Przekraczając Rubikon

TECHNOLOGIE KONTROLI UMYSŁU: CZY TELEFON KOMÓRKOWY MOŻE STEROWAĆ TWOIMI MYŚLAMI?

TECHNOLOGIE KONTROLI UMYSŁU: CZY TELEFON KOMÓRKOWY MOŻE STEROWAĆ TWOIMI MYŚLAMI?

Według niektórych specjalistów od broni mikrofalowej, telefony komórkowe stanowią wsparcie dla potencjalnego systemu kontroli mózgu.

Można posłużyć się przykładem Patricka Flanagana, który jest wynalazcą Neurofonu. Neurofon jest urządzeniem, które przekształca dźwięki lub muzykę w impulsy elektryczne i pozwala na ich słyszenie poprzez zwarcie aparatu słuchowego. Odkrycie to, z powodzeniem zastosowano u osób niesłyszących.

Sieci globalnych technologii mogą nie tylko zwabić nasze pięć zmysłów zaprogramowanymi i ukierunkowanymi impulsami elektrycznymi, ale również mogą zmienić nasz elektroencefalogram, modyfikując w ten sposób nasze zachowania i myśli.

Strach, niepokój, przyjemność, euforia, wściekłość, apatia, uczucia religijne, mogą być generowane przez ukierunkowane bodźce elektryczne z tego lub owego regionu mózgu.

Możemy również wywołać stan uzależnienia od fal telefonu komórkowego. Mikrofalówka, znana jako częstotliwość nośna, jest używana jako pojazd do głębokiej penetracji niskich częstotliwości odpowiedzialnych za zmianę elektroencefalogramu użytkownika.

Modyfikacja zachowania użytkownika może być dowolnie modulowana: w 2 Hertzach uczestnik będzie narażony na ryzyko lub podejmie lekkie ryzyko; w 4,34 Hertzach uczestnik będzie odczuwał frustrację i rozdrażnienie; w 8 Hertzach występuje zmęczenie i bóle głowy, w 16 Hertzach i więcej, niepokój i spadek stężenia acetyloaminy wywoła stan patologiczny, który może doprowadzić do śmierci. Inne częstotliwości generują ekstazę, błogą radość lub stany impulsywne.

Elisabeth Rauscher, fizyk nuklearny prowadzący laboratorium badań technologicznych w San Leandro w Kalifornii, zadeklarowała w sprawie tej pracy:

“Daj mi pieniądze i trzy miesiące, a będę mógł zmienić zachowanie 80% ludzi w tym mieście bez ich wiedzy. Sprawię, że będą szczęśliwi, albo przynajmniej będą myśleć, że są szczęśliwi, albo uczynię ich agresywnymi”.

Technologia wkrada się do naszego środowiska, często bez naszej wiedzy i zrozumienia. Dzisiaj mamy telefon komórkowy, którego częstotliwości działają w pasmach Wifi, 3G, 4G i obecnie już 5G. Tak wiele fal nośnych przenikają do istoty elektromagnetycznej, którą jesteśmy. Jesteśmy zanurzeni w smogu elektromagnetycznym, który przenika głęboko do naszego mózgu, zakłócając nasz system hormonalny, wpływając na nasze funkcje pamięci poprzez unicestwianie naszych neuroprzekaźników, hamując w niektórych przypadkach praktyczną inteligencję, czujność, naszą logikę, wszelkie działania ratunkowe i sprzyjając zmianie kursu dla naszej cywilizacji planetarnej.

JAK DZIAŁA LUDZKI MÓZG?

Jest to procesor magneto-elektro-chemiczny z impulsami mikroelektrycznymi, który interpretuje wiele fal elektromagnetycznych i przepisuje je przestrzennie i czasowo do świadomości jednostki. Kiedy widzisz czerwony, to tylko z konwencją mówisz, że jest czerwony. W rzeczywistości, komórki w siatkówce oka otrzymują długość fali około 650 nanometrów przy określonej częstotliwości. W wyniku reakcji chemicznej impuls nerwowy jest wyzwalany i przetwarzany przez korę mózgową, a następnie przekształcany w “czerwoną” informację.

Technicznie bardzo łatwo jest obejść ten proces, wysyłając “czerwone” informacje bezpośrednio do kory mózgowej. Twój mózg nie będzie w stanie odróżnić, a ty będziesz myślał, że coś było czerwone. Zwarcie twojego zmysłu wzrokowego jest wtedy całkowite. Dzisiaj nasza technologia pozwala na zwarcie wszystkich zmysłów poprzez wysyłanie różnych rodzajów impulsów bezpośrednio do kory mózgowej. Taka technologia pozwala na wysyłanie wiadomości, obrazowanie, aktywowanie lub blokowanie pewnych funkcji mózgu bez twojej wiedzy, oto kilka przykładów:

Marc Filterman, były wojskowy specjalista od radarów wielokierunkowych, wykonał nadajnik psychotroniczny z magnetronu prostej kuchenki mikrofalowej. Przetwornik ten umożliwił wysłanie zamówienia lub sugestii bezpośrednio do kory mózgowej osoby. Będąc pod kontrolą podatkową w tym czasie, miał naturalny pomysł, aby wziąć swojego inspektora podatkowego za królika doświadczalnego. Ustawił się przy swoim oknie i skierował nadajnik na urzędnika podatkowego, sugerując:

“Nie mam nic do kontrolowania z tym panem, wszystko jest w porządku!”

Inspektor podatkowy podszedł do jego drzwi, zatrzymał się i odwrócił, wracając do urzędu skarbowego bez sprawdzania Filtermana…

Były członek CIA Mark Philipps wyjaśnia w filmie o sprawie Cathy O’Brien* dotyczącej kontroli umysłu, jak chronił swoje archiwa i dokumenty przed włamywaczami. Aktywował w swoim mieszkaniu pole psychotroniczne, które blokuje funkcje mózgu. Złapany na takim polu, włamywacz pozostaje prostatą bez zdolności do reakcji i myślenia. Jeden z jego sąsiadów, sceptycznie nastawiony do skuteczności takiej technologii, poprosił go o przetestowanie tej dziedziny. Mark poprosił go, żeby zrobił prosty dodatek z efektem psychotronicznym. Mężczyzna pamięta, że był przed drzwiami po czym stracił całkowicie swoje zdolności poznawcze i niemógł zrobić nic.

PIERWSZE PRÓBY BRONI PSYCHOTRONICZNEJ.

Pierwsze użycie na dużą skalę broni psychotronicznej miało miejsce w 1990 roku podczas wojny z Irakiem. Amerykańskie samoloty wyposażone w nadajniki psychotroniczne przeleciały nad wojskami Saddama Husajna z następującą wiadomością:

“Ja, Muhammad, w imię Allaha, proszę cię o złożenie broni i pozostanie tam, gdzie jesteś”.

Amerykańskie oddziały musiały tylko przejąć pozostawiony po nich sprzęt.

BADANIA NASA I DARPA

W kontekście badań wojskowych, NASA i Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA) pracowały nad tym, aby ludzki mózg stał się prostym interfejsem pod całkowitą kontrolą. Ich pierwszą królikiem doświadczalnym, który przeżył te zabiegi, była Kelly O’Brien, córka Cathy O’Brien, kobiety pod ówczesną kontrolą MK Ultra. Urodzona w 1980 roku, Kelly od urodzenia była poddawana, psychicznej fragmentacji poprzez elektrowstrząsy i nieustanne przeprogramowywanie psychiczne.

Po dwóch latach intensywnych eksperymentów na Kelly, DARPA zaprezentowała Kelly w Białym Domu, aby się nią pochwalić. W wieku 2 lat była w stanie prowadzić złożoną mowę doskonale artykułowaną, kontrolowaną, z werbalizacją dorosłego człowieka. Demonstracja ta umożliwiła DARPA uzyskanie prawie nieograniczonych funduszy na badania nad kontrolą ludzkiego umysłu.

Co bardziej niepokojące, mówimy tu o wydarzeniach, które miały miejsce 35 lat temu. Co więc udało się osiągnąć w kwestii kontroli ludzkiego umysłu w ciągu 35 lat badań, bez żadnych barier etycznych i przy prawie nieograniczonych środkach finansowych?

Należy zrozumieć, że dzisiaj refleksja, racjonalność, dedukcja, osąd, logika, cała prawda, wolna wola, są jako całość podważane. Poza tym, emocje, uczucia wewnętrzne, nasza sfera psychiczna, nasze postrzeganie, nasza zdolność do działania, nasze pragnienia, nawet sam instynkt przetrwania, mogą być zdalnie modulowane przez technologie, które mają klucze do funkcjonowania naszej mózgowej elektro-chemii.

Wszystkie technologie, o których tu mówimy, są realne i istnieją od co najmniej 25 lat. Są one stosowane na bardzo dużą skalę przez NSA w Stanach Zjednoczonych i będą stopniowo wprowadzane w Europie w ramach ustandaryzowania aktywności kory mózgowo-rdzeniowej obywateli. Technologie te stanowią dużą część inżynierii społecznej, która polega na kierowaniu całego społeczeństwa w tym czy innym kierunku bez jego wiedzy.

Chcesz mieć populację o silnych tendencjach homoseksualnych ? Wystarczy znaleźć odpowiednie neuroprzekaźniki do modulowania i odwracania pewnych przepływów energii.

Chcesz zniszczyć instytucję rodziny ?, umieścić hormony dystansujące w kosmetykach dla kobiet i w jakiś sposób umieść w produktach dla mężczyzn np: w piwie oksytocyny i żeńskie hormony.

O tych faktach należy pilnie zaalarmować międzynarodową opinię publiczną. Miejmy nadzieję, że nie jest już za późno, ponieważ wszyscy już jesteśmy już pod wpływem smogu elektromagnetycznego.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TECHNOLOGIE KONTROLI UMYSŁU: CZY TELEFON KOMÓRKOWY MOŻE STEROWAĆ TWOIMI MYŚLAMI?

Globalna Świadomość11 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGENEZA POWSTANIA SZTUCZNYCH KRYZYSÓW NA ŚWIECIE.Następny artykułTEORIA MANIPULACJI, KTÓRĄ STOSUJĄ OBECNIE WŁADZE W POLSCE.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TECHNOLOGIE KONTROLI UMYSŁU: CZY TELEFON KOMÓRKOWY MOŻE STEROWAĆ TWOIMI MYŚLAMI?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?