Skok w króliczą norę

”DZIEWIĄTY KRĄG” – RYTUALNE POLOWANIA NA LUDZI W KRÓLEWSKICH LASACH EUROPY.

”DZIEWIĄTY KRĄG” – RYTUALNE POLOWANIA NA LUDZI W KRÓLEWSKICH LASACH EUROPY.

Czy europejskie rody królewskie organizują bestialskie imprezy na których poluje się na ludzi ?

Jest to jeden z serii artykułów zaczerpniętych z zeznań naocznych świadków przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości Wspólnego Prawa w Brukseli.

Pięciu międzynarodowych sędziów badało dowody gwałtu na dzieciach, tortur, morderstw i porwań rzekomo popełnionych przez globalną królewską elitę należącą do satanistycznego kultu ”dziewiątego kręgu”.

Twierdzono, że okultystyczne rytuały ”dziewiątego kręgu” odbywają się w katakumbach katolickich katedr, Watykanu, w prywatnych posiadłościach i gajach oraz rządowych bazach wojskowych w Belgii, Holandii, Hiszpanii, Australii, Irlandii, Francji, Anglii i Stanach Zjednoczonych.

TO JEST TAK ZWANY ”CZARNY LAS” W NIEMCZECH, GDZIE PRZEZ LATA ZAGINĘŁO BEZ WIEŚCI PONAD 15,000 OSÓB

Dla przykładu w Belgii w 2008 r. instytucja ”Child Focus” zajmowała się 2177 osobami zaginionymi i porwanymi celach seksualnych, w których wzięło udział łącznie 2388 dzieci. Z tych przypadków:

 • 1 041 akt dotyczących uciekinierów (1 053 dzieci); z czego 47% dotyczy dzieci w wieku od 13 do 15 lat, a 12% dotyczy dzieci poniżej 13 roku życia
 • 435 akt dotyczyło uprowadzeń przez rodziców (331 dzieci)
 • 351 akt dotyczyło zaginionych małoletnich imigrantów bez opieki
 • 49 akt dotyczyło skutecznego uprowadzenia przez osobę trzecią, z czego 3 dotyczyły uprowadzeń przez nieznajomych
 • 21 akt dotyczyło zaginionych dzieci (24 dzieci)
 • 280 akt dotyczyło przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci (294 dzieci), z czego prawie 60% dotyczyło dzieci poniżej 12 lat

Irlandii, Hiszpanii i Kanadzie zidentyfikowano co najmniej 34 masowe groby dzieci – i odmówiono wykopalisk przez odpowiednie rządy, Koronę Anglii i Kościół katolicki.

W szeregach ”dziewiątego kręgu” byli papież Franciszek, były papież Ratzinger; Anglikanie, Zjednoczony Kościół Kanady i urzędnicy Kościoła katolickiego, kardynałowie; członkowie europejskiej rodziny królewskiej, w tym królowa Elżbieta i książę Phillip; urzędnicy kanadyjskiego, australijskiego, brytyjskiego i amerykańskiego wojska oraz rządów, w tym amerykańskiego CIA, a także wybitni ministrowie rządowi, sędziowie, politycy i biznesmeni z USA, Belgii, Holandii, Kanady, Australii, Francji, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Nastolatki zostały odurzone, rozebrane do naga, zgwałcone, ścigane w lasach i zabite przez europejskich członków rodziny królewskiej, zgodnie z najnowszym naocznym świadkiem tego tygodnia, aby zeznawać przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości Wspólnego Prawa w Brukseli.

Domniemani naoczni świadkowie zdali relację z polowań na ludzi. Były członek holenderskiego syndykatu ds. Narkotyków, zeznał, że ofiary pozyskiwano z ośrodków dla nieletnich w Belgii i Holandii.

”W 2004 r. Byłam mimowolnym świadkiem tortur, gwałtów i morderstw na dzieciach, przeprowadzonych dla grupy wysoko postawionych ludzi w Holandii ” – powiedział jeden ze świadków.

„Zabrano mnie na imprezę myśliwską w Belgii niedaleko Brukseli, gdzie zobaczyłam dwóch chłopców i dziewczynkę w wieku od 14 do 16 lat, ściganych w dziwnym polowaniu. Łowców pilnie strzegła Holenderska Gwardia Królewska. Powiedziano mi, że król Albert Albert jest obecny na polowaniu. ”

Niektóre polowania odbywały się na terenie Holandii w Pałacu Królowej Beatrix.

Holenderska terapeutka Toos Nijenhuis twierdził, że jako czterolatka była zmuszona być świadkiem morderstw dzieci z udziałem byłego papieża Ratzingera, holenderskiego kardynała katolickiego, a także ojca holenderskiej królowej Beatrix i założyciela grupy Bilderbergerg, holenderskiego księcia Alfrinka Bernharda.

W Irlandii, Hiszpanii i Kanadzie odkryto 34 masowe groby dziecięce, które wydają się być powiązane z działalnością Dziewiątego Kręgu.

Największa była Mohawk Indian Residential School w Brantford Ontario, gdzie szczątki dzieci zostały zidentyfikowane w 2008 roku, zanim Kościół katolicki, rząd kanadyjski i angielska korona nakazały zakończenie oględziny wykopaliska.

Sąd ICLCJ w 2013 r. Uznał królową Elżbietę i księcia Phillipa za winnych zniknięcia 10 października 1964 r. Dziesięciu dzieci z katolickiej szkoły mieszkalnej w Kolumbii Brytyjskiej w Kamloops.

W pierwszych dwóch tygodniach 2014 r. Świadkowie sądowi zidentyfikowali holenderskich i belgijskich rodzin królewskich jako uczestników gwałtu, zabijania dzieci i noworodków.

Podobno w okultystycznych polowaniach brali udział nieżyjący książę Johan Friso i jego żona Mabel Wisse Smit, byli ministrowie, naczelny dowódca armii holenderskiej, podsekretarz stanu Raad Van w Holandii, następnie wicekról królowej Beatrix i inni światowi liderzy biznesu w tym niektórzy ze Stanów Zjednoczonych.

„Z pewnością obecny król Willem Alexander i król Filip i ich żony wiedzą i biorą udział w tym procederze”,

„Nikt z tym nic nie robi i prawdopodobnie zostaną powstrzymane wszystkie dochodzenia w tej sprawie”. -powiedział jeden z naocznych świadków.

W styczniu 2014 r. Brat króla Holandii, książę Johan Friso, zmarł nagłą śmiercią po tym, jak te holenderskie media dotarły do tych informacji. Witryny ujawniły, że Friso uczestniczył w imprezach polowań i zabijania ludzi.

https://capoditutticapi008.blogspot.com/

Informacje te pojawiły się w Internecie po latach prób nakłonienia departamentu polityki i sprawiedliwości w Holandii, aby działał przeciwko przestępcom Nikt nie zrobił nic, aby powstrzymać ten proceder, prawdopodobnie dlatego, że królowa Beatrix i król Albert prawdopodobnie ingerowali w dochodzenia”.

– powiedział naoczny świadek.

Mówiono, że polowania na ludzi odbywają się na terenie Belgii, Pałacu Królowej Beatrix w Holandii. Dwóch świadków wymieniło byłego papieża Józefa Ratzingera i ojca królowej Beatrix na zmarłego księcia Alfrinka Bernharda, jako obecnych przy polowaniach. Warto dodać, że Papież jak i Rodzina królewska w przeszłości byli nazistowskimi sympatykami

Niezależne dochodzenie doarło do zbiów archiwalnych zapisów jezuickich na temat kultu znanego jako ”Rycerze Ciemności”. W 1933 r. Rycerze zostali założeni przez jezuitów katolickich i nazistowskie Waffen S.S. Division.

Dane wskazują, że Ratzinger został zidentyfikowany jako członek Rycerzy podczas pracy jako asystent kapelana S.S. w obozie koncentracyjnym Ravensbruck w Niemczech.

Z zapisów wynika również, że Ratzinger uczestniczył w dziecięcych obrzędach ofiarnych, których dokonano na porwanych dzieciach z obozów oraz więźniach politycznych.

Inny dokument sądowy, zwany ”przywilejem arbitrażowym”, wskazywał, że okultystyczna ofiara z dzieci była częstym zjawiskiem w Watykanie. Była członkini illuminati „Svali” z hrabstwa San Diego w Kalifornii twierdziła, że w wieku 12 lat została przywieziona do katakumb pod Watykanem, aby być świadkiem ofiary trzyletniego chłopca od narkotyków.

Więcej o tym przeczytasz tu :

W 2014 roku w Irlandii śledczy odnaleźli blisko 800 dzieci zakopanych w szambie przy ośrodku prowadzonym przez katolickie zakonnice, ciała były rozczłonkowane, a niektóre pozbawione głów, oznaki te wskazują na mordy podczas satanistycznych obrzędów poświęcania dzieci.

https://wyborcza.pl/1,75399,16101048,Irlandzkie_zakonnice_pogrzebaly_w_szambie_800_dzieci_.html

Międzynarodowa działalność Kultu Satanicznego Dziewiątego Kręgu opierająca się Okultystycznych polowaniach na ludzi, krwawych ofiarach ujrzała światło. Pięciu międzynarodowych sędziów i 27 członków ławy przysięgłych zajmuje się tą sprawą. Proceder potrwa lata ze względu na złożoniość spraw. Wszystkim osobom które są związane ze sprawami i chciały by zeznawać zostanie przydzielona ochrona.

Wszystkie opisane wyżej zjawiska nie są bajką i nie są też niczym nowym. Rytuały te pochodzą z pradawnych obrzędów magii babilońskiej, egipskiej i kabalistycznej. Nie od dziś wiadomo że bogate elity uzurpujące sobie władze na świecie, są zdolnych do tego typu wynaturzeń przykładem może być niesławna afera ”pizzagate” i wiele innych

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

”DZIEWIĄTY KRĄG” – RYTUALNE POLOWANIA NA LUDZI W KRÓLEWSKICH LASACH EUROPY.

Globalna Świadomość8 maja 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułW JAKI SPOSÓB LUDZIE Z ELIT STAJĄ SIĘ OKULTYSTYCZNYMI PSYCHOPATAMI.Następny artykułCO ŁĄCZY OKULTYZM, SATANIZM I ZJAWISKO UFO ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO” PANDORAGATE – POLSKIE PEDOGATE YOUTUBERÓW TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ ! SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ”DZIEWIĄTY KRĄG” – RYTUALNE POLOWANIA NA LUDZI W KRÓLEWSKICH LASACH EUROPY.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?