Mistyczny 11/09/2001

11/09/2001 – GDZIE PODZIAŁ SIĘ RDZEŃ BUDYNKU WTC NR. 6 ?

11/09/2001 – GDZIE PODZIAŁ SIĘ RDZEŃ BUDYNKU WTC NR. 6 ?

Budynek nr. 6 kompleksu WTC był budynkiem o powierzchni 49 953 m², jego budowa została ukończona w 1973 roku. Pierwotnie World Trade Center 6 było siedzibą Służby Celnej Stanów Zjednoczonych w stanie Nowy Jork w latach 1974-2001.

Po atakach 11 września 2001 roku stało się coś nietypowego z tym budynkiem…jego wnętrze zostało ”wypatroszone” a rdzeń budowli zniknął…

W budynek nie uderzył żaden samolot, nie było tam pożarów, nie odkryto tam śladów ładunków wybuchowych ani nanotermitu, dziesięciopiętrowe ściany pozostały w większości nienaruszone jak i również poziom – 1 i piwnice zostały nienaruszone, jedyną rzeczą, która się wyróżnia, jest tektura, a przewody mają niewielkie lub żadne uszkodzenia.

Po przeliczeniu powierzchni i zużytych materiałów do budowy WTC 6 wynika, że 11 kontenerowców z materiałów budowlanych, nie licząc biurek mebli, komputerów,drzwi, szafek na dokumenty itp. itp. zamieniły się w pył…

O tym fakcie nie wspomniały media głównego ścieku, ”architekci i inżynierowie działający na rzecz prawdy 9/11” alternatywne media w USA takie jak infowars Alexa Jones’a, też nigdy nie wspomniały o tym fakcie…

Jedynymi osobami zadającymi pytania i promującymi te fakty była dr Judy Wood. Wszyscy inni trzymają się od tych faktów z dala.

Podczas prac oczyszczających ”ground zero” resztki budynku WTC 6 paradoksalnie zostały rozebrane w kontrolowanym wybuchu.

https://www.youtube.com/watch?v=a4FkO5ry1uo

Operacja odzyskiwania World Trade Center na Staten Island .

”Fresh Kills”, największa w USA struktura utylizacji odpadów i złomowisko, została oficjalnie zamknięta dla nowojorskich śmieci w marcu 2001 roku. Instytucja kontynuowały prace przy budowie dróg, instalowaniu rur odprowadzających gaz, oraz dbała o miejską infrastrukturę.

Dennis Diggins, były dyrektor wysypiska, powiedział, że

„ Było około drugiej nad ranem 12 września, kiedy władze zdecydowa, że ”Fresh Kills” będzie docelowym miejscem składowania materiału pochodzącego z Ground Zero”.

Tym samym złomowisko ”Fresh Kills” stało się największym na świecie laboratorium kryminalnym na świeżym powietrzu. Ponad 1000 osób z agencji federalnych, stanowych i miejskich pracowało w wietrznych, zakurzonych warunkach, szukając dowodów, rzeczy osobistych i szczątków ludzkich. Każdy miał nadzieję, że znajdzie coś, co pozwoli rodzinom ofiar odetchnąć i pchnąć wielowątkowe śledztwo o krok dalej.

Według Raya Ragusy, operatora ciężkiego sprzętu,

„ to był cud… że byliśmy na to gotowi. Chodzi mi o to, że nikt na świecie nie mógł wiedzieć, że wysypisko się zamknie i będzie gotowe na World Trade Center”.

A jeśli władze miasta nie przypadkiem zamknęli tak wielki obiekt w marcu 2001 roku gdzie zaledwie pół roku później nastąpiły zamachy…..

Ponieważ władze kraju po opublikowaniu oficjalnego raportu z zamachów 9/11 nie miały wątpliwości co do przyczyny katastrofy, śledztwo stało się humanitarnym wysiłkiem mającym na celu odzyskanie zaginionych dóbr osobistych ofiar i szczątków ludzkich….

Na zakończenie jeszcze jeden ciekawy fakt – budynki WTC 5 i 6 płonęły po atakach przez wiele godzin, i nikt nie podjął decyzji o natychmiastowym wysadzeniu ich tak jak to miało miejsce przy okazji niesławnego budynku WTC 7…

Autor : Arsus.

Udostępnij

11/09/2001 – GDZIE PODZIAŁ SIĘ RDZEŃ BUDYNKU WTC NR. 6 ?

Globalna Świadomość3 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWYNALAZCA STWORZYŁ TECHNOLOGIE POZWALAJĄCĄ FOTOGRAFOWAĆ ISTOTY MIĘDZYWYMIAROWE.Następny artykułCHIŃSKI ”SOCIAL CREDIT SYSTEM” – MROCZNY TWÓR TOTALITARNEJ INWIGILACJI.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 11/09/2001 – GDZIE PODZIAŁ SIĘ RDZEŃ BUDYNKU WTC NR. 6 ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?