Świat jest inny

LADY GAGA ŻAŁUJĘ ODDANIA SWEJ DUSZY CIEMNYM MOCOM ILLUMINATI.

LADY GAGA ŻAŁUJĘ ODDANIA SWEJ DUSZY CIEMNYM MOCOM ILLUMINATI.

Wraz z premierą filmu „Gaga: Five Feet Two” w 2017 roku pojawiły się informacje, że niektóre ze scen zostały wycięte i nie trafiły do oficjalnej wersji filmu. W jednej z tych scen artystka miała przyznać, że swój sukces zawdzięcza oddania duszy ciemnym mocom illuminati. 

Lady Gaga osiągnęła sukces muzyczny już w wieku 22 lat. Nie miała więc do tej pory czasu na spokojne życie. Jednak nie zamierza rezygnować z kariery. Mówi, że chce się zestarzeć na scenie, wraz ze swoimi fanami i zostać „babcią rocka”. 

W filmie Lady Gaga opowiedziała o rzeczach, o których nie mówiła nigdy wcześniej, między innymi o swojej nieuleczalnej chorobie – fibromialgii, o tym że tak naprawdę bardzo przeżywa spotkania z ukochanym, że marzy o założeniu własnej rodziny. Ale prawdziwie wstrząsające są te fragmenty, które nie trafiły do filmu. Piosenkarka wyznała z nich, że zarówno choroba, która jest niezwykle bolesna, jak i jej sukces muzyczny to efekt działania Illuminatów. 

Na stronie RomanCatholicMan.com ks. Richard Heilman poinformował, że kamerzyści nagrali wyznania artystki, w których wspomina rok 2006, kiedy to w jej życiu nie układało się najlepiej. Występowała wtedy w burlesce w jednym z nowojorskich klubów. Wyszła zapalić papierosa i załatwić trochę kokainy. Tak przed kamerą opowiada, w jaki sposób iluminaci nawiązali z nią kontakt: 

Dopiero co byłam na scenie, to było dobre przedstawienie. Byłam uniesiona miłością i aplauzem tłumu. Po prostu chciałam poczuć się dobrze. Czuć cokolwiek. Wtedy ten człowiek, w dziwny sposób wiecznie młody mężczyzna w garniturze, zagadał do mnie. Opierał się o ścianę, palił papierosa i powiedział do mnie:

„Myślę, że masz to, czego potrzeba. Chcesz tego?”. Zapytałam czym jest owo „to”. Myślałam, że nabija się ze mnie. Ale uśmiechnął się i powiedział: „Wszystko. Sukces. Sława. Bogactwo. Moc. Chcesz tego wszystkiego?”.

Spojrzałam na niego z ciekawością. Nie mogłam nic powiedzieć. Potem on po prostu wstał i zaśpiewał jedną z moich piosenek. To było nieziemskie. Patrzyłam na niego tak, jakby był ciemnym klejnotem, który wyłania się z najgłębszego oceanu. Padłam na kolana i zapytałam go, kogo mam chwalić. Spojrzałam prosto w jego oczy i powiedziałam, że chcę tego wszystkiego. Powiedziałam, że zrobię cokolwiek. Jego obietnice szybko się spełniły, ale zaczęłam cierpieć przez „mroczne siły”. 

Lady Gaga mówiła, że początkowo wydawało jej się, że razem z illuminati stanowili dobry zespół. Ale już wkrótce zaczęła cierpieć z powodu fibromialgii. Piosenkarka mówi, że jest to kara za to, że próbuje wydostać się z przemysłu muzycznego, w który zaangażowana jest sekretna grupa. 

Mogą dać ci specjalne moce, zewnętrzne piękno, talent, majątek na chwilę… ale to nie trwa długo. Właśnie dlatego wielu ludzi, którzy taplają się w ciemnościach, jest tak nieszczęśliwych. Lśnią jasno, jak gwiazda poranna, a potem zaczynają popełniać samobójstwa albo niszczą siebie, nadużywając różnych substancji 

Tę prawdę potwierdzają egzorcyści i osoby, które uwolniły się spod wpływu zła. Na początku są sukcesy i upojenie tym, że wszystko idzie zaskakująco dobrze, ale zawsze, prędzej czy później, trzeba zapłacić za to cenę. Demony upominają się o to, co zostało im oddane. Przychodzą niezrozumiałe choroby, cierpienie duchowe i fizyczne, ruina w relacjach z ludźmi. I nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ ciemnym mocom zależy na tym, by człowieka zgubić i zatracić go w cierpieniu, grzechu oraz beznadziei. Już tutaj na ziemi urządzają zadatek piekła. 

Udostępnij

LADY GAGA ŻAŁUJĘ ODDANIA SWEJ DUSZY CIEMNYM MOCOM ILLUMINATI.

Globalna Świadomość16 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZBRODNICZY PEDOFILSKI SYNDYKAT BRYTYJSKIEJ ARYSTOKRACJI.Następny artykułGDZIE BYŁ JEZUS CHRYSTUS PRZEZ 16 LAT SWOJEGO ŻYCIA ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • LADY GAGA ŻAŁUJĘ ODDANIA SWEJ DUSZY CIEMNYM MOCOM ILLUMINATI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?