Świat jest inny

CZY PAPIEŻ I JEZUICI TO OKULTYŚCI WINNI NAJGORSZYCH ZBRODNI NA DZIECIACH ?

CZY PAPIEŻ I JEZUICI TO OKULTYŚCI WINNI NAJGORSZYCH ZBRODNI NA DZIECIACH ?

W lipcu 2014 oskarżeni papież Franciszek – Jorge Mario Bergoglio, przełożony generalny Towarzystwa Jezusowego Adolfo Nicolás Pachón SJ i arcybiskup Canterbury Justin Welby zostali uznani za winnych gwałtów, tortur, morderstw i handlu dziećmi. 5 sędziów oraz 27 członków sądu przysięgłych z 6 krajów, w tym USA, sprawdzało dowody w sprawie ponad 50 000 zaginionych dzieci z Europy, Argentyny, Stanów Zjednoczonych i Kanady, które prawdopodobnie były ofiarami międzynarodowej sekty składającej ofiary z dzieci, znanej jako Ninth Circle (Dziewiąty Krąg).

Rytuały satanistyczne miały odbywać się podczas wiosen 2009 i 2010 na wsiach w Holandii i Belgii. Aż 48 naocznych świadków stawiło się w sądzie ICLCJ by zeznawać na temat działań wyżej wymienionych oskarżonych duchownych – członków Dziewiątego Kręgu. Wielu przeciwników sądu ICLCJ/ITCSS (w wolnym tłumaczeniu z angielskiego Międzynarodowy Trybunał ds. Przestępstw Kościoła i Państwa) dyskredytuje osądy tej organizacji argumentując – krótko mówiąc – że to nie jest ,,prawdziwy” sąd.

Rzeczywiście funkcjonuje on w zasadzie tylko wirtualnie, ponieważ nie posiada władzy wykonawczej, ale w założeniu prawdopodobnie ma tylko skupić uwagę opinii publicznej na przestępstwach tych, którzy stoją ponad prawem. W tym wypadku liczba naocznych świadków i ranga rzekomych przestępstw napawają sporą konsternacją.

Jezuici – okultyści i mordercy?

Znaczący urzędnik Watykanu i były pracownik Kurii Watykańskiej uzyskał dostęp do tajnych dokumentów do wglądu dla sądu. Jasno wynikało z nich, że przez wieki Jezuici posiadali z premedytacją stworzony plan rytualnych zabójstw porwanych noworodków oraz późniejsze spożywanie ich krwi.

Jeden ze świadków zeznał, że był obecny na spotkaniach papieża Franciszka z wojskową juntą w czasach Brudnej Wojny w Argentynie, w latach 70′. Zgodnie z zeznaniami świadka papież Franciszek pomagał w przemycie dzieci zaginionych więźniów politycznych do międzynarodowego kręgu wykorzystującego nieletnich, który był zarządzany bezpośrednio z Watykanu.

Według świadków papież Jorge Mario Bergoglio, były papież Joseph Ratzinger, jezuita Adolfo Pachón i anglikański arcybiskup Canterbury Justin Welby byli członkami satanistycznego kultu. Dowody łączyły również obrzędy satanistyczne z takimi osobami jak sędzia Trybunału Sprawiedliwości Wielkiej Brytanii Adrian Fulford, członkowie brytyjskiej Rodziny Królewskiej (w tym książę Filip), holenderska królowa Wilhemina, jej rodzina, belgijska Rodzina Królewska, czy nie żyjący już książę Bernhard.

Masowe groby i adopcyjny business.

Odkąd prawie 30 dziecięcych masowych grobów zostało zlokalizowanych w „szkołach mieszkalnych” dla Indian na terenie Kanady, Kościół Katolicki, Kościół Anglikański, rząd Kanady i Królowa Angielska odmawiają przeprowadzenia wykopalisk na terenie zbiorowych mogił.

Film dokumentalny BBC ujawnił 50-letni skandal handlu dziećmi przez Kościół Katolicki w Hiszpanii. Ponad 300 000 dziecizostało skradzionych rodzicom do lat 90′ ubiegłego wieku. Matkom mówiono, że ich dzieci zmarły i zostały pochowane w grobach zbiorowych. W ramach tej działalności Kościół Katolicki miał zarobić20 miliardów dolarów na adopcjach.

Sprawa satanistycznych ludobójstw wciąż pozostaje otwarta.

Listy gończe wystawione przez ITCCS (Itnernational Tribunal into Crimes of Church and State)

PROCES PAPIEŻA FRANCISZKA – BIURO PROKURATORA.

Bruksela, środa, 11 czerwca 2014.

Irlandzkie dzieci są mordowane rytualnie. Nowi naoczni świadkowie z Irlandii i Holandii opisują zabójstwa dokonywane przez ‘Dziewiąty Krąg’ – ślady wskazują udział Georga Saros, księcia Friso i Premiera Holandii.
Specjalne Jednostki Akcji kierowane do powstrzymania rytuałów ‘Dziewiątego Kręgu’ w kościołach Montrealu i Dublinie.
powstają kanadyjskie Sądy Zwyczajowe autoryzowane prawami powstającej Republiki.
W katolicyzmie gwałt dzieci nie jest przestępstwem: słowa Arcybiskupa w amerykańskim sądzie.

TUAM, IRLANDIA, BRUKSELA:

Szczątki blisko 800 dzieci znaleziono w cysternie katolickiego Domu Matki i Dziecka nieopodal Tuamu. „ Zawierają oznaki zabójstw rytualnych”- stwierdził świadek pochodzący z Gardy – irlandzkiej policji.

„Naukowcy z Biura śledczego powiedzieli nam, że położenie ciał, jak i ślady okaleczeń i poodcinanych części szczątków wskazują na morderstwa rytualne. Te dzieci nie zostały tylko pocięte, ale zmasakrowane.”

Rząd irlandzki i Kościół katolicki oświadczyły, że prowadzą swoje „domowe śledztwo”, odgrodziły miejsce grobów masowych, nie podając jednak ,iż należy do sceny przestępstwa, co jest normalne podczas prób zatajenia faktów przez różne instytucje kryminalne. Setki protestantów wyruszyło pod parlament w Dublinie, domagając się dokładnego śledztwa i ukarania winnych.

Jednocześnie proces Papieża Franciszka o handel dziećmi i zabójstwa ofiarne, trwa w Brukseli. Nowy świadek holenderski rzuciła trochę więcej światła na satanistyczną sieć działań ‘Dziewiątego Kręgu’, odsłaniając scenę zabójstw w Anglii, Belgii i Holandii.

Świadek, emerytowana urzędniczka publiczna wymieniła nazwiska 9 najwyższych sędziów, polityków i członków grupy Bilderberger; George Saros oraz księcia Friso – brata obecnego króla Holandii, jako biorących udział w zabójstwach dzieci, które zaobserwowała w Oudergem w Belgii, i Zwolle w Holandii, w latach 1996 – 2000.Kasetę video ze swoim przesłuchaniem oddała śledczym Sądu Zwyczajowego, w ubiegły poniedziałek.

„W lasach znajdującym się w okolicy Oudergem widziałam, jak ścigali te nagie dzieci i zabijali strzałami z broni, a potem odcinali chłopcom penisy, jako trofea. Widziałam żołnierzy belgijskich patrolujących lasy w celu protekcji tych mężczyzn podczas polowania. Byli to książę Friso, król Albert z Belgii i premier Mark Rutte. Rozpoznałam też George Saros – bilionera, który przyjaźni się z żoną Friso – Mabel Wisse Smut.”

Friso – młodszy brat króla holenderskiego zmarł nagle w ubiegłym roku w szpitalu podczas rehabilitacji po „wypadku narciarskim”. Jego śmierć nastąpiła tuż przed publikacją (Laurent Louis) sprawy morderstw dokonanych przez wysoko postawionych członków belgijskiego Parlamentu.

Świadek opisała także obecność ‘katolickiego prałata’ przy oddzielnym morderstwie trojga nieletnich przestępców w pobliżu Zwolle w Holandii, w 2004 roku.

„Syndykat kryminalny zwany ‘Octopus’ zajmuje się dostawą tych dzieci z domów zamieszkałych przez małoletnich przestępców. Tamtego dnia było ich troje: dwóch chłopców i dziewczyna. Wszyscy troje byli gwałceni i torturowani aż do utraty życia, w domu położonym w pobliżu Zwolle, który należy do tych gangsterów. Friso tam był, i jakiś katolicki prałat, którego nie rozpoznałam, gdyż mówił po angielsku. Pamiętam jednak, że Friso nazywał go ‘Irlandczykiem’ i nawiązywał do jakiejś grupy ‘Dziewięciu’.”

Świadek była obecna przy tych zabójstwach, ponieważ należała do syndykatu ‘Octopus’, sprawującego władzę nad biznesem narkomanii w Holandii i Belgii.

Sprawa ‘Dziewiątego Kręgu’ do zamknięcia w Montrealu i Dublinie:
Profesjonalnie szkoleni szeryfowie przygotowują się do położenia ostatecznego końca rytuałom ofiarnym w kościołach katolickich w Montrealu i Dublinie podczas tego lata i jesieni, w celu złapania i aresztu morderców.

Szeryfowie obecnie szkolą się w Grupach Akcji autoryzowanych przez Sąd Zwyczajowy, zarówno w Brukseli, jak i w lokalnych oddziałach.

Oświadczenie Biura Szeryfów Sądu Zwyczajowego:

„Kierujemy swoje siły do dwóch katedr katolickich, gdzie zabójstwa rytualne są zaplanowana na 15 sierpnia i na okres pełni Księżyca we wrześniu, czyli Pro Cathedral w Dublinie oraz Marie Reine du Monde w Montrealu. Wszyscy tam obecni zostaną zatrzymani i aresztowani pod zarzutem chęci popełnienia morderstwa na dzieciach. Użyjemy każdej siły koniecznej do uratowania tych dzieci.”

Biuro Szeryfów powiadomi policję Garda w Dublinie o swoich intencjach, a także odwoła się do niej o pomoc. W Montrealu policja, jako agenci jednostki kryminalnej, z wyrokiem sądowym, „Korony Anglii”, otrzymają rozkaz poddania się i nie przeszkadzania w akcji Szeryfów, lub również zostaną oskarżeni o przestępstwo i szkodę na rzecz sprawiedliwości.
Nowa Republika w Kanadzie:

Zgodnie z ubiegłorocznym wyrokiem Sądu Zwyczajowego za zbrodnie przeciwko ludzkości, Elżbieta Windsor została pozbawiona tytułu głowy państwa. Obecnie Kanada nie posiada oficjalnego rządu, w związku z czym wszyscy kanadyjscy patrioci wzywani są do przybycia na Konwencję konstytucyjną, w październiku i utworzenie niezależnej republiki. Podczas Konwencji ogłoszona zostanie Proklamacja Wolności oraz zmiany w Konstytucji przez obywateli.

Kevin Annett – doradca Komitetu Pomocy, bazującego w Winnipeg, wraz z prezydentem Komitetu, Cameronem Shields, powiedział: „Jedna kobieta z Londynu jest właścicielką całej ziemi i minerałów w naszym kraju i morduje nasze dzieci dla swojej przyjemności. Nazywa też siebie głową państwa kanadyjskiego. Nie będziemy dłużej żyć w takiej tyranii i nie pozwolimy na to naszym dzieciom. Sami musimy stworzyć nowe prawo. Wzywamy każdego Kanadyjczyka do współudziału.”

Konwencja odbyła się 27 – 31. 10. 2014. w Winnipeg. Została tam przedstawiona delegatom propozycja Proklamacji.

Ostatni komentarz: gwałty na dzieciach nie są przestępstwem!
Katolicki Arcybiskup Robert Carlson oznajmił w tym tygodniu amerykańskim prawnikom, że” nie zdawał sobie sprawy z tego, iż gwałty na dzieciach są przestępstwem.” Carlsson jest odpowiedzialny za handel dziećmi w jego diecezji w Minneapolis, przynajmniej od roku 1980. (NBC.10.06.2014).

Wypowiedź Carlsona nie jest tak naprawdę kłamstwem, ani prowokacją, lecz szczerym wyznaniem. Gwałt dzieci nie jest mianowicie przestępstwem według „prawa kanonicznego”’, przedstawicieli zdeprymowanej jednostki kryminalnej, jaką jest kościół katolicki.

Carlson wychowany został w religijnej kulturze fałszu, gdzie handel dzieci jest sprawą normalną, ponieważ przynosi zyski multi-bilionowe rocznie, a więc uczy niezważania na takie „drobnostki”, jak gwałt na dzieciach. Jak długo przetrwałby jakikolwiek polityk po takiej horrendalnej wypowiedzi? Kościołowi z Rzymu uchodzi to jednak na sucho, a horror trwa.

Dlaczego świat toleruje wciąż taki kościół? Morderczą korporację!
Odpowiedz sobie, czytelniku na to pytanie, a z odpowiedzią wyjdź na ulicę i wołaj sprawiedliwości. Wydane prze Biuro Prokuratury Sądu Zwyczajowego. Agencja Informacji Publicznej w Brukseli.
www.iclcj.com

http://itccs-polski.blogspot.com/?m=1

RAPORT BBC – Jorge Bergoglio (Papież Franciszek) porównał gwałty księży katolickich na dzieciach do aktów ‘mszy satanistycznych’. Przyznał ,że posiada ‘tajemną wiedzę’ na temat takich praktyk. Zbulwersowane ofiary satanistycznych aktów żądają natychmiastowej rezygnacji ‘sadystycznie nieczułego’ papieża.

Bruksela: Po publicznym oskarżeniu Papieża o udział w globalnym handlu dzieci i ich zabójstwach, towarzyszących specyficznym rytuałom satanistycznym, Jorge Bergoglio oznajmił, że posiada tajną wiedzę o takich praktykach odbywających się w jego kościele. Porównuje je do gwałtów na dzieciach przez księży katolickich. Bergoglio jest obecnie jednym z głównych oskarżonych Sądu Zwyczajowego.

Prokurator społeczny Sadu Zwyczajowego:

„Jesteśmy przekonani, że szokujące wypowiedzi Jorge Bergoglio nie są przypadkowe, lecz wskazują na jego świadomą wiedzę na temat powiązania gwałtów dzieci w obrębie kościoła z rytuałami satanistycznymi, w których sam bierze udział. Uznajemy te wypowiedzi Papieża za przyznanie do winy i dodatkowy dowód na jego udział w tych okrutnych występkach.”

Ruth Leopold, 51-letnia, amerykańska ofiara praktyk satanistycznych, która przeżyła następstwa katolickich rytuałów tortur i gwałtu, stoi na czele zgrupowania delegacji ofiar do Sądu Zwyczajowego, powiedziała dzisiaj w manifeście skierowanym do osób z jej zgrupowania ‘Przeciwko Terrorowi Kościoła’:

„Każdy ignorant domyśli się, że wystarczy tylko wspomnienie słów ‘msza satanistyczna’, aby wywołać niewyobrażalną traumę w ofiarach z bagażem wspomnień tortur. Uważamy wypowiedzi Papieża za najniższy stopień formy sadystycznej nieczułości. Być może specjalnie zaaranżował tę wzmiankę po to, by jeszcze więcej z nas popełniło samobójstwa, teraz, gdy oskarżamy go o czynny udział w rytuałach ‘Dziewiątego Kręgu’. Czas najwyższy na jego odejście.”

Sąd jest obecnie w trakcie trzeciej sesji, na której liczni świadkowie, jak i dokumentacja archiwalna wyraźnie łączą Papieża Franciszka, Arcybiskupa Canterbury Justina Welby i generalnego przełożonego Jezuitów Adolfo Pachon z rytuałami gwałtu i zabójstw, w niedalekiej przeszłości (2010). W ubiegłym tygodniu Pachon ogłosił swoją rezygnację, po czym także papież wspomniał o ‘wcześniejszej emeryturze’.

Wzmianki Bergoglio na temat rytuałów satanistycznych zostały włączone do akt sprawy Prokuratury Sądu Zwyczajowego, a wraz z nowymi dowodami z Watykanu, o usilnych, niedawnych próbach zatuszowania aktywności ‘Dziewiątego kręgu’ przez niego, działalnością w celu zniszczenia pracy Sądu, będą ważnymi atutami podczas konkluzji oskarżenia.

Dowody te zostaną opisane i przedstawiona w nadchodzącym biuletynie informacyjnym Biura Prokuratury.

Wcześniej skandal był też z odznaczeniem wielokrotnego pedofila sadystę i prawdopodobnie mordercę dzieci Orderem Świętego Grzegorza Wielkiego przez Ratzingera, który również był oskarżony o udział w mordach rytualnych.

Ściganie tego byłego Papieża (raczej judeosatanistycznego anty-papieża – przypis) stało się bardziej realne, gdy włoscy politycy zgodzili się współpracować z ITCCS we wspólnych działaniach sądu przeciw Papiestwu za udzielanie przez tą instytucję schronienia dla osoby poszukiwanej, która ucieka przed wymiarem sprawiedliwości: obalonego papieża Benedykta, Josepha Ratzingera.

Umowa została zawarta, gdy pojawił się nowy świadek, który potwierdza zaangażowanie Ratzingera w rytualny mord ofiarny dziecka w Holandii, w sierpniu 1987 roku.

„Widziałem Josepha Ratzingera, jak mordował dziewczynkę na francuskim chateau jesienią 1987 roku„, powiedział świadek, który był stałym uczestnikiem kultu tortur rytualnych i zabijania dzieci.

„To było ohydne i straszne, i to nie zdarzyło się tylko raz. Ratzinger często w tym uczestniczył. On i (katolicki kardynał holenderski) Alfrink oraz (jeden z twórców grupy Bilderberg) książę Bernhard, byli jednymi z bardziej znanych ludzi, którzy brali w tym udział”.

Ten nowy świadek potwierdza zeznanie Toos Nijenhuis, Holenderki, która w dniu 8 maja publicznie złożyła relację, jako naoczny świadek podobnych przestępstw, w których brali udział Ratzinger, Alfrink i Bernhard.

Ofiary z dzieci i handel dziećmi w Holandii, mówi naoczny świadek. Wstęp

To jest klip wstępny do całej historii. Całość trwa prawie 3 godziny i zawiera zarejestrowane zeznanie, jakie ukaże się w ramach inicjatywy podjętej przez ITCCS Holland.

Wkrótce po swej historycznej rezygnacji z urzędu, 11 lutego, Joseph Ratzinger został oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości w dniu 25 lutego 2013 r. przez Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości Prawa Powszechnego (ITCCS) z siedzibą w Brukseli, i został przeciw niemu wystawiony obywatelski nakaz aresztowania na całym świecie. Od tamtej pory unika on aresztowania, skryty w Watykanie, i chroniony dekretem obecnego papieża Franciszka.

Pojawienie się nowych dowodów współudziału w zabójstwie dziecka, skłoniło grupę włoskich polityków do zgody na współpracę z ITCCS w konfrontacji Papiestwa z żądaniami sądu wobec obecnego papieża Franciszka, Jorge Bergoglio, o jego udział w ukrywaniu Ratzingera i jego własny współudział w zbrodniach przeciw ludzkości. Politycy prowadzili zamknięte negocjacje z przedstawicielami ITCCS od 22 września.

„Szukamy możliwości zmiany, jeśli nie całkowitego unieważnienia Traktatu Laterańskiego, wiążącego Włochy z Watykanem, którego działania w ukrywaniu gwałcicieli dzieci na pewno spełniają definicje międzynarodowej organizacji ścigającej przestępstwa na mocy prawa międzynarodowego„, powiedział rzecznik jednego z polityków.

W odpowiedzi na te zarzuty, w tym samym tygodniu, Watykan rozpoczął serię ataków na grupy ITCCS w Europie zaangażowane w dokumentowanie udziału osób kościoła w kulcie mordów rytualnych. Opłaceni agenci podjęli akcje sabotażowe wobec ITCCS w Holandii i w Irlandii, a główna witryna organizacji została zniszczona przez tych dywersantów.

Polityczne źródła w Rzymie wykazały, że te ataki zostały opłacone i koordynowane przez urząd watykańskiej agencji szpiegowskiej znanej jako „Święte Przymierze” lub „Jednostkę” i jej podmiot zależny od brudnej roboty, Sodalitium Pianum, z siedzibą w Rzymie od 1913 r. W roli agentów zaangażowano również nuncjusza papieskiego w Holandii, arcybiskupa Andre Dupuy, który nawiązał bezpośredni kontakt z dwoma sabotażystami „Mel i Richard Ve”, oraz arcybiskupa Dublina Diarmuida Martina, który również otrzymał łapówki za zakłócanie prac ITCCS w Irlandii.

„Oczywiście Watykan panikuje. To jest dobry znak„, skomentował sekretarz ITCCS, Kevin Annett z Nowego Jorku.

„Fala politycznego przypływu obróciła się przeciw kościołowi i już nie jest możliwe, aby zabójcy dzieci w szatach mogli chować się za Traktatem Laterańskim. A podczas agonii, hierarchia kościoła wykorzystuje swoje zwyczajowe sposoby kłamstw i dezinformacji do oderwania uwagi od swej własnej winy w działalności przestępczej”.

Źródło : https://itccs-polski.blogspot.com/2013/12/chronologia-zbrodni-ludobojstwo-w.html?m=1&fbclid=IwAR1Or2k6a45o7nJmO6-wdYqjkT7clTxC0F6bnbTCTK5rhxxoQVimw6BX8wY

https://semperfidelisetparatus.blogspot.com/2012/11/no-popatrz-pedofil-odznaczony-rycerskim.html?m=1&fbclid=IwAR1ihB42LBgTRKWcryFfInJzJKyx5GtOQPdhcxoiuOEKp3n0LX7irywiECU

Udostępnij