Przekraczając Rubikon

CZY TAJNE NAZISTOWSKIE MAPY POTWIERDZAJĄ ISTNIENIE WEWNĘTRZNEGO ŚWIATA I PUSTEJ ZIEMI ?

CZY TAJNE NAZISTOWSKIE MAPY POTWIERDZAJĄ ISTNIENIE WEWNĘTRZNEGO ŚWIATA I PUSTEJ ZIEMI ?

Odkryliśmy już całkiem sporo na temat powierzchni Ziemi. Zainstalowaliśmy na niej platformy wiertnicze, stworzyliśmy mapy i zbadaliśmy tyle razy, że teoretycznie wszystko już odkryliśmy. Jednak niewiele wiemy o wnętrzu Ziemi i prawdopodobnie w tej materii naziści mieli przewagę.

Agartha, podziemny świat wewnątrz naszej planety, potwierdzony przez ściśle tajne nazistowskie mapy i dokumenty 16
Mapa ”Neuschwabenland”

Niedawno odkryto nazistowskie mapy, które wywołały pytania, czy Ziemia jest częściowo pusta i zamieszkana przez inne formy życia, których być może nigdy nie widzieliśmy. Istnieją nawet historie o tych nazistach, którzy zbadali polarne regiony Ziemi i posunęli się tak daleko, że stworzyli tajne bazy na Antarktydzie.

Cesarskie niemieckie mapy Pustej Ziemi

Agartha, podziemny świat wewnątrz naszej planety, potwierdzony przez ściśle tajne nazistowskie mapy i dokumenty 17

Legenda : Mapy do przepływania głębin morskich. Używaj tylko podczas manewrów! Instrukcje dotyczące przechodzenia przez przestrzenie i korytarze podczas rejsu do Agartha.

Poza nazistami wielu innych badaczy odkryło i opublikowało materiał dotyczący operacji Highjump i podróży admirała Byrda, w których wierzono, że zaawansowane technologicznie sterowce i UFO latają dookoła, a nawet agresywnie się z nimi konfrontują. Ponadto ściśle tajna mapa znaleziona w jednej z łodzi podwodnych U-Boot przedstawia wiele tajnych przejść, które były używane przez marynarkę wojenną Niemiec do eksploracji nieznanych i tajemniczych podziemnych regionów. Wszystkie te mapy wskazywały, że środek Ziemi jest pusty. Ale dlaczego naziści tak długo trzymali to w tajemnicy? 

Agartha, podziemny świat wewnątrz naszej planety, potwierdzony przez ściśle tajne nazistowskie mapy i dokumenty 18

Legenda: Po powrocie z z misji skieruj się do tajnego wydziału! Wydrukowano dla Marynarki Wojennej w nakładzie 1300 egzemplarzy w specjalnym laboratorium KZ Dachau. Styczeń 1944.

Być może to wszystko było jedynie planem propagandowym stworzonym na potrzeby wojny. W końcu naziści chcieli zostać rasą panów i sprawić, by wyglądało na to, że mają dostęp do podziemnego świata i że mogą komunikować się z nadprzyrodzonymi bytami, takimi jak UFO, miało to powodować ogromne wrażenie dominacji nad przeciwnikami.

Agartha, podziemny świat wewnątrz naszej planety, potwierdzony przez ściśle tajne nazistowskie mapy i dokumenty 19

Ta mapa pokazuje nam główny kontynent tej półkuli zwanej Liberią. Tu znowu głównym oceanem jest także Valkarian Ocean. W dolnej części mapy przedstawione jest miasto Szambala. Mnisi tybetańscy uważają, że Szambala nie znajduje się na naszej powierzchni, ale wewnątrz Ziemi. Ta mapa Ziemi Wewnętrznej pokazuje nam rzeczywiste położenie Szambali potwierdzające faktyczne istnienie tego mitycznego miejsca lub być może naziści chcieli zachować tę informację w tajemnicy na wypadek, gdyby w przyszłości potrzebowali jej użyć do celów wojskowych. Pomyśl o tym: dostęp do tajnych podziemnych tuneli może prowadzić do wydajniejszej i bezpieczniejszej podróży po wodach wroga.

Agartha, podziemny świat wewnątrz naszej planety, potwierdzony przez ściśle tajne nazistowskie mapy i dokumenty 20

To jest list od niemieckiego członka załogi U-Boota z U-209. W liście pisze, łudź podwodna dowodzona przez Heinricha Broddę dotarł na Ziemię Wewnętrzną Agharty i już stamtąd nie wróci.

Podczas II wojny światowej niemiecki okręt podwodny, który nurkował najgłębiej, mógł wytrzymać zaledwie 850 stóp, z zasięgiem 385 mil, będąc zanurzonym. Najkrótsza odległość od otwartego oceanu do geograficznego bieguna południowego to około dwa razy większa odległość (zakładając, że przez całą drogę jest droga wodna) poniżej mili lodu, więc istnieje niewielka szansa, że ​​niemiecki okręt podwodny dokona tej podróży, a głębokość Oceanu Arktycznego na biegunie północnym jest mniej więcej cztery razy większa niż najlepsza niemiecka łódź podwodna, jaką był w stanie wytrzymać. Oczywiście, gdyby poszli i zostali, oczywiście zabrali ze sobą swoją łódź podwodną, ​​więc nie mielibyśmy tego przykładu, aby udowodnić, że jest inaczej, prawda?

Drogi stary towarzyszu, ta wiadomość będzie dla ciebie niespodzianką. U Boat 209 to zrobił, Ziemia jest PUSTA! Dr Haushofer i Hess mieli rację. Cała załoga ma się dobrze, ale nie mogą wrócić. Nie jesteśmy więźniami. Jestem pewien, że ta wiadomość do Ciebie dotrze, to ostatni kontakt z U 209. Spotkamy się ponownie towarzyszu. Martwię się o ludzi, którzy muszą żyć na powierzchni, odkąd Fuehrera nie ma. Boże, błogosław nasze Niemcy zawsze. Serdecznie pozdrawiam, Karl Unger

Hitler miał obsesję na punkcie mistycyzmu i tego, co niewyjaśnione, i wielu jego zwolenników o tym wiedziało. Znany był również z tego, że „usuwał” ludzi, którzy nie podążali jego ścieżką . Jest też całkowicie możliwe, że dokumenty te pochodzą naprawdę z tamtego czasu lub mogły zostać stworzone wyłącznie przez ludzi zainteresowanych tylko zachowaniem własnego życia i karmieniem paranoicznych obsesji Hitlera.

Niezależnie od tego, czy Ziemia jest pusta, czy nie, naziści zostawili nam niezłą zagadkę. Miejmy nadzieję, że pewnego dnia wybierzemy się w „Podróż do wnętrza Ziemi” i się o tym przekonamy!

Agartha, podziemny świat wewnątrz naszej planety, potwierdzony przez ściśle tajne nazistowskie mapy i dokumenty 21

Agartha, podziemny świat wewnątrz naszej planety, potwierdzony przez ściśle tajne nazistowskie mapy i dokumenty 22

Udostępnij

CZY TAJNE NAZISTOWSKIE MAPY POTWIERDZAJĄ ISTNIENIE WEWNĘTRZNEGO ŚWIATA I PUSTEJ ZIEMI ?

Globalna Świadomość9 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTŁUMIONE TECHNOLOGIE – SILINKI NA DARMOWY ”PRĄD ATMOSFERYCZNY” W XIX WIEKU.Następny artykułPRZEPISWANIE HISTORII – PRAWDZIWE POCHODZENIE POLSKI I TAJEMNICE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY TAJNE NAZISTOWSKIE MAPY POTWIERDZAJĄ ISTNIENIE WEWNĘTRZNEGO ŚWIATA I PUSTEJ ZIEMI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?