extra-terrestrial

”CZERWONI BISKUPI” – NEFILIM, ANTYCZNA WIEDZA AFRYKI I HYBRYDYZACJA LUDZKOŚCI.

28 lipca 2020 roku w Stanach Zjednoczonych wybuchł ogromny skandal medyczny, który rozpoczął się od tego, gdy Donald Trump opublikował na Twitterze film doktor Stelli Immanuel z Houston, w którym argumentowała, że ​​istnieje skuteczny lek na COVID-19. – hydroksychlorochina i że maski i kwarantanny są bezużyteczne.

Syn Donalda Trumpa, Donald John „Don” Trump Jr., ogólnie uznał wideo Stelli Immanuel za viralowe posyłając informację w sieć . I wtedy się zaczęło. 

Krytyką i atakiem na Trampa, w tym temacie zajęła się gazeta Daily Beast , która dogłębnie przestudiowała wszystkie poprzednie przemówienia Stelli Immanuel. Zdaniem niektórych, pomysły dr Stelli są śmieszne i pachną mrocznym średniowieczem.

Co więcej, temat został podjęty przez inne media, które zaczęły karcić Trumpa za wspieranie lekarzy o bardzo dziwnych poglądach na medycynę. Niemniej jednak ta Stella Immanuel wydaje się być inteligentną kobietą, która publicznie wyraża szokujące fakty. Wielu lekarzy o tym wszystkim wie, ale boją się głośno mówić, żeby nie stracić praw lekarskich – co zresztą już jest realnym zagrożeniem dla dr. Immanuel.  

Stella jest z wykształcenia pediatrą, a przy okazji postacią religijną. W swoim kazaniu na YouTube i artykułach na swojej stronie internetowej dr Immanuel twierdzi, że wiele problemów zdrowotnych, takich jak endometrioza, cysty, bezpłodność i impotencja, jest spowodowanych seksem z „duchowymi samcami i samicami”:

„Te jednostki są odpowiedzialne za poważne problemy ginekologiczne. Endometrioza, włókniaki, cysty, ale większość z nich to złowrogie złogi astralnego męża ”- mówi dr Immanuel w kazaniu z 2013 roku.

W swoich wykładach dr. Immanuel twierdzi, że astralne istoty to biblijni „Nefilim” – którzy istnieją jako duchy demoniczne i przychodzą do śpiących ludzi, odbywając z nimi stosunki seksualne, powodując późniejsze problemy zdrowotne i finansowe. Według doktor wiele chorób, wywodzi się z demonicznej energii po odbyciu seksu we śnie z istotą astralną.

„Zamieniają się w kobietę, i sypiają z mężczyzną zbierając jego nasienie. Następnie zamieniają się w mężczyznę i śpią z kobietą, składając w niej jaja ze swoim genokodem. W ten sposób się rozmnażają ”- mówi Stella.

Jeszcze ciekawsze kazanie wygłosiła lekarz w 2015 roku. Okazuje się, według Stelli, na poziomie globalnym działają istoty zwane ”czerwonymi biskupami” – jest to rasa gadów, która działa na rzecz eksterminacji ludzkości poprzez promowanie aborcji, małżeństw osób tej samej płci i trujących produktów, które zabijają dzieci.

Jednak najnowszą wynalazkiem globalistów, zdaniem dr. było DNA kosmitów, które jest obecnie aktywnie wykorzystywane w medycynie i jest podawane ludziom na całej planecie wraz z lekami. Oni potrzebują teraz „szczepionki”, aby zainstalować mikroczipy, aby stłumić gen, który kontroluje religijne preferencje ludzi aby skierować go innym kierunku.

Oczywiście prasa teraz to wszystko uchwyciła, działając na zasadzie: skoro człowiek mówi taką średniowieczną herezję, jego wypowiedzi na temat hydroksychlorochiny są bezwartościowe. 

Jednak szamani i uzdrowiciele wszystkich narodów na całym świecie wyjaśniają w ten sposób wiele chorób, a tych ludzi nie obchodzi opinia medycyny. Nigeria, skąd pochodzi dr Immanuel, zajmuje na ogół szczególne miejsce w temacie magii.

Co stało się ze światem przed obecną turą cywilizacji, która rozpoczęła się gdzieś 400-500 lat temu – nikt nie wie na pewno. Wiemy że był globalny reset/powódź , wojna nuklearna lub, ogólnie, wojna z kosmitami – kwestia dyskusyjna. Niemniej jednak dobrze wiadomo, co stało się później. 

Po kataklizmie w Europie i Azji kilku władców utworzyło królestwa w Europie, wokół lochów Szwajcarii, a w Azji wokół jakiejś tajemniczej Szambali. Pod rządami królów powstała Inkwizycja, która poszukiwała starożytnej wiedzy w celu przejęcia lub zniszczenia jej. Ten sam los spotkał tych, którzy posiadali tą wiedzę. 

Ponadto, kiedy pojawiła się flota żeglarska, Kolumb został oddelegowany do Ameryki. Ale z jakiegoś powodu Afryka była pozostawiona bez opieki i zarządu europejskich królestw przez długi czas i dlatego lokalni szamani wiedzą wiele rzeczy, które sprawią, że nawet teoretycy spiskowi będą patrzeć na ich z pobłażaniem.

Słynny teoretyk spiskowy David Icke rozmawiał z Credo Mutwa, uzdrowicielem, znanym autorem książek, min. Opowiadań łączących tradycyjny folklor zuluski, pozaziemskie spotkania z istotami z innych planet  a także związane z tym osobiste doświadczenia i przemyślenia. To spotkanie dogłębnie zmieniło jego życie i pogląd na świat.

W tym, co mówi dr Stella Immanuel, z pewnością jest jakaś starożytna afrykańska prawda. 

Źródło : https://www.soulask.com/red-bishops-the-cosmic-plan-of-the-reptilians-to-inject-alien-eggs-into-our-blood/

Ostatnie wpisy

Kategorie

”CZERWONI BISKUPI” – NEFILIM, ANTYCZNA WIEDZA AFRYKI I HYBRYDYZACJA LUDZKOŚCI.

6 września 2020 / Możliwość komentowania ”CZERWONI BISKUPI” – NEFILIM, ANTYCZNA WIEDZA AFRYKI I HYBRYDYZACJA LUDZKOŚCI. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CZY AILSTER CROWLEY OTWORZYŁ 100 LAT TEMU MIEDZYWYMIAROWY PORTAL I ROZPOCZĄŁ FENOMEN UFO NA ZIEMI ? 25 grudnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ”CZERWONI BISKUPI” – NEFILIM, ANTYCZNA WIEDZA AFRYKI I HYBRYDYZACJA LUDZKOŚCI.
  • Może Ci się spodobać