Przekraczając Rubikon

TŁUMIONA TECHNOLOGIA TESLI – SILNIK MAGNETYCZNY, KTÓREGO BOJĄ SIĘ KONCERNY NAFTOWE.

TŁUMIONA TECHNOLOGIA TESLI – SILNIK MAGNETYCZNY, KTÓREGO BOJĄ SIĘ KONCERNY NAFTOWE.

Nikola Tesla był jednym z największych geniuszy ubiegłego wieku. Był on wynalazcą, fizykiem i inżynierem elektrykiem i znacznie wyprzedzał swoje czasy. Tesla żył w latach 1856-1943 i zgłosił ponad 111 patentów. Zaprojektował technologie, które położyły podwaliny pod wiele rzeczy, z których obecnie korzystamy na co dzień, takich jak radio, prąd zmienny, radar, świetlówki.

Jednak rok 1924 był dla Nikoli Tesli niezwykle tragiczny. Ponieważ po złożeniu wniosku o patent na maszynę darmowej energii nagle wszyscy inwestorzy zrezygnowali, a on stracił zamówienia i dotacje. W końcu zmarł zubożały i zadłużony w pokoju hotelowym w Nowym Jorku.

Zaraz po jego śmierci organizacje rządowe napadły na jego laboratorium i skonfiskowały jego akta i dzienniki. Nikola Tesla marzył o wolnej energii dla wszystkich.

Niemniej jednak – kilkadziesiąt lat później amerykański inżynier elektryk i wynalazca, John Bedini, rozpoczął pracę nad teoriami Tesli dotyczącymi energii promieniowania. Wynalazł gamę ładowarek, które wytwarzają więcej energii niż potrzebują do pracy.

Zapowiedział, że wystawi je na sprzedaż po niskich cenach. Wkrótce potem jego laboratorium zostało napadnięte i ostrzeżono go, aby nie produkował tych maszyn. Ze względu na jego bezpieczeństwo musiał przestać reklamować swoje urządzenia darmowej energii. Niestety, jakby tego było mało, sama administracja USA zatrzymała generatory darmowej energii.

Współczesny wynalazca, Adam Trombly, zainspirował się pracą Tesli i zbudował dynamo, generator prądu stałego, który miał możliwość dostępu do energii elektrycznej bezpośrednio z powietrza. Firma Trombly została poproszona o zademonstrowanie działania swoich generatorów na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych i Senatu USA. Ale te demonstracje zostały zahamowane i ostatecznie zatrzymane przez administrację amerykańską pod rządami George’a W. Busha. W rezultacie, urządzenie zostało skonfiskowane podczas rządowego nalotu.

W swoich niestrudzonych badaniach nad falami radiowymi i elektrostatyką John Hutchison odtworzył niektóre z eksperymentów fizyka Nikoli Tesli. Swoimi urządzeniami sprawia, że przedmioty z najróżniejszych materiałów unoszą się na wodzie przy niewielkim nakładzie energii.

W innych eksperymentach metale zmieniają swoją strukturę krystaliczną, stając się galaretowatą lub pękającą. Udało mu się również połączyć metal z drewnem bez jego przypalania.

On sam nie wie, jakie ogromne siły za tym stoją. Ale gdyby można je było wykorzystać, korzyści byłyby ogromne. Używając materiałów pochodzących z natury, takich jak kamienie, Hutchison zbudował podobno akumulatory o zerowym punkcie energii, które nigdy się nie wyczerpują. W innych eksperymentach metale zmieniają swoją strukturę krystaliczną, stając się galaretowatą lub pękającą. Udało mu się również połączyć metal z drewnem bez jego przypalania.

On sam nie wie, jakie ogromne siły za tym stoją. Ale gdyby można je było wykorzystać, korzyści byłyby ogromne. Używając materiałów pochodzących z natury, takich jak kamienie, Hutchison zbudował podobno akumulatory o zerowym punkcie energii, które nigdy się nie wyczerpują. Energia punktu zerowego, zwana również energią przestrzeni, odnosi się do energii dostępnej w próżni przestrzeni bez ograniczeń. Każdy mógłby sobie pozwolić na takie baterie lub sam je wyprodukować.

Jednak właśnie to dalsze rozprzestrzenianie się jest obecnie utrudnione przez środowiska naukowe, ponieważ w grę wchodzi gigantyczny zysk dla przemysłu energetycznego.

Silnik magnetyczny działa – ale świat tego nie chce
Silnik magnetyczny pracuje ze zmagazynowaną energią, bez ładowania, bez tankowania, wystarczy zwolnić hamulec i pozwolić mu pracować. Zainstalowany w pojeździe silnikowym silnik magnetyczny napędzałby generator, który wytwarza energię elektryczną i zasilałby ją do akumulatorów. Takie pojazdy nie emitują spalin ani cząstek stałych i charakteryzują się niskim poziomem hałasu i posiadają nieskończony zasięg. Nigdy nie musiałbyś tankować.

Silnik magnetyczny w każdym gospodarstwie domowym
Jako generator energii elektrycznej dla gospodarstwa domowego, silnik magnetyczny może oznaczać niezależność od przedsiębiorstwa energetycznego. “Gdzie zamierzasz podłączyć licznik?” zapytał Thomas Alva Edison Nikola Tesla, kiedy przedstawił zupełnie inne rozwiązanie w zakresie zasilania świata w energię elektryczną.

Tak jak wtedy, takie rozwiązania techniczne są nadal tłumione na wszelkie sposoby. Ludzkość ma być utrzymywana w zależności, a nieliczni mają się przez nią wzbogacić. Taki jest plan. I ma pewną cenę. Szkody w środowisku naturalnym, eksploatacja surowców, niewolnictwo, ubóstwo i wojna to tylko kilka przykładów wynikających z tego myślenia. Cena jest zbyt wysoka. Silnik magnetyczny byłby rewolucją.

Stary pomysł: silnik magnetyczny Lülinga
Bardzo dobrym przykładem rozwoju silnika magnetycznego jest przykład inżyniera mechanicznego Schleswig-Holstein Friedricha Lülinga, który w 1954 roku zbudował w pełni funkcjonalny silnik magnetyczny. Jednak wynalazek ten został wówczas odrzucony, tak aby nigdy nie mógł podbić świata. W tym czasie istniały stosunkowo słabe magnesy z ferrytu. Obecnie istnieją super magnesy wykonane z ” pierwiastków ziem rzadkich”, tzw. neodymu.

Brak równowagi między odpychaniem a przyciąganiem
Pomysł stworzenia alternatywy dla silników magnetycznych nigdy nie został zaprzepaszczony. Coraz częściej prywatnym badaczom i majstrom udaje się zbudować sprawny silnik magnetyczny. Takich jak Troy Reed, Mike Brady i Muammer Yildiz, jest więcej. Siłą napędową jest tu magnetyzm, sztuką jest wykorzystywanie sił odpychających i przyciągających w taki sposób, że pewien układ daje ruch obrotowy.

Magnes stały ma zawsze dwa bieguny, biegun północny i południowy. Pole magnetyczne rozprzestrzenia się w przestrzeni powietrznej w formie grzybowej lub kulistej, przy czym linie pola magnetycznego przebiegają po łuku z północy na południe. Dla ruchu obrotowego potrzebne są więc odpychające właściwości siły magnetycznej przez dwa bieguny, które są naprzeciwko siebie.

Ponieważ jednak przeciwny biegun zawsze działa z tą samą siłą, jeden biegun musi być osłabiony w odpowiednim momencie, aby można było wykonać ruch obrotowy. Można to osiągnąć za pomocą żelaza lub ferrytu.

Podstawy i produkcja silnika magnetycznego
Magnes trwały może być wykonany z metali ferromagnetycznych w formie proszku. Kobalt, nikiel i żelazo są ferromagnetyczne. Stopy składające się z neodymu, żelaza i boru mogą być używane do produkcji szczególnie silnych magnesów.

Namagnesowanie jest stosowane podczas prasowania w formie o niezwykle silnym polu magnetycznym, które jest generowane przez elektromagnes. Następnie sprasowana część jest spiekana w temperaturze ponad 1000 stopni Celsjusza. Zarówno pod względem ekologicznym, jak i ekonomicznym, silnik magnetyczny jest błogosławieństwem dla ludzkości.

Autor : Amon

Udostępnij

TŁUMIONA TECHNOLOGIA TESLI – SILNIK MAGNETYCZNY, KTÓREGO BOJĄ SIĘ KONCERNY NAFTOWE.

Globalna Świadomość17 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZEDRESETOWA KOLEJ Z XIX WIEKU ODKRYTA W ROSJI I EGIPCIE.Następny artykułTARTARIA – PRZEDRESETOWA ZAAWANSOWANA CYWILIZACJA XIX WIEKU.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ ! TAJEMNICE ANTARKTYDY – DLACZGO PRAWIE CAŁA AUSTRALIA JEST ODGRODZONA PŁOTEM ?

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TŁUMIONA TECHNOLOGIA TESLI – SILNIK MAGNETYCZNY, KTÓREGO BOJĄ SIĘ KONCERNY NAFTOWE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?