Skok w króliczą norę

ULUBIONA ROZRYWKA SATANISTYCZNYCH ELIT – ADRENOCHROM I RYTUALNA PEDOFILIA.

ULUBIONA ROZRYWKA SATANISTYCZNYCH ELIT – ADRENOCHROM I RYTUALNA PEDOFILIA.

W obecnych czasach na każdym kroku dobro zostaje wyśmiewane i poniżane, a zło tolerowane, wychwalanie i propagowane. Wielu ludzi ciągle twierdzi, że jakieś tam grupy satanistyczne czczą sobie w podziemiach szatana i zabijają małe kotki. „Niech sobie tam robią co chcą, byle nie czynili szkody innym ludziom”. Niestety nie widzą tego, że wszyscy uczestniczymy w tym przedstawieniu i jest w tym coś o wiele większego.

„Największym zwycięstwem Szatana jest to, że ludzie przestali o nim mówić, myśleć i wierzyć w jego istnienie.”

Światem rządzi zło i widzimy to wyraźniej niż jeszcze 10 czy 20 lat temu. On się już z tym po prostu nie kryje. Przeniknął do KAŻDEJ dziedziny życia w dużej mierze za naszym przyzwoleniem, a czasem nawet na nasze żądanie.

Jego ulubiona ofiara to niewinne dziecko. Poniższe punkty to tylko kilka aspektów. Ogólnie jest tego tyle, że można by napisać na ten temat książkę i pewnie niejedna taka istnieje.

Skupiamy się tu głównie na aspektach związanych z dziećmi, wszystko to można znaleźć samemu i internecie lub książkach.

Fundacja WHO przeszła samą siebie we wcielaniu satanistycznych praktyk w nasze życie. Człowiek stał się bogiem i teraz może decydować o czyjejś śmierci (aborcja i eutanazja). Oczywiście, każdy powinien decydować o sobie i mieć do tego pełne prawo, ale czy jesteśmy godni decydować o czyimś życiu i śmierci?

Aborcja to ulubiony rytuał satanistów. Dziewczynki zapładniane są tak wcześnie, jak to jest tylko możliwe. Potem dokonywane są rytualne aborcje. Dzieci uczy się, że zabiegi bez znieczulenia są wielkim zaszczytem.Dlaczego sataniści mają czynić aborcje tylko podczas swoich ceremonii, jeśli można zrobić tak, że codziennie tysiące kobiet same będą o nią prosić.

Sataniści lubują się w kanibalizmie. Rabin Abraham Filkelstein przyznał, że ciała zabitych w święto paschy dzieci trafiają do rzeźni, a stamtąd do restauracji i sklepów. Jedna z licznych w Los Angeles restauracji kanibalskich chwali się etyką pracy i poszanowaniem dla potraw z ludzi, więc zabrania wynoszenia ich poza teren obiektu. Resztki posiłków rozsyłane są do domów opieki, przytułków i domów dziecka.

https://www.cda.pl/video/3143525ff

Nie jest tajemnicą fakt, że do sporządzania szczepionek wykorzystuje się organy ludzkie. Zostały one pobrane z (żyjących w momencie pobrania) abortowanych płodów, nawet dwudziestotygodniowych. Praktyki te są finansowane m.in. przez fundację Gates’ów. Sam ojciec szczepionek, Stanley Plotkin powiedział na przesłuchaniu, że jest świadomy iż wiara katolicka zabrania przyjmowania tego rodzaju preparatów.

Kościół katolicki wydał dokumenty na ten temat. Mówią one o tym, że osoby, które potrzebują dostać szczepionkę powinny zostać zaszczepione bez względu na ten fakt. I myślę, że to sugeruje, że to ja jestem tą osobą, która pójdzie do piekła ze względu na to, że wykorzystuję abortowane tkanki. Jestem zadowolony że tak robię.

Abortowane dzieci są „składnikiem” nie tylko szczepionek, ale i leków, kosmetyków oraz innych produktów.

Wychowanie seksualne naszych dzieci według WHO zakłada poznawanie własnego ciała już od 4. roku życia. Uczy dziecko, jak czerpać fizyczną przyjemność z dotykania sfer intymnych (masturbacja). Może być to fundamentem do pełnej legalizacji pedofilii w przyszłości.

Demoralizacja dzieci przez filmy i programy telewizyjne, gry komputerowe a nawet bajki. Szeroko dostępne sex-shopy i coffeeshopy. Seks przemycany do czasopism dziecięcych i zabawek.

Ulubiona rozrywka satanistów – pedofilia.

Wszechobecna a jednak ciągle zamiatana pod dywan. Przestępcy nie są wystarczająco karani lub nie są karani w ogóle. Z drugiej strony, bardzo łatwo „wrobić w to” osobę niewinną, która potem zostaje niesprawiedliwie skazana. Jedną z ulubionych rozrywek szejków arabskich jest oglądanie „na żywo” seksu nie tylko pedofilskiego, ale szczególnie seksu pomiędzy dwojgiem małych dzieci. W Londynie (pewnie nie tylko) organizowane są takie orgie dzieci, na które chętnie przyjeżdżają ci arabscy bogacze.

Halloween

”All Hallow’s Eve, Samhain” – początek celtyckiego nowego roku. Najważniejsze święto satanistyczne. Według ich kalendarza w tym dniu obowiązuje ofiara (krwawa/seksualna) ze zwierzęcia lub człowieka w dowolnym wieku i dowolnej płci. Jeśli jest to mężczyzna, musi on mieć blond włosy i niebieskie oczy. Następny dzień, 1 listopada, to celtycko-druidzki festiwal ognia i dzień krwi. Wtedy również składane są ofiary w dowolnym wieku.Nadmienić trzeba, że wiele satanistycznych „świąt” pokrywa się ze świętami katolickimi.

Jakże miło by było, gdyby znowu chociaż część praktyk wynieść poza ściany zgromadzenia. Dzieci razem z rodzicami bardzo chętnie uczestniczą w Halloweenowych zabawach. Osobę, która ośmieli się rzec, że nie uczestniczy w tej okultystycznej maskaradzie, mają za wroga ludzkości i niszczyciela dziecięcej beztroskiej zabawy.

Niektóre kraje zezwalają na adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Nie interesuje nikogo jak bardzo jest niszczona psychika tych dzieci. Ważne, że inne osoby są szczęśliwe, a my nie jesteśmy barbarzyńcami i nie odbieramy im tego szczęścia płynącego z posiadania dzieci.Instytucja małżeństwa staje się niepotrzebna w nowoczesnym świecie, a czasem nawet dyskryminowana. Widziałam kiedyś wyniki badań – owszem, dla niektórych mogą być one śmieszne – z których wynikało, że wśród par modlących się wspólnie odsetek rozwodów jest bardzo niski.

Jeśliby znalazł się ktoś z silną wiarą, nawet z taką osobą można sobie poradzić. Wszyscy chyba już znają filmik z Pentagonu, gdzie jest mowa o szczepionce „leczącej fanatyzm religijny”.

https://globalna.info/2020/04/27/nagranie-z-pentagonu-modyfikacja-ludzkich-przekonan-i-uczuc-za-pomoca-wirusow-i-szczepien/

Zło jest obecny w każdym skrawku naszego życia i to od nas zależy, czy chcemy go dostrzec.

Zło zabiera się za to, co jest dla nas najważniejsze, co jest naszą pociechą, sensem życia, przyszłością. Wie, że celując w nasze dzieci, celuje nam w serce.

Niżej podaję link do 50-stronicowego kompendium wiedzy satanisty, książkę z 1993 roku będącą zbiorem informacji z różnych źródeł, w której można znaleźć kalendarz satanisty wraz z planem poświęcania ofiar, przebieg rytuałów, zasady werbowania nowych członków itp.

OGLĄDAJ TYLKO JEŚLI MASZ MOCNE NERWY !

Źródło:

https://www.ncjrs.gov/pdffiles1/Photocopy/140554NCJRS.pdf

Udostępnij

153 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ULUBIONA ROZRYWKA SATANISTYCZNYCH ELIT – ADRENOCHROM I RYTUALNA PEDOFILIA.

Globalna Świadomość1 maja 20206 sierpnia 2023

Halloween

”All Hallow’s Eve, Samhain” – początek celtyckiego nowego roku. Najważniejsze święto satanistyczne. Według ich kalendarza w tym dniu obowiązuje ofiara

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZWYRODNIAŁA STRONA ELIT – CZYM JEST AFERA PIZZAGATE?Następny artykułROTHSCHILD : TRUMP NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM DLA NWO I TRZEBA GO USUNĄĆ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY NAPRAWDĘ SĄ UZALEŻNIONE OD ADRENOCHROMU ? CO SKRYWAJĄ TAJNE BUNKRY RODZINY ROTHSCHILD ? GETTY MUSEUM – CO SKRYWA

153 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ULUBIONA ROZRYWKA SATANISTYCZNYCH ELIT – ADRENOCHROM I RYTUALNA PEDOFILIA.
  • Halloween
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 153 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?