Przekraczając Rubikon

”ORGANICZNA” PŁATNOŚĆ BEZGOTÓWKOWA -TAJNY PATENT FUNDACJI GATES’A.

Microsoft złożył wniosek o patent na wykorzystanie ciała ludzkiego (z zaimplementowanym nieznanym składnikiem) do płatności bezgotówkowych. Patent ma numer WO2020060606A1. Niektórzy widzą w nim biblijne Znamię Bestii (666), bo w patencie występują trzy cyfry 6 (060606). Patent nie został jeszcze przyznany – obecnie trwa procedura jego uzyskania.

Zaangażowanie Billa Gatesa w powszechnych, światowych szczepieniach jest powszechnie znane. Patent można łączyć z pomysłem na „paszporty epidemiczne” dla osób odpornych na koronawirusa.

Na przykładzie Chin widać, że do podobnych systemów potrzebna jest sieć 5G, która jest intensywnie rozwijana równocześnie prawie we wszystkich państwach świata, również w Polsce, oprócz Szwajcarii (zawieszono rozwój sieci 5G do chwili przeprowadzenia badań dowodzących nieszkodliwości dla zdrowia ludzkiego).

Podczas procedowania specustawy koronawirusowej PiS próbował nawet dorzucić do niej ustawę o zniesieniu konieczności przeprowadzania oceny wpływu na środowisko nowo stawianych nadajników sieci GSM. Mówił o tym m.in. Grzegorz Braun.

Wygląda też na to, że zwolennikiem pomysłu Billa Gatesa ws. łączenia biotechnologii z telekomunikacją jest były Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a obecnie Minister Zdrowia Łukasz Szumowskiego. Na poniższym wystąpieniu z 2017 r. mówi wprost o wizji Billa Gatesa. Widać, że jest nią zauroczony. Niedawno minister Szumowski oświadczył, że kryzys koronawirusowy zakończy się dopiero wtedy, gdy pojawią się szczepionki. Kompletnie zignorował inne możliwości – pojawianie się lekarstwa na COVID-19 i naturalne wygaśnięcie epidemii.

Microsoft złożył wniosek o patent dotyczący rozwoju systemu kryptowalut, który jest oparty na śledzeniu danych aktywności ciała. Jednak patent ten koncentruje się na urządzeniach ubieranych, takich jak np. inteligentny zegarek, smartfon, komputer…na razie.

“Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem dostarczonym użytkownikowi może być wykorzystana w procesie wydobywania systemu kryptowalutowego. Serwer może zapewnić zadanie urządzeniu użytkownika, które jest komunikacyjnie połączone z serwerem. Czujnik komunikacyjnie sprzężony z urządzeniem użytkownika lub zawarty w nim może wyczuwać aktywność ciała użytkownika. Dane dotyczące aktywności ciała mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty, i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane aktywności ciała są zweryfikowane.”

https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606

Od dawna mówi się, że celem Billa Gatesa jest zaczipowanie wszystkich ludzi świata. Plan, za którym stoi m.in. ród Rockefellerów, realizowany jest od dziesięcioleci. Jako pierwszy ujawnił go nieżyjący już Aaron Russo. Ostrzegał, że jeśli zostanie zrealizowany, a ktoś narazi się tzw. elicie – po prostu wyłączą mu czipa.

Jeszcze do niedawna bankowość elektroniczna i płatności bezgotówkowe wydawały się fantastyką. Dziś bez telefonu komórkowego, który w przyszłości może zostać w przyszłości zastąpiony przez wszczepionego mikrochipa, nie można założyć konta bankowego. Patent WO2020060606A1 przybliża nas ku biotechnologicznemu totalitaryzmowi, powszechnej inwigilacji, powszechnemu niewolnictwu, czyli do Nowego Porządku Świata (NWO).

Ostatnie wpisy

Kategorie

”ORGANICZNA” PŁATNOŚĆ BEZGOTÓWKOWA -TAJNY PATENT FUNDACJI GATES’A.

17 listopada 2020 / Możliwość komentowania ”ORGANICZNA” PŁATNOŚĆ BEZGOTÓWKOWA -TAJNY PATENT FUNDACJI GATES’A. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CHIPOWANIE LUDZI W EUROPIE JUŻ TRWA – TYSIĄCE LUDZI NOSI ”ZNAMIĘ BESTII” 28 marca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ”ORGANICZNA” PŁATNOŚĆ BEZGOTÓWKOWA -TAJNY PATENT FUNDACJI GATES’A.
  • Może Ci się spodobać