Alternatywna historia świata

TAJEMNICE IV RZESZY – ZATOPIENIE TYTANICA/OLIMPICA, TESLA, JP MORGAN.

TAJEMNICE IV RZESZY – ZATOPIENIE TYTANICA/OLIMPICA, TESLA, JP MORGAN.

W 1898 roku amerykański pisarz Morgan Robertson napisał książkę zatytułowaną ”Daremność” opowiadająca o liniowcu oceanicznym ”Tytan”, który zostaje zatopiony przez górę lodową na Północnym Atlantyku.

W 1897 roku John Philip Holland opracował pierwszy okręt podwodny w USA, ale jego projekt został później skradziony przez „Royal” Navy. Następnie rozpoczyna się intensywny program budowy łodzi podwodnych i torpedowych.

W 1904 roku Brytyjczycy po raz pierwszy użyli okrętów podwodnych przeciwko rosyjskiej flocie, która zmierzała na Daleki Wschód.

HMS Holland 1 – pierwszy ściśle tajny brytyjski okręt podwodny typu „góra lodowa” – został zwodowany w 1901 roku.

Tego typu okręty podwodne typu Holland storpedowały Olympica/Titanica.

W 1914 roku Britannia miała największą flotę okrętów podwodnych na świecie, więc storpedowała RMS Lusitania w celu wciągnięcia USA do wojny z „bolszewicką” Rosją !!

Podczas storpedowania Lusitanii zginęło 1198 osób . . . w tym 128 obywateli USA… To była operacja pod fałszywą flagą, która wprowadziła Stany Zjednoczone do wojny po stronie brytyjskiej. Strategia Britannia polegała na wykorzystaniu Stanów Zjednoczonych przeciwko jej dawnemu wrogowi, obecnie „komunistycznej” Rosji.

Program brytyjskiej łodzi torpedowej i okrętów podwodnych był ściśle tajny i bardzo niewiele osób faktycznie widziało łódź podwodną.

Brytyjczycy, wydając pięć procent budżetu na budowę statków i okrętów podwodnych od 1906 roku, mieli największą na świecie flotę podwodną w momencie wybuchu wojny: siedemdziesiąt pięć łodzi w służbie i dwadzieścia osiem w stadach.

30 lipca 1914 r. – jeszcze przed rozpoczęciem I wojny światowej – zadziorny prus, Franz von Papen przybył do Stanów Zjednoczonych jako niemiecki attaché wojskowy.

W 1915 roku wojna wisiała w powietrzu, więc rozkazano mu stworzyć operację fałszywej flagi, aby wciągnąć Stany Zjednoczone w wieczną wojnę brytyjską przeciwko Rosji.

Za swoją rolę w organizacji operacji pod fałszywą flagą Lusitania został wydalony ze Stanów Zjednoczonych w grudniu 1915 r. Od początku do końca von Papen był czołowym nazistą w III Rzeszy. Od 1939 do 1944 był ambasadorem nazistów u Straszliwych Turków. Co godne uwagi, Norymberski Trybunał ds. Zbrodni Wojennych stwierdził, że prawa ręka Hitlera nie odegrała żadnej poważnej roli… W wyniku niesprawiedliwości w Norymberdze został uniewinniony i zwolniony z więzienia.

Budowa ”bliźniaków” rozpoczęła się w 1908 roku, przy użyciu najnowocześniejszej technologii budowy statków. w tym samym okresie rozpoczęto budowę ogromnej elektrowni prądu przemiennego Nikola Tesli oraz suchych doków wyposażonych w dwie gigantyczne suwnice o nazwie Samson i Goliath.

”Bliźnięta” były największymi ruchomymi obiektami, jakie kiedykolwiek zbudowano, a narzędzia maszynowe potrzebne do skonstruowania behemotów były znacznie bardziej skomplikowane niż same statki.

Stacja prądotwórcza Queen’s Island została zbudowana w 1905 roku.

Bez prądu wielofazowego Tesli ”bliźniaki” nigdy by nie powstały. W 1905 roku Harland i Wolff zbudowali ogromną stację generującą prąd zmienny na Queen’s Island.

Wszystkie systemy elektryczne na statkach były zasilane prądem stałym, ale statki zostały zbudowane przy użyciu obrabiarek zasilanych prądem zmiennym!

Pasażerowie, którzy płynęli na statkach, weszli na pokład w Southampton. Następnie statki popłynęły do ​​Cherbourga, a ostatnim przystankiem było Queenstown w Irlandii, zanim wyruszyli na przeprawę transatlantycką.

Olympic został celowo staranował przez okrętu HMS Hawke!
Agent brytyjskiej Secret Service JP Morgan był właścicielem White Star Line. stał on na czele w ”Wojny o Prąd”, w której Nikola Tesla i Westinghouse walczyli z Thomasem Edisonem i General Electric. Morgan, bezlitosny korsarz finansowy, nie brał jeńców.

Wraz z innym agentem Thomasem Edisonem był już zaangażowany w tytaniczną bitwę z Nikolą Teslą i George’em Westinghouse’em, aby utrzymać Stany Zjednoczone w ciemności. Morgan był praktycznie właścicielem Stanów Zjednoczonych i ogłosił, że będzie on na „dziewiczym rejsie” Titanica. Był przynętą, która zwabiła multimilionerów, takich jak John Jacob Astor i Benjamin Guggenheim na pokładzie jego skazanego na zagładę liniowca.

Kiedy wiedział, że jego skazane na śmierć ofiary są na pokładzie, Morgan wycofał się z podróży w ostatniej chwili.

Edward Smith był kapitanem skazanego na zagładę statku. Nikt tak naprawdę nie wie, co się z nim stało, ale nigdy nie wrócił on do swojej rodziny i nie zostasł odnaleziony.

W drodze z Southampton ”Olimpic” został staranowany przez okręt wojenny o nazwie HMS Hawke . Okręt wojenny miał podwodnego barana, który został zaprojektowany do taranowania i zatapiania statków.

Statek został trafiony w prawą burtę około 80 stóp od rufy, najbardziej rozległe uszkodzenia wystąpiły pod wodą po prawej stronie rufy.

Uszkodzony liniowiec wrócił do Southampton następnego dnia, aby można było zbadać uszkodzenie w tamtejszym zakładzie naprawczym Harland & Wolff. Wkrótce okazało się, że Olympic został rzeczywiście bardzo poważnie uszkodzony i że wszelkie dalsze planowane rejsy w dającej się przewidzieć przyszłości będą musiały zostać przerwane.

W konsekwencji White Star Line odmówiła zapłaty załodze Olympic za pozostałą część przerwanego rejsu po 22 września, uzasadniając tę ​​decyzję twierdzeniem, że statek był wrakiem . (Gardiner, The Great Titanic Conspiracy , s.65).

W stoczni w Belfaście dokonano cudu, kiedy w ciągu zaledwie kilku tygodni przywrócono zdolność żeglugi olimpijskiej wraku . Brytyjczycy uznali ten połatany wrak za całkiem odpowiedni dla amerykańskich pasażerów!

Bliźniaki zostały zamienione w stoczni Harland and Wolff Belfast!
W suchym doku w Belfaście uszkodzenia statku zostały dokładnie zbadane. Inżynierowie morscy zdecydowali, że będą musieli odbudować statek od podstaw, aby znów był zdatny do żeglugi. Ich rozwiązanie było bardzo proste: zmieńcie statek na jego bliźniaka
!

W suchym doku załatano dziury w boku Olympic’a i zmieniono nazwę na „Titanic”. Miało to być tylko tymczasowe rozwiązanie, dopóki nie uderzy w „górę lodową” na środku Atlantyku.

19 listopada 1911 r. Prawdziwy Titanic , znany również jako Olympic , powrócił na morze, ale kapitan Smith nie był już dowódcą statku.

Żadna góra lodowa nie uderzyła w Olimpiadę, czyli Titanica … To była łódź podwodna, która trafiła strzałem w dziesiątkę, ponieważ statek został trafiony niemal dokładnie w tym samym miejscu, co taran Hawke’a. Możliwe nawet, że okręt podwodny wyposażony był w Sonar który został odkryty przez Nikolę Teslę około 1890 roku.

Żadna góra lodowa nie uderzyła w „Titanica”. Został storpedowany nie przez żółtą łódź podwodną, ale przez łódź podwodną typu Holland.

W tamtym czasie bardzo niewielu ludzi widziało nawet jak wygląda łódź podwodną.

Archibald Gracie jeden z ocalałych przeżył tamtą noc do zapamiętania i nigdy nie widział góry lodowej w pobliżu statku. Poinformował, że statek zderzył się z ”wielkim czarnym potworem”.

Arthur Roston, kapitan HMS Carpathia, został wybrany do „ ratowania” ocalałych, ponieważ można mu było ufać, że nigdy nie ujawni dokładnej lokalizacji zatonięcia!

Kiedy „Olympic” znajdował się około (190 km; 120 mil) od tonącego statku, kapitan Rostron powiedział kapitanowi Haddockowi, aby nie przychodził na ratunek ocalałym.

Za premiera Asquitha, Lord Mersey został wyznaczony na szefa komisji śledczej w sprawie zatonięcia statku.

Oczywiście „dochodzenie” było całkowitym wybieleniem i zatuszowaniem. Załoga, która przeżyła, została zmuszona do podpisania oficjalnego tajnego aktu, a każdy, kto miał „luźne usta”, był szybko uciszany. Ci, którzy potwierdzali „mit góry lodowej”, zostali sowicie nagrodzeni.

Nie-oficjalna chronologia budowy statków Olympic I Titanic.

 • 16 grudnia 1908 – rozpoczyna się budowa Olimpica.
 • 31 marca 1909. – rozpoczyna się budowa Titanica .
 • 20 października 1910 – Olympic zostaje zwodowany i wchodzi do suchego doku w celu wyposażenia.
 • 31 maja 1911. – Titanic zostaje zwodowany i wchodzi do suchego doku w celu wyposażenia.
 • 14 czerwca 1911. – Olympic , dowodzony przez Edward Smith, odbywa swój dziewiczy rejs.
 • 20 września 1911. – Olympic jest staranowany przez okręt HMS Hawke i praktycznie zniszczony.
 • 5 października 1911. – Rozbity Olympic zostaje zamieniony na Titanica w stoczni Belfast.
 • 19 listopada 1911. – Titanic teraz przemianowany Olimpic, z kapitanem przez Jamesem Haddock na pokładzie, wyrusza do Nowego Jorku.
 • 10 kwietnia 1912. – zniszczony Olympic , przemianowany na Titanic , odbywa swoją „dziewiczą podróż”.
 • 14 kwietnia 1912. – Przemianowany Olympic zostaje storpedowany przez białą łódź podwodną na północnym Atlantyku.
 • 15 kwietnia 1912.Olympic , aka Titanic, tonie o 2:20 rano, wraz z 1500 osobami na pokładzie.
 • 15 kwietnia 1912. – Nie zatrzymując się, by zabrać ocalałych, Titanic , znany również jako Olympic, kontynuuje podróż do Southampton.
 • Październik 1937. Titanic zostaje zezłomowanyw Jarrow, w północno-wschodniej Anglii.

Udostępnij

TAJEMNICE IV RZESZY – ZATOPIENIE TYTANICA/OLIMPICA, TESLA, JP MORGAN.

Globalna Świadomość19 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY BIBILIJNY POTOP TO PRAWDZIWA HISTORIA ZAGŁADY CYWILIZACJI SUMERYJSKIEJ ?Następny artykułKEANU REEVES – AKTOR KTÓRY WYSZEDŁ Z MATRIXA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WIELKI RESET CYWILIZACJI I ZAGADKA PIRAMID TAJEMNICE TARTARII – JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO ŚREDNIOWIECZNYM POTOPIE ? PRZED RESETOWE WOJNY NUKLEARNE

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • TAJEMNICE IV RZESZY – ZATOPIENIE TYTANICA/OLIMPICA, TESLA, JP MORGAN.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?