Czarna Szlachta

NAJWIĘKSZY WRÓG ILUMINATI – STOWARZYSZENIE BIAŁEGO SMOKA

NAJWIĘKSZY WRÓG ILUMINATI – STOWARZYSZENIE BIAŁEGO SMOKA

Istnieje wiele tajnych stowarzyszeń, jednym z nich jest Stowarzyszenie Białego Smoka, utworzone do celów sprzecznych z Nowym Porządkiem Świata. Świat jest już świadomy istnienia organizacji, która działa w cieniu i chce kontrolować świat, jest jednak inna, która działa jako siła uderzeniowa, aby to powstrzymać: „Towarzystwo Białego Smoka”.

Już w historii mitologicznej Smok był postrzegany jako strażnik świata. Powszechne jest postrzeganie go jako opiekuna w różnych kulturach, wypełniającego dzieło serafinów biblijnych, których zadaniem było obrona ludzkości. Nazwa stowarzyszenia wywodzi się od wielkiego Białego Smoka, japońskiej legendy, która opowiada, jak Benzaiten boginię miłości, elokwencji, mądrości, sztuki, muzyki, wiedzy i dobrego losu, ujarzmiła Antycznego Białego Smoka ,który stał się obrońcą słabszych.

Czym jest Towarzystwo Białego Smoka?

Stowarzyszenie Białego Smoka to organizacja, która aktywnie zwalcza Nowy Porządek Świata, który chcą narzucić Iluminaci. Wśród jej różnych członków są bezpośredni potomkowie europejskiej linii królewskiej, gnostyccy byli przywódcy iluminatów, byli członkowie wojskowego kompleksu przemysłowego, członkowie Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji, członkowie wywiadu wojskowego z różnych krajów, oraz członkowie różnych azjatyckich tajnych stowarzyszeń.

Według kilku oświadczeń Benjamina Fulforda, określanego jako „rzecznik” organizacji, Towarzystwo Białego Smoka jest międzynarodową organizacją składającą się z różnych grup społecznych. Sektor militarny to jeden z najważniejszych, ale także sektor finansowy, przemysłowy, publicystyczny, ale też są tam zwykli ludzie, którzy aktywnie okazywali niezadowolenie z wojen i działań militarnego lobby, w których ponad 90% zasobów ludzkości były używane do przejęcia zasobów naturalnych świata.

Celem organizacji jest powstrzymanie wojen na drodze elit w podboju świata. Cel organizacji jest tylko jeden: pozbyć się władzy pieniędzy, które to elita zmonopolizowała dla swoich własnych interesów. W ten sposób bieda, nierówność i niszczenie środowiska skończą się i rozpocznie się nowa era postępu, jakiego ludzkość nigdy nie widziała, uwalniając dla wszystkich postęp technologiczny, który ukrywała elita.

Wśród tych postępów jest jeden najważniejszy ze wszystkich; „Darmowa energia”, czyli możliwość darmowego generowania energii. Kiedy połączymy historię i pewne fakty, możemy odkryć, że Bóg starożytnego Sumeru – Enki, posiadający zwoje wiedzy, przybył na kontynent Mú, przekazując tę ​​wiedzę Lemurianom. Enki powierzył mędrcom zadanie stworzenia różnych ugrupowań na całym świecie w celu równego rozpowszechniania wiedzy i tak narodziła się „Wielka Biała Hierarchia”.

Kiedy Lemuria została zniszczona, wyznawcy organizacji zapisali swoją wiedzę na złotym dysku, którego używali kapłani Słońca z Peru, Kolumbii i Ameryki Środkowej. W ten sposób Wielka Biała Hierarchia postanowiła stworzyć braterstwo i w ten sposób przydzielić wiedzę wybranym.

XVII wiek był okresem, w którym bractwa miały największe znaczenie, wpływając na rozwój ludzki, zarówno w społeczeństwie, jak i w nauce. Ale też w tym okresie rozpoczęła się tzw… „Rewolucja francuska prowadzona przez Iluminatów”.

Odkąd Adam Weishaupt stworzył iluminatów, te dwa bractwa rozpoczęły ze sobą konfrontację na światową skalę. W 1956 roku Wielka Biała Hierarchia postanowiła zmienić nazwę na obecną: „Bractwo Białego Smoka”. Uważa się, że trzecia wojna światowa, która miała się rozpocząć w związku z rosyjskimi konfliktami rakietowymi na Kubie w 1962 roku, nie została rozpętana dzięki interwencji tego Bractwa Białego Smoka.

Stowarzyszenie Białego Smoka walczy z takimi organizacjami jak Klub Bilderberg, Komisja Trójstronna, CFR, wśród innych organizacji, które bezkarnie toczyły wojny w krajach Bliskiego Wschodu, obwiniając innych za przejęcie ich zasobów ropy naftowej, dokonanie ruchów redukcji populacji, szkodząc środowisku i monopolizowanie zasobów planety dla małej grupy ludzi.

Wiara w istnienie tej że organizacji nie jest pozbawiona sensu, jednak istnieje organizacja, która chce kontrolować ludzkość, to normalne jest, że jest taka, która stawia jej opór i się jej sprzeciwia. Nie możemy ignorować ostatnich wydarzeń i faktów, które miały związek z Elitami Hollywood i machiną ”Deep State”.

Udostępnij

NAJWIĘKSZY WRÓG ILUMINATI – STOWARZYSZENIE BIAŁEGO SMOKA

Globalna Świadomość11 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZEPISWANIE HISTORII – PRAWDZIWE POCHODZENIE POLSKI I TAJEMNICE CHIŃSKIEGO MURU.Następny artykułANTYCZNA CYWILIZACJA MAJÓW – CO SIĘ STANIE GDY ZACZNIESZ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? BESTIE CZASÓW KOŃCA – DYNASTIA ZAKONU ROTHSCHILD JAK POWSTAŁY OBECNE ELITY

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NAJWIĘKSZY WRÓG ILUMINATI – STOWARZYSZENIE BIAŁEGO SMOKA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?