Przekraczając Rubikon

NIC NIE JEST TAKIE JAK CI SIĘ WYDAJE – ŻYJESZ W SFABRYKOWANEJ BAJCE.

Gdy zaczniesz zdawać sobie sprawę, że wszystko dookoła nie jest tym, na co wygląda, łatwiej jest dostrzec fakt, że jesteśmy otoczeni kłamstwami. Od naszych źródeł informacji po jedzenie, które jemy i sięgając aż do naszej system edukacji, prawie wszystko, co znamy, jeśli jest spowite kłamstwami.

Media

Abyśmy nadal wierzyli w nasz rząd i fasadę, którą zbudował, abyśmy go wspierali, rząd musi mieć pełną kontrolę nad mediami. Chociaż powiedziano nam, że dziennikarstwo opiera się na „prawdzie i dokładności”, łatwo jest zobaczyć dokładnie, jak bardzo jesteśmy niedoinformowani, po prostu włączając wiadomości.

Większość informacji, które słyszymy, nie ma nic wspólnego z tym co dzieje się obecnie na świecie, a jeśli tak, to jest to całkowicie wypaczona wersja wspierająca jakąś narrację, w którą nasz rząd każe nam wierzyć. Na szczęście istnieje internet i media alternatywne.

Żywność, zdrowie i środowisko

Nasze pożywienie, lekarstwa i środowisko naturalne stale jest zatruwane. Niestety media są kontrolowane przez rząd i korporacje odpowiedzialne za ten proceder, więc tych informacji nie zobaczysz w codziennych wiadomościach.

Nasze jedzenie to genetycznie modyfikowany twór naszpikowany chemikaliami, konserwantami i azotanami, które powoli zabijają nas od środka. Bez względu na to, jak czujemy się bezpieczni, nasze źródła żywności pochodzą ze świata korporacyjnego, a na świecie jest coraz mniej źródeł naprawdę ekologicznej i naturalnej żywności. Produkcja żywności GMO są nie tylko szkodliwa dla zdrowia, ale są również niszczy nasze środowisko.

Następnie mamy nasze leki, które w większości przypadków leczą tylko objawy choroby oraz sieją spustoszenie w naszym zdrowiu i ostatecznie powodują, że uzależniamy się od innych leków.

Edukacja

Edukacja jest obecnie jednym z najważniejszych czynników związanych ze stanem społeczeństwa. Edukacja nie tylko kształtuje pokolenia, ale także kształtuje perspektywę lepszej przyszłości tego społeczeństwa.

Niestety, zamiast prawdziwej edukacji, wypełniamy salę dziećmi i wciskamy im coraz więcej fałszywych informacji, aby mogły zdać standardowe testy. Zamiast uczyć ich empatii, radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych wlewamy im w głowy tysiące zbędnych informacji o których szybko zapominają. Cały system jest zbudowany tylko po to, aby przejść ustandaryzowany test i przejść do następnej klasy.

Rząd i korporacje

Aby rząd mógł istnieć, potrzebne są pieniądze. Dlatego, aby osoba mogła zostać urzędnikiem państwowym, potrzebuje pieniędzy. Tu wkraczają korporacje, ponieważ popularnymi zwolennikami polityków są bogate korporacje. Dotyczy to firm farmaceutycznych, naftowych, przemysłu zbrojeniowego i innych.

Z kolei w celu finansowania danego kandydata politycznego proszą jedynie, aby urzędnik wydał ustawodawstwo, które działa na ich korzyść, Jest to błędne koło, które nigdy się nie kończy.

Oczywiście świat nie zmieni się z dnia na dzień. Aby nastąpiła prawdziwa zmiana, ludzie muszą obudzić się z faktu, że zostaliśmy okłamani. Musimy przejąć kontrolę nad własnym życiem i zacząć poznawać wiedzę ,która pozwoli nam dokonywać świadomych wyborów w życiu. Rewolucja świadomości może zacząć się tylko od nas.

Ostatnie wpisy

Kategorie

NIC NIE JEST TAKIE JAK CI SIĘ WYDAJE – ŻYJESZ W SFABRYKOWANEJ BAJCE.

3 kwietnia 2020 / Możliwość komentowania NIC NIE JEST TAKIE JAK CI SIĘ WYDAJE – ŻYJESZ W SFABRYKOWANEJ BAJCE. została

Może Ci się spodobać

”PROJEKT CHEOPS” – RE/SET, HAARP I PIRAMIDY JAKO ANTYCZNE NARZĘDZIE DO KONTROLI MAS. 27 stycznia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • NIC NIE JEST TAKIE JAK CI SIĘ WYDAJE – ŻYJESZ W SFABRYKOWANEJ BAJCE.
  • Może Ci się spodobać