Teorie spiskowe

CELEBRYCKI KLUB ”CZARNEGO OKA” – DZIWNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI, CZY OKULTYSTYCZNY RYTUAŁ INICJACYJNY?

CELEBRYCKI KLUB ”CZARNEGO OKA” –  DZIWNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI, CZY OKULTYSTYCZNY RYTUAŁ INICJACYJNY?

Celebryci, w tym papież, a nawet członkowie rodziny królewskiej, zostali wielokrotnie sfotografowani na przestrzeni lat z sinym „podbitym okiem” z tego zdarzenia wywodzi się dziwna teoria spiskowa.

Dlaczego tak wiele celebrytów ma podbite lewe oko?

Ta nietuzinkowa teoria sugeruje, że ​​celebryci , które mają owy znak należą do jednej okultystycznej grupy i są częścią iluminatów.
Elizabeth Hurley, Boy George i Robert Downey Jnr są wśród wielu ”gwiazd” które zostały sfotografowane z siniakami w okolicy oczu w ostatnich latach.

Były prezydent USA George W. Bush, wraz z papieżem, księciem Filipem i księciem Andrzejem, również zostali sfotografowani podbitymi oczami.
Według niektórych teoretyków spisków, czarne lewe oko jest częścią kultowego lub rytuału inicjacyjnego „Iluminatów”.

Papież, przedstawiony na zdjęciu w 2017 r., Został również pokazany podbitym okiem, o którym mówiono, że był spowodowany kolizją podczas jazdy na swoim pojazdem.


Autorka i prowadząca program radia internetowego Sherry Shriner – która napisała książkę „Wywiad z diabłem”, w której twierdziła, że ​​rozmawia z Lucyferem – mówiła o związku między tymi znakami a rytuałem „skalpowaniem duszy”.

Według Shriner przywódcy rządowi, gwiazdy Hollywood oraz setki popularnych artystów sprzedali swoje dusze szatanowi.

„Nie możesz być w dzisiejszych czasach sławny bez podpisywania cyrografu z diabłem. Dziwaczne zjawisko siniaków na twarzy celebrytów doprowadza do spekulacji, że ich dusze zostały zastąpione w satanistycznym rytuale zwanym „skalpowaniem duszy”

Autorka książki Powiedziała, że ​istnieje wiele rytuałów, które usuwają duszę ludzką a ciało przejmowane jest przez demoniczną istotę.
W kręgach spiskowych proces ten nazywany jest również „walk-in”. Niektórzy uważają, że sine oko jest wynikiem skalpowania duszy.

Robert Downey Jr. wydawał się mieć siniaki wokół lewego oka, gdy uczestniczył w błyszczącym wydarzeniu w 2005 roku.

Adam Sandler, na zdjęciu w 2011 r., Wcześniej żartował, że jego podbite oko było spowodowane uderzeniem go przez nienarodzone dziecko ciężarnego Drew Barrymore’a. W innych wywiadach aktor twierdził, że zasinienie było wynikiem gry w koszykówkę.


Tymczasem George W. Bush był pytany o swoje siniaki za każdym razem, gdy był z nimi zauważany. Pierwszy z nich przypisał – w 1992 r. – zabawą z wnukami, drugi w 2004 r. Spadł z roweru, a ostatnio twierdził, że został uderzony w twarz stojakiem na mikrofon podczas wywiadu…

W przeszłości członkowie rodziny królewskiej także sfotografowano z podbitymi oczami, w tym z księciem Filipem. Jest tu przedstawiony w 2004 roku.

Książę Andrew miał również znamię, gdy uczestniczył w pogrzebie hrabiny Mountbatten z Birmy w czerwcu 2017 r.
Zapytany w tamtym czasie o kontuzję rzecznik Pałacu Buckingham powiedział: „bez komentarza”.
Inne znane osobistości, które w przeszłości miały podbite oczy.

Jak na ironię, osobistość amerykańskiej telewizji i felietonista Perez Hilton powiedział, że podbił mu oko Polo Molina – menedżer Black-Eyed Peas.

Obrażenia po lobotomii

Wydaje się że może to być celowy uraz, powstający w wyniku jakiegoś obrzędu lub np lobotomii. 

Chirurgia plastyczna może oczywiście powodować tymczasowe siniaki w okolicy oczu. Jednak teoretycy spisku uważają, że liczba sławnych ludzi, którzy padli ofiarą tych konkretnych uszkodzeń, wydaje się zaskakująco wysoka.

Niektórzy badacze sugerują związek znamienia z kultem egipskiego boga słońca Horusa, którego lewe oko było czarne i reprezentowało księżyc, a prawe oko było białe i reprezentowało słońce.

Historia głosi, że stracił lewe oko w walce z bratem Setem. Czy zasinienie lewego oka może być ukłonem w tym kierunku?

W przeszłości uważano, że podbite oko było „znakiem diabła”, jak zauważono w „Freeman’s Journal” z 1879 r. „Podbite oko”.

Wielu jednak się zastanawia. W artykule o America First Patriots pisarz Noah Christopher zapytał, dlaczego tak wielu polityków ma czarne oczy.

„Jasne, to możliwe, że grupa polityków po prostu przypadkowo zaczęła wpadać na różne rzeczy i jednocześnie mieć podbite oczy.

Użytkownicy Reddit również wyrazili swoje poglądy, z których jeden sugeruje, że to „dziwne”, ile celebrytów ma sine i podbite oczy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CELEBRYCKI KLUB ”CZARNEGO OKA” – DZIWNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI, CZY OKULTYSTYCZNY RYTUAŁ INICJACYJNY?

Globalna Świadomość2 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO ŁĄCZY BOŚNIACKIE PIRAMIDY I NIKOLĘ TESLĘ ?Następny artykułNIC NIE JEST TAKIE JAK CI SIĘ WYDAJE – ŻYJESZ W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ? ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CELEBRYCKI KLUB ”CZARNEGO OKA” – DZIWNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI, CZY OKULTYSTYCZNY RYTUAŁ INICJACYJNY?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?