Alternatywna historia świata

PRZEPISWANIE HISTORII – PRAWDZIWE POCHODZENIE POLSKI I TAJEMNICE CHIŃSKIEGO MURU.

PRZEPISWANIE HISTORII – PRAWDZIWE POCHODZENIE POLSKI I TAJEMNICE CHIŃSKIEGO MURU.

Wszechobecna nauka ze swymi zakłamańcami zwanymi naukowcami, niemal na każdym historycznym kroku kłamie żeby nie powiedzieć że łże. Jak daleko te bałaganiarstwo i kłamstwo zmyślone zostało posunięte nawet bladego pojęcia nie macie. Nawet gdybym chciał Wam to przedstawić to powiem że nie wiem skąd i od czego w ogóle zacząć, tak jedno zakłamanie ciągnie i goni kłamstwem drugie.

Polska.

Czy wiecie ze na świecie na tej planecie zwanej ziemia pomiędzy rokiem 1450 a 1550 były uznane tylko takie królestwa?

Królestwo Indii, król Montezuma, król Portugalii, Władca Rzymu, Władca Etiopi, Król Anglii i król Polski ze sołectwem w Krakowie zaznaczony na mapie świata z 1513 roku więc najprawdopodobniej to jest Zygmunt I Stary oraz Henryk VII lub Henryk VIII król Anglii.

Zaś Warszawa w ogóle nie istniała!!! Wiec jak się ma do tej bujdy o Warsie i Sawie?

Owszem w miejscu dzisiejszy Warszawy było Miejsce zwane „””War……”””, do którego dorobili spolegliwi szwejsowane wyjaśnienie.

Każdy zna barwy Narodowe Polski, Flaga Biało czerwona, nieprawdaż?

Otóż to nie jest ani flaga Polski ani własność Polski. Flaga Biało-Czerwona pomiędzy rokiem 1400 a 1550, bo pochodzi z mapy świata z roku datowanym na 1511-1513. była to własnością, LUBEKI. Kampanii morskiej z portem w Lubece. Lubeka była w właścicielem tej Flagi i jej barw Biało-czerwonych..

Zaś polska Flaga na tamten czas wyglądała tak:

jaką widzicie z napisem nad flagą POLAND.

Ta flaga jest niezmiernie podobna do flagi TARTARII, więc w tamtym czasie Polska musiała Należeć do TARTARII. Albo być z Tatarią mocno skoligacona.

Więc moi drodzy czytelnicy, po co były obie wojny światowe, I i II-ga?

Otóż żmijowe plemię chciało czy zamierzało wyniszczyć wszelaką wiedzę i dobra materialne, budowle, zdobnictwo, budynki urządzenia, starożytnej kultury Tartaryjskiej i technikę wraz z kulturą TARTARII, aby siebie ustanowić poprzez wmówienie innym ze są narodem wybranym.

No więc zakłamanie mające dalekosiężne stuki w przyszłość. Stąd wynika ze fałszywa rasa panów chciała się wypromować na władców planety. Po części im się to udało — Bankowość, a teraz chcą nas wplątać w pożogę wojenną ARMAGEDONU, aby dokończyć dzieła zniszczenia pradawnej rasy tej ziemi.

Mało tego uważają ze tereny Polskie zgodnie z przepowiednią ucierpią najmniej w kolejnym Resecie,ponieważ wcześniejsze 5 resetów ominęły nasz kraj więc uważają go za wybrany i tu lezą za wszelką cenę, aby się uchronić w niedalekiej przyszłości spodziewanego przybycia kolejnej Dżumy i konsekwencji z Meteorytu.

Budują kosztem ludzkich narodów podziemne tunele miasta, sadząc ze się skryją i uchronią przed zagładą innym mając za nic. Ale żmijowa rasa zapomniała w swej haniebnej posłudze ze wówczas w tamtych czasach gdy szalały dżumy, w ichnich terenach były temperatury +10 +25, a w naszym Polskim kraju -15 do -25. Na obecne czasy w naszym kraju w zima ma wartości dodatnie i doskonale się nadaje do rozprzestrzenienia tego choróbska.

Wiec ten szyty zakłamaniem wybrańców los doskonale zostanie przetrzebiony.

Zwrocie uwagę ze Marko Polo wykonał swe wypady i doskonale wręcz z należytą starannością opisywał swe wyprawy, Marco zdołał zaskarbić sobie przychylność i zaufanie Kubilaj-chana. Dzięki temu poznał dokładnie nie tylko Chiny, ale i inne kraje Azji, do których chan wysyłał go jako swojego emisariusza.

I ani słowa o Wielkim Murze Chińskim który musiał mu stanąć na drodze od Tybetu po południowe kraje Chin.. A wówczas Chiny nazywano „””Chi,””, (Czi). Książka Marco Polo z 1269 którą sam napisał, nawet wzmianki nie nosi o murze, a nasi wielcy klamcy, oszukańczy znawcy pitolą o tysiącletniej historii muru Chińskiego.

Co za ohyda moralna. A na mapie świata z 1511/13 zaledwie jest namiastka tego muru, z projektowanymi miejscami na bramy i wieżyce.

Stąd mur chiński musiał zostać wybudowany po Wielkim resecie (dżuma) w 1347/8 czyli po 1450 roku i zagrożenie jakie doszło do Chin po jakieś 50 latach. Stad mur Chiński został wybudowany albo przez Tartarów albo wspólnie Tataria z Chinami, na granicy Tatraryjsko-Chinskiej, I nie dlatego żeby oddzielić pokolenia Chin od Świata Europy czy Tartarii, czy też aby nie dopuszczać nikogo z zewnątrz, ale przed zarażeniem i zarazą z Europy posuwającą się w stronę Chin i Indii, i zarażonymi ludźmi popychanych głodem w kierunku Chin. Bo od Północy byli bronieni przez Pamir i Tybet. Musiano więc go zacząć budować po roku 1500, bo na mapie z 1511/13 już jest jego zarys.

Takich historycznych kłamstw jest bez liku. Oszustwo na oszustwie i zmyślone czasy historyczne których nigdy nie było.

Udostępnij

PRZEPISWANIE HISTORII – PRAWDZIWE POCHODZENIE POLSKI I TAJEMNICE CHIŃSKIEGO MURU.

Globalna Świadomość10 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY TAJNE NAZISTOWSKIE MAPY POTWIERDZAJĄ ISTNIENIE WEWNĘTRZNEGO ŚWIATA I PUSTEJ ZIEMI ?Następny artykułNAJWIĘKSZY WRÓG ILUMINATI – STOWARZYSZENIE BIAŁEGO SMOKA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK ELITY UKRYŁY PRZED ŚWIATEM DARMOWĄ ENERGIĘ ATMOSFERYCZNĄ SZALONA TEORIA O CYKLICZNYCH RESETACH – JAK ”POŚWIĘCANA” JEST

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PRZEPISWANIE HISTORII – PRAWDZIWE POCHODZENIE POLSKI I TAJEMNICE CHIŃSKIEGO MURU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?