Zdrowo i pozytywnie

10 PRZYKAZAŃ ŚWIADOMEJ ISTOTY LUDZKIEJ.

10 PRZYKAZAŃ ŚWIADOMEJ ISTOTY LUDZKIEJ.

Nic nie dzieje się bez przyczyny a przypadki nie istnieją. Jeśli czytasz ten artykuł, kimkolwiek jesteś, to zapewne wiesz więcej i widzisz więcej niż zwykły wyborca PIS czy odbiorca TVN. Może właśnie jesteś na rozstaju dróg, może jesteś szczęśliwy i spełniony, może się gubiłeś i cierpisz niedostatek… kimkolwiek jesteś bracie/siostro pozdrawiam cię i zapraszam do zapoznania się z prostymi prawdami które pomogą ci w niejednej trudnej chwili w życiu.

 • Nigdy nie błagaj o czyjąś obecność i zainteresowanie. Gdyby komuś naprawdę na Tobie zależało, to samemu zrobiłby wszystko, żeby być przy Tobie. Nigdy nie proś o nieszczerą i wymuszoną przyjaźń. Prawdziwy przyjaciel będzie przy Tobie zawsze. Ofiaruje Ci rozmowę, czas i wsparcie. Zarówno w dobrych jak i złych momentach.
 • Nigdy nie zabiegaj o sztuczną sympatię i uznanie innych. Musisz być przede wszystkim sobą. Nie zakładaj maski, bo udając nigdy nie będziesz mieć szacunku do samego siebie.
 • Nigdy nie walcz o jednostronną miłość. Nie zmusisz nikogo do kochania. Niewłaściwa osoba nigdy nie dostrzeże w Tobie piękna. Goniąc za niespełnioną miłością i żebrząc o odrobinę uczucia, możesz nie dostrzec kogoś, kto chce podarować Ci skrzydła.
 • Nie domagaj się szacunku od osób, które nigdy nie poznały Cię naprawdę. Ludzie będę atakować Cię i krytykować nieustannie. Jednak tylko opinia najbliższych Ci osób powinna być dla Ciebie ważna. W momencie, gdy znasz swoją wartość cała reszta strzela ślepakami, które nigdy nie będą w stanie Cię zranić.
 • Nie biegaj za pieniądzem, bo on nigdy nie świadczy o Twojej wartości. Możesz kupić za niego nowy telefon, auto lub mieszkanie. Nigdy nie kupisz jednak miłości, szczerości i szczęścia. Drogi garnitur czy markowa sukienka nigdy nie będą świadczyć o tym jakim ktoś jest człowiekiem. Niech pieniądze będą w Twoim życiu dodatkiem, nie celem.
 • Nie zadowalaj wszystkich, których spotkasz na swojej drodze. Nie potrzebujesz w swoim życiu aprobaty i zrozumienia każdego kogo poznasz. Postaw na jakość, nie ilość. Garstka przyjaciół jest warta więcej niż cała wataha przypadkowych znajomych.
 • Dbaj o tych, których kochasz. Wspieraj tych, którzy kochają Ciebie. To im ofiaruj swoją obecność, czas i zainteresowanie.
 • Nie bądź chorągiewką na wietrze, która zmienia się pod wpływem innych. Musisz mieć swoje własne zdanie, przekonania, ideały i marzenia. Nie musisz przekonywać innych i udowadniać im swojej wartości. Wierz w siebie oraz swoje decyzje. Kochaj bezwarunkowo i walcz o swoje marzenia. Pamiętaj, że nikt nie wejdzie w Twoje buty i nie przeżyje życia za Ciebie.
 • Nie podążaj ślepo za tłumem. Idź swoją drogą. Po swoje szczęście i marzenia. Nigdy nie zaniedbuj tych, którym naprawdę na Tobie zależy. Nie stawiaj ich za tym co popularne i modne. Nie zapominaj o nich w codziennej gonitwie i nie ignoruj, gdy będą potrzebowali Twojej pomocy. W życiu spotkasz tylko kilka osób, na których wsparcie będziesz mógł naprawdę liczyć.
 • Dbaj o nich, bo prawdziwych przyjaciół nie da się zastąpić byle kim. Podziwiaj to co piękne i dobre. Trzymaj się z daleka od wszystkiego co rani Twoje uczucia i zabija w Tobie szczęście. Unikaj ludzi, którzy nieustannie zabijają w innych chęć do życia, radość i uśmiech.

Miej godność i szacunek do siebie. Nigdy nie błagaj o czas, zainteresowanie i obecność. Postaw na jakość, nie ilość. Pamiętaj o tym, że prawda jest warta więcej, niż największe kłamstwa. Jeśli miłość – to tylko prawdziwa. Jeśli przyjaźń – to tylko szczera. Jeśli obecność – to tylko niewymuszona. Jeśli być kimś – to tylko sobą. ❤️

Autor : Rafał Wicijowski

Udostępnij

10 PRZYKAZAŃ ŚWIADOMEJ ISTOTY LUDZKIEJ.

Globalna Świadomość6 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSKRADZIONA HISTORIA – TARTARIA, SCYTIA, WIELKA LECHIA. CZY PRZED WIEKAMI ISTNIAŁO JEDNO WIELKIE PROTOPAŃSTWO ?Następny artykuł”FRAZZLEDRIP” – CZY NAJBARDZIEJ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DIOKSYNY – ZABÓJCZA TRUCIZNA GLOBALISTÓW PRAWIE W KAŻDYM RODZAJU POŻYWIENIA GLOBALNA.INFO NA YOUTUBE DOŚĆ CENZURY NA YOUTUBE – PRZECHODZIMY NA

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • 10 PRZYKAZAŃ ŚWIADOMEJ ISTOTY LUDZKIEJ.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?