Alternatywna historia świata

TŁUMIONE TECHNOLOGIE – SILINKI NA DARMOWY ”PRĄD ATMOSFERYCZNY” W XIX WIEKU.

TŁUMIONE TECHNOLOGIE – SILINKI NA DARMOWY ”PRĄD ATMOSFERYCZNY” W XIX WIEKU.

W starej gazecie z 1921 roku znajduje się artykuł o C. Earlu Ammannie i jego samochodzie napędzanym ”generatorem atmosferycznym”.

Jeden z mieszkańców Denver wymyślił generator, który pobiera prąd z powietrza i napędza samochód, twierdzi on że posiada urządzenie, które zrewolucjonizuje rynek energetyczny. Czy powstał wynalazek, który zrewolucjonizuje świat ? Czy aparat wymyślony przez Earla znajdzie zastosowanie w samochodach, samolotach okrętach wojennych i elektrowniach korzystając z nieograniczonych dostaw energii elektrycznej z powietrza?

Eksperci od elektryczności z Denver mówią „tak”, a młody wynalazca, C. Earl Ammann, w poniedziałek zademonstrował swój wynalazek przymocowując go do starego samochodu, który poruszał się po mieście. Generator atmosferyczny to nazwa aparatu Ammanna.

Jest to zwarty, cylindryczny przedmiot z dwoma małymi mosiężnymi kulam wystającymi u góry. Wewnątrz, mówi Ammann, znajduje się układ stalowych drutów i minerałów, tak skonstruowane, aby pobierać energię elektryczną z powietrza, skraplać ją i wykorzystywać do napędzania.

Samochód, którego Ammann użył podczas swojej poniedziałkowej demonstracji, był skonstruowanym pojazdem elektrycznym. Mówi się, że w samochodzie nie ma baterii a po odpaleniu silnika poruszał się z niezwykłą szybkością. Wynalazca aby ukrywał szczegóły swojego wynalazku. Zapytany przez sceptyków, czy ma akumulator ukryty wewnątrz cylindra, Ammann powiedział:

Chociaż bardzo chciałbym pokazać wnętrze mojego wynalazku, nie mogę, ponieważ nie uzyskałem jeszcze praw patentowych. Byłoby to ujawnienie wyniku siedmiu lat mojej pracy. W tym tygodniu wyjeżdżam do Waszyngtonu w celu uzyskania praw patentowych. Kiedy wrócę, z chęcią wszystko pokażę i mogę tylko powiedzieć, czekajcie do tego czasu.

Mój silnik po prostu pobiera prąd z powietrza. Będzie działać wszędzie, z wyjątkiem pełnego zanurzenia pod wodą.

Samochód to tylko test. Moje generatory oświetlą budynki, zlikwiduje to turbiny parowe i wszystkie koszty z nimi związane.

N. Davis, właściciel firmy Davis Electric Garage, jeden z najstarszych elektryków w Denver dokładnie zbadali generator.

Uważam, że pan Ammann przynajmniej dokonał wynalazku, który zrewolucjonizuje władzę”, zrewolucjonizuje świat” – powiedział Davis.

– powiedział Davis.

Kontynuując Davis stwierdził: Nie wiemy, co jest w generatorze i wynalazca byłby głupcem, gdyby nam to pokazał. Wiedzieliśmy o tym od dawna, że istnieją pewne minerały, które odpowiednio ułożone razem dostarczałyby energii, jednak plany wynalazku to podstawa całości.

Jeśli generator został udoskonalony w takim stopniu, że będzie napędzał samochód to będzie największy wynalazek epoki. Energia elektryczna uzyskana z powietrza, najpierw przechodząca przez generator byłby dostępna do dowolnego celu.

W tym miejscu ślad po wynalazku i samym wynalazcy nagle się urywa..

Podczas poszukiwań w Google Patents sprawdzając wszystkie wnioski patentowe złożone przez Wszystkie osoby o nazwisku Ammann między 1920 a 1930 rokiem i nie odnajdujemy żadnych wniosków, które wskazywałyby jednoznacznie na ślad tego wynalazku….

Bezprzewodowa Hiszpania

To nie jeden taki przypadek zaledwie ok. 15 lat wcześniej podobną technologię można było zauważyć na ulicach miast w Hiszpańskiej Walencji w latach 1895-1909. Według niezależnych badaczy, technologie te zostały celowo zniszczone i ukryte Przez Elity światowe w dobie prężnie rozwijającego się przemysłu paliw kopalnych…..W wizji Rockefellerów i Rothshildów nie było czegoś takiego jak ”darmowa energia”.

Na zdjęciach widać wyraźnie urządzenia umieszczone na szczytach tramwaju, które działały jako anteny odbiorcze energii.

Na innych zdjęciach widzimy, że te anteny były wkomponowane w krajobraz całego miasta, widać anteny te były umieszczone wzdłuż ulic i górnej części budynków.

Tak skończyła się epoka bezprzewodowej energii na rzecz świata zasilanego przez kable, można to zauważyć na zdjęciach, jak umieszczali kable na tych samych bezprzewodowych antenach, a następnie zastąpili je słupkami, aby nikt tego nie zauważył do czasu, gdy wdrożone zostały ”nowe” energetyczne rozwiązania tamtych czasów.

Udostępnij

TŁUMIONE TECHNOLOGIE – SILINKI NA DARMOWY ”PRĄD ATMOSFERYCZNY” W XIX WIEKU.

Globalna Świadomość8 marca 202110 marca 2021

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł8 MARCA – DZIEŃ KOBIET CZYLI ŚWIĘTO PŁODNOŚCI – TAJEMNICA ŻEŃSKICH RUCHÓW ILUMINACKICH.Następny artykułCZY TAJNE NAZISTOWSKIE MAPY POTWIERDZAJĄ ISTNIENIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TARTARIA – SKRADZIONA HISTORIA JAK BARDZO JEST SFAŁSZOWANA NASZA HISTORIA ? TERRA INFINITA – CZY NASZ ŚWIATA TO TYLKO MALUTKA

Ostatnie wpisy

KTO NA TYM ŚWIECIE WIE NAJWIĘCEJ O KOSMITACH ? POLSKA PODDANA ZBIOROWEJ TERAPII OKULTYSTYCZNEJ TARTARIA – SKRADZIONA HISTORIA PRAWDZIWE OBLICZE

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (2) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TŁUMIONE TECHNOLOGIE – SILINKI NA DARMOWY ”PRĄD ATMOSFERYCZNY” W XIX WIEKU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?