POWIERZCHNI ZIEMI 25 MILIONÓW LUDZI – CO SIĘ Z NIMI DZIEJE?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?