Przekraczając Rubikon

CZEKAJĄ NAS NOWE ULICZNE LATARNIE LED BĘDĄCE JEDNOCZEŚNIE NADAJNIKAMI 5G.

CZEKAJĄ NAS NOWE ULICZNE LATARNIE LED BĘDĄCE JEDNOCZEŚNIE NADAJNIKAMI 5G.

Już wkrótce zaleją nas nowe uliczne latarnie, będą to słupy oświetleniowe z wbudowanymi przekaźnikami, czyli micro BTS-em. Taka lampa jest połączeniem energooszczędnej latarni ulicznej typu LED i telekomunikacyjnej stacji bazowej telefonii komórkowej 5G.

Uliczne latarnie LED, nie tylko będą one służyć do oświetlania, będą również pomagać technologii 5G, poprzez wsparcie sygnału przy pomocy zamieszczonych na nich mini anten WI-FI

Nawet co kilka metrów, są już aktywne tego typu latarnie we Włoszech. Nazywają to najnowocześniejszą infrastrukturą „Aby miasta stały się lepsze”. Nowe inteligentne latarnie uliczne LED w erze elektromagnetycznej 5G dla tzw. inteligentych miast, wartością dodaną na potrzeby konsumentów obywateli.

Inteligentne miasto 5G,

Dawne latarnie uliczne, tradycyjne lampy halogenowe, pod pretekstem marnowania zbyt dużej ilości energii są usuwane, ale w rzeczywistości chodzi o systemy zdalnego sterowania oświetleniem publicznym i cyfrowym monitorowaniem LED przeznaczone do czujników, nadzoru wideo, kontroli ruchu i monitorowania lokalnie i przede wszystkim by wspierać mini anteny Wi-Fi. Milimetrowa technologia mikrofalowa 5G z wykorzystaniem światłowodu przekazując sygnał do każdej latarni, zostaną one przekształcone w wzmacniacze bezprzewodowe, aby połączyć także autonomiczne samochody.

Zostaną one aktywowane, gdy tylko 5G zostanie w pełni aktywowana, może pokryć nawet 98% terytorium Włoch. Z kosmosu, będą wysyłane sygnały z satelit ponieważ również w Rzymie podpisano odpowiednie umowy związane z technologią 5G z satelitami orbit ! To nie koniec. Enel X ogłasza, że dokona instalacji takich latarni w 3300 miastach po ok 1800 000 tys. nowych bezprzewodowych lamp ulicznych LED, tymczasem Acea (projekt „Light 4.0”, inwestycja o wartości 20 mln euro do 2019 r.) Tylko latem ubiegłego roku zamontował 200 000 w stolicy, nie odpowiadając jednak na proste pytanie. Niezależnie od elektrosmogu naświetlanego z biegunów anteny 5G, czy inteligentne światła LED czy są bezpieczne dla ludzkiego zdrowia ?

Uruchomienie Adnkroos informuje, że niebieskie światło, wysokoenergetyczne promieniowanie świetlne, jest „wrogiem oczu”, w szczególności siatkówki. Dlatego ciągła ekspozycja na sztuczne źródła tego światła – diody LED lub iPady i smartfony, które między innymi są używane z bliskiej odległości – może być szczególnie szkodliwe. Potwierdza to Lucio Buratto, dyrektor Ambrosian Ophthalmic Center w Mediolanie, komentując decyzję francuskiej Narodowej Agencji ds. Bezpieczeństwa Zdrowotnego, Środowiska Żywności i Pracy (Anses), aby rozpocząć dogłębne badanie zagrożeń związanych z lampami LED dla złożyć nowy raport i nowe zalecenia.

American Medical Association (AMA) odpowiada za granicą : „światło składa się ze światła o różnych kolorach (czerwonym, niebieskim i zielonym), a niektóre lampy uliczne LED mają stosunkowo dużą część niebieskiego światła, co może zakłócać rytm dobowy ludzi. AMA zaleca, aby oświetlenie zewnętrzne w nocy, zwłaszcza oświetlenie uliczne, nie przekraczało 3000 kelwinów (K).Temperatura ciepła (CT) jest miarą widmowej zawartości światła pochodzącego ze źródła;jak niebieski, zielony, żółty i czerwony jest w nim.Wyższa klasyfikacja TC oznacza zazwyczaj więcej niebieskiej zawartości i pojawia się bielsze światło.

We Włoszech już są stawiane specjalne nowe latarnie, które poprzez mini-anteny Wi-Fi, będą. wspierać sygnał technologii 5G ! ! !

Biała dioda CT 4000K lub 5000K zawiera wysoki poziom niebieskiego światła o krótkiej długości fali; był to wybór dla wielu miast, które niedawno odnowiły oświetlenie uliczne, takie jak Seattle i Nowy Jork Krótko mówiąc, według amerykańskich lekarzy, byłyby trzy główne problemy dla ludzkości wynikające z nowych lamp ulicznych LED: dyskomfort, olśnienie i silny wpływ na rytmikę okołodobową (tj. Krąg stanu czuwania i snu)”

We współpracy z Izraelskim Uniwersytetem w Hajfiewe we Włoszech przeprowadzono badanie na temat światła LED przez Instytut Nauki o Zanieczyszczeniach i Technologii Thiene (Vicenza): raport końcowy znajduje się wJournal of Environmental Management i stwierdza, że ​​”zanieczyszczenie światłem jest jednym z najszybciej rozwijających się rodzajów degradacji środowiska. Jego poziomy rosły wykładniczo na poziomach naturalnego oświetlenia nocnego zapewnianego przez światło gwiazd i światło księżyca.

Przeprowadziliśmy analizę spektralną popularnych typów lamp zewnętrznych, w tym nowych diod LED. Oceniliśmy ich emisje w odniesieniu do funkcji odpowiedzi spektralnej fotoreceptorów ludzkich oczu, w fotopowych, w skotopowych i meltopinowych pasmach tłumienia melatoniny. Stwierdziliśmy, że ilość zanieczyszczeń silnie zależy od charakterystyki widmowej lamp, przy czym najbardziej przyjazne dla środowiska lampy są sodowe niskiego ciśnienia, a następnie sodowe o wysokim ciśnieniu.

Większość zanieczyszczeń to lampy o silnej niebieskiej emisji, takie jak metalohalogenkowe i białe diody LED . Migracja z lamp sodowych obecnie powszechnie stosowanych do białych lamp (MH i LED) spowodowałaby wzrost zanieczyszczenia pasm tłumienia skotopów i melatoniny o ponad pięciokrotność obecnych poziomów, przy założeniu tego samego zainstalowanego przepływu fotopowego.

W praktyce, zgodnie z dla naszych naukowców nowe lampy LED miałyby wpływ na organizm w zakresie zdolności produkcyjnej melatoniny,która stłumiona do pięciu razy w regularnych poziomach z powodu sztucznego światła białego (w rzeczywistości w niebieskim obszarze widma), powodowałaby zakłócenia i stany złego samopoczucia w narażonej populacji.

A jeśli w niektórych regionach istnieją przepisy ograniczające wpływ zanieczyszczeń świetlnych rządzących obiektem, nie ma reguły, która reguluje widmo emitowane przez lampy: w tym sromie byłby prawdziwy problem ! I dlatego opinia eksperta jest drastyczna: Fabio Falchi z instytutu Vicenzytwierdzi, że jeśli administracja miejska i organy publiczne będą nadal ignorować alarmy wydawane przez lekarzy i naukowców, instalując nowe lampy uliczne ze źródłami LED wszędzie, co kilka dziesiątek metrów, wkrótce wkroczymy w okreswysokich negatywnych skutków dla zdrowia ludzkiego i środowiskazwiązane z oświetleniem nocnym.

Producenci lamp nie mogą twierdzić, że nie znają skutków sztucznego oświetlenia w nocy. ”A wszystko to bez liczenia ryzyka wynikającego z mini-anten 5G dostarczonych (dodatkowo) na lampach ulicznych Smart LED, które nieuchronnie zagrażają niebezpieczeństwom Sztuczne światło dodałoby także te, które wywołują skutki biologiczne wynikające z obaw o milimetrowe częstotliwości mikrofalowe piątej generacji urządzeń bezprzewodowych (możliwe czynniki rakotwórcze) !

Tymczasem w Anglii , po proteście ruchów Stop 5G, narodził się prawdziwy front walki z publicznym używaniem świateł LED. W Ameryce, w mieście Davis (Kalifornia) mieszkańcy zmobilizowali się, prosząc gminę o zastąpienie wszystkich nowych świateł ulicznych LED. Inne niż inteligentne miasta i inteligentne technologie na ludzką skalę.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZEKAJĄ NAS NOWE ULICZNE LATARNIE LED BĘDĄCE JEDNOCZEŚNIE NADAJNIKAMI 5G.

Globalna Świadomość18 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCEJROWSKI – WŁADZA W POLSCE ZAPRACOWAŁA SOBIE NA BUNT SPOŁECZNY.Następny artykułKTO BĘDZIE RZĄDZIŁ POLSKĄ PO WYCOFANIU PIENIĄDZA Z OBIEGU?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS” ELONA MUSKA ŚWIĘTY GRZYB I KRZYŻ – JAK NAPRAWDĘ POWSTAŁO CHRZEŚCIJAŃSTWO ?

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG” ZMARŁ W WIEKU 100 LAT CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZEKAJĄ NAS NOWE ULICZNE LATARNIE LED BĘDĄCE JEDNOCZEŚNIE NADAJNIKAMI 5G.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?