Świat jest inny

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”OBYWATEL NWO” – WIZUALIZACJA CZŁOWIEKA W 2100 ROKU.

Wpływ nowoczesnej technologii na ludzkie ciało jest przedmiotem fascynacji wielu naukowców. Jedna z firm stworzyła model 3D przyszłego człowieka opartego na prognozach naukowych. Wynik jest naprawdę przerażający.

Mindy, czyli człowiek z 2100 roku ma mocno zgarbione plecy. Jest to wynik wielogodzinnego siedzenia przed monitorem komputera i ciągłego wyciągania szyi, by spojrzeć na smartfona. Jak widać, mięśnie karku Mindy są bardzo mocno rozwinięte.

Patrzenie kilka godzin w telefon lub komputer obciąża szyje i kręgosłup. W konsekwencji mięśnie szyi muszą ponieść dodatkowy wysiłek, aby utrzymać głowę. Siedzenie w biurze przed komputerem wiele godzin spowoduje również, że tors zostanie wyciągnięty przed biodra. Nie będzie prosty i wyrównany jak do tej pory

 – powiedział Caleb Backe, ekspert ds. Zdrowia i odnowy biologicznej w Maple Holistics.

To jednak nie wszystko. Czaszka człowieka przyszłości pogrubi się, gdyż będzie musieć chronić mózg przed wysokim promieniowaniem z urządzeń elektrycznych, które będzie mieć poważne konsekwencje dla zdrowia. Mózg będzie mniejszy.

Najnowsza technologi i siedzący tryb życia sprawi, że zdolność ludzkiego mózgu będzie się zmniejszać. Ręka zostanie uformowana w tzw. pazurowy chwyt, a łokieć będzie zgięty pod kątem 90 stopni z powodu ciągłego trzymania smatfona.

Spowoduje to drętwienie i mrowienie w dłoniach oraz małych palcach, ból w przedramieniu oraz osłabienie rąk

 — mówi dr Nikola Djordjevic z Med Alert Help. Najdziwniejsze jest jednak to, że Mindy ma drugi zestaw powiek, aby odfiltrować nadmierne światło emitowane przez wszystkie nowoczesne urządzenia.

Ludzie mogą wytworzyć większą powiekę wewnętrzną, aby zapobiec ekspozycji na nadmierne światło. Soczewka oka może rozwinąć się tak, aby blokować niebieskie światło, ale nie inne światła o wysokiej długości fal, takie jak zielone, żółte lub czerwone

— powiedział dr Nikola Djordjevic z Med Alert Help.

Technologia daje nam wygodę, łączność, rozrywkę i wiele więcej, ale trzeba umieć iść na kompromis. Pewne jest, że nadmierne korzystanie z technologi wywrze szkody na ludzkim zdrowiu.

Choć korzyści z technologii dla osób prywatnych i przedsiębiorstw są zbyt duże, aby z nich zrezygnować, warto rozsądnie z nich korzystać, aby pozostać zdrowym na dłużej 

— mówi Jason O’Brien, dyrektor operacyjny TollFreeForwarding.com, który zlecił wykonanie modelu 3D.

Pomijając naukowy bełkot można śmiało wyciągnąć wnioski, że człowiek przyszłości będzie otępiałym i zniszczonym przez technologię 5g niewolnikiem, posłusznym barankiem w sidłach NWO.

Ostatnie wpisy

Kategorie

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”OBYWATEL NWO” – WIZUALIZACJA CZŁOWIEKA W 2100 ROKU.

18 lutego 2021 / Możliwość komentowania JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”OBYWATEL NWO” – WIZUALIZACJA CZŁOWIEKA W 2100 ROKU. została wyłączona

Może Ci się spodobać

DARKNET – PRAWDY I MITY NA TEMAT CIEMNEJ STRONY INTERNETU. 18 lutego 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”OBYWATEL NWO” – WIZUALIZACJA CZŁOWIEKA W 2100 ROKU.
  • Może Ci się spodobać