Świat jest inny

APOKALIPTYCZNY PLAN ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI Z 1969 ROKU WYPEŁNIA SIĘ W OBECNYCH CZASACH.

APOKALIPTYCZNY PLAN ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI Z 1969 ROKU WYPEŁNIA SIĘ W OBECNYCH CZASACH.

W 1969 roku dr Richard Day , pracownik Rockefellera, przedstawia w referacie w Pittsburghu koncepcję „działań, jakie nabiorą rozmachu w XXI wieku”.

Nasi polityczni i kulturalni „przywódcy” są odpowiedzialni za współudział w spisku mającym za zadanie przekształcenie ludzkości w coś, co służyć będzie masońskiemu kartelowi bankowemu. Wojny, terroryzm, depresje gospodarcze, zmiany polityczne i społeczne, cała branża rozrywki, itp. zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stopniowo doprowadzić do powstania państwa policyjnego Orwella.

Randy Engel, prezes organizacji the US Coalition of Life udostępnił taśmy z nagraniem rozmowy przeprowadzonej w 1988 r. z dr Lawrence’m Dunegan, pediatrą z Pittsburgha, który zmarł w styczniu 2004 r.

Nagranie zawiera relację świadka na temat przemówienia wygłoszonego 20 marca 1969 r. przez dr Richarda Day, dyrektora sponsorowanej przez Rockefellera organizacji „Planned Parenthood Federation”. Referat wygłosił on na posiedzeniu Towarzystwa Pediatrycznego w Pittsburghu. Opisuje w nim „nowy system świata”, jaki już został wdrożony, a celem którego było stałe przekształcanie świata w nową formę. Dr Day chciał zwerbować do swych planów obecnych na tym spotkaniu około osiemdziesięciu lekarzy.

Na taśmie dr Dunegan relacjonuje oświadczenia Daya i wynika z tego, że był on wtajemniczony w plany ustanowienia elitarnej grupy, która rządzi światem zachodnim w celu stworzenia dyktatury światowej.

Globalna tyrania, zazwyczaj nazywana „New World Order”, zawierać ma świeckie i duchowe składniki jednego Rządu Światowego i jednej Religii Świata: przyszłą rzeczywistość, jaką ci, którzy rozumieją te sprawy, nazywają totalitarnym imperium światowym Lucyfera.

Oto główne założenia plany przedstawionego na konferencji

 • Amerykański przemysł zostanie zniszczony, produkcja amerykańska przeniesiona za granice USA. Żadne państwo na świecie nie może być ani samodzielne, ani samowystarczalne. Produkcję i usługi trzeba podzielić tak by państwa były od siebie zależne. By zbudować nowy ład, trzeba zburzyć stary porządek, zadłużyć USA i inne państwa, doprowadzić do ich bankructwa i ostatecznego upadku.
 • Jednym z najważniejszych zadań jest kontrola żywności. Trzeba doprowadzić do bezwzględnego zakazu własnej produkcji żywności w jakiejkolwiek formie. Jedynymi uprawnionymi do produkcji żywności mają być nasze, wielkie korporacje, które za pomocą kontroli żywności maja wpływać na liczebność populacji na Ziemi.
 • By zakazać własnej produkcji żywności trzeba zanieczyścić z powietrza glebę związkami szkodliwymi dla zdrowia, a następnie udzielić kontrolowanym organom, urzędom i instytucjom sanitarnym, zajmującym się żywnością, pod przykrywką ochrony konsumenta prawa do kontroli gruntów i wydawania bezwzględnych zakazów produkcji ze względu na zanieczyszczenie gruntów i wód. Kontrolowane przez nas media naznacza niepokornych rolników piętnem ludobójców i morderców.
 • Będziemy wkrótce kontrolować całą pogodę na Ziemi, wywoływać susze, powodzie, gradobicia, intensywne opady śniegu, huragany, tsunami, pożary, trzęsienia ziemi.
 • Będziemy prowadzić politykę wynaradawiania, niszczenia tradycji, patriotyzmu, miłości do ojczyzny. Ludzie z naszej organizacji dziennikarze, politycy, przywódcy partii politycznych, naukowcy, nasze autorytety będą stygmatyzować ludzi prawych i uczciwych piętnem faszyzmu, , skrajnego nacjonalizmu, a nasi ludzie ze służb, wojska, nasi sędziowie i prokuratorzy będą ich skrytobójczo modować, więzić, deptać i prześladować, odbierać im prawo do wykonywania zawodu, do zarobkowania.
 • Te prześladowania będą z roku na rok coraz silniejsze, by wywołać bunt, akty terroru, które wykorzystamy do odebrania podstawowych wolności, spalenia Konstytucji i zaprowadzenia państwa policyjnego.
 • W sferze kultury seksualnej musimy oderwać seks od prokreacji, uczynić go misterium, a ciało centrum uwagi. Musimy rozbić związek kobiety i mężczyzny, upowszechnić rozwody, programować odmienność seksualną, wykorzystując okres dorastania kiedy formowane są preferencje seksualne, preferować związki jednopłciowe. Wdrożymy wielki plan sterylizacji milionów kobiet. Upowszechnimy aborcje, Ostatecznym naszym celem jest produkcja ludzi w laboratorium.
 • Pornografia, przemoc i obsceniczność w telewizji i filmach zostaną znacznie zwiększone. Ludzie będą znieczulani i odwrażliwiani, by stali się brutalni, chciwi zapatrzeni w sobie, egoistyczni, niezdolni do poświęceń i współpracy. Muzyka będzie coraz gorsza, coraz płytsza, będzie promować kult ciała, odwoływać się do najniższych instynktów ludzkich, do wyuzdanego seksu.
 • Kobiety pod wpływem tych bodźców kultury będą poszukiwać nowych doznań seksualnych, będą dobierać partnerów wyłącznie pod względem walorów fizycznych i satysfakcji seksualnej. W ten sposób poszerzymy grono odrzuconych mężczyzn, którzy będą musieli poszukiwać zastępczych form budowy swojego libido, co mamy nadzieję upowszechni homoseksualizm.
 • Niszcząc państwa i gospodarki doprowadzimy do masowych migracji za pracą i chlebem, powyrywamy narody z korzeniami. Za chwilę będziemy dysponować technologiami za pomocą których będziemy mogli usunąć każdego człowieka, okaleczyć go, pozbawić umysłu, zdrowia, wywołać chorobę. Ci ludzie nie będą wiedzieli że są atakowani, że ktoś po cichu na nich poluje, że ich zabija, odbiera zdrowie. Tak „humanitarnie” odbierzemy życie tym którzy nie będą chcieli iść z postępem.
 • Istnieją już terapie na raka w naszym 1969 roku, leczące każdego raka, ale nie są udostępniane, by podtrzymać kontrolę populacji. W nadchodzących czasach będą kreowane nowe choroby, a świat będą toczyć epidemie.
 • Będziemy kontrolować informację, edukację, tak wymodelowana przez nas masa będzie tkwiła w ciągłym przekonaniu , że rzeczy jakie dzieją się wokół niej są przypadkowe, spontaniczne, nie będą w stanie dostrzec, że zamkniemy ludzi w więzieniu z którego już nie będzie można uciec. Stopniowo ograniczymy ludziom prawo do przemieszczania się, przywiążemy ich do miejsc w których spędzą całe swoje życie. Pozbawimy masy prywatności i własności, staną się wtedy wyłącznie zależne od naszej wiedzy i woli.

Większość z tych założeń już się wypełniła a kilka jeszcze czeka w kolejce kiedy NWO będzie już kompletnie nie będziemy mieli już odwrotu.

Źródło :

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

APOKALIPTYCZNY PLAN ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI Z 1969 ROKU WYPEŁNIA SIĘ W OBECNYCH CZASACH.

Globalna Świadomość5 maja 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMISTYCZNA KABAŁA – OTO W CO WIERZĄ ELITY.Następny artykułPO CO STAROŻYTNI WYBUDOWALI SIECI MIĘDZYKONTYNENTALNYCH TUNELI ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI ? CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • APOKALIPTYCZNY PLAN ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI Z 1969 ROKU WYPEŁNIA SIĘ W OBECNYCH CZASACH.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?