extra-terrestrial

”BITWA O LOS ANGELES” – CO ZOBACZYŁO PONAD MILION LUDZI NA RAZ W TYM SAMYM MOMENCIE.

”BITWA O LOS ANGELES” – CO ZOBACZYŁO PONAD MILION LUDZI NA RAZ W TYM SAMYM MOMENCIE.

W 1942 r. Duży niezidentyfikowany statek, który był śledzony przez radar, obserwowało również ponad milion ludzi. Unosił się on nad Los Angeles, gdy zarządzono zaciemnienie miasta (trwała II wojna światowa). Wojsko otworzyło ogień do statku, ale nie zdołało go zniszczyć.

Jest to jedno z wielu spotkań z UFO we współczesnej historii, dlaczego zawsze reagujemy w takiej sytuacji przemocą?

Wszystko jest w trakcie dochodzenia zarówno w Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii, jak i na całym świecie. Narody świata obecnie współpracują przy badaniu zjawiska UFO. Istnieje międzynarodowa wymiana danych. 

– „UFO i państwo bezpieczeństwa narodowego” autorstwa Richarda Dolana.

Chociaż powyższy cytat pochodzi z 1976 roku, odnosi się również do dekad wcześniejszych. Teraz mamy tysiące odtajnionych dokumentów (mimo że miliony są nadal utajniane każdego roku przez Stany Zjednoczone), które dowodzą, że istniał i nadal jest wysoki poziom zainteresowania zjawiskiem UFO ze strony rządów i agencji wojskowych na całym świecie.

Z dokumentów wynika, że ​​obiekty te są często śledzone przez radary oraz przez pilotów usiłujących je sprawdzić. Obiekty te wykonują manewry, które są sprzeczne z naszymi prawami fizyki poruszając się z prędkością, której żaden znany samolot na naszej planecie nie może podróżować, przynajmniej te które znamy oficjalnie.

Gdy wojsko spotyka UFO.

Oto wspaniały przykład odtajnionego dokumentu opisującego szczegółowo, co się dzieje, gdy wojsko ma spotkanie z UFO.

Gdy F-4 zbliżył się do zasięgu do25 mil od obiektu, stracił wszystkie oprzyrządowanie i łączność. Kiedy F-4 odwrócił się od obiektu i najwyraźniej nie stanowił już dla niego zagrożenia, samolot odzyskał całe oprzyrządowanie i łączność. Z oryginalnego obiektu wyłonił się kolejny jasno oświetlony przedmiot. Drugi obiekt skierował się prosto w stronę F4. ( źródło )

Aby uzupełnić te dokumenty, mamy również setki oświadczeń od wysokich rangą urzędników z całego świata, takich jak ten:

Istnieje poważne prawdopodobieństwo, że od wielu lat odwiedzają nas istoty z kosmosu, inne cywilizacje. To, kim są, skąd pochodzą i czego chcą, powinno być przedmiotem rygorystycznych badań naukowych, a nie tematem „pocierania” przez tabloidy. ( źródło )

Dziesiątki lat temu goście z innych planet ostrzegali nas, dokąd zmierzamy, i oferowali pomoc. Ale zamiast tego my, a przynajmniej niektórzy z nas, zinterpretowaliśmy ich wizyty jako zagrożenie i postanowiliśmy najpierw strzelać, a potem zadawać pytania.

– Paul Hellyer, były kanadyjski minister obrony. ( źródło )

Co się stało w 1942 roku? 

Podczas drugiej wojny światowej doniesienia o UFO poszybowały w górę, zwłaszcza po zrzuceniu pierwszej na świecie bomby atomowej. Jest to interesujące, biorąc pod uwagę fakt, że wiele odtajnionych dokumentów wskazuje na wtargnięcia UFO do kilku różnych wojskowych obiektów rakietowych na całym świecie. Być może najlepszy i najbardziej znany przykład pochodzi z 1967 roku w bazie sił powietrznych Malmstrom w Montanie. 

Baza kontroluje gigantyczną sieć międzykontynentalnych pocisków balistycznych (międzykontynentalnych pocisków balistycznych (ICBM)), w których wielu dobrze wyszkolonych wojskowych było świadkami świecącego na czerwono UFO unoszącego się za bramą. W tym czasie wszystkie ICBM zostały wyłączone, w tym generatory zapasowe. Żeby było jasne, to się nigdy nie zdarza. Siedem lat temu w Narodowym Klubie Prasowym odbyła się konferencja poświęcona tej kwestii, możecie to zobaczyć tutaj .

Oto sygnalista Wikileaks omawiający incydent w Algierii, gdzie latające „maszyny”, które „zasłaniają” swój kształt, zostały zauważone w pobliżu instalacji wojskowych. Jest zbyt wiele przykładów, aby je tutaj wymienić.

Ale przed drugą wojną światową kwestia UFO była nadal widoczna. Mamy nawet historyczne zapisy i dzieła sztuki przedstawiające UFO w starożytności, które są dobrze udokumentowane.

los

Zdjęcie, które widzisz powyżej, przedstawia obiekt, który unosił się nad Los Angeles wczesnym rankiem 25 lutego 1942 r. Małe białe kropki wokół obiektu to wybuchy artyleryjskie. Ten incydent wydarzył się zaledwie trzy miesiące po Pearl Harbor. W tym czasie wiele uwagi poświęcano Stanom Zjednoczonym, a Stany Zjednoczone były w stanie wysokiej gotowości.

Oto fakty:

 • Kilka radarów wykryło obiekt około 120 mil na zachód od Los Angeles.
 • W ciągu kilku minut baterie przeciwlotnicze weszły w stan gotowości.
 • Około 2:20 obiekt został namierzony przez radar w odległości kilku mil od wybrzeża i zarządzono zanik prądu w mieście.
 • Tuż po 3:00 obiekt pojawił się tuż nad miastem i baterie przeciwlotnicze otworzyły ogień.
 • Około 1500 pocisków wystrzelono w niebo, nie nad oceanem, ale bezpośrednio nad miastem.
 • Trzech obywateli zmarło w wyniku ostrzału, a trzech kolejnych w wyniku ataków serca przypisywanych ostrzałom.
 • Wyrządzono wiele szkód materialnych.
 • Dr Bruce Maccabee, ekspert w dziedzinie analizy fotograficznej, uważa, że ​​obiekty mają średnicę około 100 stóp lub więcej.
 • Wydarzenie było świadkiem około 1 miliona ludzi.

Milion ludzi, którzy widzieli tajemniczy obiekt.

Poniżej znajduje się kilka zeznań świadków z tego wydarzenia, nazywał się Scott Littleton, profesor antropologii, emerytowany, Occidental College, Los Angeles, CA

Staliśmy obok siebie we dwoje przed domem, kuląc się razem w chłodnym nocnym powietrzu i wpatrując się w niebo. Samolotów, które słyszeliśmy, nie było w zasięgu wzroku, ale naszą uwagę przykuł srebrzysta „pluskwa” w kształcie rombu, jak to później opisała moja matka, który był wyraźnie widoczny w wiązkach reflektorów, które go wskazywały. Chociaż była to czysta, księżycowa noc, żadnych innych szczegółów nie można było dostrzec mimo że gdy po raz pierwszy go ujrzeliśmy, obiekt wisiał nieruchomo prawie bezpośrednio nad głową. 

Oficjalne wyjaśnienie tego wydarzenia wahało się od „nic się nie stało” do „balonów meteorologicznych”, ale wszyscy, którzy dogłębnie badali to zjawisko, wiedzą, że było ono okryte tajemnicą przez bardzo długi czas, a wieko dopiero zaczyna pękać. Jedynym problemem jest to, że wszyscy świadkowie opisali coś zupełnie innego niż oficjalne wyjaśnienie.

Dzięki oficjalnej tajemnicy i wyśmiewaniu wielu obywateli wierzy, że nieznane obiekty latające są nonsensem.

– Były szef CIA, Roscoe Hillenkoetter, 1960  (źródło)

To nie pierwszy raz, kiedy coś takiego się wydarzyło, w 1997 roku ludzie w Arizonie byli świadkami czegoś naprawdę spektakularnego. Jak opisuje to badacz UFO Richard Dolan:

„Mieszkańcy Phoenix zostali obdarowani niesamowitym pokazem świateł unoszących się nad miastem. Te światła wydawały się być nieruchome i w doskonałej formacji. To był naprawdę zdumiewający widok: ogromny, półkolisty ciąg świateł na nocnym niebie ”. ( źródło )

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mediów.

Fife Symington, ówczesny gubernator Arizony, zorganizował nawet konferencję prasową, na której wystąpił człowiek przebrany za obcego, kpiący ze wszystkich entuzjastów UFO.

Warto jednak zauważyć, że Fife trzymał coś dla siebie – faktycznie był świadkiem tego wydarzenia, ale jako były weteran Sił Powietrznych przemawiał wiele lat po wydarzeniu (kiedy zakończył się jego okres jako gubernator), mówiąc:

„Gdybyś był tu 10 lat temu, stojąc tutaj i patrząc tam na światła, byłbyś zdumiony. Podejrzewam, że jeśli Departament Obrony nie może udowodnić inaczej, to prawdopodobnie była to jakaś forma statku kosmicznego obcych. To było ogromne i po prostu wydawało się nieziemskie. ( źródło )

Udostępnij

”BITWA O LOS ANGELES” – CO ZOBACZYŁO PONAD MILION LUDZI NA RAZ W TYM SAMYM MOMENCIE.

Globalna Świadomość6 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”FRAZZLEDRIP” – CZY NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĄCE OKULTYSTYCZNE NAGRANIE Z HILARY CLINTON NAPRAWDĘ ISTNIEJE ?Następny artykuł”GWIEZDNE FORTY” – DOWÓD NA JEDNĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ”BITWA O LOS ANGELES” – CO ZOBACZYŁO PONAD MILION LUDZI NA RAZ W TYM SAMYM MOMENCIE.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?