Skok w króliczą norę

KRÓLESTWO NIDERLANDÓW SPRZEDAŁO 98,000 DZIECI NA OKULTYSTYCZNE OFIARY I DO ”KOCHAJĄCYCH DZIECI”

KRÓLESTWO NIDERLANDÓW SPRZEDAŁO 98,000 DZIECI NA OKULTYSTYCZNE OFIARY I DO ”KOCHAJĄCYCH DZIECI”

Szacuje się, że każdego roku na ziemi znika około 8 milionów dzieci, w tym dzieci, które uciekły z domu i te, które zostały uprowadzone. Wiadomo, że wiele zaginionych dzieci jest niewolnikami prostytucji dziecięcej, pedofilii, pracy przymusowej, pobierania organów oraz służą jako żołnierze w wielu wojnach na świecie (głównie Afryka). 

Pytanie brzmi – dokąd idą nasze dzieci? W swoim raporcie z lutego 2018 r. ICMEC poinformował o 40% wzroście liczby zgłoszeń zaginionych dzieci. Badanie przeprowadzone w Wielkiej Brytanii wskazuje na niesamowity wzrost o 88% w ciągu ostatniej dekady.

Organizacje humanitarne systematycznie dokonują kradzieży dzieci w celu wprowadzenia programu czipowania

„Nasze dzieci zostały skradzione ze szpitala położniczego w Rijece i sprzedane zamożnym parom za granicą” – mówią dwie matki, które urodziły zdrowych chłopców.

Po tym, jak jedna z nich urodziła zdrowego chłopca, wszystkie ślady po dziecku zaginęły. Ojcu powiedziano, że dziecko i kobieta czują się dobrze. Tego samego wieczoru pielęgniarka poinformowała matkę, że dziecko jest chore i jest badane przez lekarza, ale nie powiedziała, o co chodzi. Następnego ranka powiedziano jej, że umarł tej nocy.

Nie wyjaśnili, dlaczego dziecko zmarło. Lekarz, który prowadził poród, powiedział, że ciało zostało już poddane badaniom patologicznym. Ojciec poszedł i poprosił patologa o pożegnanie się z synem, ale ciała już nie było. Następnie lekarz poinformował ich, że zabrali już dziecko do kostnicy. Poszli na cmentarz i zobaczyli chusteczkę i krzyż z imieniem ich syna, ale nikt nie mógł potwierdzić, że ich dziecko zostało tam pochowane. Rodzice nie otrzymali ze szpitala aktu urodzenia noworodka, wypisu ani nawet aktu zgonu. Zapłacili detektywowi, który odkrył, że dokumenty szpitalne zostały sfałszowane.

Druga matka była hospitalizowana podczas porodu. Po badaniu lekarze powiedzieli jej, że dziecko zmarło w łonie matki. Przy narodzinach było tylko dwóch lekarzy. Bez pielęgniarek i innego personelu. Ale matka cały czas czuła, jak dziecko porusza się w jej łonie i po porodzie specjalnie poprosiła lekarza, aby pokazał jej dziecko. Pozwolili jej spojrzeć zanim straciła przytomność. Kiedy się obudziła, matka ponownie zapytała o ciało dziecka. Rankiem ojcu powiedziano, że łożysko udusiło dziecko i że za pochówek leży po stronie szpitala. Ciało zniknęło, otrzymali sfałszowane dokumenty ze szpitala,

Dzieci kupują głównie pedofile! Ceny wahają się od 15 000 do 40 000 euro.

W Serbii rodzice założyli stację internetową www.kradjabeba.org poświęconą zaginionym dzieciom,  która mówi  o zniknięciu dzieci z domów położniczych w Serbii. W zeszłym roku w Hiszpanii odkryto szajkę lekarzy, księży i ​​zakonnic, którzy ukradli rodzicom ponad 30 000 dzieci.

„Przez całe życie wiedziałem, że coś jest nie tak, że nie byłem jednym z nich. W mojej duńskiej rodzinie wszyscy mieli niebieskie oczy, ja miałem czarne. Z czasem ”mama” wyznała mi, co ukrywały przede mną od lat. Kupili mnie od Centrum Pracy Socjalnej za 20 000 marek ”

– to szokuje historia Andersa Olsena, który mieszka w Kopenhadze, a właściwie urodził się w Wojwodinie. Dodatkowy szok dla Andersa nastąpił, gdy jego duńscy rodzice powiedzieli mu, że siostra, z którą dorastał, była w rzeczywistości dzieckiem urodzonym w Serbii.

Oboje należą do „armii” 10 000 dzieci, których rodzicom w Serbii przez czterdzieści lat wmawiano, że ich dzieci zmarły natychmiast po urodzeniu w domach położniczych, kiedy zostały sprzedane i adoptowane. Niemowlęta, które znalazły dom z innymi rodzicami, mogą być również określane jako „szczęśliwe” dzieci w odniesieniu do dziesiątek tysięcy tych, które były gwałcone i składane w w ofierze podczas starożytnych rytuałów cześć mrocznych bogów. W kradzież noworodków najbardziej zaangażowani są służby ds. społecznych, urzędnicy stanu cywilnego, niektórzy lekarze i niektóre wyższe służby policyjne.

Schemat jest w dużej mierze taki sam. Po kilku dniach stwierdzono zgon dzieci, a prawie w 99% przypadków rodzice nie mogli zobaczyć zmarłego dziecka z wyjaśnieniem, że mogą doświadczać urazu, który może wpłynąć na następną ciążę. 

Jeden z rodziców skradzionego dziecka, Damir Majstorović, bezpośrednio i wraz z dowodami oskarżał rodzinę Królewską Niderlandów, powołując się na nazwiska i zdjęcia osób biorących udział w porwaniach na których zabijano dzieci. Akt oskarżenia obejmuje 98 000 skradzionych niemowląt i dzieci. Potwierdza to tylko, że jest to bardzo dobrze zorganizowany proceder.

Pomimo postępu technologicznego i wysiłków wielu organizacji, ustawodawstwa i współpracy międzynarodowej, rośnie liczba zaginionych dzieci i liczba dzieci wykorzystywanych. Pomimo oficjalnego odrzucenia, dzieci są również ofiarami międzynarodowego handlu. Ten handel ludźmi jest również przestępczością zorganizowaną, ponieważ zaangażowanych jest więcej osób, np. B. Agenci poszukujący dawców organów, personel medyczny, pracownicy służby zdrowia, banki organów i inni.

Meksykański kartel narkotykowy, symbolicznie znany jako „Rycerze Templariuszy”, został oskarżony o stosowanie rytuałów kanibalistycznych, podczas których składano w ofierze i niemowlęta podczas rytuału inicjacji. Nieżyjący już przywódca kartelu Nazario Moreno osobiście nakazał nowym członkom udowodnić swoją lojalność, konsumując ludzkie organy. Meksykański wysłannik stanu Alfredo Castillo powiedział, że wtajemniczeni muszą zjeść ludzkie serce, co zostało potwierdzone podczas przesłuchania aresztowanych członków. „Mamy świadectwa ludzi, którzy mówią, że byli obecni, gdy przyszedł Nazario Moreno i powiedział do innych: Dziś zjemy czyjeś serce”!

Dlaczego tak się dzieje

Jest całkiem jasne, że jest to tylko część długiego scenariusza, w którym iluminaci chcą przejąć świat. Wszyscy są szczęśliwi. Dzięki przemytowi dzieci i narządów „legalnie” prowadzonemu przez organizacje ”humanitarne” i pozarządowe takie jak organizacje Sorosa, pedofile płacą i otrzymują swoje „mięso armatnie”, aby zaspokoić swoje chore rządze.

Czy ten tekst jest również teorią spiskową? Czy w ogóle rozumiemy, co się dzieje?

Udostępnij