Świat jest inny

LADY GAGA ŻAŁUJĘ ODDANIA SWEJ DUSZY CIEMNYM MOCOM ILLUMINATI.

Wraz z premierą filmu „Gaga: Five Feet Two” w 2017 roku pojawiły się informacje, że niektóre ze scen zostały wycięte i nie trafiły do oficjalnej wersji filmu. W jednej z tych scen artystka miała przyznać, że swój sukces zawdzięcza oddania duszy ciemnym mocom illuminati. 

Lady Gaga osiągnęła sukces muzyczny już w wieku 22 lat. Nie miała więc do tej pory czasu na spokojne życie. Jednak nie zamierza rezygnować z kariery. Mówi, że chce się zestarzeć na scenie, wraz ze swoimi fanami i zostać „babcią rocka”. 

W filmie Lady Gaga opowiedziała o rzeczach, o których nie mówiła nigdy wcześniej, między innymi o swojej nieuleczalnej chorobie – fibromialgii, o tym że tak naprawdę bardzo przeżywa spotkania z ukochanym, że marzy o założeniu własnej rodziny. Ale prawdziwie wstrząsające są te fragmenty, które nie trafiły do filmu. Piosenkarka wyznała z nich, że zarówno choroba, która jest niezwykle bolesna, jak i jej sukces muzyczny to efekt działania Illuminatów. 

Na stronie RomanCatholicMan.com ks. Richard Heilman poinformował, że kamerzyści nagrali wyznania artystki, w których wspomina rok 2006, kiedy to w jej życiu nie układało się najlepiej. Występowała wtedy w burlesce w jednym z nowojorskich klubów. Wyszła zapalić papierosa i załatwić trochę kokainy. Tak przed kamerą opowiada, w jaki sposób iluminaci nawiązali z nią kontakt: 

Dopiero co byłam na scenie, to było dobre przedstawienie. Byłam uniesiona miłością i aplauzem tłumu. Po prostu chciałam poczuć się dobrze. Czuć cokolwiek. Wtedy ten człowiek, w dziwny sposób wiecznie młody mężczyzna w garniturze, zagadał do mnie. Opierał się o ścianę, palił papierosa i powiedział do mnie:

„Myślę, że masz to, czego potrzeba. Chcesz tego?”. Zapytałam czym jest owo „to”. Myślałam, że nabija się ze mnie. Ale uśmiechnął się i powiedział: „Wszystko. Sukces. Sława. Bogactwo. Moc. Chcesz tego wszystkiego?”.

Spojrzałam na niego z ciekawością. Nie mogłam nic powiedzieć. Potem on po prostu wstał i zaśpiewał jedną z moich piosenek. To było nieziemskie. Patrzyłam na niego tak, jakby był ciemnym klejnotem, który wyłania się z najgłębszego oceanu. Padłam na kolana i zapytałam go, kogo mam chwalić. Spojrzałam prosto w jego oczy i powiedziałam, że chcę tego wszystkiego. Powiedziałam, że zrobię cokolwiek. Jego obietnice szybko się spełniły, ale zaczęłam cierpieć przez „mroczne siły”. 

Lady Gaga mówiła, że początkowo wydawało jej się, że razem z illuminati stanowili dobry zespół. Ale już wkrótce zaczęła cierpieć z powodu fibromialgii. Piosenkarka mówi, że jest to kara za to, że próbuje wydostać się z przemysłu muzycznego, w który zaangażowana jest sekretna grupa. 

Mogą dać ci specjalne moce, zewnętrzne piękno, talent, majątek na chwilę… ale to nie trwa długo. Właśnie dlatego wielu ludzi, którzy taplają się w ciemnościach, jest tak nieszczęśliwych. Lśnią jasno, jak gwiazda poranna, a potem zaczynają popełniać samobójstwa albo niszczą siebie, nadużywając różnych substancji 

Tę prawdę potwierdzają egzorcyści i osoby, które uwolniły się spod wpływu zła. Na początku są sukcesy i upojenie tym, że wszystko idzie zaskakująco dobrze, ale zawsze, prędzej czy później, trzeba zapłacić za to cenę. Demony upominają się o to, co zostało im oddane. Przychodzą niezrozumiałe choroby, cierpienie duchowe i fizyczne, ruina w relacjach z ludźmi. I nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ ciemnym mocom zależy na tym, by człowieka zgubić i zatracić go w cierpieniu, grzechu oraz beznadziei. Już tutaj na ziemi urządzają zadatek piekła. 

LADY GAGA ŻAŁUJĘ ODDANIA SWEJ DUSZY CIEMNYM MOCOM ILLUMINATI.

16 lipca 2020 / Możliwość komentowania LADY GAGA ŻAŁUJĘ ODDANIA SWEJ DUSZY CIEMNYM MOCOM ILLUMINATI. została wyłączona

Zobacz również

HANDEL NIEMOWLĘTAMI, MILIONY NA KONTACH – PRAWDZIWE OBLICZE ŚWIĘTEJ MATKI TERESY Z KALKUTY. 18 lutego 2020

Ostatnie wpisy

Kategorie

  • LADY GAGA ŻAŁUJĘ ODDANIA SWEJ DUSZY CIEMNYM MOCOM ILLUMINATI.
  • Zobacz również
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie