Otwórz oczy

ZOBACZ ENERGETYCZNE I MOTYWUJĄCE PRZEMÓWIENIE DAVIDA ICKE – LONDYN BUDZI SIĘ Z ”PLANDEMII”

ZOBACZ ENERGETYCZNE I MOTYWUJĄCE PRZEMÓWIENIE DAVIDA ICKE – LONDYN BUDZI SIĘ Z ”PLANDEMII”

David Icke był wyśmiewany, zbanowany, pozbawiony platformy, ocenzurowany, nękany i ogólnie prześladowany przez establishment, ale nie bez powodu. Są siły na tym świecie które boją się tych, którzy głoszą prawdę i zachęcają innych do kroczenia tą ścieżką.

Przemawiając w zeszłą sobotę podczas wiecu ”Unite for Freedom” w Londynie na Trafalgar Square, David przemawiał do tysięcy osób, a jego przemówienie było wyjątkowo inspirujące i motywujące.

„Wiec, zwany między innymi pod hasłami„ Nigdy więcej blokad – koniec dystansu społecznego – koniec masek ”, przyciągnął ponad 10 000 ludzi przerażonych zbliżającą się perspektywą wprowadzenia kolejnego zamknięcia, nie bez powodu , gdyż światowe media non stop prowadzą narrację w kierunku „ drugiej fali ” pandemii.

Oto krótka panorama tłumu krzyczącego „Wolność!”, niesamowity widok dla tych z nas, którzy zastanawiali się, kiedy nadejdzie masa krytyczna i pęd przesunie się w kierunku powrotu do osobistej wolności i wolności od globalnej tyranii, która jest budowana wokół nas.

Bez komentarza chcieliśmy udostępnić ten film wszystkim, którzy potrzebują wsparcia w dobie trwającego kryzysu. Obejrzyj przemówienie Davida tutaj. Pełne wideo z całego wydarzenia można zobaczyć tutaj .

Udostępnij

ZOBACZ ENERGETYCZNE I MOTYWUJĄCE PRZEMÓWIENIE DAVIDA ICKE – LONDYN BUDZI SIĘ Z ”PLANDEMII”

Globalna Świadomość31 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZDJĘCIA DZIECI Z PORTALI SPOŁECZNOŚCIOWYCH TRAFIAJĄ NA STRONY PEDOFILSKIE! – RODZICU ZASTANÓW SIĘ 2 RAZY ZANIM COŚ OPUBLIKUJESZ.Następny artykuł”CYBERNETYCZNE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZOBACZ ENERGETYCZNE I MOTYWUJĄCE PRZEMÓWIENIE DAVIDA ICKE – LONDYN BUDZI SIĘ Z ”PLANDEMII”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?