Przekraczając Rubikon

WYNALAZCA STWORZYŁ TECHNOLOGIE POZWALAJĄCĄ FOTOGRAFOWAĆ ISTOTY MIĘDZYWYMIAROWE.

WYNALAZCA STWORZYŁ TECHNOLOGIE POZWALAJĄCĄ FOTOGRAFOWAĆ ISTOTY MIĘDZYWYMIAROWE.

Daniel Nemes Hiszpański naukowiec i mieszkający w Kolumbii, od 14 roku życia interesował się astronomią i nauką. Był członkiem Madryckiej grupy astronomicznej w Hiszpanii.

Daniel przedstawia nam technologię, która pozwala widzieć istoty międzywymiarowe. Jego wynalazek nazywa to „Energivision”.

„Energivision” to metoda używana do robienia zdjęć wielowymiarowych bytów przy użyciu specjalnych soczewek połączonych z naturalnym światłem słonecznym.

Wynalazca mówi, że wpadł na pomysł projektu, gdy przeczytał artykuł w czasopiśmie o ciemnej materii wszechświata i wielowymiarowości uniwersum, zainicjowało to pracę opartą na obliczeniach matematycznych i eksperymentach optycznych, aby móc uchwycić obrazy z poza naszej rzeczywistości.

Nemes twierdzi, że technologia, której używa, jest o wiele lepsza niż podczerwień, ultrafiolet i czarne światło urzywane w podobnych badaniach i eksperymentach. Zainteresowanie Nemesa tą technologią osiągnęło szczyt po przeczytaniu artykułu w czasopiśmie poświęconym ciemnej materii wszechświata.

Jego pomysł stworzenia tej technologii, poprzez eksperymenty optyczne i obliczenia matematyczne, pozwala na fotografowanie wielowymiarowych istot. Nemes wyjaśnia, że ​​obraz ukazuje byty z innych płaszczyzn.

Płaszczyzny wielowymiarowe zajmują tę samą przestrzeń co my. Każda płaszczyzna tworzy i postrzega swoją własną rzeczywistość. Te płaszczyzny działają w innych wibracjach i na innym poziomie świadomości niż my, dlatego ich nie widzimy.

Czy to możliwe, że Daniel wynalazł sposób, by fotografowac duchy, demony i istoty pozaziemskie ?

Nemes twierdzi, że media i świat naukowy odrzuciły jego wynalazek. Wielokrotnie próbował wprowadzić „Energivision” do świadomości społeczności naukowej, ale bez powodzenia.

Technologia ta nie została publicznie ujawniona ujawniona przez naukowcaz obawy, że NASA i inne organizacje będą próbowały przejąć jego wynalazek.

Od 2015 roku Nemes jest bardzo aktywny na Facebooku i zamieścił na swojej stronie już ponad 1000 zdjęć przedstawiających, jak twierdzi, wielowymiarowe istoty. W przeszłości wynalazca był nieustannie wyśmiewany za swój wynalazek i osobliwe obrazy. Dziś jego strona ma ponad 111 000 obserwujących.

Więcej materiałów znajdziecie na jego fb i instagram.

Udostępnij

WYNALAZCA STWORZYŁ TECHNOLOGIE POZWALAJĄCĄ FOTOGRAFOWAĆ ISTOTY MIĘDZYWYMIAROWE.

Globalna Świadomość3 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPUERTA DE HAYU MARCA -PRAWDZIWE GWIEZDNE WROTA W PERU.Następny artykuł11/09/2001 – GDZIE PODZIAŁ SIĘ RDZEŃ BUDYNKU WTC NR. 6

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WYNALAZCA STWORZYŁ TECHNOLOGIE POZWALAJĄCĄ FOTOGRAFOWAĆ ISTOTY MIĘDZYWYMIAROWE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?