Przekraczając Rubikon

CO ŁĄCZY OŚRODEK ”CERN” I ”TRĄBY APOKALIPSY” – FENOMEN NIEZNANYCH DŹWIĘKÓW Z NIEBA POWRÓCIŁ.

CO ŁĄCZY OŚRODEK ”CERN” I ”TRĄBY APOKALIPSY” – FENOMEN NIEZNANYCH DŹWIĘKÓW Z NIEBA POWRÓCIŁ.

Do rangi prawdziwego internetowego fenomenu urosły doniesienia o dziwnych dźwiękach słyszalnych z nieba na przestrzeni ostatnich lat, w różnych częściach globu. Internauci określają tajemnicze dźwięki mianem „trąb apokaliptycznych”, odnosząc się bezpośrednio do treści Apokalipsy wg. św. Jana.

Informacje na ten temat cieszą się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Regularnie pojawiają się również kolejne nagrania, z różnych części świata mające dowodzić, że dźwięki słyszalne są w różnych krajach. Jak do tej pory najwięcej nagrań pochodzi z Europy, USA oraz krajów Ameryki Południowej.

O fenomenie tajemniczych dźwięków mówi się praktycznie od 2011 roku. Z tego właśnie roku pochodzi pierwsze nagrania z Kijowa, na którym słychać nietypowe dźwięki.

Dziś wpisując w youtube hasło ”trąby apokalipsy” znajdziemy szereg filmików z ostatnich 10 lat, które dokumentują ten fenomen na całym świecie.

Bardzo szybko informacje na ten temat zaczęły napływać również z innych krajów. Okazało się, że część nagrań była fałszowana, a internautom chodziło o zdobycie klikalności na swoich kanałach w serwisach społecznościowych, były jednak również nagrania, których autentyczności nie podważono. Do tej pory w mediach społecznościowych opublikowano już tysiące filmów z nagranym „tajemniczym dźwiękiem z nieba”.

Gdy sprawą zainteresowały się media, na temat tajemniczych dźwięków zaczęli wypowiadać się również naukowcy i eksperci. Przekonują oni, że dźwięk nie jest zjawiskiem nadprzyrodzonym. Ich zdaniem najprawdopodobniej jest to wiatr, który pojawia się w chłodniejsze dni i na swojej drodze natrafia na wiele naturalnych przeszkód takich jak wysokie drzewa, góry, czy bloki.

Naukowcy przekonują, że dźwięk uderzającego o przeszkodę wiatru można interpretować podobnie do dźwięku trąby, a fale dźwiękowe znacznie szybciej rozchodzą się w zimnym powietrzu. Dźwięk jest również wówczas bardziej donośny.

Internauci jednak zdają się nie dawać wiary tym wyjaśnieniom. Świadczyć o tym może prawdziwa fala amatorskich analiz tajemniczego zjawiska. Wiele osób wprost odnosi niepokojące dźwięki do treści Apokalipsy wg. św. Jana. Tam właśnie znajduje się opis, z którego wynika, że koniec świata zapowiadać będzie dźwięk siedmiu trąb, który zwiastować będzie siedem plag poprzedzających Apokalipsę i Sąd Ostateczny. Dlatego właśnie w internecie zjawisko opisuje się właśnie jako „Trąby Apokalipsy”.

Fragment Apokalipsy wg. św. Jana (Ap, 8, 1-13 ), który przytaczamy poniżej za Biblią Tysiąclecia:

“A gdy otworzył pieczęć siódmą, zapanowała w niebie cisza jakby na pół godziny. I ujrzałem siedmiu aniołów, którzy stoją przed Bogiem, a dano im siedem trąb. I przyszedł inny anioł, i stanął przy ołtarzu, mając złote naczynie na żar, i dano mu wiele kadzideł, aby dał je w ofierze jako modlitwy wszystkich świętych, na złoty ołtarz, który jest przed tronem. I wzniósł się dym kadzideł, jako modlitwy świętych, z ręki anioła przed Bogiem. Anioł zaś wziął naczynie na żar, napełnił je ogniem z ołtarza i zrzucił na ziemię, a nastąpiły gromy, głosy, błyskawice, trzęsienie ziemi.

A siedmiu aniołów, mających siedem trąb, przygotowało się, aby zatrąbić. I pierwszy zatrąbił. A powstał grad i ogień – pomieszane z krwią, i spadły na ziemię. A spłonęła trzecia część ziemi i spłonęła trzecia część drzew, i spłonęła wszystka trawa zielona.

I drugi anioł zatrąbił: i jakby wielka góra płonąca ogniem została w morze rzucona, a trzecia część morza stała się krwią i wyginęła w morzu trzecia część stworzeń – te, które mają dusze – i trzecia część okrętów uległa zniszczeniu. I trzeci anioł zatrąbił: i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia, a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód. A imię gwiazdy zowie się Piołun. I trzecia część wód stała się piołunem, i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie.

I czwarty anioł zatrąbił: i została rażona trzecia część słońca i trzecia część księżyca i trzecia część gwiazd, tak iż zaćmiła się trzecia ich część i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części, i noc – podobnie. I ujrzałem, a usłyszałem jednego orła lecącego przez środek nieba, mówiącego donośnym głosem: «Biada, biada, biada mieszkańcom ziemi wskutek pozostałych głosów trąb trzech aniołów, którzy mają [jeszcze] trąbić!.”

Nowe dźwięki z nieba 2020. Zobacz kolejne doniesienia z różnych części świata!

O tak zwanych Trąbach Apokalipsy pisaliśmy już niejednokrotnie. O fenomenie tajemniczych dźwięków mówi się praktycznie od 2011 roku. Mamy kolejne nagrania tego fenomenu!

Czym są tajemnicze dźwięki z nieba?

Nikt nie jest w stanie wyjaśnić, skąd pochodzi ta anomalia. Zwolennicy teorii spiskowej uważają, że to kolejna oznaka Apokalipsy. Jak do tej pory nikomu nie udało się jednoznacznie ustalić, czym spowodowane jest to niezwykłe i przerażające zjawisko.

Środowiska naukowe twierdzą, że źródłem dźwięku może być utrzymywana w ścisłej tajemnicy nowa technologia, bądź któryś z uszkodzonych radarów wojskowych. Winą za niesamowite zjawisko obarcza się również Wielki Zderzacz Hadronów (ang. Large Hadron Collider, LHC) znajdujący się w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych CERN w pobliżu Genewy.

Miłośnicy teorii spiskowych twierdzą, że tak zwane Trąby Apokalipsy są nowym rodzajem bardzo skutecznej broni, która znajduje się obecnie w fazie testów na ludziach. Zupełnie inne wyjaśnienie proponują natomiast badacze zjawisk paranormalnych i UFO. Według nich kosmici próbują się skontaktować się z mieszkańcami Ziemi i wysyłają nam dźwiękowe wiadomości, których nie potrafimy odczytać.

Wśród innych wyjaśnień pochodzenia strasznych dźwięków znalazły się też przesunięcia płyt tektonicznych, broń klimatyczna, kosmici i usterka w matrycy Błękitnej Planety.

Kolejna kakofonia przerażających dźwięków została nagrana w miasteczku Lakewood, w amerykańskim stanie Kolorado. Co ciekawe, Trąby Apokalipsy 2020 brzmią nieco inaczej, niż rejestrowane we wcześniejszych latach.

Tym razem do przerażających harmonicznych odgłosów dołączyły przeciągłe gwizdy, które rozjuszają zwierzęta.

Niezidentyfikowane dotąd zjawisko wzbudza wiele emocji wśród społeczności, które ich doświadcza. Wielu mieszkańców obszarów dotkniętych tym fenomenem twierdzi, że dźwięki uprzykrzają ich życie, powodując kłopoty ze snem i nerwice.

Udostępnij

CO ŁĄCZY OŚRODEK ”CERN” I ”TRĄBY APOKALIPSY” – FENOMEN NIEZNANYCH DŹWIĘKÓW Z NIEBA POWRÓCIŁ.

Globalna Świadomość13 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułAGHARTA/SZAMBALA – UKRYTE ŚWIATY POD POWIERZCHNIĄ ZIEMI.Następny artykuł”ETHOS” – AKTOR WOODY HARRELSON UJAWNIA SPISEK ELIT PRZECIWKO LUDZKOŚCI.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO ŁĄCZY OŚRODEK ”CERN” I ”TRĄBY APOKALIPSY” – FENOMEN NIEZNANYCH DŹWIĘKÓW Z NIEBA POWRÓCIŁ.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?