Otwórz oczy

GENEZA POWSTANIA SZTUCZNYCH KRYZYSÓW NA ŚWIECIE.

GENEZA POWSTANIA SZTUCZNYCH KRYZYSÓW NA ŚWIECIE.

Geneza dzisiejszych problemów finansowych, wyraźnie pokazuje, że historia nie była przypadkową sekwencją wydarzeń, ale raczej starannie zaplanowanym, zorganizowanym i wykonanym „projektowaniem” Ziemi, bogactwa i zasobów przez niewielką liczbę osób zamożnych i uprzywilejowanych, którzy są nastawieni na dominację nad światem.

Każdy Kryzys jest starannie zaplanowany i wykonany.

Dokonano tego na tak wielką skalę, że wydaje się to prawie niezrozumiałe, ale jak mówi stare powiedzenie:

„najlepiej strzeżone tajemnice, to te ukryte na widoku”.

Wszystkie rządy na świecie, z wyjątkiem kilku, są w stanie bankructwa wobec Rothschilda od lat 30tych XX wieku.

Przestępcy Ci mają opracowany cykl koniunkturalny od setek lat, w tym katastrofę w 1929 roku, łącznie z wielkim kryzysem w latach 30tych XX wieku, a ostatnio również kryzys w 2007-2008 roku.

Większość ekonomistów, którzy nie mają pojęcia co się dzieje, powie że boom i załamanie są częścią naturalnego „cyklu gospodarczego”. Co jest nonsensem.

Załamania są systematycznie planowane przez specjalne grupy interesów, takie jak Rotszyldowie oraz ich konglomeraty banków centralnych i innych banków pod kontrolą w ich łańcuchu dowodzenia. TRZYNAŚCIE TYCH RODZIN przenosi tryliony dolarów dziennie na światowe rynki akcji i dyktuje czy rynki pójdą w górę czy w dół, czy będzie rozkwit czy upadek.

Krach na rynku nie tylko się zdarza, ale i jest tworzony. Jeśli wiesz, że katastrofa się zbliża, ponieważ zamierzasz ją spowodować, wiesz, że sprzedajesz swoje rzeczy wysoko i odkupujesz je nisko po awarii.

W TEN SPOSÓB ZNACZNIE ZWIĘKSZYLI SWOJE ZASOBY, PRZEJMUJĄC SPÓŁKI ZA UŁAMEK KOSZTÓW SPRZED MANIPULOWANEGO ZAŁAMANIA.

Skonstruowane katastrofy prowadzą do ogromnych zysków finansowych.Jak to robią? Zaczynają poprzez wycofywanie pożyczek i utrudnianie lub uniemożliwianie uzyskania nowej pożyczki, co powoduje zmniejszenie ilości pieniędzy w obiegu.

W rezultacie część ludzi nie będzie w stanie spłacić swoich pożyczek, a jednocześnie nie będzie w stanie zastąpić ich nowymi, dlatego ludzie zbankrutują.

Ci właściciele domów będą zmuszeni do przekazania pożyczkodawcom aktywów bazowych pożyczki za dziesięciocentówki dolara. I najprawdopodobniej mogą pozostać w długach do końca życia.

Ta cecha jest często stosowana do wysysania krwi z życia finansowego z ludzi i utrzymywania ich jako niewolników ich długów. Tych bandytów podstawowe strategie to:

destabilizacja narodów, zrujnowanie ich gospodarki, odessanie oszczędności i zasobów ludzkich.

Klasycznym przykładem jest Nathan Rothschild, który podczas bitwy pod Waterloo w 1815 roku „kupił” Anglię za grosze.

Wczesnym rankiem 20 czerwca 1815 r. Nathan Rothschild, jeden z pięciu synów Mayera Amschela Bauera, zrealizował jeden z najbardziej przebiegłych planów finansowych w historii.

Niecałe dwa dni wcześniej, w późnych godzinach wieczornych 18 czerwca 1815 roku, Napoleon został pokonany w bitwie pod Waterloo przez sojuszniczy sojusz prowadzony przez Anglię. To zakończyło wojny napoleońskie.

Nathan Rothschild, w tym czasie już zamożny i wpływowy człowiek, był w stanie poznać wieść o sprzymierzonym zwycięstwie – przez prywatnego posłańca – kilka godzin przed oficjalnym ogłoszeniem dla reszty społeczeństwa.

W odważnym i zwodniczym posunięciu Rothschild zaczął sprzedawać ogromne ilości konsulów brytyjskich, skonsolidował renty zwane dziś akcjami.

Kiedy inni inwestorzy w całym kraju zauważyli tę akcję Rothschilda, zaczęła się panika. Wszyscy zakładali, że działania Rothschilda sygnalizowały, że Waterloo było zwycięstwem Napoleona, a nie sił sojuszniczych. Z czego wynika, że ​​wartość konsulów padłaby w przypadku zwycięstwa Francji.

Wielu inwestorów poszło w ich ślady, sprzedając swoich konsulów w oczekiwaniu na francuskie przejęcie kraju. Potem, na chwilę przed ogłoszeniem oficjalnego ogłoszenia, że ​​Napoleon został pokonany, Rothschild kupił ogromną liczbę konsulów po najniższych cenach.

Kiedy ogłoszono Zwycięstwo, wartość konsulów wzrosła, a Nathan znalazł się w posiadaniu bogactwa 6500 razy większwgo niż to, co wcześniej posiadał.

W gruncie rzeczy okradł kraj i stał się właścicielem większości Anglii dla wszystkich kont i celów.

Od tego momentu jego rodzina, posiadająca teraz więcej bogactwa niż mogliby sobie wymarzyć, stała się wpływowym graczem w rządzie i kierowała decyzjami politycznymi w ich kierunku.

Należy zauważyć, że ten schemat Rothschilda był historycznie ważny, pokazał, w jaki sposób fabrykowanie katastrof jest bardzo korzystne.

ELITA RZĄDZĄCA

Na początku XVII wieku powstało przedsiębiorstwo, które ostatecznie stanie się elitą rządzącą, a ostatecznie inżynierami historii.

„W 1600 roku królowa Elżbieta I przedstawiła statut East India Company. Historia mówi, że ich celem było nawiązanie stosunków handlowych ze światem wschodnim, a mianowicie Indiami i Chinami.

Oficjalnie jej działalność polegała na handlu herbatą. Chociaż jest to z pewnością prawda, historia ma znacznie ciemniejszą stronę.

Prawdziwe cele tej firmy były dwojakie:

badanie systemów bankowych i finansowych świata wschodniego, w szczególności Indii, w celu ewentualnej manipulacji i wprowadzenie opium na Daleki Wschód. To właśnie dzięki tym dwóm Kompaniom Wschodnioindyjskim udało się zgromadzić ogromne ilości bogactwa przechowywanego w królewskich skrzyniach.

Sposób w jaki rozpoczął się handel opium, polegał na uprawie maku opiumowego w Royal Botanic Kew Gardens w Londynie. Zostały one następnie wysłane do Indii, gdzie Brytyjczycy zaczęli uprawiać ogromne plantacje maku produkującego opium.

Stamtąd maki zostały przetransportowane w postaci surowego opium statkami English Tea Clipper do Chin, gdzie zostały sprzedane Chińczykom.

Przez wiele dziesięcioleci handel opium trwał nieprzerwanie, w wyniku czego wydarzyły się dwie główne rzeczy: Kompania Wschodnioindyjska zarobiła fortunę na sprzedaży tych ogromnych ilości opium, a naród chiński stał się narodem uzależnionych z wieloma milionami ludzi uzależnionymi od opium i tym samym powstrzymało to postęp w rozbudowie infrastruktury Chin.

Ciało rządzące Kompanii Wschodnioindyjskiej było znane jako Rada 300, ale kiedy handel opium zaczął się rozwijać i stawać się bardziej intratny, przyciągając ogromne ilości bogactwa, monarchia brytyjska połączyła się z firmą, a po tej akcji grupa, która do dziś określa się mianem „Komitetu 300”.

Dzięki funduszom zapewnionym przez tak zamożnych ludzi jak Nathan Rothschild i inni, Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska ostatecznie przekształciła się w Komitet 300.

Czyli grupę 300 globalnych elit, którzy przyjęli tajną politykę dominacji nad światem zachodnim.

Brytyjska monarchia, która stała na wyższym szczeblu tej nowej struktury władzy, sama zgromadziła wielkie bogactwo w ramach handlu opium.

Idea ich planu dominacji była dość prosta: ktokolwiek mógł kontrolować bogactwo świata, mógł ostatecznie wywierać olbrzymią moc i wpływy na planetę.

LINIE RODOWE KRWI

Około 1865 roku przed wojną secesyjną i po niej Komitet 300, jezuici i 13 rodzin linii papieskich rozpoczeli jawną próbę wywierania wpływu i odzyskania kontroli nad Stanami Zjednoczonymi Ameryki.

Monarchia brytyjska dokonała tego w podobny sposób jak wcześniej w całej Anglii: poprzez kontrolę ziemi, zasobów i finansów.

Łącząc się z bogatymi osobami, takimi jak JP Morgan, John D. Rockefeller, Andrew Mellon, Paul Warburg i EH Harriman – z których wielu stało się dość bogatymi dzięki ich wysiłkom w roli kontrahentów obronnych w ramach działań wojennych, system został wprowadzony w życie od nowa: gromadzili ogromne ilości bogactwa poprzez wojnę i następnie kosztem niewolniczej pracy, ale tym razem działo to się w Stanach Zjednoczonych.

Jest dobrze udokumentowane, że ludzie tacy jak Rotszyldowie i monarchowie Wielkiej Brytanii i Holandii postrzegali ludność głównego nurtu jako godnych ubolewania niewolników, często nazywanych „masami” lub „bezużytecznymi zjadaczami”.

Od tego momentu bardzo niewielka liczba osób zaczęła kontrolować ogromną liczbę zasobów, Ziemi i finansów w Europie.

Lud grał rolę pionków na wielkiej szachownicy, służąc potrzebom elity, jednocześnie ludzie byli błogo nieświadomi tego, co dzieje się za kurtyną.

Oto jak działają ich manipulacje i dzieje się to każdego dnia na całym świecie.

Globalne finanse, w tym bankowość, rynki akcji lub cokolwiek innego, to po prostu sztuczka zaufania.

Kiedy ludzie są pewni, to kupują i inwestują, a gospodarka się rozwija, a kiedy tracą zaufanie, nie kupują i nie inwestują, a gospodarka kurczy się.

I jedyne czego Kabała potrzebuje, to ponura prognoza głównych mediów kontrolowanych przez nich samych lub plotka o problemach ekonomicznych, a domek z kart może upaść z dnia na dzień.

Oni i ich kartel bankowy finansowali także wszystkie strony w praktycznie każdej wojnie od około 1800 roku… wojny, które zmanipulowali ich agenci w rządzie, wojsku i agencjach wywiadowczych.

Kosztowało to życie co najmniej setek milionów ludzi.

75 milionów istnień w samej I i II wojnie światowej pozwoliło Kabale kontrolować rządy i ludzi poprzez spłatę długów z pożyczek.

Kiedy wojny spustoszyły kraje, kartel bankowościpożyczał więcej pieniędzy na ich odbudowę… spłata odsetek za pożyczki czyni ludzi niewolnikami Kabały.

Ponieważ Kabała jest także właścicielem firm zbrojeniowych, sprzedają ludziom broń w zamian za ogromny zysk, wymagając więcej pożyczek dla rządów.

Gdyby Cabała nie chciał wojen, nie byłoby żadnej.

Ich plan całkowitego przejęcia planety odnosi ogromne sukcesy, ukrywając manipulację za innymi kumplami, którzy kontrolują ludzi jak marionetki na sznurkach, dzięki czemu stali się bogatymi władcami i mrocznymi panami na przestrzeni wieków.

Ich bogaty styl życia „dany nam” jest częścią programu NWO.Gdybyś tylko wiedział więcej o ich prawdziwej historii, przestałbyś czcić tych przestępców jako celebrytów, lecz byłbyś zadowolony widząc ich wiszących na szubienicy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GENEZA POWSTANIA SZTUCZNYCH KRYZYSÓW NA ŚWIECIE.

Globalna Świadomość9 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDLACZEGO LUDZKOŚĆ W OBLICZU KRYZYSU ZACHOWUJE SIĘ JAK PRZEDSZKOLE? CZYLI JAK WYPRANO NAM MÓZGI.Następny artykułTECHNOLOGIE KONTROLI UMYSŁU: CZY TELEFON

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GENEZA POWSTANIA SZTUCZNYCH KRYZYSÓW NA ŚWIECIE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?