Zdrowo i pozytywnie

ZOSTALIŚMY ZAPROGRAMOWANI NA LĘK I STRACH – JAK PRZEŁAMAĆ KOD MATRIXA.

ZOSTALIŚMY ZAPROGRAMOWANI NA LĘK I STRACH – JAK PRZEŁAMAĆ KOD MATRIXA.

Jest wiele nauczycieli i wiele teorii i sposobów na rozwój duchowy lecz wszystkie tak naprawdę prowadzą ku jednemu i mówią : ” Pokochaj Siebie Samego” bo jak to osiągniesz, to wszystko zmieni się nie do poznania bo staniesz się miłością. Jeśli już osiągniesz miłość do samego siebie to rozpoczniesz przyciąganie zdarzeń i ludzi również będących miłością. I wtedy zaobserwujesz zasadę przyciągania Podobne Przyciąga Podobne, tylko musimy pamiętać że ta zasada działa również w drugą stronę.

– tylko jak to zrobić niby to takie proste a zarazem tak bardzo trudne.

Dlaczego to jest takie trudne do zrobienia i do uchwycenia?
Wyobraźmy sobie taką strukturę  naszego umysłu mianowicie:

Umysł zapisuje i przetwarza informacje w następujący sposób.
Najpierw następuje widzenie czy też słyszenie, odczucie lub w inny sposób następuje odbieranie danych i informacji.
Następnie odbywa się przetwarzanie i obróbka tej że informacji, po tym procesie informacja jest już gotowa do użycia czy też zrozumiana i zaakceptowana i staje się prawdą dla nas samych.


I teraz przyjrzyjmy się dokładnie co dzieje się z daną informacją, odczuciem itp. od momentu widzienia czy słyszenia lub odczucia  do zrozumienia i zaakceptowania.
 Jaki proces temu wszystkiemu towarzyszy, jaką drogę musi przebyć ta informacja żeby została zrozumiana i zaakceptowana dla nas samych
Czy ktoś z nas kiedykolwiek się nad tym zastanawiał, jak to się dzieję że każdy widzi i odbiera otaczającą nas informację czy rzeczywistość w inny sposób.

Jak to możliwe że jeden w danej sytuacji jest szczęśliwy, zadowolony i emanuję radością oraz miłością a inny boi się i chce jak najszybciej uciec z danego doświadczenia.
Jak to jest że jeden potrafi cieszyć się każdą chwilą swojego życia a inny nie widzi żadnych powodów do radości.

Żeby to zrozumieć powróćmy do tej struktury w której porusza się nasz umysł a dokładniej do momentu pomiędzy otrzymaniem informacji a jej zaakceptowaniem co się tam dzieję.


Najpierw informacja otrzymana zostaje przepuszczona przez sito programów począwszy od tych najczęściej przywoływanych i używanych :

Również bardzo mocno można go zaobserwować w TV gdzie jest bez przerwy wysyłany do naszych umysłów przy każdej okazji. Itp..

Program – strach i lęk 

Piszę o nich na początku dlatego że to najczęściej rozpowszechniany program i najsilnieszy z programów, obserwujemy go już w przedszkolach i szkołach gdzie widać go jak na dłoni wystarczy spojrzeć na sam system oceniania co on wyzwala w każdym z nas ?

program – podział i ocena 

Widać go u wszystkich, ten program również pochodzi z początku naszego życia, przedszkole i szkoła w której podzielono nas już na samym początku  na lepszych gorszych i tych najgorszych po przez system ocen który również posłużył do oceniania sie nawzajem.
(Już w tym momencie widzimy do czego tak naprawdę posłużył system nauczania)

program – ”egoizm” 

Jest to program który skupia naszą całą uwagę na sobie, konkretnie na nasz umysł (ego) i docelowo zamyka nas w naszym umyśle. I tutaj znowu numerem jeden jest system nauczania w którym nastawia się każdego na siebie co powoduję znieczulice wobec innych robi się to po przez ocenianie pojedynczych jednostek i nagradzanie w przeróżny sposób co mocno wzmacnia ten program

Jest jeszcze bardzo bardzo dużo programów które zostały nam sprytnie i niezauważalnie wkodowane o których by dużo trzeba pisać ale nie o to mi teraz chodzi żeby opisywać programy których każdy z nas posiada bardzo dużo bo tak naprawde nasz umysł jest zbiorem programów które sa mniej lub bardziej używane

Teraz wyobraźcie sobie że  znajdujecie się w nocy w środku wielkiego lasu i w ręce trzymacie tylko latarkę i nagle z głębi lasu wyłaniają się przeróżne dźwięki odgłosy zwierząt wiatru w postaci trzasków itp. Docierające do was sygnały natychmiast są przepuszczane przez sito programów i pierwszymi głównymi programami który się mocno uaktywnią jest strach, lęk i ocena które natychmiast nam nakazują uciekać i jak najszybciej zmienić te przerażajace otoczenie.

A teraz wyobraźcie sobie tą samą sytuacje tylko że programy będą przeciwieństwem w/w:

Gdzie strach będzie odwagą a lęk miłością, podział jednością, ocena podziwianiem, egoizm altruizmem. Z takimi programami sytuacja będzie wyglądała całkowicie inaczej i dosłownie będzie przeciwnym doświadczeniem. Gdzie strachu i lęku nie będzie a w zamian odczujemy odwagę i miłość a z miłością zawsze idzie pełne zaufanie, zamiast oceny sytuacji będziemy ją podziwiali to co z tego wyniknie?
Staniemy i będziemy podziwiali z miłością otaczającą nas naturę i jej odgłosy z pełnym zaufaniem zjednoczymy się i połączymy w danej chwili.

Na tym przykładzie i wielu innych które sami możecie sobie wyobraźić, widać wyrażnie że wszystko zależy od programów które mamy wkodowane do naszych umysłów. To one są filtrami które nas ukierunkowywują i nadają zarys danej sytuacji i to właśnie te programy nas blokują na miłość i szczęśliwe życie. Ale jest na to wszystko sposób który wygląda następująco:


Trzeba obserwować swoje reakcje, myśli i emocje, wyłapywać je i odnaleźć w nich  program jaki za daną emocją podąża. Następnie musimy sami sobie wprogramować przeciwne programy które będą się uaktywniać razem z np:

Strach z odwagą, lęk z miłością, podział z jednością, ocena z podziwem, egoizm z altruizmem itd. każdy program ma swoje przeciwieństwo.
 I z czasem bo nie od razu zacznie to działac, bardzo szybko zaczniemy zauważać odzywające się przeciwne programy które na początku będa nas upominać lecz z czasem stana sie całkowita narmalnością jak do tej pory były nim strach,lęk,podział,egoizm itp. o których większość z nas myślała że to normalne.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOSTALIŚMY ZAPROGRAMOWANI NA LĘK I STRACH – JAK PRZEŁAMAĆ KOD MATRIXA.

Globalna Świadomość6 maja 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRAWDZIWY WYMIAR PRZEDPOTOPOWYCH CYWILIZACJI – TAKIEJ ZIEMI NIE ZNACIE.Następny artykułW JAKI SPOSÓB LUDZIE Z ELIT STAJĄ SIĘ OKULTYSTYCZNYMI PSYCHOPATAMI.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DIOKSYNY – ZABÓJCZA TRUCIZNA GLOBALISTÓW PRAWIE W KAŻDYM RODZAJU POŻYWIENIA GLOBALNA.INFO NA YOUTUBE DOŚĆ CENZURY NA YOUTUBE – PRZECHODZIMY NA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZOSTALIŚMY ZAPROGRAMOWANI NA LĘK I STRACH – JAK PRZEŁAMAĆ KOD MATRIXA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?