AGENDA 2020

ŚWIAT PO COW/I.D – KTO JESZCZE WIERZY W POWRÓT DO NORMALNOŚCI ?

Polacy wierzą, że po wyszczepieniu powrócimy do normalnej rzeczywistości, więc tym chętniej się na to zgodzą, by mieć ten cały cyrk za sobą. Ludzie są niestety w dużym błędzie, bo nic na to nie wskazuje. Morawiecki kilka miesięcy temu w Sejmie mówił, że istnieje groźba trzeciej, czwartej a nawet PIĄTEJ fali koronawirusa. Adam Niedzielski, Minister Zdrowia de nomine, bo de facto on nie ma bladego pojęcia o medycynie, jest ekonomistą z wykształcenia (przesłuchajcie sobie wywiady z nim, za niego często wypowiada się jakiś lekarz) – również mówił, że istnieje ryzyko trzeciej fali. Kraska, wiceminister w MZ mówi, że pojawi się ona prawdopodobnie w styczniu/lutym 2021r. Niedzielski wspomniał także, że jest możliwe, że nawet po zakończeniu “pandemii” nie zrzucimy maseczek.Nie będzie powrotu do normalności.

Czeka nas “nowa normalność” jak to mówił Morawiecki za Billem Gatesem. Bill Gates mówił, że nic już nie będzie takie samo. Gates jest pewien, że najbardziej zmieni się rynek pracy i świat biznesu. O połowę ma zmaleć ilość podróży służbowych, a o jedną trzecią czas pracy w biurach. Miliarder już ponad dekadę temu mówił, że chciałby, aby pracownicy biurowi przeszli na pracę zdalną. Na świecie mamy już superszybką komunikację i urządzenia, które pozwalają odbywać wirtualne konferencje, załatwiać najważniejsze sprawy biurowe na odległość oraz współpracować w zespołach bez wychodzenia z domu.

Gates jakiś czas temu zapowiedział, że pandemia CoVID-19 może potrwać nawet 3 lata. Jej zakończenie zależy od tego, czy powstanie szczepionka i jak wiele ludzi się zaszczepi. Miliarder jest pewien, że wszyscy ci, którzy się nie zaszczepią, nie będą mogli liczyć na powrót do normalnego życia społecznego i będą mieli zakaz podróżowania po świecie.

Całkiem możliwe, że takie osoby będą nawet prześladowane, nie tylko ze strony ich pracodawców i właścicieli obiektów usługowych, ale również ludzi zaszczepionych.Gates jakiś czas temu powiedział, że CoVID-19 nie będzie ostatnią chorobą, która dotknie ludzkość. Według niego, każde pokolenie będzie miało swoją pandemię, ponieważ będą się one pojawiały regularnie co 20 lat.A nawet jeśli pandemia minie – to i tak będziemy mieli superkryzys, większy niż ten w 2008r. Mówi o tym chociażby Cezary Graf, oraz Trader 21.

Zresztą wystarczy poszukać informacji co się dzieje w wielu firmach – w Santanderze i TVN już zaczynają się zwolnienia. Na całym świecie obserwujemy także gwałtowny wzrost technologii inwigilacji, oraz rozwój tzw. Internetu Rzeczy, po ulicach niektórych miast chodzą robopsy, latają drony itd. Świat czeka również Wielki Reset w przyszłym roku, którego celem jest likwidacja kapitału oraz małych i średnich przedsiębiorstw, globalny socjalizm, bezwarunkowy dochód podstawowy (Niemcy już to testują) itd., ale o tym więcej w innym poście.

Mroczne widmo post pandemicznego świata.

Programem na przyszłość jest utrzymanie społeczeństwa w ciemności nie na jedną zimę, ale na wieczność. Narzędziem wykorzystywanym do tych wysiłków jest śmiertelna “pandemia wirusowa”, ale w rzeczywistości jest to po prostu zdumiewająca propaganda oparta na kłamstwie, kłamstwie całkowicie zależnym od słabego, ignoranckiego i podporządkowanego społeczeństwa. “Wszystkie instytucje polityczne są manifestacją i materializacją władzy; petryfikują i rozpadają się, gdy tylko żywa władza ludu przestaje je podtrzymywać.”~ Hannah Arendt Jest przepowiednia o mrocznej zimie: Prawdziwy plan jest na ciemny rok, ciemną dekadę i ciemny wiek.

“Ciemna zima” odnosi się do celowo zainscenizowanego wydarzenia propagowanego przez “Johns Hopkins Center for Civilian Biodefense Strategies, … Było to ćwiczenie symulacyjne na wysokim szczeblu… Wydarzenia te były inscenizowane przez ostatnie 19 lat, ale teraz są rozgrywane przeciwko nam wszystkim. To nie jest ćwiczenie, tylko rzeczywistość. Jak powiedziałem w moim artykule z maja 2020 “Kwestionuj wszystko i nie stosuj się do żadnego rządowego nakazu:”” Jedyną prawdziwą obroną, która jest ważna podczas tego ćwiczenia w masowej tyranii, jest całkowita odmowa przestrzegania wszelkich rządowych nakazów. Jesteśmy w samym środku największej operacji psychologicznej (PSYOP) w historii ludzkości”.

“Najnowszym terminem skierowanym do mas jest nadejście “Ciemnej zimy”, która jest niczym innym jak propagandowymi kłamstwami mającymi przygotować owce do planowanej kontynuacji i eskalacji tej fałszywej pandemii w celu doprowadzenia do dominacji nad światem”. Brutalnie oczywiste jest, że ta miniona zima przyniosła wiele szkód w postaci blokad, izolacji, zamykania firm, utraty pracy, zniszczeń ekonomicznych, zamieszek i zniszczeń własności oraz medycznego stanu wojennego.

Nie skończy się to jednak po zakończeniu zimy, ponieważ klasa polityczna na polecenie swoich panów z bankowości i korporacji, kontynuuje swoją działalność z wieloma mandatami, a druga, a nawet trzecia faza będzie wkrótce widoczna. Powinno to trzeba otworzyć oczy wielu osobom na kłamstwa na temat “ciemnej zimy”, ponieważ nigdy nie ma się ona skończyć. Ta zima będzie tylko początkiem ciągłych mrocznych czasów, chyba że nadejdzie masowe odrzucenie i masowy sprzeciw. Kiedy Polska opinia publiczna zaakceptuje “ciemną zimę” jako uzasadnioną, to ciemność będzie trwała wiecznie z powodu państwowej propagandy i kłamstw.

Jest to najbardziej niebezpieczny czas w naszej historii, ponieważ państwo i jego władcy są bliscy tego, by móc manipulować ludźmi w przekonaniu, że “normalne” jest to, co państwo twierdzi, że jest normalne. Powrót do normalności zakończył się miesiące temu, a każdy dzień przynosi nowe znaczenie temu, co uważamy za normalne życie. Ludzie na wolności powinni kontrolować własne zachowania i wybory życiowe, a nie klasę rządzącą, ale to pojęcie zostało przewrócone do góry nogami od początku państwowego spisku “Covid”.Opór za pomocą wszelkich niezbędnych środków jest niezbędny, jeśli chcemy kiedykolwiek odzyskać i kontynuować normalność.

Wkrótce może być już za późno na zmianę tego kursu, na którym się znajdujemy, przynajmniej przy użyciu środków niestosujących przemocy. Im dłużej będzie można rozszerzać zakres tej tyranii, tym trudniej będzie ją naprawić. Nadejdzie “ciemna zima”, ponieważ sprawcy tej oszukańczej “pandemii wirusa” upewnili się już, że ludność świata została osłabiona przez te totalitarne środki i mandaty ,zamykanie i izolowanie. Świadomie spiskują oni, aby swoimi działaniami politycznymi doprowadzić do zniszczenia systemów odpornościowych obywateli.

Zmuszając ludzi do zamykania działalności gospodarczej, orzekając, że działalność gospodarcza jest odpowiedzialna za rozprzestrzenianie się wirusa, eliminując w ten sposób setki tysięcy miejsc pracy, stres i ubóstwo zniszczy tę ludność, czyniąc ją podatną na choroby i śmierć. Teraz, po kolejnym sezonie grypowym, wielu, jeśli nie większość ludzi w tym kraju jest dojrzałych na choroby i infekcje, a ta celowo wywołana sytuacja zostanie przewrotnie wykorzystana przez złe rządy i klasy polityczne, aby powstrzymać i kontrolować cały kraj.Kiedy to przejdzie do następnego planowanego etapu tego oszustwa, “ciemna zima” stanie się ciemną wiosną, ciemnym latem, a potem ciemną jesienią; w samą porę na następny sezon grypowy.

Ma to być operacja trwająca i nie zakończy się bez wielkiego oporu ze strony mieszkańców tego kraju. Nigdy nie wierzcie w jedno słowo pochodzące z ust rządu lub głównego nurtu mediów, ponieważ ci, którzy kontrolują ten kraj, nie mają zamiaru nigdy więcej dopuszczać do jakiejkolwiek normalności.Tak zwana szczepionka Covid, która wkrótce zostanie wydana, będzie śmiertelnym gwoździem do trumny, ponieważ ciało i umysł zmieniają się z powodu dowolnej ilości czynników biologicznych, posłańca RNA, nanocząsteczek dostarczanych poprzez wstrzyknięcie hydrożelu oraz trujących wirusów stworzonych przez człowieka i adiuwantów, będzie miała zdolność do zmiany ludzkiego zdrowia i zachowania. Należy unikać tych szczepionek za wszelką cenę, ponieważ moim zdaniem będą one miały na celu wzmocnienie kontroli nad całą ludnością.

Nadejdzie wiele taktyk straszenia, aby ci, którzy obecnie obawiają się , chętnie ją przyjęli. Bądźcie świadomi, że to może łatwo stać się częścią spisku przeciwko ludzkości i zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby stawić opór i walczyć z tymi rządowymi potworami.Na zdjęciu Zbig Brzeziński współtwórca planu zniewolenia ludzkości , nasz brat który nas zdradził .Zbigniew Brzeziński ostrzegał, że plan stworzenia NWO jest zagrożony przez opór ludzi na świecie….Zróbmy wszystko żeby jego słowa stały się prorocze….

Najnowsze wpisy

Kategorie

ŚWIAT PO COW/I.D – KTO JESZCZE WIERZY W POWRÓT DO NORMALNOŚCI ?

29 listopada 2020 / Możliwość komentowania ŚWIAT PO COW/I.D – KTO JESZCZE WIERZY W POWRÓT DO NORMALNOŚCI ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

TYRANIA NWO – W AUSTRALII BĘDĄ ARESZTOWAĆ ”TEORETYKÓW SPISKOWYCH” I WTRĄCAĆ ICH DO OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH. 27 września 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • ŚWIAT PO COW/I.D – KTO JESZCZE WIERZY W POWRÓT DO NORMALNOŚCI ?
  • Może Ci się spodobać