Otwórz oczy

PLANDEMIA, NWO, BILL GATES – NOWE SYSTEMY ŻYWNOŚCI I KONTROLA NASION.

Na konferencji Światowego Forum Ekonomicznego przemówił prezydent Chin, Xi Jinping. „Kierując się nauką, rozumem i duchem humanitarnym, świat osiągnął początkowy postęp w walce z COVID-19” – powiedział prezydent Xi. Dodał, że „zima nie może zatrzymać nadejścia wiosny, a ciemność nigdy nie może zasłonić blasku świtu”.

W dalszej części powiedział, że istnieje potrzeba zrównoważenia reakcji na COVID-19 z rozwojem gospodarczym.

„Musimy zmienić siły napędowe i modele wzrostu światowej gospodarki oraz ulepszyć jej strukturę”. Wezwał również do porzucenia „ideologicznych uprzedzeń”, aby „wspólnie podążać drogą pokojowego współistnienia, wzajemnych korzyści i współpracy korzystnej dla wszystkich”.

Prezydent Xi podkreślił również potrzebę zlikwidowania podziału między krajami rozwiniętymi a rozwijającymi się.

„Równe prawa, równe szanse i równe zasady powinny zostać wzmocnione, aby wszystkie kraje korzystały z szans i owoców rozwoju”.

Co czujesz gdy słyszy takie puste frazesy, równe prawa, szanse i zasady?

I mówi to facet, który w swoim kraju tworzy obozy koncentracyjne dla rodaków. Później wypowiedział się na temat Światowej Organizacji Zdrowia. „Globalne zarządzanie zdrowiem publicznym wymaga poprawy” – powiedział Prezydent Xi. „Żaden globalny problem nie może być rozwiązany w pojedynkę”. Dodał: „Musimy w pełni wykorzystać rolę Światowej Organizacji Zdrowia w budowaniu globalnej wspólnoty zdrowia dla wszystkich”.

Tutaj już nie jest żadną tajemnicą, że rząd Chiński bezproblemowo kontroluje WHO. Prezydent Xi powiedział również, że należy przyspieszyć reformy Światowej Organizacji Handlu. Tutaj m.in. chodzi o to, że Chiny chcą mieć większy udział w tzw. Łańcuchu Dostaw, na tym forum wielokrotnie porusza się problem z dostawami i jak go należy rozwiązać. Cel jest pewnie dość prosty by zdominować globalny rynek dostaw wzmocnią wpływy korporacyjne kosztem małych przewoźników, którzy po prostu zbankrutują albo dołączą do wielkich korporacji.

I tutaj warto sobie sprawdzić ile pieniędzy zarobiły na pandemii duże korporacje takie jak na przykład Amazon. Prezydent Xi opowiedział się za rozwiązywaniem spraw międzynarodowych poprzez konsultacje. „Budowanie małych kręgów lub rozpoczynanie nowej zimnej wojny, odrzucanie, grożenie lub zastraszanie innych, rozmyślne narzucanie uniezależnienia, zakłóceń dostaw lub sankcji, a także tworzenie izolacji lub wyobcowania popchnie świat jedynie do podziału, a nawet konfrontacji” I to jest właśnie ten fragment który już wcześniej wrzuciłem gdzie wypowiada się o „nowej zimnej wojnie”.

Chiny dążą do dominacji i inwestują gigantyczne pieniądze w rozwój swojej armii. Taki wyścig zbrojeń to nie jest nic dobrego. Na koniec powiedział żebyśmy się wszyscy złapali za ręce i „pozwólmy multilateralizmowi oświetlić naszą drogę do wspólnoty ze wspólną przyszłością dla ludzkości”. Oczywiście pod przewodnictwem wiadomo jakich ludzi. Bezczelni komuniści.

Ogólnie na konferencji wypowiedzieli się także europejscy politycy Angela Merkel, Emmanuel Macron, Ursula von der Leyen, ale wypowiadali się mniej więcej w takim samym tonie jak ten Chiński pajacyk więc sobie tutaj podaruje cytowanie ich słów. Na konferencji zabrał głos także Anthony Fauci ten wybitny ekspert zdrowia i pieprzenia bzdur o maseczkach odniósł się do nowych wariantów wirusa. I teraz trzymajcie się fotela.

„Szczepionki, których używamy teraz, będą dobre zarówno przeciwko mutantowi w RPA, jak i w Wielkiej Brytanii.” i dalej „Powiedziawszy to, jest to rozwijająca się sytuacja, więc to, co musimy zrobić i robimy, to już teraz poszukać możliwości stworzenia ulepszonej wersji szczepionki, która mogłaby zająć się zarówno mutantem z RPA, jak i tym z Wielkiej Brytanii.” Wiecie co to oznacza i chyba już nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości.

Wspomniał także o tym, że Stany Zjednoczone wracają do WHO. W punkcie „Transformacja systemów żywnościowych i użytkowania gruntów” odnieśli się do żywności i tutaj jest to bardzo ważne ponieważ pokazuje to co oni w ciągu najbliższych kilku lat chcą zrobić. Na początku sesji Hiroko Kuniya z Asahi Shimbun powiedziała, że ​​problemy w systemach żywnościowych mają wpływ na wszystkich i przypomniała grupie, że COVID-19 pokazał, że nasz globalny system żywnościowy jest podatny na nagłe zakłócenia.

Kuniya powiedział, że 2 miliardy ludzi nie ma dostępu do bezpiecznej, pożywnej żywności. Mark Rutte, premier Holandii, powiedział na sesji, że COVID-19 pokazał, że globalne wspólne działanie jest potrzebne, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, przed którymi stoimy, w tym systemom żywnościowym.

Należy stymulować firmy z sektora rolnego do tworzenia skalowalnych rozwiązań, powiedział premier Rutte, odnosząc się do inicjatywy Światowego Forum Ekonomicznego „Food Innovation Hubs”. Zapowiedział również, że Holandia zgodziła się gościć globalny sekretariat Światowego Forum Ekonomicznego ośrodków innowacji w dziedzinie żywności.

I co tutaj chodzi? Ich celem jest tzw. innowacja czyli wykorzystanie technologii do przekształcenia całego światowego rynku rolnego. Polecamy kanał BaldTv gdzie znajdziecie wyjaśnienie na czym polega ta innowacyjność m.in. dotyczy to właśnie sztucznego mięsa.

Część 1: https://youtu.be/GZGs4VaST_s

Część 2: https://youtu.be/l6mzqbBETII

Część 3: https://youtu.be/2xaNCqI3Deg

Te materiały pomogą zrozumieć jak szeroko zakrojone są to działania. W innym artykule na stronie WEF można znaleźć taki fragment „Ponieważ do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju pozostało mniej niż 10 lat, musimy zasadniczo zmienić sposób produkcji i konsumpcji żywności. Obejmuje to zmianę praktyk ponad 500 milionów drobnych rolników i wzorców konsumpcji 7,7 miliarda osób.

Wszystko odbywa się w ramach programu ONZ Agenda 2030 i ten cholerny Zrównoważony Rozwój, w którym jest 17 celów, które muszą zrealizować do 2030 roku.

Fundacja Gatesa i kontrola nasion.

Głównym wyzwalaczem transformacji rolnictwa jest sprzyjające środowisko polityczne”, stwierdza strona internetowa Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Jednym ze sposobów, w jaki Fundacja Billa i Melindy Gatesów zabezpiecza to „sprzyjające otoczenie polityczne”, jest bezpośredni wpływ na międzynarodowe instytucje badawcze. Tak jest w przypadku Grupy Konsultacyjnej ds. Międzynarodowych Badań Rolniczych (CGIAR).

Centralnym elementem strategii rolnej Fundacji Gatesa jest zwiększenie finansowania CGIAR jako całości, ponieważ obecnie fundacja zapewnia więcej niż jakikolwiek inny fundator, wynosząc około 105 milionów dolarów rocznie. Plan ten obejmuje również połączenie różnych, obecnie niezależnych centrów CGIAR w jedno, kierowane przez jeden zarząd.

Nasza pierwsza sekcja zatytułowana “One Empire Over Seeds, Biodiversity and Knowledge” rozpoczyna się artykułem Vandana Shivy “One Empire Over Seed: Control Over the World’s Seed Banks”, który potępia implikacje zamiarów fundacji Gatesa, aby zarówno scentralizować jak i zwiększyć fundusze na system CGIAR, jako krok w kierunku dalszej konsolidacji władzy fundacji Gatesa nad badaniami rolniczymi.

Ale dlaczego Gates chce skonsolidować 15 największych kolekcji nasion na świecie? Dr Shiva pokazuje nam również, jak poprzez finansowanie globalnych inicjatyw, takich jak Diversity Seek (DivSeek), stara się skopiować wszystkie informacje genetyczne przechowywanych nasion. Skutecznie pozwala im to na uzyskiwanie patentów na zebrane informacje genetyczne, co skutkuje biopiractwem poprzez patenty na nasiona. Posunięcie tak stare jak gigantyczne agrobiznesy.

Podsumowując całe to szaleństwo, które się tam odbywa ma na celu pełne zdominowanie najważniejszych sfer życia ludzi. Zdrowie i żywność, którymi się zajmują to nie jest tak, że oni chcą dobrze dla nas. Taka gigantyczna transformacja żywieniowa pogłębi tylko i tak już olbrzymie problemy z żywnością w niektórych krajach.

Może jeśli nie zgodzimy się na ich pomysły to wezmą nas głodem, człowiek głodny zgodzi się na wszystko. Każą nam jeść robaki podczas gdy oni będą obżerać się stekami ze swoich ekologicznych farm, bo zwykłych ludzi już nie będzie na to stać.

Przypomina mi się tak film „Człowiek Demolka” gdzie główny bohater jest świadkiem ataku ludzi na Taco Bell, rzuca się na nich chcąc ich zatrzymać i wtedy dociera do niego, że ci ludzie tak naprawdę nie robią nic złego po prostu są głodni i pokazuje to jak ten system jest zepsuty.

Bogaci nie mogą się nażreć, a biedni ludzie każdego dnia muszą walczyć o przetrwanie. W tych filmach science fiction jest więcej prawdy niż mogłoby się wydawać. Wieczorem na forum ma przemówić Bill Gates w kontekście Rynków Węgla więc pewnie będzie potok kocopołów o zmianach klimatu.

Ostatnie wpisy

Kategorie

PLANDEMIA, NWO, BILL GATES – NOWE SYSTEMY ŻYWNOŚCI I KONTROLA NASION.

29 stycznia 2021 / Możliwość komentowania PLANDEMIA, NWO, BILL GATES – NOWE SYSTEMY ŻYWNOŚCI I KONTROLA NASION. została wyłączona

Może Ci się spodobać

NARODZINY SEKSUOLOGII – OKULTYZM, PEDOFILIA I WYNATURZONE DOŚWIADCZENIA W IMIĘ NAUKI 27 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PLANDEMIA, NWO, BILL GATES – NOWE SYSTEMY ŻYWNOŚCI I KONTROLA NASION.
  • Może Ci się spodobać