extra-terrestrial

PENTAGON UJAWNIA DOKUMENTY – BADANIA WRAKÓW UFO I POZYSKIWANIE NIEZNANEJ TECHNOLOGII.

PENTAGON UJAWNIA DOKUMENTY – BADANIA WRAKÓW UFO I POZYSKIWANIE NIEZNANEJ TECHNOLOGII.

Ufolodzy na całym świecie zacierają ręce : wojsko USA oficjalnie przyznało, że badało miejsca katastrofy UFO i ma do swojej dyspozycji niezidentyfikowane obiekty, których właściwości wykraczają poza zakresy materiałów znanych nauce.

Fenomenalny dokument został opublikowany przez amerykańskiego badacza UFO  Anthony’ego Bragaglia  na jego  stronie internetowej  UFO Explorations . Ponad trzy lata temu, w oparciu o ustawę o wolności informacji ( FOIA ), wysłał wniosek ( PDF ) do Agencji Wywiadu Departamentu Obrony USA ( DIA ). 

Bragaglia zażądał w nim wykazu towarów, które są przechowywane w magazynach wykonawcy Pentagonu w Las Vegas w stanie Nevada w ramach Aerospace Advanced Threat Detection Program ( AATIP ).

Zasada ustawy o wolności informacji polega na tym, że żadna agencja rządu USA nie może odmówić obywatelowi amerykańskiemu odpowiedzi na taką prośbę. Rzeczywiście istnieją pewne ograniczenia, a wojsko oczywiście z nich skorzystało: bez dodatkowej zgody nie można ujawniać danych osobowych pracowników (w niektórych przypadkach nawet nazwisk) oraz niektórych informacji o kontrahentach zewnętrznych, a także jest to zabronione ujawnianie informacji związanych z tajemnicą państwową, których ujawnienie może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Jednak ostatnie dwa punkty podlegają przedawnieniu.

Po lewej stronie znajduje się prośba Bragaglii, po prawej list przewodni zawierający oficjalną odpowiedź. Anthony otrzymał w sumie pięć plików, z których tylko największe zostały opublikowane / © UFO Explorations
Po lewej stronie znajduje się prośba Bragaglii, po prawej list przewodni zawierający oficjalną odpowiedź. Anthony otrzymał w sumie pięć plików, z których tylko największe zostały opublikowane / © UFO Explorations

Anthony walczył z przedstawicielami DIA przez kilka lat, za czasem udało mu się uzyskać odpowiedź po wielu trudach. Według niego pomogła tylko groźba pójścia do sądu. Agencja Przeprosiła wnioskodawcę uznając niezwykle dużą liczbę wniosków w  FOIA .

Pentagon przyznał, że badał miejsca katastrofy UFO i odkrył, że „zmieni nasze życie na zawsze” 2
Pentagon przyznał, że badał miejsca katastrofy UFO i stwierdził, że „zmieni nasze życie na zawsze” 3

Pentagon przyznał, że badał miejsca katastrofy UFO i odkrył, że „zmieni nasze życie na zawsze” 4

Dostarczyli raport ( PDF ) zawierający ponad 140 stron, z których część została zredagowana – prawdopodobnie zgodnie z powyższymi ograniczeniami ujawniania. Z dość szczegółowego dokumentu można wyciągnąć następujące wnioski:

 • amerykańskie wojsko naprawdę badało miejsca katastrofy niektórych niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych ( UAP ) – tak oficjalnie nazwano ostatnio obiekty nieznanego pochodzenia latające w Stanach Zjednoczonych.
 • wojsko amerykańskie naprawdę zgromadziło materiały z tych miejsc.
 • badanie takich materiałów zostało przeprowadzone przez specjalistów Pentagonu, oraz wykonawców tajnych projektów.
 • jednym z takich wykonawców była  firma Bigelow Aerospace z  siedzibą w Las Vegas.
 • zgodnie z wynikami badań materiałów wykazują one niesamowite właściwości, które można wykorzystać (lub są już wykorzystywane) w zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych.
 • między innymi niektóre odkryte materiały mogą modyfikować promieniowanie elektromagnetyczne (spowalniają światło, „kompresują” – zawierają więcej energii niż oczekiwano na podstawie właściwości fizycznych), całkowicie pochłaniają określone rodzaje promieniowania, kontrolują rozpraszanie i odbijanie, stają się niewidoczne w określonym zakresie promieniowania.

Bragalia nie mógł znaleźć żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących tych niezwykłych materiałów. Jak sam stwierdził „Czas na dodatkowe odpowiedzi”. ”Bigelow Aerospace” nie komentuje całej sprawy, zresztą wszyscy byli i obecni pracownicy spółki odmówił kontaktów z Bragalia. Co ciekawe, w zeszłym roku prawie wszyscy pracownicy oddziału Las Vegas zostali zwolnieni z firmy. Bragaglia podejrzewa, że ​​wszystko, co było związane z  programem AATIP , zostało usunięte z lokalnych magazynów.

Pierwsze trzy strony informacyjne raportu Agencji Wywiadu Departamentu Obrony USA / © UFO Explorations
Pierwsze trzy strony informacyjne raportu Agencji Wywiadu Departamentu Obrony USA / © UFO Explorations

Pytanie brzmi: jak ocenić takie odkrycie? Z jednej strony Anthony, choć dość autorytatywny, ale wciąż klasyczny ufolog, wyznający wiele różnych teorii spiskowych. 

Ten dokument można interpretować na różne sposoby. Tak, rozpoznaje obecność niezwykłych obiektów w miejscach, które uważa się za miejsce katastrofy obcych statków. Ale jednocześnie nie ma ani jednej wskazówki, że te materiały naprawdę należą do obcych technologii. 

Wszystkie odniesienia do związków chemicznych w   raporcie DIA – choć dość zaawansowane, ale dobrze znane technologie. W szczególności materiał o nazwie nitinol międzymetaliczny, stworzony w 1932 r. I posiadający właściwość efektu pamięci kształtu.

Udostępnij

PENTAGON UJAWNIA DOKUMENTY – BADANIA WRAKÓW UFO I POZYSKIWANIE NIEZNANEJ TECHNOLOGII.

Globalna Świadomość18 lutego 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDARKNET – PRAWDY I MITY NA TEMAT CIEMNEJ STRONY INTERNETU.Następny artykułJAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”OBYWATEL NWO” – WIZUALIZACJA CZŁOWIEKA W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • PENTAGON UJAWNIA DOKUMENTY – BADANIA WRAKÓW UFO I POZYSKIWANIE NIEZNANEJ TECHNOLOGII.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?