extra-terrestrial

GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ WEJŚCIA DO WEWNĘTRZNEJ ZIEMI ?

GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ WEJŚCIA DO WEWNĘTRZNEJ ZIEMI ?

Wielu pasjonatów zajmujących się zjawiskami paranormalnymi zna teorię, pustej Ziemi. Pomysł opiera się na starożytnych legendach wielu kultur, które mówią, że istnieją rasy ludzi – całe cywilizacje – które rozwijają się i żyją w podziemnych miastach.

Bardzo często ci mieszkańcy świata poniżej są bardziej zaawansowani technologicznie niż my na powierzchni. Niektórzy uważają nawet, że UFO nie pochodzą z innych planet, ale pochodzą właśnie z wnętrza Ziemi. Kim są te dziwne rasy istot? Gdzie są wejścia do ich podziemnych miast?

Jedną z najczęściej cytowanych nazw społeczności mieszkańców podziemia jest Agharta (lub Agartha) ze stolicą w Szamballi. Najwyraźniej źródłem tych informacji jest biografia norweskiego żeglarza imieniem Olaf Jansen. W książce ”Agartha – Secrets of the Subterranean Cities”, napisanej przez Willisa Emersona znajdziemy historię Jansena, który przepłynął przez wejście do wnętrza Ziemi na biegunie północnym.

Przez dwa lata mieszkał w sieci kolonii Agharty, z istotami które jak pisze Emerson, mieli całe 12 stóp a ich świat oświetlało „zadymione” centralne słońce. Shamballa jest kontynentem wewnętrznym, jej kolonie satelitarne to mniejsze, zamknięte ekosystemy zlokalizowane tuż pod skorupą ziemską lub dyskretnie w górach.

Istoty te skryły się pod ziemią po licznych kataklizmach i wojnach, które miały miejsce na powierzchni, nim. długotrwałą wojnę atlantycko-lemuryjską i potęgę broni termojądrowej, która ostatecznie zniszczyła te dwie wysoce zaawansowane cywilizacje.

Sahara, pustynia Gobi, i pustynie Stanów Zjednoczonych to tylko kilka przykładów zniszczeń, które z tego wynikły.

Podziemne miasta zostały stworzone jako schronienie dla ludzi oraz świętych zapisów, nauk i technologii, które były pielęgnowane przez te starożytne kultury. Na całym świecie istnieje rzekomo kilka wejść do Królestwa Agharty :

 • Kentucky Mommoth Cave, w południowo-środkowym Kentucky, USA.
 • Mount Shasta, Kalifornia, USA
 • Agharthean miasto Telos rzekomo istnieje wewnątrz i pod tą górą.
 • Mato Grosso, Brazylia.
 • miasto Posid podobno leży pod tą równiną.
 • Wodospad Iguaçú, granica lub Brazylia i Argentyna.- Mount Epomeo, Włochy.
 • Himalaje, Tybet – wejścia do podziemnego miasta Shonshe rzekomo pilnują hinduscy mnisi.
 • Mongolia – podziemne miasto Shingwa rzekomo istnieje pod granicą Mongolii i Chin.
 • Rama, Indie – pod tym miastem na powierzchni znajduje się dawno zaginione podziemne miasto, mówią, również zwane Rama.
 • Piramida w Gizie, Egipt.
 • Kopalnie króla Salomona.
 • Biegun północny i południowy.

W Indiach istnieje starożytna wiara, w podziemną rasę wężowych ludzi, którzy mieszkają w miastach Patala i Bhogavati. Według legendy toczą wojnę z królestwem Agharty. „Nagi” są opisywane jako bardzo zaawansowana rasa lub gatunek z wysoce rozwiniętą technologią. Traktują również z pogardą dla ludzi, których podobno porywają, torturują, a nawet jedzą.

Chociaż wejście do Bhogavati znajduje się gdzieś w Himalajach, wierzący twierdzą, że do Patali można wejść przez Studnię Sheshna w Benares w Indiach. A. Mintona, twierdzi swojej książce ”Venomous Reptiles”, że wejście to jest prawdziwe.

W Tybecie znajduje się wielkie mistyczne sanktuarium zwane również Patala, jest ono usytuowane na szczycie starożytnego systemu jaskiń i tuneli, które rozciągają się na cały kontynent azjatycki i być może poza nim. Nagi mają również pokrewieństwo z wodą i często mówi się, że wejścia do ich podziemnych pałaców są ukryte w dnach studni, głębokich jezior i rzek.

W „The Hollow Earth: Myth or Reality” , Brad Steiger pisze o legendach „The Old Ones”, starożytnej rasy, która zaludniła świat powierzchniowy miliony lat temu, a następnie zeszła pod ziemię. Pradawna, niezmiernie inteligentna i zaawansowana naukowo rasa zdecydowała się ukształtować własne środowisko pod powierzchnią planety oraz wyprodukować i zaspakajać tam wszystkie swoje potrzeby.

Pradawni to tak zwani ”hominidzi”, gatunek o wiele starszy niż Homo sapiens. Przedwieczni generalnie trzymają się z daleka od ludów powierzchniowych, za to często porywają ludzkie dzieci, aby uczyć i wychowywać jako własne.

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych opowieści o mieszkańcach wewnętrznej Ziemi pojawiła się w 1945 roku w magazynie ”Amazing Stories” pod redakcją Raya Palmera, który opublikował historię opowiedzianą przez Richarda Shavera, który odwiedził to co pozostało z podziemnej cywilizacji.

Twierdził, że Starsza Rasa, czyli Tytani, przybyli na tę planetę z innego układu słonecznego w naszej prehistorycznej przeszłości. Po pewnym czasie życia na powierzchni zdali sobie sprawę, że nasze słońce powoduje ich przedwczesne starzenie się, więc uciekli pod ziemię, budując ogromne podziemne kompleksy, w których mogli żyć.

Ostatecznie postanowili poszukać nowego domu na nowej planecie, ewakuując się z Ziemi i pozostawiając swoje podziemne miasta innym istotom. Wejścia do tego podziemnego świata nigdy nie zostały ujawnione.

Wciąż jest jednak wielu, którzy wierzą, że te podziemne cywilizacje istnieją i że nadal zamieszkują je dziwne rasy. Jednak rzadko można usłyszeć o kimś, kto bierze udział w wyprawie w poszukiwaniu tych ukrytych wejść i konfrontacji z mieszkańcami wewnętrznej Ziemi.

Udostępnij

GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ WEJŚCIA DO WEWNĘTRZNEJ ZIEMI ?

Globalna Świadomość28 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY PAUL WALKER ZOSTAŁ ZAMORDOWANY PRZEZ KARTEL CLINTONÓW ?Następny artykułJASNA STRONA MOCY W SATANISTYCZNYM PRZEMYŚLE MUZYCZNYM.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ WEJŚCIA DO WEWNĘTRZNEJ ZIEMI ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?