Otwórz oczy

DLACZEGO LUDZKOŚĆ W OBLICZU KRYZYSU ZACHOWUJE SIĘ JAK PRZEDSZKOLE? CZYLI JAK WYPRANO NAM MÓZGI.

DLACZEGO LUDZKOŚĆ W OBLICZU KRYZYSU ZACHOWUJE SIĘ JAK PRZEDSZKOLE? CZYLI JAK WYPRANO NAM MÓZGI.

Nie od dziś wiadomo że media głównego nurtu działają u podstaw programowania postrzegania rzeczywistości u ludzi, w końcu nie na darmo to co wyświetla tv nazywa się „PROGRAMEM”. Powstaje pytanie: Do czego służą media? Media są tworem najbogatszych ludzi świata.I to skutecznie działa od ponad 100 lat. Dzisiejsza ludzkość zachowuje się jak przedszkole.

Czyli:
Pani powiedziała, że śpiewamy piosenki, to śpiewamy.
Pani powiedziała, że leżakujemy, to leżakujemy.
Pani powiedziała, że rysujemy obrazki, to rysujemy.
Pani powiedziała, że idziemy się bawić, to idziemy się bawić.
Tak działa dzisiejsze społeczeństwo. Jak dzieci.

Zero samodzielnego myślenia w kierunku tego, że jesteśmy sterowani.
I robią z nami co chcą.Prawdziwy fakt:

„Mamy pandemię, ale strachu…”

I na tym koniec.

Jeśli kto zechce na spokojnie poczytać wszystkie serwisy i wiadomości w internecie od lewej do prawej, okazuje się, że śmiertelność na rzekomą koronę jest wiele razy niższa, niż co roku na zwykłą grypę.Jednak komuś zależy, żeby za pomocą mediów siać panikę, a nawet zmieniać prawo, czy spowalniać gospodarkę ingerując w ekonomię, poprzez zamykanie ludzi w domach i zamykanie zakładów pracy.

Przecież to jest celowe. Czy Wy tego naprawdę nie widzicie. Media, potężne lobbujące firmy pod siebie, nowobogaccy, ich marionetki (politycy), koncerny, cała farmacja, to bajeczny, kosmicznie niewyobrażalny biznes. Wystarczy poszukać dane spółkowe koncernów.

Bo gdyby każdy z nas to wiedział, protestów było by co nie miara.
Nie było by biedy. Nie było by nierówności społecznych.
Nie było by prawa, które walczy z Bogiem. A my łykamy jak takie pelikany wszystko co nam media powiedzą.

Wracając do ultra bogatych, którym wiecznie kasy za mało:Oni się z nas śmieją… Już tyle fejków przez nich nam zaserwowanych ludzkość łyknęła i kupiła, że oni są wręcz pewni, iż kolejny shit (kłamstwo, nieprawdziwe gówno) nam sprzedadzą, to kupimy to w ciemno.

I tak to działa. Swoją własną głupotą brakiem działania dajemy tym złym ludziom pole do działania. To nie my jesteśmy głupsi, od tych butnych bogaczy, jednak sami na to przyzwalamy. Tak samo wedle mojej rozległej wiedzy wygląda sytuacja z koroną. Szczepionki i chipy, to będzie bajeczny biznes….A kto na tym traci?

Zastanowiłeś się nad tym? Kto nam zabiera wolność? Kto nas tłamsi i wymyśla coraz to kolejne zakazy?\Bo ja to widzę od kilkudziesięciu lat. A Ty? Za chwilę całkiem zamkną nas w klatkach, odbiorą wszelkie prawa do wolności.Czy Ty człowieku kiedykolwiek się nad tym zastanawiałeś?

Narzekań od dziesięcioleci jest wiele. Ale czy myślałeś dlaczego tak się dzieje… Czy zechciałeś leniwie się zastanowić i poczytać kim jest mała garstka ludzi, która z nami robi co chce, czyli masoneria, a która to panicznie się boi tego, że gdy lud przez nich sterowany się obudzi, staną się z dnia na dzień nikim, w mig stracą całe swoje bogactwo.

Pora włączyć logiczne myślenie, bo sami przez własną głupotę i lenistwo piekło sobie szykujemy…Czego obawia się władza ? Czy wiedzą coś czego my nie wiemy ? widać jak na dłoni że tego typu działania przygotowywane są z myślą o masowych protestach społecznych, bardzo możliwe, że u schyłku nadmuchanej pandemii czaka nas coś jeszcze innego.

„Na terenie objętym stanem klęski żywiołowej istnieje możliwość czasowego ograniczenia wolności, praw człowieka i obywatela (art. 20–26 ustawy).”

Pytanie pojawiające się w głowie, to kiedy, na jak długo i w jakim celu miałoby to nastąpić. A to, że stanie się to faktem nie pozostawia złudzeń.

Udostępnij

DLACZEGO LUDZKOŚĆ W OBLICZU KRYZYSU ZACHOWUJE SIĘ JAK PRZEDSZKOLE? CZYLI JAK WYPRANO NAM MÓZGI.

Globalna Świadomość9 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZEGO OBAWIA SIĘ WŁADZA ? RUSZYŁO DOZBRAJANIE SŁUŻB NA WYPADEK SPOŁECZNYCH NIEPOKOJÓW.Następny artykułGENEZA POWSTANIA SZTUCZNYCH KRYZYSÓW NA ŚWIECIE.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GEOINŻYNIERIA I ”PŁUCA CHEMTRAILS” – ZOBACZ CZYM ODDYCHASZ ! EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DLACZEGO LUDZKOŚĆ W OBLICZU KRYZYSU ZACHOWUJE SIĘ JAK PRZEDSZKOLE? CZYLI JAK WYPRANO NAM MÓZGI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?