Teorie spiskowe

CZY PAUL WALKER ZOSTAŁ ZAMORDOWANY PRZEZ KARTEL CLINTONÓW ?

CZY PAUL WALKER ZOSTAŁ ZAMORDOWANY PRZEZ KARTEL CLINTONÓW ?

30 listopada 2013 roku aktor Paul Walker zginął w wypadku samochodowym w Santa Clarita w Kalifornii. Walker był pasażerem w Porsche Carrera GT prowadzonym przez jego przyjaciela Rogera Rodasa. 

Od tamtej pory śmierć Walkera była przedmiotem wielu teorii spiskowych. Niezliczone szczegóły dotyczące wypadku i wydarzeń z nim związanych zostały zakwestionowane przez teoretyków spiskowych, YouTuberów i blogerów. To przesłuchanie doprowadziło do powstania kilku teorii na temat tego, co dokładnie stało się z Paulem Walkerem.

Źródła bliskie Walkerowi ujawniły, że odkrył on informacje o szmuglowaniu narkotyków i żywego towaru – dzieci na rytuały satanistycznie do USA z Haiti przez fundację Clintonów podczas klęski humanitarnej po wielkim trzęsieniu ziemi w tym regionie w 2010 roku.

Narkotyki i dzieci z Haiti miały być szmuglowanie wraz z żywnością i środkami medycznymi podczas misji ratunkowej ONZ.

Poza aktorstwem, wielką pasją Walkera była jego organizacja non-profit ”Reach Out Worldwide”, zapewniająca pomoc w ratowaniu i odbudowie po klęskach żywiołowych, która w szczególności była zaangażowana w pomoc na Haiti i na Filipinach.

Teoria głosi, że brak śladów hamowania , a także pożar, który strawił większość samochodu i sprawił, że ofiary można było zidentyfikować tylko po dokumentacji dentystycznej, są dowodem na zamach.

Czy Porsche Carrera GT jest zbyt niebezpieczne?

Brak śladów hamowania przed uderzeniem w drzewo wskazują na wyciek płynu hamulcowego. Kierujący wozem Rodas stracił kontrolę, nad pojazdem podczas zawrotnej prędkości, choć środowisko jednogłośnie twierdzi, że było to mało prawdopodobne gdyż. „Roger był kierowcą światowej klasy”.

Pożar, który ogarnął Porsche, najwyraźniej wybuchł dopiero minutę po tym, jak doszło do kolizji. Wniosek ten oparty jest na nagraniu z kamery bezpieczeństwa uzyskanym przez CNN, które pokazuje, że czarny dym zaczyna unosić się z miejsca katastrofy 60 sekund po wypadku.

https://www.youtube.com/watch?v=l2dYxE4FdwM&ab_channel=CNN

Według CNN władze otrzymały wskazówkę sugerującą, że na miejscu zdarzenia ścigał ich inny samochód chwilę przed tym jak doszło do wypadku.

Jednak jak twierdzi biuro szeryfa hrabstwa Los Angeles oficjalnie to prędkość była czynnikiem wpływającym na katastrofę, powiedział Biuro Szeryfa Hrabstwa Los Angeles

Samochód Walkera zapalił się po 60 sekundach?

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że słyszeli wybuch w oddali, zanim samochód się rozbił.

Inną kwestią sporną jest to, w co faktycznie uderzył samochód i w jakiej kolejności uderzył w drzewo, czy lub słup świetlny, na który wjechał.

Jim Torp z Always Evolving, współwłaścicielami sklepu samochodowego Rodas i Walker, powiedział Hollywood Life, że samochód uderzył w jedno drzewo, a następnie w cztery inne drzewa i słup światła. CNN poinformowało, że samochód uderzył w drzewa i przewrócił słup światła, powołując się na wideo, które uzyskał.

A teraz wisienka na torcie !

Ten film na YouTube sugeruje, że Paul Walker został zabity w wyniku ataku z drona.

https://www.youtube.com/watch?v=sXuBvc_G7tA&ab_channel=ADGUKNEWS

Widzimy tu obiekt, który pierwotnie pojawił się na niebie, i zbliża się do samochodu w ciągu kilku sekund poprzedzających eksplozję.

Paul Walker przygotowywał się do zakończenia kariery i zerwania z Hollywood, zanim zginął tragicznie w wypadku samochodowym, jak twierdził jego ojciec. Gwiazda ”Fast and Furious” chciała poświęcić więcej czasu na swoją 15-letnia córkę Meadow,.

Żródło : https://boxden.com/

https://edition.cnn.com/2013/12/03/showbiz/paul-walker-death/index.html

https://www.independent.co.uk/news/people/paul-walker-was-planning-step-away-hollywood-his-death-says-his-father-9868619.html

Udostępnij

CZY PAUL WALKER ZOSTAŁ ZAMORDOWANY PRZEZ KARTEL CLINTONÓW ?

Globalna Świadomość28 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKOLEJNY ETAP ZNIEWOLENIA – OD 2021 ROKU NOWE DOWODY BIOMETRYCZNE Z ODCISKIEM PALCA.Następny artykułGDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ WEJŚCIA DO WEWNĘTRZNEJ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ? ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY PAUL WALKER ZOSTAŁ ZAMORDOWANY PRZEZ KARTEL CLINTONÓW ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?