Mistyczny 11/09/2001

11/09/2001 – TAJEMNICZE ANOMALIE NA NIEBIE PODCZAS ATAKÓW NA WTC.

11/09/2001 – TAJEMNICZE ANOMALIE NA NIEBIE PODCZAS ATAKÓW NA WTC.

Dowody sugerują, że „samoloty” z 11 września były w rzeczywistości produktem wojny psychologicznej poprzez użycie  holografii  lub jakiegoś rodzaju  złudzenia optycznego, mógł to nie być hologram w sensie technicznym, ale dla uproszczenia użyję tego terminu, ponieważ wszyscy wiedzą, co to znaczy.

To, co było widoczne na niebie 11 września, było bardzo przekonującą technologią iluzji, aczkolwiek nie wyglądała tak przekonująco z niektórych punktów widzenia. Niebieskie niebo było niezbędne dla iluzji. Prawdopodobnie dlatego musieli uruchomić iluzję samolotu z prędkością przekraczającą normalną roboczą prędkość, aby oko nie zauważyło, jak samolot bezproblemowo wjechał w budynek.

Zeznania świadków a hologramy.

Zeznania naocznych świadków nie są zgodne z dynamiką prawdziwej katastrofy samolotu i wskazują, że samoloty rzeczywiście były hologramem.

Penny Elgas, naoczny świadek w Pentagonie, twierdzi, że samolot po prostu wtopił się w budynek. Ma to sens, gdy przyjmiemy, że to, co opisywane, jest w rzeczywistości trójwymiarowym obrazem samolotu.

„W chwili, gdy zobaczyłem samolot, moje zmysły całkowicie przejęły kontrolę i nie słyszałem ani nie czułem niczego – ani ryku samolotu, siły wiatru ani dźwięków uderzenia. Samolot wydawał się unosić, jakby to był papierowy szybowiec, a ja patrzyłem z przerażeniem, jak delikatnie kołysał się i powoli sunął prosto do Pentagonu. W miejscu, w którym kadłub uderzył w ścianę, wydawało się, że po prostu wtapia się w budynek ”.

– Oświadczenie Penny Elgas Personal Experience At The Pentagon z 11 września 2001 r

Park Foreman, naoczny świadek z wież WTC, sfilmował „samolot” lecący do Wieży Południowej i powiedział:

„Słyszałem, jak samolot przelatuje nad naszymi głowami” – powiedział 37-letni Park Foreman, konsultant ds. Bezpieczeństwa w Internecie. „Potem wyjrzałem przez okno i zobaczyłem pierwszą płonącą wieżę. Widziałem inny samolot zbliżający się z południa.  Wyglądało na to, że przeszedł bez oporu przez budynek od razu ”.

Polytechnic Online, 09-12-2001

Evan Fairbanks tak się złożyło, że filmował Wieżę Południową od dołu. Po kilkukrotnym obejrzeniu wideo opisuje samolot jako znikający jak zły efekt specjalny. 

„ Zniknął jak zły efekt specjalny. Zniknął bezpośrednio w budynku . Widziałem to 6-7 razy i nadal jest niezrozumiałe, co się tam właściwie dzieje ”.

Evan Fairbanks, wywiad ABC News, 11.09., 15:03

Susan Romo była w Battery Park City, kiedy widziała drugi „samolot” z dachu jej mieszkania. Zaledwie 15 minut po „uderzeniu” zadzwoniła do stacji radiowej.

„Samolot po prostu wleciał prosto do drugiej wieży i całkowicie zniknął . Widzę teraz, nie ma żadnych odłamków, żadnych szczątków samolotu , po prostu wszystko zostało pochłonięte przez wieżę. To niesamowite.”

Zeznanie Susan Romo jest nie do pogodzenia z tym, co wydarzyłoby się w prawdziwej katastrofie samolotu 767. Jedynie rzutowany obraz 3D lub z braku lepszego słowa – hologram – zostałby wchłonięty przez wieżę jak gąbka, zniknąłby bezpośrednio w wieży bez żadnych szczątków i bez żadnego dźwięku, nie pozostawiając żadnego wraku. Hologram idealnie pasuje do tych dowodów.

Co powie nam technologia?

„… Jest to szczególnie ważne ze względu na szybkie tempo rozwoju produkcji hologramów. Można ich użyć, aby armia wyglądała na większą niż jest, lub aby hologramy czołgów i żołnierzy naturalnej wielkości wyglądały, jakby się poruszały, a tym samym dezorientowały lub zastraszały żołnierzy. Technologia hologramu „wykorzystuje laser do oświetlania obiektu i zapisywania jego obrazu w foto-refrakcyjnym krysztale, podczas gdy inny laser rzutuje ten obraz na płynny materiał rozpraszający”. 

Uważa się również, że hologramy mają wartość w produkcjach propagandowych, takich jak przekształcanie obrazów przywódców politycznych. Żołnierze wymagają szkolenia w rozpoznawaniu wprowadzających w błąd informacji pochodzących z hologramów, syntezy głosu lub innych sztuczek psychologicznych . Wkrótce obie strony będą miały możliwość korzystania z hologramów i innych rozwiązań informatycznych, które pozwolą całkowicie się oszukać”.

– podpułkownik Timothy L. Thomas (USA w stanie spoczynku) analityk w Biurze Zagranicznych Studiów Wojskowych

• PSYWAR to czwarty rodzaj wojny, ważniejszy niż wojna lądowa, morska i powietrzna. Jest broń „światła” (oślepiające lasery, broń z łukiem świetlnym), broń „dźwięku” (symulatory hałasu, elektroniczne krzyki itp.).

• Techniki PSYWAR obejmują technologię projekcji obrazu (hologramy) i kamuflaż poprzez transmutację w celu oszukania wroga.

• Technologia może naśladować broń, pozycje bojowe i personel, aby zmylić ludzi. Hologramy są opracowywane w USA do użytku PSYWAR.

„Projektor holograficzny wyświetla trójwymiarowy obraz wizualny w żądanym miejscu. Projektor może być używany do operacji psychologicznych i strategicznego zarządzania percepcją. Przydaje się również do optycznego oszukiwania i maskowania, zapewniając chwilowe odwrócenie uwagi podczas walki z przeciwnikiem ”.

– Analiza operacyjna dla sił powietrznych 2025: Zastosowanie myślenia skoncentrowanego na wartościach do przyszłych zdolności powietrznych i kosmicznych – artykuł badawczy, maj 1996, s. 114

https://web.archive.org/web/20010711074909/http://www.au.af.mil/au/2025/volume4/chap03/b5_6.htm

O tej technologii donoszono w mediach przed 11 września w związku z wojskowymi operacjami psychologicznymi (PSYOPS).

Według fizyka wojskowego, któremu powierzono zadanie przyjrzenia się idei hologramu, ustalono wykonalność rzutowania dużych, trójwymiarowych obiektów, które wydawały się unosić w powietrzu.

Serwis washingtonpost.com dowiedział się, że super tajny program powstał w 1994 r. w celu realizacji technologii aplikacji PSYOPS. „Projektor holograficzny” jest opisany w tajnym dokumencie Sił Powietrznych jako system do „projekcji mocy informacji z kosmosu… na potrzeby misji specjalnych operacji oszustwa”.

https://www.washingtonpost.com/wp-srv/national/dotmil/arkin020199.htm

Dotykowy hologram staje się rzeczywistością (w / wideo)
https://phys.org/news/2009-08-touchable-hologram-reality-video.html

Fizycy tworzą projekcje 3D w stylu Gwiezdnych Wojen – po prostu nie nazywaj ich hologramami.
https://www.nature.com/articles/d41586-018-01125-y

Wyświetlacz wolumetryczny zapewnia jakość ruchomych obrazów 3D, które są lepsze niż hologramy
https://www.nextbigfuture.com/2018/01/volumetric-display-achieves -jakość-ruchome-obrazy-3d-które-są-lepsze-niż-holograms.html

Lepsze niż hologramy: nowa trójwymiarowa projekcja w rozrzedzone powietrze
https://phys.org/news/2018-01-holograms-d-thin-air.html

Jeśli widziałeś zniszczenie bliźniaczych wież, to widziałeś efekty ukierunkowanej broni energetycznej. Zostało to udowodnione w sprawie Qui-tam wniesionej przez dr Judy Wood przeciwko NIST i jego kontrahentom z 11 września, co zostało udokumentowane w jej 500-stronicowym śledztwie: Gdzie podziały się wieże?  Informacje są szeroko dostępne, można je udowodnić i zweryfikować. 

Należy zauważyć, że te same firmy, które badały ataki z 11 września , również specjalizują się w tej broni energetycznej. Podobnie jak inne firmy zaangażowane w 11 września . Opracowali coś, co nazywa się „Stowarzyszeniem zawodowym w zakresie energii kierowanej” ich sponsorzy to wszyscy członkowie wojskowego kompleksu przemysłowego i prywatni wykonawcy dla agencji rządowych. Wśród firm wymienionych na „stronie sponsora serwisu” jest firma o nazwie SPIE . 

Która określa się jako społeczność międzynarodowa rozwijająca interdyscyplinarne podejście do nauki i stosowania światła. Towarzystwo Optyki i Fotoniki. Firma ta specjalizuje się w zastosowaniach wojskowych w zakresie interferometrii holograficznej, laserów, oświetlenia, wyświetlaczy, obrazowania elektronicznego, przetwarzania sygnałów, obronności i bezpieczeństwa narodowego. W 1996 roku wydali książkę zatytułowaną: „ Światło w locie – holodiagram, jajko columbi optyki ”.

Firma ta badała i testowała technologię holograficzną przed 2001 rokiem. Należą do  „ Stowarzyszenia Profesjonalistów Energii Kierowanej ”  i mają bezpośrednie powiązania z ludźmi, którzy badali zniszczenie budynków WTC. 

Wątek byłego pracownikia Strefy 51 – Edgarem Fouche.

Edgar Fouche był wykonawcą / inżynierem obronnym, który pracował w Strefie 51 pod koniec lat 80-tych i jest znany z ujawniania swojej wiedzy na temat samolotu TR3-B na Międzynarodowym Kongresie UFO w 1998 roku . W tym przemówieniu wspomina, że ​​samolot wykorzystuje specjalny metamateriał znany jako kwazikryształy w technologii stealth TR3-B

Powiedział, że większość informacji dotyczących kwazikryształów była ściśle tajna ze względu na różne zastosowania obronne dostarczone przez materiał. Wyjaśnia krótko, że odkryto je w 1984 roku i że DARPA finansowała badania nad kwazikryształami. Powodem, dla którego jest to tak interesujące, jest to, że zagłębia się w szczegóły dotyczące potencjału kwazikryształów w tworzeniu obrazów 3D i te informacje dopiero niedawno stały się znane opinii publicznej.

Należy również wspomnieć o patentach zgłoszonych do Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych.

11 wrzenia i Tajemnicze anomalie na niebie.

Zwróćmy uwagę na dziwne anomalie uchwycone na różnych filmach i zdjęciach podczas zbliżania się lotu 175 do Wieży Południowej, zanim się rozbił.

Wiele osób próbowało wyjaśnić te dziwne białe anomalie jako papier, który został wyrzucony z Wieży Północnej po tym, jak została uszkodzonna przez „rzekomy” pierwszy samolot. Jednak jeśli spojrzeć na rozmiar „rzekomego” samolotu na tym nieruchomym obrazie wideo, anomalne obiekty musiałyby być o wiele za duże, aby były kawałkami papieru latającymi w powietrzu. Ponadto anomalie, jeśli rzeczywiście są to obiekty stałe, pojawiają się w różnych klatkach filmu, gdy „rzekomy” samolot zbliża się do Wieży Południowej.

Fakt, że widzimy te anomalie z różnych kierunków i pod różnymi kątami kamery, może wykluczyć odbicia światła słonecznego do kamer, ponieważ kierunek światła słonecznego jest z tyłu z pozycji południowo-zachodniej, może jednak wskazywać na coś innego, na przykład kule, które są okresowo przechwytywane przez kamery, które mogą być niewidoczne gołym okiem. Wymaga to dalszych badań, czym naprawdę są te anomalie, ponieważ zdecydowanie NIE są one papierem, jak sugeruje wielu badaczy.

Tajemnicze samoloty nad Nowym Jorkiem podczas uderzenia wieży południowej „Flight 175” 11 września.

Obszarem badań, o którym nigdy nie słyszymy zbyt wiele, są dwa „tajemnicze” samoloty latające w pobliżu i wokół WTC podczas gdy rzekomo „lot 175” uderzył w South Tower w Nowym Jorku. FBI było świadome istnienia co najmniej jednego z tych dwóch „tajemniczych” samolotów, jak donosi Jennifer Spell, kamerzystka, która uchwyciła „tajemniczy” samolot w tle.

Gdy „lot 175” uderzył w Wieżę Południową w jej materiale wideo. Dostarczyła FBI kopię swojego filmu, na którym pokazano „drugi” samolot równoległy do ​​„rzekomego” samolotu United Airlines „lotu 175”. O ile mi wiadomo, FBI nigdy więcej nie ujawniło materiałów Jennifer Spell. Co robił drugi samolot w tym obszarze w czasie katastrofy samolotu na południu. Wieża ?

11 września 2001 r., Nowy Jork, Nowy Jork, USA – Drugi odrzutowiec, który miał uderzyć w południową wieżę World Trade Center. Inny samolot, u góry po prawej, jest widoczny wysoko nad Nowym Jorkiem wraz z dwoma helikopterami, pośrodku i nad Wieżą One. Zdjęcie zostało zrobione 15 mil na zachód od Nowego Jorku. – Zdjęcie © Robert A. Cumins / Corbis
Widok World Trade Center z Jersey City w dniu 9.11.01. JENNIFER BROWN / THE STAR-LEDGER
11 września krążył drugi samolot

https://www.youtube.com/embed/TFqt2pSEw7s?version=3&rel=1&fs=1&autohide=2&showsearch=0&showinfo=1&iv_load_policy=1&wmode=transparent911

Świadkowie okrążenia drugiego samolotu z 11 września, zdjęcia, nieznany radar FAA
https://www.bitchute.com/video/pGfkcAnn3kkw

Technologia projekcji obrazu i projektorów holograficznych.

Hologram potwierdzałby wszystkie „dziwne” anomalie zarejestrowane na filmach z drugiej uderzenia „rzekomego” lotu 175, takich jak; znikające skrzydła, brak kolizji przy zderzeniu z budynkiem, eksplozja po wejściu samolotu do budynku i brak widocznych szczątków spadających na ziemię samolotu, brak pęknięcia sekcji ogonowej przy uderzeniu i niemożliwa prędkość samolotu. 

Powstaje pytanie, czy te dwa niezidentyfikowane „tajemnicze” samoloty były zaangażowane w jakiś rodzaj „projekcji obrazu” samolotu, dlatego też istnienie tych dwóch „tajemniczych” samolotów nigdy nie zostało w pełni zbadane lub omówione publicznie przez Komisję 11 września? 

Źródło : http://mark-conlon.blogspot.com/2017/10/mystery-planes-over-nyc-during-flight_25.html

Udostępnij

11/09/2001 – TAJEMNICZE ANOMALIE NA NIEBIE PODCZAS ATAKÓW NA WTC.

Globalna Świadomość11 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZARNA SZLACHTA – ZWIERZCHNICY MASONERII I OKULTYSTYCZNYCH ELIT.Następny artykułNOWY BABILON – SATANISTYCZNE KORZENIE WASZYNGTONU.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 11/09/2001 – TAJEMNICZE ANOMALIE NA NIEBIE PODCZAS ATAKÓW NA WTC.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?