Skok w króliczą norę

ELITY I OKULTYSTYCZNE POLOWANIA NA DZIECI W BELGII – NAJBARDZIEJ UKRYWANA PEDOFILSKA AFERA EUROPY.

ELITY I OKULTYSTYCZNE POLOWANIA NA DZIECI W BELGII – NAJBARDZIEJ UKRYWANA PEDOFILSKA AFERA EUROPY.

Aby zrozumieć Historię, którą chcemy wam przybliżyć należy poznać człowieka o imieniu Marc Dutroux. Urodził się on w Belgii w 1956. r. Został dwukrotnie skazany za porwanie i gwałcenie dzieci. Pierwszy raz był w 1989. Drugi raz nastąpił w 1996.To nie była literówka – dobrze to przeczytaliście. Został skazany i odsiedział (zbyt krótki) wyrok w 1998. r. Odsiedział zaledwie 3 i pół roku 13-letniego wyroku, ponieważ został zwolniony za dobre sprawowanie.

Każdy czytający ten post, albo nigdy nie słyszał tej historii, albo o niej zapomniał (stawiam na ten pierwszy, bo jest naprawdę niezapomniany).

Niecałe 10 lat później ponownie aresztowany pod tymi samymi zarzutami (inne ofiary).W drugiej turze zarzutów został skazany za porwanie, torturowanie i wykorzystywanie ofiar, część z nich do momentu śmierci. To, co wam powiem, wynika z oświadczeń jego ocalałych ofiar (zwanych Archiwum X), samego Marca Dutreoxa i dowodów organów ścigania (linki na końcu artykułu).

Marc przyznał się do porwania, gwałcenia, narkotyzowania, torturowania i filmowania dzieci przez wiele lat. Twierdził też, że robi to na polecenie elity politycznej, która finansowała jego karierę zawodową handlowca.

Nie dość, że ta elita polityczna finansowała jego wysiłki – to oni przedstawili mu konkretne prośby. Czasami prosili o konkretne rodzaje dzieci (nazywano je ′′ imprezowymi przysługami ′′ i poproszono go o dostarczenie dzieci w pewnym wieku, płci, rasy). Czasami prosili o konkretne środki torturowania dzieci, aby spełniły ich pragnienia – orgie, satanistyczne rytuały, tortury. A czasem prosili o filmowanie pewnych wpływowych osób zaangażowanych w te akty, aby później wykorzystać jako szantaż.

Dutroux twierdził, że wielu jego klientów to finansiści i bardzo wpływowe osoby w świecie polityki międzynarodowej. Jest to bardzo możliwe, gdyż Marc mieszkał i działał w Belgii, gdzie mieściła się siedziba UE i NATO. Oświadczenie to potwierdziły również ofiary, które potrafiły zidentyfikować konkretnych polityków.

Anneke Lucas był jedną z jego ofiar, która zeznawała przeciwko niemu. Twierdziła, że miała 6 lat, kiedy wynajęta przez matkę sprzątaczka sprzedała ją do sieci pedofilów w 1969. r. Jej zeznania były nadzwyczajnie wstrząsające – Była gwałcona setki razy, zanim skończyła 12 lat, gdy miała 6 lat została zmuszona do udziału w swojej pierwszej orgii, która obejmowała założenie obroży że dla psa i jedzenie ludzkich odchodów.- Od czasu do czasu mogła spędzać czas z rodzicami psychopatami, którzy sami byli częścią pedofilskiej siatki będąc pionkami w rękach swych pełnomocników.

Z dalszych zeznań wynikało, że inne ofiary były zmuszane do torturowania jej godzinami w ramach ich inicjacji. Uznawano ją za atrakcyjną i to sprawiło, że była ulubienicą dewiantów na najwyższych stanowiskach w organizacji. Twierdziła, że starała się wykorzystać to jak najlepiej potrafiła, ale w wieku jedenastu lat została skazana na egzekucję jednak została uratowana, gdy jeden z jej oprawców negocjował o jej wolność.

Ten oprawca usiadłby później jako oskarżony w procesie. Wkrótce potem pojawią się kolejni świadkowie i ofiary, opisując takie rzeczy jak ′′ Czarne Msze”, których ofiarami były dzieci i dorośli, a wszystko to miało się odbywac na oczach politycznych elit.

Potwierdziłaby to notatka znaleziona przez policję w domu należąca do Bernarda Weinsteina – mężczyzny, który wcześniej ”pracował-mordował”. Pismo zawierało bardzo specyficzne prośby dotyczące ”traktowania” ofiar. List podpisał mężczyzna, który nazwał siebie ′′ Anubisem” Okazało się, że ′′ Anubis ′′ był najwyższym kapłanem satanistycznego kultu zwanego ′′Abrasax” a jego prawdziwe imię to Francis Desmet.

Policja uzyskała nakaz i przejęła komputery, dokumenty, pocztę, prawdziwe ludzkie czaszki, słoiki krwi i wszelkiego rodzaju satanistyczne przedmioty – ale nic z tego nie wystarczyło do aresztowania. Podczas gdy proces Dutroux trafił do publicznej wiadomości, inne ofiary wystąpiły do przodu i potwierdziły zeznania, opisując wszelkiej maści molestowania seksualnego i ofiary z ludzi.

Polowania Elit.

Opisali też polowania, gdzie elity wypuszczały nagie dzieci do lasu, aby mogli je wytropić i zarżnąć. Wiele historii nie znających się ofiar zawierało tak wiele szczegółów i podobieństw, że nie dało się tu mówić o fantazjach i mataczeniu.

Belgia słynie ze średniowiecznych zamków, które były budowane na gęsto zalesionych terenach, odbywały się ”imprezy myśliwskie”, gdzie ofiary na zamkniętym leśnym terenie nie mogły uciec a cały proceder odbywał się na prywatnych terenach ukryty przed okiem publicznym.

Dalsze śledztwo wykazało, że Dutroux nigdzie nie pracował a posiadał 10 domów, które wycenione były na 6 milionów dolarów, otrzymywał on miesięcznie 1,200 USD w ramach pomocy społecznej. z dokumentów Wikileaks wynikało, że duże sumy pieniędzy w różnych walutach były wpłacane na konto jego żony.

Miejsca porwań zaginionych dzieci miały miejsce zawsze nieopodal jednej z posiadłości. Sędzia Jean-Marc Connerotte, który stał na skraju publicznego ujawniania nazwisk urzędników wysokiego szczebla i polityków zamieszanych w proceder, którzy zostali rozpoznani na taśmach wideo z tortur seksualnych, które miały miejsce w domach Dutroux został odsunięty od sprawy i uciszony.

Bestia wyjdzie na wolność ?

Profil psychologiczny Dutroux nie był poddawany ocenie od 2013 roku. Podczas procesu 15 lat temu eksperci opisali go jako „psychopatę”, „perwersyjnego narcyza” i „manipulatora”. Prawnicy mężczyzny chcą zaktualizować ocenę z nadzieją, że uda mu się uzyskać warunkowe zwolnienie w 2021 r. 

Zespół sędziów orzekł, że trzech ekspertów psychiatrycznych do 11 maja przyszłego roku ma przedstawić raport końcowy na temat zdrowia psychicznego Dutroux i niebezpieczeństw, jakie stwarza on dla społeczeństwa. Wyrok sądu w Brukseli wywołał kontrowersje i komentowany jest przez lokalne i światowe media.

Ponad 20 potencjalnych świadków tej sprawy zginęło bez wyjaśnień. Czy coś z tego brzmi znajomo?

Jeśli dotarłeś do tego artykułu i czytasz ten teks to zapewne nie obce ci śa takie nazwiska jak Podesta lun Epstein.

To są obrazy polowań, które kupują ludzie tacy jak Tony Podesta, wiszą w ich domach i zapraszają innych do zabawy. Wszyscy wiemy, że Epstein był/jest chorym dewiantem, który miał przyjaciół na wysokich stanowiskach – tych samych przyjaciół, którzy spędzają czas z Tonym Podestą. Myślisz, że Epstein był jedynym? Że jest w jakiś sposób wyjątkowy? A może był tylko pionkiem, który był gotowy poświęcić, aby chronić wszystkich zaangażowanych na wyższym szczeblu?

Jeśli chodzi o handel ludźmi, satanizm, pedofilię, ofiary z ludzi, pobieranie organów, adrenachrom – to sztuka imitująca życie? Że ci ludzie, którzy mają taką obsesję na punkcie sztuki, która gloryfikuje te rzeczy, mogą faktycznie, sami być w to zaangażowani ?

Czy myślicie, że normalny, przeciętny człowiek powiesiliby takie obrazy na swoich ścianach?

Historia ta miał swój nie oficjalny finał w 2004 roku. Dlaczego nie było tego w wiadomościach i na pierwszej stronach gazet na całym świecie?

Źródła :

https://cwasu.org/wp-content/uploads/2016/07/Confronting-An-Atrocity.pdf?fbclid=IwAR3R1pMw3IMZV3Cc1OueiTjXWN7aNjbbvBq_-iuQ8PKjh_fCoLZJjDWMatw

https://www.euronews.com/amp/2019/10/27/explainer-paedophile-marc-dutroux-and-the-horror-case-that-united-a-divided-belgium?fbclid=IwAR1XkQMmte1XbxcRA-8cdllRXb5pU7C1uSo-P7MfUy9fOIP9NHJixgLUWRQ

https://www.theguardian.com/world/2002/may/05/dutroux.featuresreview?fbclid=IwAR1aD5U7pQh5bQz-U-_1LY5X0qJrFSS9IiX0wgzxjo4NU_pde0J2DMTsMWE

https://www.yerepouni-news.com/2019/07/12/the-revelations-of-wikileaks-no-4-the-haunting-case-of-a-belgian-child-killer-and-how-wikileaks-helped-crack-it/

Udostępnij

ELITY I OKULTYSTYCZNE POLOWANIA NA DZIECI W BELGII – NAJBARDZIEJ UKRYWANA PEDOFILSKA AFERA EUROPY.

Globalna Świadomość22 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułALICE BAILEY – ”MATKA NWO” I JEJ PLAN PRZYGOTOWANIA ŚWIATA DLA ANTYCHRYSTA.Następny artykuł11/09/2001 – DLACZEGO RDZEŃ WIEŻY PODCZAS UPADKU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! CZY ELITY NAPRAWDĘ

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ELITY I OKULTYSTYCZNE POLOWANIA NA DZIECI W BELGII – NAJBARDZIEJ UKRYWANA PEDOFILSKA AFERA EUROPY.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?