AGENDA 2030

WEDŁUG ŁUKASZENKI NWO WYWOŁAŁO KORONA-PANIKĘ NA ŚWIECIE DLA ZYSKU.

Białoruś jako jeden z niewielu krajów w Europie nie wprowadziła żadnych środków ostrożności w związku z koronawirusem. Pomimo to przypadków zakażeń i ofiar śmiertelnych jest bardzo mało. Prezydent Aleksander Łukaszenka skomentował tę sytuację.

Aleksander Łukaszenka w ostrych słowach skomentował ogólnoświatową panikę i ograniczenia związane z koronawirusem. – Pamiętaj, kto w przeszłości korzystał z tych sytuacji, kto włożył miliardy do kieszeni – mówi Prezydent Białorusi.

Czas tzw. pandemii koronawirusa spowodował ogólnoświatową panikę i zamknięcie gospodarek niemal na całym świecie. Pozostają jednak kraje, które się wyłamały, a do nich należy Białoruś.

Wódką i w koronawirusa.

Na Białorusi nie wprowadzono żadnych obostrzeń, a nawet w czasie tzw. pandemii zorganizowano mistrzostwa kraju w hokeju. – Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach – mówił Prezydent.Reklama

Łukaszenka ma sporo rad dla tych, którzy boją się Covid-19. Prezydent radzi aby: pić wódkę, chodzić do sauny i często jeździć na traktorze. To w zasadzie jedyne środki jakie Białorusini mogą przedsięwziąć, bo za noszenie maseczki grożą im kary.

Kto lobbował miliardy ?

Teraz Łukaszenka oskarżył światowe mocarstwa, rządy największych państw o wykorzystanie pandemii do wzbogacenia się. – Koronawirus wprowadził całą planetę w stan psychozy. I pewnie sam to zauważyłeś – powiedział.

Koronawirus wprowadził całą planetę w stan psychozy. I pewnie sam to zauważyłeś. Jest tak samo jak zawsze: po świńskiej grypie, ptasiej grypie, SARS… dzisiaj mamy do czynienia z kolejną pandemią, kolejnym zapaleniem płuc, tylko w nowej formie. Pamiętaj, kto w przeszłości korzystał z tych sytuacji, kto włożył miliardy do kieszeni – powiedział Łukaszenka, rozmawiając w sobotę z urzędnikami z obwodu mohylewskiego.

– Pamiętaj, kto w przeszłości korzystał z tych sytuacji, kto włożył miliardy do kieszeni – podkreślił, podczas spotkania z urzędnikami, prezydent Białorusi.

Białoruski prezydent stwierdził, że koronawirus przysłużył się najbogatszym ludziom i wielkim mocarstwom. Według niego wywołanie paniki miało im pomóc w zdobyciu gigantycznych sum. W tym tygodniu Institute for Policy Studies z siedzibą w Waszyngtonie ogłosił, że od połowy marca w samych Stanach Zjednoczonych miliarderzy dodali do swoich fortun 565 miliardów dolarów. Ich majątki wzrosły w tym czasie o 19 procent. W tym samym czasie 39 milionów Amerykanów złożyło wniosek o zasiłek dla bezrobotnych.

Białoruś jest jednym z niewielu krajów, który nie zareagował na koronawirusa. W kraju nie wprowadzono ograniczeń ani specjalnych przepisów. Szkoły, sklepy, restauracje i inne udogodnienia pozostały otwarte. Prezydent posunął się nawet do kontrowersyjnych stwierdzeń, że nowego wirusa można pozbyć się za pomocą wódki i wygrzewaniu się w saunie.

Na Białorusi mniej zgonów niż w Polsce.

Niewprowadzenie obostrzeń na Białorusi, kraju o kilkukrotnie mniejszej populacji niż Polska, przyczyniło się do większej liczby zakażonych niż w naszym nieszczęśliwym kraju, ale za to dużo mniej osób zmarło. O korzyściach z otwartej gospodarki nie wspominając.

Na Białorusi zakażonych koronawirusem zostało ponad 53 tysiące osób, z których zmarło jedynie 303. W tym samym czasie w Polsce mamy ponad 29 tysięcy osób i ponad 1200 zgonów.

Dodatkowo w Polsce liczba aktywnych zakażonych ciągle rośnie, na Białorusi widzimy już pierwsze symptomy wypłaszczenia, a jeżeli tendencja ostatnich dni się utrzyma będziemy mogli mówić o przełamaniu epidemii.

Ostatnie wpisy

Kategorie

WEDŁUG ŁUKASZENKI NWO WYWOŁAŁO KORONA-PANIKĘ NA ŚWIECIE DLA ZYSKU.

10 lipca 2020 / Możliwość komentowania WEDŁUG ŁUKASZENKI NWO WYWOŁAŁO KORONA-PANIKĘ NA ŚWIECIE DLA ZYSKU. została wyłączona

Może Ci się spodobać

R. KENNEDY JR. UJAWNIA POSTPANDEMICZNE PROJEKTY GATESA – ”VAXXAS” I ”TRANSDERM” 30 lipca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • WEDŁUG ŁUKASZENKI NWO WYWOŁAŁO KORONA-PANIKĘ NA ŚWIECIE DLA ZYSKU.
  • Może Ci się spodobać