Otwórz oczy

DLACZEGO ELITY NWO UWAŻAJĄ SIĘ ZA BOGÓW TEGO ŚWIATA ?

DLACZEGO ELITY NWO UWAŻAJĄ SIĘ ZA BOGÓW TEGO ŚWIATA ?

Wielu zadaje mi to samo , słuszne pytanie, jak z tym walczyć, jak rozwiązać problem. By odpowiedzieć na to pytanie trzeba sobie najpierw uzmysłowić jacy oni są, bo tylko wtedy można szukać rozwiązań. Rada musi być skrojona do wagi problemu. Znakomita większość ludzi nie potrafi sobie ich wyobrazić. Postaram się Wam pomóc.

Każdy z Was chodził do szkoły i pamięta, że w każdym roczniku była grupa chłopców niezwykle agresywna, brutalna, gardząca nauką, posługująca się przemocą, lekceważąca zasady i reguły, prawo i porządek.

zdemoralizowana, wyzbyta sumienia, uczuć wyższych. Ta grupa błyskawicznie zdobywała przewagę nad resztą uczniów, skutecznie ich zastraszała, kradła im wartościowe rzeczy, biła słabszych, terroryzowała otoczenie, lekceważąco odnosiła się do nauczycieli.

Dorastając zapomnieliście o tym , szczególnie ci którzy w dalszym toku edukacji powędrowali do liceów, na studia. Niestety, ten sam mechanizm funkcjonuje w biznesie, na każdym poziomie organizacji państwa. Ci pozbawieni skrupułów, zasad, brutalni, bezwzględni szybko awansują w państwie. Zapewniam was, jedną z ostatnich rzeczy jakie są potrzebne do robienie pieniędzy jest intelekt, ba uważam, że bycie intelektualistą w naszym świecie wyklucza sukces finansowy.

Gdybyśmy przeanalizowali życiorysy najbogatszych ludzi świata doszukalibyśmy się w nich licznych przestępstw, oszustw, fałszerstw, zabójstw.

Jeżeli chcecie zobaczyć twarze tych ludzi wystarczy że sięgnięcie do życiorysów szefów mafii, nowojorskich rodzin Gambino, Luccese, Bonnano, czy włoskich klanów Camorry, Ndranghety, czy w końcu karteli narkotykowych z Medelin, Cali z Kolumbii, Sinaola, Juarez. Los Zetas z Meksyku. Oni wszyscy są tacy sami, po dojściu na pewien poziom pieniędzy i władzy. Wcale mnie nie dziwi, że siedzą przy jednym stole, razem obmyślają plany dla świata i ludzi.

Każdy kto bierze udział w walce o pieniądze, po kilku latach, całkowity zanik uczuć wyższych.

Ten proces obejmuje od lat nie tylko klasę biznesu, ale całe społeczeństwo. Obecne młode pokolenie zostało zupełnie wypłycone jeżeli chodzi o poziom uczuć wyższych, przygotowane precyzyjnie na to co już jest i co nadchodzi.

Wracając do tematu. O odczłowieczeniu rodów królewskich, arystokracji nie będę tu szeroko się rozpisywał. Kto chce może obejrzeć film „Braveheart” Mela Gibsona lub „Dyskretny urok burżuazji” Bunuela. Król Edward I Długonogi to wzorcowy przykład królewskiego psychopaty. Warto przy tym podkreślić , że dzieci królewskie, przyszłych króli, poddawano i poddaje się obróbce której nie powstydziliby się autorzy programu CIA MKUltra. Niby wieki dzielą te techniki , a jednak były one zadziwiająco podobne do siebie, bo cel był taki sam, całkowite obdarcie dziecka z człowieczej powłoki, wymazanie w nim tego wszystkiego co ludzkie.

Tak modelowano i modeluje się do dziś dzieci władzy. Od najmłodszych lat oswaja się je z zabójstwem, torturami, bestialstwem, wpaja im wyższość klasową i eugeniczną, wychowuje w poczuciu pogardy do mas, dla przeciętnych ludzi.

Dzieci te biorą udział w obrzędach okultystycznych, zabijają inne dzieci, piją ich krew, jedzą ich serca, wydłubują im oczy, kaleczą ciało, podpalają organy płciowe, gwałcą dziewczynki i chłopców, przyzwyczajają się do bycia potworem, do walki o zachowanie bogactwa, pomnożenie go, podporządkowanie sobie innych ludzi.

Często , za pomocą tych nieludzkich metod celowo rozszczepiają osobowość swoich dzieci, by posiadły różne osobowości , ludobójcy i filantropa. Tak samo chowają swoje dzieci wszyscy w elicie. Jakakolwiek słabość oznacza w tym środowisku upadek, utratę majątku, pozycji, infamię w środowisku.

Z takimi bestiami w ludzkiej skórze przyjdzie Wam się mierzyć. Wielu z nich ma tytuły naukowe, arystokratyczne. Wszyscy zostali doskonale wykształceni. Na osobowość ludobójcy, zbrodniarza nałożono płaszcz erudyty. Tak, dobrze kojarzycie, Hanibal Lecter to ich lustrzane odbicie. Czy Lecter byłby zdolny finezyjnie wysterylizować miliony kobiet ? Oczywiście, zrobiłby to z przyjemnością i smakiem, zawsze gardził chamami !! Czy nie widzicie tego że ONI zabijanie podludzi traktują jak sztukę, jak przyrządzenie wybornego dania jakiego nie powstydziłby się właśnie sam Lecter ?

Musiały dać im satysfakcję te cztery miliony potwornie zdeformowanych ciał w Wietnamie , tysiące dzieci urodzonych bez rąk, nóg, bez głów w Iraku, ulice i chodniki zasłane trupami Tutsi, dzieci z ZIKA w Brazylii, zagłodzeni na śmierć Irańczycy, Irlandczycy, czy Jemeńczycy tysiące wypatroszonych dzieci z organów. To boskie poczucie pełnej władzy nad każdym człowiekiem na Ziemi, bezkarnie móc dawać i odbierać życie. Okraść chamów w kryzysie, pozbawić ich dorobku życia i patrzeć jacy są bezradni to już czysta przyjemność.

Teraz wyobraźcie sobie, że tacy ludzie dostają do ręki 5G. Wyniosą sztukę zabijania na wyższy poziom.

Ta nowa, cudowna zabawka da im mnóstwo przyjemności , gdzieś tam ukryci przed światem będą sobie mogli codziennie wybrać innego człowieka, inną rodzinę, z innego kontynentu, kraju, języka, z innych warunków życia i znakomicie się bawić reżyserując im życie w najdrobniejszych szczegółach. W ten sposób staną się pełnoprawnymi Bogami na Ziemi.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *