Świat jest inny

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”OBYWATEL NWO” – WIZUALIZACJA CZŁOWIEKA W 2100 ROKU.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”OBYWATEL NWO” – WIZUALIZACJA CZŁOWIEKA W 2100 ROKU.

Wpływ nowoczesnej technologii na ludzkie ciało jest przedmiotem fascynacji wielu naukowców. Jedna z firm stworzyła model 3D przyszłego człowieka opartego na prognozach naukowych. Wynik jest naprawdę przerażający.

Mindy, czyli człowiek z 2100 roku ma mocno zgarbione plecy. Jest to wynik wielogodzinnego siedzenia przed monitorem komputera i ciągłego wyciągania szyi, by spojrzeć na smartfona. Jak widać, mięśnie karku Mindy są bardzo mocno rozwinięte.

Patrzenie kilka godzin w telefon lub komputer obciąża szyje i kręgosłup. W konsekwencji mięśnie szyi muszą ponieść dodatkowy wysiłek, aby utrzymać głowę. Siedzenie w biurze przed komputerem wiele godzin spowoduje również, że tors zostanie wyciągnięty przed biodra. Nie będzie prosty i wyrównany jak do tej pory

 – powiedział Caleb Backe, ekspert ds. Zdrowia i odnowy biologicznej w Maple Holistics.

To jednak nie wszystko. Czaszka człowieka przyszłości pogrubi się, gdyż będzie musieć chronić mózg przed wysokim promieniowaniem z urządzeń elektrycznych, które będzie mieć poważne konsekwencje dla zdrowia. Mózg będzie mniejszy.

Najnowsza technologi i siedzący tryb życia sprawi, że zdolność ludzkiego mózgu będzie się zmniejszać. Ręka zostanie uformowana w tzw. pazurowy chwyt, a łokieć będzie zgięty pod kątem 90 stopni z powodu ciągłego trzymania smatfona.

Spowoduje to drętwienie i mrowienie w dłoniach oraz małych palcach, ból w przedramieniu oraz osłabienie rąk

 — mówi dr Nikola Djordjevic z Med Alert Help. Najdziwniejsze jest jednak to, że Mindy ma drugi zestaw powiek, aby odfiltrować nadmierne światło emitowane przez wszystkie nowoczesne urządzenia.

Ludzie mogą wytworzyć większą powiekę wewnętrzną, aby zapobiec ekspozycji na nadmierne światło. Soczewka oka może rozwinąć się tak, aby blokować niebieskie światło, ale nie inne światła o wysokiej długości fal, takie jak zielone, żółte lub czerwone

— powiedział dr Nikola Djordjevic z Med Alert Help.

Technologia daje nam wygodę, łączność, rozrywkę i wiele więcej, ale trzeba umieć iść na kompromis. Pewne jest, że nadmierne korzystanie z technologi wywrze szkody na ludzkim zdrowiu.

Choć korzyści z technologii dla osób prywatnych i przedsiębiorstw są zbyt duże, aby z nich zrezygnować, warto rozsądnie z nich korzystać, aby pozostać zdrowym na dłużej 

— mówi Jason O’Brien, dyrektor operacyjny TollFreeForwarding.com, który zlecił wykonanie modelu 3D.

Pomijając naukowy bełkot można śmiało wyciągnąć wnioski, że człowiek przyszłości będzie otępiałym i zniszczonym przez technologię 5g niewolnikiem, posłusznym barankiem w sidłach NWO.

Udostępnij

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”OBYWATEL NWO” – WIZUALIZACJA CZŁOWIEKA W 2100 ROKU.

Globalna Świadomość18 lutego 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPENTAGON UJAWNIA DOKUMENTY – BADANIA WRAKÓW UFO I POZYSKIWANIE NIEZNANEJ TECHNOLOGII.Następny artykułNAJCIEKAWSZE TAJNE PODZIEMNE BAZY OBCYCH W AMERYCE.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM JEST SUPERKOPMUTER B.E.S.T.I.A W PODZIEMIACH PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ? SOYLET GREEN

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”OBYWATEL NWO” – WIZUALIZACJA CZŁOWIEKA W 2100 ROKU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?