Otwórz oczy

TVP, TVN, POLSAT – KTO STOI ZA MEDIALNYMI GIGANTAMI DEZINFORMACJI ?

TVP, TVN, POLSAT – KTO STOI ZA MEDIALNYMI GIGANTAMI DEZINFORMACJI ?

Niedawno byliśmy świadkami niewyobrażalnej histerii, prezydent Duda grzmiał w mediach, że niemiecka prasa w Polsce wpływała na wyniki wyborcze w naszym kraju. Chargé d’affaires ambasady Niemiec wezwany został do MSZ. Powodem jest, jak tłumaczy ministerstwo, seria artykułów w niemieckich mediach, operujących manipulacjami i stwarzających jednoznaczne wrażenie zaangażowania po stronie jednego z kandydatów w wyborach prezydenckich w Polsce.

Jak Amerykańscy Talmudyści robią Polaków w konia.

Chodzi przede wszystkim o prasę w rękach koncernu Axel Springer, czyli o FAKT i NEWSWEEKA. Według Dudy to media Niemieckie. Duda jak zwykle bezczelnie kłamie, tak jak kłamał w sprawie „Fortu Trump”, czy dobrowolności szczepionek.

Otóż ponad rok temu kontrole nad koncernem Axel Springer przejął AMERYKAŃSKI fundusz equity KKR. Kto zarządza tym funduszem ? KKR & Co. Inc.znany jako Kohlberg Kravis Roberts & Co. i KKR & Co. LP. Kim są zarządzający koncernem Axel Springer ? To Jerome Kohlberg, Jr. i jego kuzyni : Henry Kravis i George R. Roberts, wszyscy pochodzenia żydowskiego.

Duda bezczelnie kłamie , jeżeli ktoś miałby, używając jego słów, napaść na Polskę, to wyłącznie Stany Zjednoczone Ameryki.

TVN

Przyjrzyjmy się bliżej rynkowi mediów w Polsce. Jak pamiętamy TVN został najpierw przejęty przez AMERYKAŃSKI KONCERN MEDIALNY Scripps Networks Interactive, Dwa lata zajęło mi udowodnienie na tym forum , że TVN to nie jest stacja „RUSKA”. I tak wielu nie przekonałem, bo lud miejscowy jest tak dobrze wyrobiony intelektualnie , że nie jest w stanie zajrzeć nawet na strony giełdy amerykańskiej. Rozumiem, bo znaczna część fanów Zenka Martyniuka po angielski „nie kaman”.

Dalej Scripps Networks Interactive opchnął TVN, TVN24 innemu amerykańskiemu potentatowi Discovery Communications. Kto zarządza koncernem ? Prezydentem korporacji jest David M. Zaslav , oczywiście pochodzenia żydowskiego.

Ok, idziemy dalej teraz TVP, TVP Info, czyli podobno media publiczne. Kogo mamy w „polskim rządzie” i w kancelarii prezydenta ? Kaczyński, Morawiecki, Kościński, Brudziński, Kamiński, Bielan, Mucha, wszyscy pochodzenia żydowskiego. Nie możemy zapominać o rodzinie Pana Prezydenta, o żonie, teściu i teściowej Kornhauser.

Kto stoi za Polsatem ?

Chyba nie sądzicie że facet co cztery razy zmieniał nazwisko ? Ktoś tam wspiera Polsat i drogi znowu prowadzą do USA. Przypomnę że sam Andrew Golota o Solorzu mówił BIG BOSS, tak z amerykańska. Związki Solorza z amerykańskimi funduszami nie są tajemnicą, i to tymi zarządzanymi przez operatywnych Żydów.

Mamy zatem taki oto obraz, wszystkie telewizje w Polsce kontrolują obecnie Amerykanie i zarządzają nimi sprawni talmudyści. Nie inaczej jest na rynku prasy. Przypomnę że inny znany Żyd- Soros przejął znane polskie radio ZET.

Nie ma co do tego wątpliwości , polska gawiedź jest precyzyjnie manipulowana i rozprowadzana przez media amerykańskie, zarządzane przez tych, którzy zarzucają Polsce i Polakom zaplanowanie i przeprowadzenie Holocaustu Żydów.

Teraz dodajmy : media – telewizja, prasa, radio + wojska USA+ DIA, CIA i NSA w Polsce+ najnowsze amerykańskie systemy inwigilacji + trzy Banki Morgan Stanley , J.P.Morgan Chase oraz Goldman Sachs zarządzane przez znanych Talmudystów+ Oświęcim+ uzależnienie od amerykańskiego gazu i co nam wychodzi ? CO NAJMNIEJ 330 MLD USD.

To inwazja USA na Polskę. Nie dziwmy się że stawiają na Dudę. Mając media w ręku mogą zrobić z polską watahą co chcą i to robią.

Głosujcie dalej Polacy na Dudę, potem się dziwicie że w Waszyngtonie, Nowym Jorku, Londynie przewracają się ze śmiechu.

Żeby dopełnić obrazu KRAJU W JAKIM ŻYJEMY pod spodem zdjęcie Ambasador Mosbacher z Panem David M. Zaslavem szefem TVN i Discovery Communications oraz rabinem Shmuleyem Boteahem z okazji wręczenia nagrody „Orędownika Pamięci o Holocauście”, przyznawanej przez World Values Nertwork.

Teraz rozumiecie dlaczego Pani Mosbacher tak się oburzyła kiedy zarzucono TVN że jest stacją agentów z WSI. Jak powiedział Janusz Korwin-Mikke skoro Mosbacher tak zdecydowanie zaprzecza że nie są to agenci z WSI, to musi wiedzieć jacy to agenci. Czyżby z DIA i CIA oraz NSA ?

Udostępnij

TVP, TVN, POLSAT – KTO STOI ZA MEDIALNYMI GIGANTAMI DEZINFORMACJI ?

Globalna Świadomość14 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”ETHOS” – AKTOR WOODY HARRELSON UJAWNIA SPISEK ELIT PRZECIWKO LUDZKOŚCI.Następny artykuł11/9/2001 – DZIWNE WYDARZENIA OTACZAJĄCE TAMTEN DZIEŃ – TAŃCZĄCY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TVP, TVN, POLSAT – KTO STOI ZA MEDIALNYMI GIGANTAMI DEZINFORMACJI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?