Przekraczając Rubikon

”WAMPIRYCZNE” ELITY – ZAGINIĘCIA DZIECI I TAJEMNICA GRUP KRWI.

”WAMPIRYCZNE” ELITY – ZAGINIĘCIA DZIECI I TAJEMNICA GRUP KRWI.

W 2016 roku w niektórych mediach amerykańskich ukazała informacja o tym, ze współzałożyciel PayPala miliarder Peter Thiel jest wielkim zwolennikiem transfuzji krwi od dzieci.

Firma jego zwróciła się w tej sprawie do kalifornijskiego przedsiębiorstwa Ambrosia LLC, które to przedsiębiorstwo specjalizuje się w transfuzji krwi vel plazmy pochodzących od dawców „młodszych niż 25 lat“ pacjentom w wieku od 30 do 80 lat. Koszt jednorazowej transfuzji 1,5 litra krwi to 8.000 US-Dollar. 

Założyciel Ambrosia LCC „judeochrześcijanin” dr. Jessi Karmazin utrzymuje, ze krew młodych ludzi zawiera nie tylko wszystkie możliwe proteiny która poprawiają funkcje komórek ale i stymuluje własną produkcje protein w organizmie biorcy.
Efekt ten jest długotrwały i geny biorcy otrzymują wymarzony przez nich Nowy Start 

Krew ta ten „karmazyn“ kupuje jakoby w Bankach Krwi które pobierają ja oficjalnie u amerykańskich uczniów i innych młodocianych ale również i zaopatruje sie sam u innych międzynarodowych „Źródeł“ – jak powiedział w wywiadzie.

Jednocześnie z innych badan wynika, ze im młodszy jest dawca, tym działanie odmładzające jest silniejsze i bardziej długotrwale.

Rocznie na całym świecie znika bez śladu szacunkowe kilkaset tysięcy jak nie kilka milionów dzieci. Nawet jeżeli dane te są zawyżone to i te nawet tylko kilkadziesiąt tysięcy dzieci tak o sobie przecież się w powietrzu nie rozpływają a politycy, celebryci i biskupi katoliccy.

Podział krwi na grupy i odkrycia faktora (+) lub (-) dokonało dwóch judeochrześcijańskich uczonych Landsteiner i Hirschfeld w okresie I Wojny Światowej. W okresie do końca II Wojny Światowej rozwinęła się teoria o „dobrych“ i „złych“ grupach krwi.

Grupę B wszyscy uczeni uważali zgodnie za objaw degeneracji. Bakteriolog Max Gundel wśród obdarzonych nią ludzi widział:

„osobników, których należałoby określić jako mało wartościowych. Jego zdaniem ta grupa krwi była szczególnie często spotykana „u psychopatów, histeryków i alkoholików, jak również u brunetów”.

 • Grupa krwi „0“ powstała ok. 70.000 lat temu z „myśliwych“ i „zbieraczy“.
 • Grupa krwi „A“ powstała ok. 20.000 lat temu z „chłopów“ i „ogrodników“.
 • Grupa krwi „B“ powstała ok. 10.000 lat temu z himalajskich oraz stepowych „nomadów“.
 • Grupa krwi „AB“ powstała ok. 1.000 lat temu w czasie upadku Imperium Rzymskiego poprzez napływ ludności z Północy.

Najciekawszy jednak jest tzw. Faktor rezus czyli (+) lub (-) w krwi. Faktor (+) ma ok. 85 % populacji światowej a faktor (-) tylko ok. 15 %. Faktor (+) uważany jest typowym dla krwi małowartościowej tzw. „małpiej“ a faktor (-) typowym dla krwi szlachetnej wśród którego to faktora (-) „najcenniejsza“ krwią jest krew „0 (-)” zwana również krwią uniwersalna gdyż ja można jako jedyna przetaczać każdemu innemu człowiekowi.

Wszyscy Prezydenci USA mieli faktor (-) podobnie jak rody królewskie i cala elita aktorska Holywood a także np. trzech członków grupy „The Beattels”. Zachowanie w rodzie tej krwi przestrzegane jest wyjątkowo rygorystycznie co się objawia w szczególności w doborze odpowiednich zon do „reprodukcji“ potomków „minusowych“.

Poszukiwacze zaginionych dzieci w wielu krajach wpadło na ciekawy podobny trop…otóż większość dzieci posiadała grupę krwi (-) były tak zwanymi ”minusowcami” !

Jak lokalizują swoje ofiary ? Jednym z przykładów jest ukłucie w piętę i pobranie kropelki krwi zaraz po narodzinach dziecka…

Można więc wyciągnąć swobodne wnioski, że ofiary porwań służyły jako dostarczyciele i dawcy ”cennej” krwi dla elit….myślę że legendy na temat wampirów nie wzięły się znikąd.

U Braci Czarnogłowych nie tylko w bezcennym Izraelu ale i na całym świecie w diasporze tez matka i tylko matka ma wpływ na zachowanie czystości rasy no i tego wyjątkowo wysokiego bo aż 30 % wskaźnika „minusowców“ 

Jak wspomniałem tylko 15 % populacji świata ma (-) i to głownie w Europie. Około 30 % maja tylko tylko Baskowie, Berberowie w Maroku i Żydzi wschodnioeuropejscy oraz dużo mniej w niektórych obszarach Szkocji i Irlandii.

Stwierdzone jest, ze osoby z (-) maja wyjątkowe zdolności, głownie „uzdrawiania“ i odczuwania bardzo intensywnego osób o cechach złych i podłych. Taki „Minusowiec“ rozmawiając z tobą czy tylko będący w twojej bezpośredniej bliskości wie często bardzo dobrze jakim jesteś człowiekiem analizując cię na wylot.

Cześć osób uważa, ze „minusowcy“ to potomkowie Upadłych Aniołów które się to jak mówi Biblia „parzyły“ z córkami ziemian. Ciekawostka jest, ze „czarownice“ które sw. Inkwizycja paliła na stosie właśnie za „leczenie“ ludzi a głownie kobiet ( poronienia, antykoncepcja) ofiarami były najczęściej czerwonolice (rude) co było i jest charakterystyczne dla „minusowcow“ irlandzkich i szkockich.

Wychodzi mi wiec na to, ze nie tylko np. Lech ”Boleslawowicz” Wałęsa ma najprawdopodobniej grupę krwi „B+„ ale tez i dobre 90 % polskiej sceny politycznej.

Udostępnij

”WAMPIRYCZNE” ELITY – ZAGINIĘCIA DZIECI I TAJEMNICA GRUP KRWI.

Globalna Świadomość22 lutego 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKRÓLESTWO NIDERLANDÓW SPRZEDAŁO 98,000 DZIECI NA OKULTYSTYCZNE OFIARY I DO ”KOCHAJĄCYCH DZIECI”Następny artykułANTYCZNE ”GWIEZDNE WOJNY” MIĘDZY OBCYMI A POŁ-BOGAMI.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ”WAMPIRYCZNE” ELITY – ZAGINIĘCIA DZIECI I TAJEMNICA GRUP KRWI.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?