Skok w króliczą norę

PEDOFILIA I SEKSUALIZACJA DZIECI – NOWY SERIAL NETFLIX ŁAMIE KOLEJNE BARIERY.

Na platformie Netflix pojawiła się zapowiedź nowego filmu, widniejącego pod tytułem “Cuties”.

Francuska produkcja dla dzieci i młodzieży ma być wymierzona przede wszystkich w konserwatywne rodziny islamskie, jednak nie z tego powodu wywołał ogromne kontrowersje, a z powodu fabuły opowiadającej o twerkujących… 11-latkach.

,,Twerking to rodzaj tańca o zabarwieniu erotycznym, który polega na rytmicznym potrząsaniu pośladkami.”

Jeśli normalny świat polega na promowaniu kurewskiego tańca u małych dzieci, które powinny jeździć na rowerze, jeśli pokazywanie dorosłym, normalnym facetom małych dziewczynek jako obiektów seksualnych i oswajanie ich z tym (co na STO procent poskutkuje wzrostem liczby pedofilów) jest normalnością – to ja nie chcę być uznawany za normalnego według tej definicji. Ja wolę być uznawany według tej definicji za pierdolniętego.

Za przeciwieństwo tej ,,normalności”.Jeśli kilka lat temu spoko stał się dziecięcy taniec na rurze, jeśli dziś spoko staje się twerking, to za 10 lat co będzie spoko? Dziecięce zajęcia z tanecznego blołdżobingu?

Netflix pod naporem krytyki przeprosił za plakat reklamowy i poinformował, że nie oddaje on istoty filmu. Jeśli nie oddaje istoty filmu, to jak wytłumaczyć opis filmu, opublikowany na Netfliksie…?

,,Początkowo odrzucona przez koleżanki Amy, która nade wszystko pragnie wyrwać się z dysfunkcyjnego rodzinnego środowiska, zaczyna odkrywać swoją rozkwitającą kobiecość. Namawia tancerki na zmysłowy układ”.

O samym filmie w ostatecznym tonie się nie wypowiadam – choć uważam, że niezależnie od kontekstu samo poruszanie takich wątków jak twerking u dzieci jest oswajaniem społeczeństwa z tą patologią, ale to co już teraz zrobił z niego Netflix i w jaki sposób nim sobie zagrał, jest ohydne, obrzydliwe i powinno być karane.

To jest oswajanie społeczeństwa z nową definicją ,,normalności”. Krok po kroku.Najlepsze na koniec. Netflix zasłania się też faktem, że film jest spoko bo ,,został nagrodzony na festiwalu filmowym Sundance”.Wiecie o czym zapomniał poinformować Netflix?

Że współtwórca festiwalu filmowego Sundance, pan Sterling van Wagenen, od ponad roku siedzi w więzieniu, gdzie spędzi jeszcze co najmniej kolejnych 5 lat. Wiecie za co?Za pedofilię.

Molestował między innymi dziewczynki w wieku 7 i 9 lat. Więc te 11-latki z plakatu to już dla niego właściwie ”stare dupy”.

“Cuties” wzbudziło wiele kontrowersji wśród internautów, co pokazują zarówno oceny, jak i komentarze pod oficjalnym zwiastunem filmu. Do tej pory ponad 44 tysiące użytkowników serwisu Youtube negatywnie oceniło najnowszą produkcję Netflixa, podczas gdy zaledwie 6,5 tysiąca dało “łapkę w górę”.

Tymczasem w sekcji komentarzy możemy przeczytać o wielkim oburzeniu zgorszonych internautów, którzy nie szczędzą słów krytyki pod adresem platformy streamingowej. Pojawiło się mnóstwo zarzutów o “promowanie pedofilii” oraz “seksualizację dzieci i młodzieży”.

Większości ludzi nie stać cię na myślenie i wyciąganie wniosków samodzielnie, zdają się na swoich ulubionych ”tele-wizyjnych programistów”.

Ostatnie wpisy

Kategorie

PEDOFILIA I SEKSUALIZACJA DZIECI – NOWY SERIAL NETFLIX ŁAMIE KOLEJNE BARIERY.

22 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania PEDOFILIA I SEKSUALIZACJA DZIECI – NOWY SERIAL NETFLIX ŁAMIE KOLEJNE BARIERY. została wyłączona

Może Ci się spodobać

RELACJE ŚWIADKÓW – CZY SATANISTYCZNE I RYTUALNE POLOWANIA NA DZIECI W LASACH SĄ PRAWDZIWE ? 17 września 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PEDOFILIA I SEKSUALIZACJA DZIECI – NOWY SERIAL NETFLIX ŁAMIE KOLEJNE BARIERY.
  • Może Ci się spodobać