Otwórz oczy

ZOBACZ ENERGETYCZNE I MOTYWUJĄCE PRZEMÓWIENIE DAVIDA ICKE – LONDYN BUDZI SIĘ Z ”PLANDEMII”

David Icke był wyśmiewany, zbanowany, pozbawiony platformy, ocenzurowany, nękany i ogólnie prześladowany przez establishment, ale nie bez powodu. Są siły na tym świecie które boją się tych, którzy głoszą prawdę i zachęcają innych do kroczenia tą ścieżką.

Przemawiając w zeszłą sobotę podczas wiecu ”Unite for Freedom” w Londynie na Trafalgar Square, David przemawiał do tysięcy osób, a jego przemówienie było wyjątkowo inspirujące i motywujące.

„Wiec, zwany między innymi pod hasłami„ Nigdy więcej blokad – koniec dystansu społecznego – koniec masek ”, przyciągnął ponad 10 000 ludzi przerażonych zbliżającą się perspektywą wprowadzenia kolejnego zamknięcia, nie bez powodu , gdyż światowe media non stop prowadzą narrację w kierunku „ drugiej fali ” pandemii.

Oto krótka panorama tłumu krzyczącego „Wolność!”, niesamowity widok dla tych z nas, którzy zastanawiali się, kiedy nadejdzie masa krytyczna i pęd przesunie się w kierunku powrotu do osobistej wolności i wolności od globalnej tyranii, która jest budowana wokół nas.

Bez komentarza chcieliśmy udostępnić ten film wszystkim, którzy potrzebują wsparcia w dobie trwającego kryzysu. Obejrzyj przemówienie Davida tutaj. Pełne wideo z całego wydarzenia można zobaczyć tutaj .

Najnowsze wpisy

Kategorie

ZOBACZ ENERGETYCZNE I MOTYWUJĄCE PRZEMÓWIENIE DAVIDA ICKE – LONDYN BUDZI SIĘ Z ”PLANDEMII”

31 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania ZOBACZ ENERGETYCZNE I MOTYWUJĄCE PRZEMÓWIENIE DAVIDA ICKE – LONDYN BUDZI SIĘ Z ”PLANDEMII” została

Może Ci się spodobać

3 FALA I AUTOCENZURA SIECI – ONET USUWA PUBLIKACJE O NWO. 7 stycznia 2021

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • ZOBACZ ENERGETYCZNE I MOTYWUJĄCE PRZEMÓWIENIE DAVIDA ICKE – LONDYN BUDZI SIĘ Z ”PLANDEMII”
  • Może Ci się spodobać