Przekraczając Rubikon

DZIESIĘCIOLETNI PROCES TWORZENIA ŚWIATOWEJ PANDEMII – ”W WUHAN ROBIONO RZECZY ABSOLUTNIE SZALONE”.

Świat się zatrzymał na podstawie symulacji komputerowej sugerującej że umrze 100 milionów ludzi. Wg. modelów komputerowych tej samej firmy nie ma już lodowców na Antarktydzie. COVID-19 zastępuje wszystkie inne choroby,a manipulacje danymi osiągają apogeum.

 • 2010 – Na stronie Fundacji Rockefellera pojawiają się pierwsze wzmianki o pandemii koronawirusa.
 • 2012 – Raport Krajowej Rady Wywiadu USA: przed 2030 rokiem należy spodziewać się nowego rodzaju wirusa, który dotrze do każdego zakątku świata.
 • 2014 – W laboratorium w Karolinie Północnej rozpoczynają się badania nad mutacjami wirusów koronowych. Szefem zespołu jest profesor Ralph Baric a jego asystentką Lisa Gralinski, Polka z pochodzenia.
 • 2015 – w USA ogłoszone zostaje moratorium na prowadzenie tych badań, ze względu na zbyt wielkie ryzyko dla świata, w przypadku wydostania się szczepów na zewnątrz.
 • 2015 – Baric na portalu NATURE publikuje pracę naukową gdzie prezentuje wyniki dotychczasowych badań. Francuski profesor recenzujący tę pracę w Paryżu pisze: trajektoria szerzenia się tego wirusa może być nieobliczalna.
 • 2016 – projekt zostaje przeniesiony do wojskowego laboratorium w Wuhan, w Chinach, które powstało w kontekście przyszłej ewentualnej wojny biologicznej. Szefowa projektu Shi Zenghli, zwana BAD WOMAN rozpoznaje receptor ACE2, ten sam u nietoperza i człowieka, dzięki czemu może przenieść naturalne koronawirusy zwierzęce na ludzi.
 • Preferowany kierunek infekcji: ludzkie płuca – cytat z wyników badań. Patogen zostaje przetworzony w zmutowaną broń biologiczną poprzez dodanie do niego ludzką ręką tak zwanej „wzmocnionej funkcji działania”.
 • 2016 – na lotnisku w Detroit FBI zatrzymuje chińskiego naukowca, przewożącego próbki MERS i SARS2017 – Piotr Czumachow, rosyjski mikrobiolog mówi, że w Wuhan robi się rzeczy „absolutnie szalone” Dr Fauci podczas wykładu na Uniwersytecie w Georgetown mówi o zaskakującej chorobie podczas obecnej kadencji Trumpa.
 • 2018 – pierwsze symulacje przyszłej pandemii.
 • 2019 – październik – konferencja Event201 w Nowym Jorku i precyzyjny scenariusz rozwoju epidemii koronawirusa (prowadzone są rozmowy jak manipulować mediami i jak cenzurować „wrogą” narrację”)2020 – projekt zostaje wdrożony w życie, mimo, że wirus jest dwukrotnie mniej zaraźliwy, zabija relatywnie rzadko.
 • 03.2020 – Bill Gates próbuje wymóc na WHO ogłoszenie pandemii – WHO nie chce tego zrobić.
 • 14.03.2020 – Bill Gates wpłaca do WHO 50 mln dolarów.
 • 15.03.2020 – WHO ogłasza stan pandemii – stan ten pozwala wprowadzać leki i szczepionki bez badań bezpieczeństwa – jaki jest prawdziwy cel szczepień?

Stosowany test RT PCR pokazuje fałszywie nawet w 8 na 10 przypadków. CDC podaje, że nawet jeśli test wykazał pozytyw i masz objawy, nie znaczy to że masz wirusa. Żadne laboratorium na świecie nie ma pełnego obrazu genomu wirusa. W związku z tym co jest testowane i przeciw czemu ma działać szczepionka.

Fakty zaczynają powoli tworzyć mozaikę. Szpitale dostają kilka razy więcej pieniędzy za pacjenta z diagnozą covid i dodatkowy bonus za podłączenie do respiratora.

Cenzura trwa w najlepsze.

Usuwa się ludzi mówiących inaczej niż rządy i główne media. Naukowcy i lekarze, nie mówiąc o zwykłych ludziach są wyśmiewani i wyciszani. Przebijają się informacje, że „covid-19” wpisuje się wszystkim zmarłym w szpitalach.

Bez względu na to na co naprawdę umarł pacjent. Na covid umiera się tylko w szpitalu – brak danych o zmarłych poza szpitalem. Wirus jest wyłącznie narzędziem, cele są inne. Rządy chodzą na smyczy zakulisowej władzy działającej poprzez korumpowanie świata nauki, mediów, polityki i medycyny.

Idąc drogą faktów – po czterech miesiącach trwania pandemii sam wirus nie zabił więcej ludzi niż sezonowa grypa, natomiast psychoza wytworzona wokół sprawy ma realnie niszczącą siłę. Scenariusz realizowany jest perfekcyjnie, rośnie skala bezprecedensowej inwigilacji społecznej a COVID-19 staje się bronią doskonałą.

Pod jego pretekstem można już zrobić właściwie wszystko,na jesień „planowana” jest kolejna fala wirusa. Czas pokaże co nas czeka w przyszłości…

Ostatnie wpisy

Kategorie

DZIESIĘCIOLETNI PROCES TWORZENIA ŚWIATOWEJ PANDEMII – ”W WUHAN ROBIONO RZECZY ABSOLUTNIE SZALONE”.

27 lipca 2020 / Możliwość komentowania DZIESIĘCIOLETNI PROCES TWORZENIA ŚWIATOWEJ PANDEMII – ”W WUHAN ROBIONO RZECZY ABSOLUTNIE SZALONE”. została wyłączona

Może Ci się spodobać

ANTYCZNA CYWILIZACJA MAJÓW – CO SIĘ STANIE GDY ZACZNIESZ KLASKAĆ PRZY PIRAMIDACH W MEKSYKU ? 11 marca 2021

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • DZIESIĘCIOLETNI PROCES TWORZENIA ŚWIATOWEJ PANDEMII – ”W WUHAN ROBIONO RZECZY ABSOLUTNIE SZALONE”.
 • Może Ci się spodobać