Alternatywna historia świata

PO CO STAROŻYTNI WYBUDOWALI SIECI MIĘDZYKONTYNENTALNYCH TUNELI ?

PO CO STAROŻYTNI WYBUDOWALI SIECI MIĘDZYKONTYNENTALNYCH TUNELI ?

Przez wiele lat poszukiwacze badali podziemne tunele, bunkry i podobne obiekty na całym świecie, oprócz jaskiń stworzonych przez naturę istnieją podziemne przestrzenie stworzone przez poprzednie cywilizacje, starożytną ludzkość. Występują one nie tylko w postaci gigantycznych podziemnych hal, których ściany były wydrążone nieznanymi technologiami, ale także w postaci struktur liniowych – długich tuneli. W XXl wieku odnotowano wzrost częstotliwości znajdowania fragmentów tych tuneli na świecie.

Tunele w Rosji

Na Krymie znajduje się znana Marmurowa Jaskinia, która znajduje się w górach Chatyr-Dag, na wysokości 900 m.

Podczas zejścia do jaskini, goście są witani przez ogromną halę w kształcie rury, o 20 metrów średnicy. Stalaktyty zwisają z pęknięć w suficie, a stalagmity wywołują fascynujące wrażenie. Niewielu, zwróci uwagę na fakt, że pierwotnie był to tunel z idealnie gładkimi ścianami, ukryte głęboko w górach, o orientacji w kierunku morza.

Ściany są dobrze chronione i nie ma śladów erozji – zimną wodą i krasowe wnęki utworzone w wyniku rozpuszczania wapienia. Przed nami pojawia się część tunelu, który prowadzi do nikąd i rozpoczyna się na wysokości około 1 km nad Morzem Czarnym. Biorąc pod uwagę, że dorzecze Morza Czarnego powstało na przełomie eocenu i oligocenu, 30 milionów lat temu na skutek upadku dużej planetoidy, które zniszczyło główny grzbiet krymskich gór, uzasadnione jest założenie, że jaskinia jest wyłożona fragmentem starożytnego tunelu, który miał chronić przed katastrofą.

Zgodnie z najnowszym raportem krymskich speleologów, znaleźli ogromne zagłębienie pod masywem Aj-Petri, malowniczo wzniesionym nad Ałupką i Simeizem. Ponadto odkryli tunele łączące Krym i Kaukaz.

Tunele na Morzu Czarnym

Lokalni ufolodzy z Kaukazu doszli do wniosku podczas wyprawy, że jeden grzbiet gór Uvarova prowadzi do Półwyspu Krymskiego, a drugi nad miastem Krasnodar. Region Krasnodarski znajduje się na Morzu Kaspijskim. Niestety, członkowie ekspedycji speleologów nie przedstawili bardziej szczegółowych informacji. Wyprawę „Cosmopoisk” z 1997 roku odkryła i udokumentowała tam ogromną sieć tuneli, które ciągneły się przez dziesiątki kilometrów.

Niektórzy uważają, że tunele są obecnie wykorzystywane jako trasy transportowe między bazami UFO, chociaż obecni użytkownicy niekoniecznie muszą być ich budowniczymi. Mieszkańcy regionalnych wsi mówili o dziurach, które prowadziły do jaskiń a tunele rozchodziły się w różnych kierunkach, na ścianach tuneli widniały malowidła różnych dziwnych postaci.

Badanie właściwości tuneli wykazało, że ściany zostały obrobione technologią termiczną i mechaniczną co dało jej niezwykle trwałe właściwości, które nie można uzyskać dzisiejszą technologią Ponadto w tunelach występuję intensywne promieniowanie.

Na podstawie materiałów archiwalnych i według lokalnej społeczności, wiek tunelu może mieć setki lat. W latach powojennych został wydany tajny dekret Rady Ministrów ZSRR Stalina do budowy tunelu kolei kontynentalnej. Z biegiem czasu plany zostały odtajnione i doktora nauk fizyko-mechaniczne LS Berman, który pracował w tym czasie pisał w 1991 w swoich pamiętnikach o dziwnych znaleziska w tunelu – niezrozumiałych mechanizmach i skamieniałych szczątkach zwierząt. To wszystko zostało zabrane do tajnych bazach służb specjalnych.

Tunele w Europie

Przenosimy się teraz na terytorium Europy Zachodniej, szczególnie na granicy Słowacji i Polski, w górach Beskidów i Tatr. Oto Babia Góra znajdująca się  na wysokości 1725 m.

Od czasów starożytnych okoliczni mieszkańcy w utrzymywali tajemnicę związaną z tą górą, jak powiedział jeden z lokalnych mieszkańców w latach 60 XX wieku, wraz z ojcem raz wyjechali ze swojej wioski na Babią Górę. Na wysokości około 600 m, jego ojciec pchnął jedną z wystających skał i otworzył duże wejście, gdzie mógł swobodnie wejąć z koniem. Owalny tunel za wejściem był prosty jak strzała, i tak szeroki i wysoki, że ​​wszedłby tam cały pociąg a gładka i lśniąca powierzchnia ścian i podłóg wydawała się lśnić.

Według lokalnych mieszkańców jego tunele prowadziły stamtąd do różnych krajów na różnych kontynentach, lewy tunel prowadzi do Niemiec, potem do Anglii i Ameryki. Tunel prowadzący w prawo do Rosji, a także na Kaukaz, a następnie do Chin i Japonii, kończący się w Ameryce, gdzie łączy się z lewym tunelem.

Tunele w Ameryce

Kontynent amerykański jest również bogaty w raporty o lokalizacji starożytnych tuneli. Andrew Thomas, znany badacz, jest przekonany, że starożytne podziemne pionowe i poziome korytarze o gładkich ścianach pozostały w Ameryce, a niektóre z nich są w doskonałym stanie. Tunele te bezpośrednio przebiegają przez cały kontynent. W górach Shasta w Kalifornii istnieje skrzyżowanie tych tuneli.

Stamtąd tunele biegną do Kalifornii i Nowego Meksyku. Dowodem na to jest incydent w , którym para Iris i Nick Marshall, w pobliżu miasteczka Kalifornii Bishop, w terenie górzystym o nazwie Mount Diablo, dostali się do jaskini, gdzie ściany i podłoga były bardzo płaska i gładka, jakby wypolerowane. Ściany i sufit pokryte były dziwnymi hieroglificznymi napisami. Na jednej ze ścian były małe otwory, z których płynęły promienie światła. Potem usłyszeli dziwny dźwięk dochodzący z ziemi, więc szybko uciekli z tego miejsca.

Być może przypadkowo odkryli jedno z wejść do podziemnego tunelu, który wydawał się być używany. W 1980 na wybrzeżu Kalifornii znaleziono ogromne wgłębienie sięgające kilkuset metrów w głąb lądu. Możliwe, że znaleziono jedno z pozostałych podziemnych skrzyżowań tuneli.

O obecności tuneli świadczy fakt, że w trakcie testów jądrowych na morzu w tym samym momencie odkryto dziwne zjawisko w Nevadzie. Dwie godziny po wybuchu, w jednej z baz wojskowych, w odległości 2000 km od testów w Nevadzie, odnotowano poziom promieniowania 20 razy przekraczający normy. Jak to się mogło stać? Okazało się, że w pobliżu bazy znajduje się ogromna jaskinia, która jest częścią systemu jaskiń i tuneli na kontynencie.

W 1963, podczas podróży przez taki tunel, odkrywcy natknęli się na ogromne drzwi, za którymi mogli zejść po marmurowych schodach. Być może był to jeden z wejść do systemu tunelowego.

Idaho, antropolog i psycholog James McKeen z University of Pennsylvania, zbadał dużą jaskinię i odnalazł szeroki kamienny tunel kilkaset metrów w głąb zatrzymał go nieznośny smrod siarki, straszne szczątki ludzkich szkieletów i przeraźliwy hałasu z głębin. W rezultacie musiał przerwać swoje badania.

W Meksyku, w jednym z najbardziej suchych i słabo zaludnionych obszarów, starożytna jaskinia „Szatan de las Golondrinas” ma szerokość kilkuset metrów. Jej strome ściany są idealnie proste i gładkie. Na dole znajduje się labirynt różnych pomieszczeń, korytarzy i tuneli, wychodzących w tej głębokości w różnych kierunkach. Czy to kolejny z międzykontynentalnych węzłów tunelowych?

Ameryka Południowa

Ameryka Południowa znana ze swoich pradawnych kultur jest pełna tajemniczych tuneli. Najnowsze badania profesora Erich von Dänikena opisują kilometry tuneli pod powierzchnią równiny Nazca, gdzie wciąż płynie czysta woda. W czerwcu 1965 w Ekwadorze, argentyński badacz Juan Moritz, znalazł w prowincji Morona Santiago, w miastach Galakviza – San Antonio – Yopi, nieznany system podziemnych tuneli i szybów wentylacyjnych o łącznej długości setek kilometrów, każdy metr tunelu był odwzorowany szczegółowo tak samo a wejście do tunelu rozmiarami przypomina drzwi od stodoły.

W jednym z korytarzy odkryto stół z siedmioma „tronami” z nieznanego tworzywa sztucznego. W jednym pokoju znaleziono „bibliotekę” zapełnianą kilkoma tysiącami kutych blach. Każda tablica jest oznaczona w specjalny sposób. Juan Moritz przewodniczący ekspedycji Danikena znalazł także kamienny „amulet” przedstawiający postacie ludzkie stojące na kuli ziemskiej.

Tunele i sale były wypełnione są stosami dziwnych dysków, podkładek, wielkich naszyjników o różnych wzorach i symbolach. Na ścianach widniały ornamenty przedstawiające dinozaury oraz piramidy sąsiaduje z latającymi wężami na niebie.

Więcej na ten temat przeczytasz tu :

Speleologiczna ekspedycja naukowa odkryła w 1971 jaskinię w Peru, do której wejście zostało zablokowane przez kamienne bloki. Kiedy zostały usunięte, naukowcy odkryli w głębi 100 m dużą salę, której posadzka została wybrukowana kamieniami ze specjalnym reliefem. Znów były gładkie ściany, na których widzieli dziwne hieroglify. Po przeciwnych stronach korytarza znajdowały się liczne tunele.

Z drugiej strony, w obwodzie tuneli z Peru do Argentyny w czerwcu 2003 roku naukowcy z Instytutu Biofizyki Omar Jose Jorge Dilletayna odkryli dziwne wibracje w glebie oraz nienaturalny wzrost promieniowania mikrofalowego w tunelach.

Absolutnie niesamowita historia pochodzi z Chile. W listopadzie 1972, na wniosek rządu Salvadora Allende, Chile przybył z wyprawą i z Radzieckimi ekspertami w dziedzinie górnictwa – Nikołaj Popow i Jefim Čubarinym, badali oni możliwość wznowienia pracy w starych kopalniach rudy miedzi by kontynuawać wykopaliska surowców. Specjaliści wkroczyli do zapomnianego obszaru 40 km od centrum Chichuan.

Po zbadaniu kopalni okazało się, że ktoś już wydobywał tu surowce za pomocą jakiejś nowoczesnej metody, nie było odpadów, osunięć ziemi i kamieni. Trochę dalej specjaliści odkryli szereg sztabek miedzi, wielkość i kształt przypominał jaja strusia, odnaleźli także mechanizm podobny do węża – kruszarki o średnicy około jednego metra i długości ok. 5-6 metrów. Żaden z inżynierów obecnych tam nie wiedział co to za urządzenie i jak zostało skonstruowane.

Przypomnijmy teraz skład chemiczny powłoki UFO, która zbudowana jest na bazie miedzi. Możliwe, że nasi eksperci odkryli przypadek złoża miedzi odkrytego przez budowniczych UFO dla ich potrzeb – naprawy i produkcję nowych typów UFO, które mają bazy w górach Ameryki Południowej. Pozwala nam to jednak zrozumieć, dlaczego zbudowali tak duże tunele o gładkich, wypolerowanych ścianach.

Azja Wschodnia

Azja Południowo-Wschodnia również nie narzeka powodu braku pradawnych tuneli. Wejścia do słynnego Szambali znajduje się w licznych jaskiniach w Tybecie, które są połączone podziemnymi korytarzami i tunelami gdzie wtajemniczeni mnisi w „soma” (ani martwy ani żywy) siedzą w pozycji lotosu, po wielu setek tysięcy lat. Takie tunele były wykorzystywane do specjalnych celów – zachowania ziemskich wartości i cywilizacji.

W chińskiej prowincji Hu-nan, na południowym brzegu jeziora Dong-ting, na południowy zachód od Wuhan, odkryto przejście do podziemnego labiryntu. Jego kamienne ściany były bardzo gładkie i starannie obrobione, naukowcy wykluczyli jego naturalne pochodzenie. Jeden z wielu symetrycznie ułożonych przejść prowadził archeologów do dużego podziemnego korytarza, którego ściany i sufit pokrywały różne rysunki. Jeden z nich pokazuje scenę myśliwską, na której widnieją wizerunki dziwnych istot w nowoczesnych szatach biorących udział w coś na wzór kosmicznego polowania.

Być może każdy zna płaskowyż Gizy z piramidami i ruinami starożytnych świątyń. Ale niewielu wie, co jest pod ziemią. Najnowsze badania naukowe wykazały, że piramidy są ukryte ogromne ilości niezbadanych podziemnych struktur, naukowcy sugerują, że sieć tuneli o długości kilkudziesięciu kilometrów rozciąga się od Morza Czerwonego do Oceanu Atlantyckiego.

Brytyjski naukowiec Andrew Collins był opierał się na wspomnieniach brytyjskiego konsula Henry’ego Salta w Egipcie z 19. wieku, który wspomina o eksploracji podziemnych przestrzeni w 1817 roku, prowadzonej przez włoskiego badacza Giovanniego Cavigli. Collins zrekonstruował ścieżkę Salta, a nawet znalazł podziemne wejście w pobliżu piramidy Cheopsa. W podziemiach było tak gęste powierze, że ​​nie mogli kontynuować badań. Według Collinsa ten system jaskiń może zainspirować starożytnych Egipcjan do uznania go za królestwo zmarłych.

Na Bliskim Wschodzie, w Syrii, niedaleko miasta Alepo, naukowcy badali wnękę na suchym pagórkowatym terenie, na jednym ze wzgórz. Według lokalnych mieszkańców, dół tamten powstał prawie natychmiast, w ciągu jednego dnia w czasach starożytnych.

Konkluzja

Znamy miejsca lokalizacji sieci tuneli na całym świecie, są one częściowo pod wodą, a częściowo na lądzie, niektóre zniszczone, inne używane do tajnych transportów nieznanego pochodzenia.

Wiek tunele nie jest dokładnie znany, część została częściowo zniszczona w wyniku katastrof na Ziemi. Tunele te zostały stworzone, prawdopodobnie we wczesnych czasach ludzkości o czym mogą świadczyć pradawne rysunki i malowidła na ścianach.

Twórcami nie musieli być obcy a jedna z czterech starożytnych cywilizacji, które posiadały zaawansowaną technologię pozwalające na tego typu działania. Na podstawie wcześniej znanych materiałów i starożytnych źródeł, przedstawiamy prowizoryczną mapę międzykontynentalnych tuneli.

Oczywiście jest to tylko szkic z powodu braku dokładnych badań i informacji. powstaje pytanie dlaczego zbudowano tego typu podziemne instalacje?

Wiemy już , że cyklicznie na ziemi dochodzi do swego rodzaju globalnych katastrof – resetów, które wiążą się ze zniknięciem żyjącej fauny i flory Jest możliwe, że starożytne cywilizacje wiedziały o tych cyklach i chciały uniknąć konsekwencji tych katastrof, dlatego powstała globalna sieć tuneli i konstrukcji podziemnych, gdzie ludzie mogą się ukryć przed tym co dzieje się na powierzchni Ziemi.

Źródło:

https://pl.suenee.cz/mezikontinentalni-podzemni-chodby-davnych-civilizaci/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PO CO STAROŻYTNI WYBUDOWALI SIECI MIĘDZYKONTYNENTALNYCH TUNELI ?

Globalna Świadomość5 maja 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułAPOKALIPTYCZNY PLAN ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI Z 1969 ROKU WYPEŁNIA SIĘ W OBECNYCH CZASACH.Następny artykułPRAWDZIWY WYMIAR PRZEDPOTOPOWYCH CYWILIZACJI – TAKIEJ ZIEMI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WIELKI RESET CYWILIZACJI I ZAGADKA PIRAMID TAJEMNICE TARTARII – JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO ŚREDNIOWIECZNYM POTOPIE ? PRZED RESETOWE WOJNY NUKLEARNE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PO CO STAROŻYTNI WYBUDOWALI SIECI MIĘDZYKONTYNENTALNYCH TUNELI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?