Skok w króliczą norę

ZWYRODNIAŁA STRONA ELIT – CZYM JEST AFERA PIZZAGATE?

ZWYRODNIAŁA STRONA ELIT – CZYM JEST AFERA PIZZAGATE?

Historia niesławnej afery pizzagate ma swój początek w momencie gdy Wikileaks ujawniło aferę dotyczącą Hillary Clinton i jej sztabu politycznego, który lobbował jej kandydaturę na stanowisko prezydenta USA.

Media głównego ścieku nawet nie wspomniały słowem o tym, że Hillary i jej agenda sprzedawała broń krajom wspierającym terroryzm z których wywodziły się odłamy organizacji ISIS (de facto stworzonej przez CIA ). Na ten czas w mediach publicznych lewicowego nurtu wrogiem nr. 1 był Donald Trump.

Alternatywne media i ”świadomy internet” krok po kroku analizowały i badały wycieki z wiki, informacje te trafiały do coraz to większej liczby odbiorców, z dnia na dzień amerykańska internet zagrzmiał hasłem #pizzagate

W odpowiedzi media w USA okrzyknęły to zjawisko mianem sfabrykowanych kłamstw i teorii spiskowych nie popartych faktami i dowodami.

#PIZZAGATE

Historia nabrała tępa gdy wikileaks zaczęło publikacje specyficznych maili ze sztaby wyborczego Hilary Clinton na miesiąc przed wyborami prezydenckimi. Zamiast pisać o planach wyborczych i walki z oponentem Trumpem treść maili była dziwnie gastronomiczna. Z treści wynikało , że w bardzo dziwny sposób były wykorzystane słowa „pizza” – 149 razy i ”hot-dog” – 73 razy.

Internetowi szperacze szybko doszli do wniosku że nie chodzi tu tylko o zwykłe , tak bardzo popularne w USA jedzenie. Z pomocą w rozwiązaniu zagadki przyszedł niesławny ”dark-web” W zaszyfrowanej sieci odkryto specjalny kod komunikacji, którym posługują się handlarze ludzkim towarem oraz zboczeńcy i pedofile.

Przetłumaczono następujące słowa i znaczenia:

hot dog – oznacza chłopca

pizza – dziewczynkę

ser (cheese) – małą dziewczynkę

makaron (pasta) – małego chłopca

lody (ice cream) – męską prostytutkę

orzechy lub orzeszki (walnuts lub nuts) – osobę ciemnoskórą

mapa (map) – spermę

sos (sauce) – orgię

Po rozszyfrowaniu określeń związanych z pożywieniem, wiele z tych słów-kluczy takich jak pizza, hot-dog, ser, makaron, sosy, lody i orzechy włoskie nagminnie występowały w mailach ujawnionych przez WikiLeaks wysyłanych do prowadzącego kampanię Clintonowej Johna Podesty.

POUFNE ZNAKI GRAFICZNE ODKRYTE PRZEZ FBI

Odkrycie tych określeń używanych w swoisty sposób i związanych z jedzeniem bardzo pięknie łączy się z niemalże równoczesnym ujawnieniem przez WikiLeaks dokumentacji FBI z 2007-go roku o tytule: “Symbole I Grafika Używana Przez Pedofilów w celu Ustalenia Preferencji Seksualnych”.

Na podstawie tych dokumentów stworzony został pokaz slajdów zaraz po początkowym ujawnieniu ich przez FBI w 2008 roku. Znaleźliśmy ten pokaz slajdów przez wpisanie kodu: Q-FBI-2200-005-06.

Poniżej przedstawiamy niektóre ze slajdów oraz obrazy z oryginalnego, prawnego dokumentu.

09-fbi_logos
12-symbols-and-logos-used-by-pedophiles-to-identify-sexual-preferencespublic-utility-12-728

Maile Podesty ujawniono Opinii Publicznej 7-go października 2016 roku i miały one dewastujący wpływ na kampanię wyborczą Hillary Clinton choć na początku przyczyny wydawały się inne.

Sprawozdanie ze strony internetowej The Millenium Report wskazuje: 

John Podesta jest nie tylko najlepszym demokratycznym pośrednikiem, informatorem zza “zamkniętych drzwi” i potężnym politycznym czarodziejem, ale także jego zawodowy życiorys od długiego już czasu osadzony jest głęboko w Rządzie Federalnym USA.” 

“[Podesta] był Szefem Personelu Białego Domu za kadencji Billa Clintona w latach dziewięćdziesiątych, doradcą Baraka Obamy i przewodniczącym kampanii wyborczej Hillary Clinton w 2016 roku.” 

KLUCZOWE SŁOWA ZWIĄZANE Z JEDZENIEM UŻYWANE SĄ W FORMIE KODU

Z całkowitej ilości 2060 maili  w zbiorach Podesty jest tam: 149 odniesień do słowa “pizza”73 do “hot-dogów”85 do “sera”78 do “makaronu”41 do “sosu”84 do “lodów” i 47 do “orzechów włoskich”.

Słowo “mapa”, które odnosi się do wskazówki mogącej zniszczyć cały zbrodniczy krąg jeśli pozostawione jako dowód, np. taki jak DNA, pojawia się tam 917 razy.

Jest to niemalże połowa wszystkich maili.

Słowa te pojawiają się bardzo często w bardzo dziwnym kontekście, nie mającym żadnego związku z jedzeniem. Jest to kluczowym elementem skandalu “Pizzagate”.

Samo słowo “pizza” wydaje się być zakodowanym słowem dla partnera seksualnego, szczególnie jeśli jest on nieletni i pojawia się tam 149 razy.

Pomimo tego, że “orzech włoski” pojawia się tam 47 razy w bardzo dziwnych okolicznościach, to równie popularny “orzech nerkowca” nie występuje tam ani razu. Dzieje się tak najprawdopodobniej dlatego, że “orzech włoski” jest zaszyfrowanym słowem a “orzech nerkowca” nie.

Niewinne, niezaszyfrowane słowo związane ze “śmieciowym jedzeniem” (junk food) takie jak “frytki” pojawia się tylko 13 razy“Koktail lodowy” (milkshake) występuje tam tylko 6 razy.

Słowo “warzywo”  występuje tylko 24 razy, “gruszka”pojawiła się 25 razy“winogrona” – 6 razy“awokado”tylko 4 razy “truskawka” występuje tylko dwukrotnie. Żadne z tych słów, nie niesie za sobą żadnego szyfru.

ZROZUMIENIE SZYFRU

Aparat ścigania oraz zasoby “Urban Dictionary” zidentyfikowały specyficzne określenia, które właśnie wspomnieliśmy: pizza, ser, sos, makaron itd. – jako zakodowane słowa na handel dziecięcymi usługami seksualnymi.

Zakodowane słowa pozwalają ludziom zaangażowanym w tych kryminalnych działaniach na wymyślenie historii tuszującej w przypadku gdyby ich komunikacja została odkryta.

Prostszym i znacznie mniej poważnym przykładem zaszyfrowanych słów byłby student odnoszący się do działki trawki jako do “książki”, rozmawiając o tym przez telefon lub drogą elektroniczną.

Ludzie zaangażowani w działalność kryminalną zawsze mają na uwadze czynnik inwigilacji i używają zaszyfrowanych określeń, aby uniknąć bycia schwytanym lub przynajmniej, aby zmniejszyć to ryzyko.

Prosto brzmiące określenie: “Czytałeś ostatnio jakąś dobrą książkę?” może prowadzić do śmiechu w przypadku naszego hipotetycznego studenta palącego lufkę.

Określenie “pizza” i inne specyficzne wyrazy pojawiają się w bardzo podejrzanych, nie mających związku z jedzeniem okolicznościach setki razy w różnych mailach wysłanych przez przewodniczącego kampanii wyborczej Clinton Johna Podestę i innych.

Poniżej przedstawiamy trzy znaczące przypadki:

https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/19018

Rozważam lody, ich zakup oraz konsumpcję za raczej poważny biznes. Nie możemy po prostu od niechcenia szastać nimi w luźnych odniesieniach, szczególnie w połączeniu ze słowem “darmowe”. 

https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/30613

Patrzcie i podziwiajcie, zamiast makaronu i wspaniałych sosów, udostępniono nam wyśmienity asortyment, kuszącego sera. Pyszne. 

Oczekuję na powrót moich dzieci oraz wnuków z ich wakacyjnych wycieczek, abyśmy mogli je rozebrać (demolish). 

https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/32795

Witaj John, pośrednik znalazł kajdanki (wydaje mi się, że jest na nich mapa mogąca prowadzić do pizzy). Czy to twoje? 

Skandal “Pizzagate” był najczęściej poszukiwanym określeniem na internecie w ostatnim tygodniu. Miliony ludzi poznaje teraz prawdę o tych straszliwych zbrodniach.

Nigdy wcześniej we współczesnej historii “teorii spiskowych” nic nie rozprzestrzeniło się tak szybko. Jest to wszystko niezwykle wstrząsające, a dowody na chęć zatuszowania tego są przytłaczające.

Jeśli skandal “Pizzagate” przejdzie do masowych aresztowań przez FBI i NYPD to wraz z nimi Kabal będzie skończony – chyba, że zapoda nam jakąś naprawdę znaczącą historię w celu odwrócenia naszej uwagi.

Dnia 1-go grudnia 2016, skandal “Pizzagate” był numerem pierwszym w czołówkach na stronie internetowej digg.com, która każdego dnia publikuje najbardziej toksyczne historie.

Oznacza to, że skandal “Pizzagate” był najbardziej popularnym artykułem czytanym na Internecie od 1-go grudnia:

Być może osoba, która publikowała to wiedziała już na podświadomym poziomie, że w rzeczy samej istnieją fizyczne dowody.

37-comet-baphomet

Półksiężyce i gwiazdy w logo “Pizzerii Comet” są dobrze znane uczniom Kabały gdyż pojawiają się one wokół bożka pół-kozy pół-człowieka Baphometa.

Ukształtowane w klin litery “A” w których znajdują się półksiężyce i gwiazdy mogą po raz kolejny symbolizować Masoński symbol.

Jakkolwiek brzydkie może to się wam wydawać, ja jednak reprezentuję małą część Sojuszu, który próbuje wam powiedzieć o tym wszystkim przez bardzo wiele lat.

MATERIAŁY FILMOWE

Na Youtube umieszczonych zostało tysiące filmów ukazujących skandal “Pizzagate”, lecz do dziś dzień lwia część tego materiału została skasowana ciekawe dlaczego…

Symbole używane w handlu dziecięcymi usługami seksualnymi , które wymienione są w bazie danych FBI są otwarcie pokazywane w sieci pizzerii i firmach na tej samej ulicy w Waszyngtonie DC.

Z tego też powodu okazuje się, że pomimo legalnej sprzedaży pizzy oraz innych dóbr każdego dnia, firmy te znajdują się również na pierwszej linii w handlowaniu dziecięcymi usługami seksualnymi.

SPRAWA 650 tys. PRZEJĘTYCH MAILI

Największym “punktem zwrotnym” elekcji z 2016 roku był fakt ogłoszenia przez dyrektora FBI Jamesa Comeya faktu odkrycia ewidencji w postaci 650 tys. maili dnia 28-go października 2016 r. – na trzy dni przed Halloween.

Kierownik Kampanii Wyborczej Hillary Clinton Huma Abedin jest zamężna z Anthonym Weinerem, który został przyłapany na wielomiesięcznym związku seksualnym zainicjowanym przez internet z piętnastoletnią dziewczyną.

Tych 650 tys. maili, z których tysiące ma powiązanie z Clinton zostało odnalezionych na laptopie Weinera w folderze o nazwie “Ubezpieczenie na Życie”.

Tylko trzy dni wcześniej informator Erik Prince ujawnił nową “bombę informacyjną” pochodzącą z NYPD i FBI.


4-go listopada Wiadomości Breitbart opublikowały artykuł o ogromnym znaczeniu zatytułowany: “Erick Prince: NYPD gotowe do aresztowań w sprawie Anthony Weiner”.

Wiele ludzi, którzy poprzednio działali na rzecz Kabala/Nowego Porządku Świata zbiegli stamtąd i stali się informatorami (whistleblowers).

Tak samo ma się sprawa z założycielem prywatnej armii zabójców o nazwie “Blackwater” Erikiem Princem, który ostatecznie oddzielił się od nich i przyłączył do grupy, którą my nazywamy Sojuszem.

W tym przełomowym artykule możemy przeczytać:

Założyciel formacji Blackwater i były żołnierz jednostki Navy Seal Erik Prince … twierdzi, że posiada wewnętrzną wiedzę z dochodzenia, która może wyjaśnić dlaczego Dyrektor FBI James Comey musiał ogłosić tydzień temu wznowienie śledztwa dotyczącego maili Clintonów …

[NYPD] odkryło wiele innych dowodów świadczących o działaniach kryminalnych [w zbiorach 650 tys. maili na laptopie Wernera] … co obejmuje fakt, że Hillary udawała się na seks-wyspę z karanym pedofilem Jeffrey Epsteinem.

Bill Clinton wybierał się tam ponad 20 razy a Hillary przynajmniej sześć” twierdził on …

“NYPD chciało zwołać konferencję prasową, aby ogłosić dowody oraz w celu dalszych aresztowań, które miały nastąpić w wyniku dalszego postępowania lecz napotkali na ogromny sprzeciw graniczący z przymusem ze strony Departamentu Sprawiedliwości”.

W miarę jak czytamy w tym kluczowym artykule “Breitbart” to dowiadujemy się, że Burmistrz miasta Nowy Jork nie chce mieć nic wspólnego z tym zbiorem 650 tys. nowych maili a NYPD widzi to, jako dowód “wielkiego zła”.

“Przytaczając [Billa de Blasio] Burmistrza Nowego Jorku, [Założyciel formacji Blackwater Erik] Prince mówi, że będzie on trzymał się do tego z daleka.”

“Uważam, że nowa [nowe maile Clintonów] ewidencja jest tak bardzo obciążająca, że nawet [de Blasio] pragnie trzymać się od tego z daleka, co samo mówi za siebie”, dodał on …

“Wszyscy gliniarze, którzy są świadomi tak nikczemnych czynów na tym poziomie i którzy posiadają weteranów w swoich rodzinach … winni są to im, aby wstać i … świecić światłem prawdy na to wielkie zło.” …

“Rzeczy te pochodzą prosto z twardego dysku należącego do Weinera i jego żony Humy Abedin, najbliższego doradcy Hillary pracującej z nią przez ostatnie 20 lat” mówi on w swojej nowej “bombie informacyjnej”.

“Nie pochodzi to od hakerów ani od kogoś przypadkowego. Informacje te pochodzą z laptopa zabezpieczonego na rzecz postępowania karnego” …

“To jest zło, są to prawdziwe plamy na Hillary Clinton – nie musisz wydawać swojej opinii. Po prostu opublikuje tę całą korespondencję.” [Erik Prince] nalega.

“Po prostu zrzuć je do Internetu. Niech sobie tam będą. Niech ludzie zobaczą światło prawdy.”

4-go lutego 2011-go roku Andrew Breitbart opublikował na tweeterze swoje spstrzeżenia: “W jaki sposób imię protoplasty-guru Johna Podesty nie jest czołowym logo na światowych operacjach tuszowania spraw związanych z seksem z nieletnimi oraz z ochroną nikczemnych szumowin – jest dla mnie niepojęte.”

Następnie przez cały luty rok później Breitbart depeszował, że opublikuje film, który pojawi się dnia 1-go marca 2012 r.

Twierdził on, że film ten wywrze dewastujący wpływ na drugokadencyjną kampanię wyborczą Obamy. “Poczekajcie aż zobaczycie co się będzie działo 1-go marca”, pisał.

Tuż przed zapowiadaną publikacją filmu, 28 lutego 2012 roku, napisał na Tweeterze: “Jak długo zajmie im zabicie mnie (przez zawał serca lub w wypadku samochodowym) lub zamknięcie mnie za jakieś przestępstwo? Czytajcie mnie póki jeszcze jest czas.”

Andrew umarł z powodu rzekomego “zawału serca” 1-go marca 2012-go roku – dwa dni po tym oświadczeniu. Zbieg okoliczności?

Sędzia śledczy prowadzący dochodzenie umarł zatruty arszenikiem dwa miesiące później. Nie jest zbyt trudnym, aby odkryć o co w tym wszystkim chodzi.

Dobitne chwyty takie jak te, mają za zadanie wystraszenie ludzi ukazując rzekomo nieograniczoną władzę “potwora mieszkającego pod łóżkiem” i sprawić, że wycofają się oni do strefy milczenia … i ignorancji.

HAKERSKI ATAK

Hakerzy na forum witryny “4Chan” twierdzą, że odnaleźli tajemne miejsca na serwerze pizzerii “Comet Pizza” gdzie umieszczone zostały zakodowane filmy.

Pomimo tego, że nie udało się im ich odkodować to jednak zdołali wyciągnąć z nich obrazy wraz z tekstem, które dostarczają instrukcji dla tych, którzy chcą je oglądnąć.

Instrukcje te używają zakodowanego języka omawiającego program, który oglądający może ściągnąć i użyć tylko jednorazowo.

Poniżej przedstawiamy instrukcje … jeśli wytrzymacie psychicznie czytanie ich:

Dla nowoprzybyłych (newcummers)***

W ostatnim miesiącu zadowoleni klienci zachwycali się naszą “pizzą” i jesteśmy przekonani, że też do nich dołączysz!  Ci powracający znają zasady. Uwaga dla nowoprzybyłych (newcummers): najpierw uruchom program przekazany ci przez specjalnego wysłannika a następnie znalezione tam instrukcje odnośnie tego jak czerpać przyjemność z tego radosnego hobby staną się zrozumiałe. Proszę pamiętać, o dotkliwych karach za złamanie zasad, które również załączone są w tym programie. Tylko nieliczni złamali zasady i nie musimy tutaj dodawać, że spotkała ich straszliwa kara. Cennik wbudowany jest w programie. Oprogramowanie to może być użyte tylko jednorazowo i należy przestrzegać poniższych wymagań: 

 • Program musi być uruchomiony z prywatnego komputera do którego tylko ty posiadasz dostęp,
 • W trakcie działania programu musisz posiadać dostęp do Internetu,
 • Program musi być użyty w twoim domu,
 • Musisz zniszczyć nośnik na którym dostarczono ci program,
 • Zapamiętaj hasło, które aktywuję program gdyż nie zostanie utworzona żadna ikona na twoim komputerze.

Listopadowa specjalna oferta

W tym miesiącu wyprodukowaliśmy 5 nowych pizz dla waszej uciechy. Posiadamy również 4 pizze z sesji z ostatniego miesiąca – wszystkie wystawione na sprzedaż po bardzo niskiej cenie –  gdyż znajdują się w bardzo kiepskim stanie zdrowia i spodziewamy się, że nie przetrwają zbyt długo co pociąga za sobą wymagania, aby po skończonej sesji zakończyć konsumpcję pizzy. 

W tym miesiącu oferta specjalna obejmuje 30% zniżki na ciężkie tortury! Każde poniższe zdjęcie dostępne jest za $1000 w wydruku o wysokiej jakości. Andrew posiada również inne zdjęcia na sprzedaż, tak więc w celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z nim (są to prawdziwe arcydzieła). 

*** – newcummer – słowo pochodzące od słowa “new” – nowy i “cum” – wytrysk; to można również fonetycznie przetłumaczyć jako “nowoprzybyły” od słowa “newcommer”, przyp. tłum.

Wyciąg tekstu z obrazów tego programu będzie wystarczającymi dowodami obciążającymi w postępowaniu sądowym, jeśli okaże się on prawdziwy:

“… W tym miesiącu wyprodukowaliśmy 5 nowych pizz dla waszej uciechy …”

“… – wszystkie wystawione na sprzedaż po bardzo niskiej cenie –  gdyż znajdują się w bardzo kiepskim stanie zdrowia i spodziewamy się, że nie przetrwają zbyt długo …”

“… co pociąga za sobą wymagania, aby po skończonej sesji zakończyć konsumpcję pizzy …“

“… Tylko nieliczni złamali zasady i nie musimy tutaj dodawać, że spotkała ich straszliwa kara …“

Było to opisane w artykule Joe Biggsa i Sgt. Reporta umieszczonym na witrynie “Infowars”pośród wielu innych.

W zdaniu: “… Każde poniższe zdjęcie dostępne jest za $1000 w wydruku o wysokiej jakości …” będziesz najprawdopodobniej musiał dodać jeszcze jedno zero na końcu tej kwoty, aby uzyskać cenę za każde schwytane dziecko.

PODZIEMNA KOMNATA PODESTY 

Brytyjski dziennik “The Guardian” ujawnia w swoim artykule z 2004 roku, że Podesta wybudował w piwnicy swojego domu zamykane pomieszczenie, aby oglądać “krępujące filmy”.

https://www.theguardian.com/culture/2004/apr/20/usa.world

“[Podesta] znany jest z zakupów “krępujących” dzieł, takich jak zestawy filmów, które inni kolekcjonerzy nie braliby nawet pod uwagę.”

“Są one łatwe w przechowywaniu, lecz bardzo niezręczne w oglądaniu” mówi Podesta.

Aby przeskoczyć ten problem oboje z żoną wykopali ogromne podziemne pomieszczenie pod ich domem poza Waszyngtonem.

[Jest to] biała komnata o powierzchni 5 m kwadratowych i wysokości 4m, w której możliwe będzie wyświetlanie “bardzo trudnych filmów” na wszystkich ścianach jednocześnie.”

W ujawnionym przez Wikileaks mailu z 31-go stycznia 2014 roku pisze on do swojego brata: “Niezła zabawa ostatniej nocy” i dalej “Ciągle jestem w sali tortur. Jeszcze jedno pytanie. Czy wy dwoje chcecie obiad Walentynkowy?”

Oczywiście słowo “obiad” posiada całkiem nowe znaczenie w świetle zaszyfrowanych słów, które odkryliśmy.

CLINTONOWIE I KATAKLIZM NA HAITI.

Na początku 2010 roku ogromne trzęsienie ziemi spustoszyło Haiti, krótko po kataklizmie zaczęło dochodzić do dziwnych incydentów, dzieci króte były ofiarami kataklizmu bez śladu znikały ze szpitali, .

Organizacja UNICEF odkrywając ten fakt natychmiast podniosła alarm, demaskując proceder nielegalnego wywozu dzieci za granicę kraju w niewiadomych celach.

Ciekawym faktem w tej historii była działalność ratunkowa i pomocowa dla Haiti przez organizację Beyond Borders założona przez Clintonów. Co dokładnie robiła tam organizacja tego do końca nie wiadomo…

Według szacunków UNICEFU z tego regionu kraju wywozi się 30 000 dzieci rocznie, które trafiają dalej w świat jako żywy towar na handel…kto da więce ten zrobi ze swoim towarem co zechce….

Monica Petersen młoda działaczka ,która pracowała w Centrum do spraw handlu dziećmi opisywała na swoim blogu mroczną działalność Clintonów na Haiti a nieoficjalne prowadziła swoje własne śledztwo w tej sprawie, niedługo potem nagle popełniła samobójstwo…….

OKULTYSTKA MARINA ABRAMOVIC I ”GOTOWANIE DUSZ”

Największy rozgłos z publikacji Wikileaks wzbydziły maile w których satanistka i wiedźma (tak one naprawdę istnieją ! ) Marina Abramovic wysyła do Tonego Podesty zaproszenie na osobliwy happening o nazwie ’’Spirit Cooking” czyli ”gotowanie ducha”

Tym razem w mediach głównego ścieku zagrzmiało falą krytyki w stronę Podesty i samej Hillary Clinton za branie udziału w tego typu imprezach.

Oto kilka przykładów ”działalności artystycznej” wiedźmy.

Na imprezie widać tu takie sławy jak Lada Gaga, James Franco czy rodzina Kardashian.

Znana na całym świecie artystka performance i wyznawczyni satanistycznej religii Thelemy, opracowanej przez Aleistera Crowleya ma za pieniądze polskich podatników zorganizować w piątek tak zwaną wystawę. Marina Abramovic, bo o niej mowa na całym świecie organizuje okultystyczne rytuały Thelemy pod płaszczykiem sztuki performance. Jednym słowem realizuje całe rytuały, używając często zwierzęcej krwi, mówiąc w mediach i niezorientowanym gapiom, że to tylko sztuka.

Jeśli więc los ofiar nie jest Ci obojętny, jeśli chcesz by winnych dosięgła sprawiedliwość, to nie pozwól mediom zamieść tej sprawy pod dywan. Zadawaj pytania, podważaj narracje, które próbuje się Ci narzucić, nie tylko w tej sprawie, ale i w innych.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZWYRODNIAŁA STRONA ELIT – CZYM JEST AFERA PIZZAGATE?

Globalna Świadomość30 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł11/09/2001 – POCISKI WYSTRZELONE Z BUDYNKU WOOLWORTHNastępny artykułULUBIONA ROZRYWKA SATANISTYCZNYCH ELIT – ADRENOCHROM I RYTUALNA PEDOFILIA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO” PANDORAGATE – POLSKIE PEDOGATE YOUTUBERÓW TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ ! SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ZWYRODNIAŁA STRONA ELIT – CZYM JEST AFERA PIZZAGATE?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?