Mistyczny 11/09/2001

REINKARNACJA 9/11 – OFIARY ATAKÓW PAMIĘTAJĄ SWOJE POPRZEDNIE WCIELENIA.

REINKARNACJA 9/11 – OFIARY ATAKÓW PAMIĘTAJĄ SWOJE POPRZEDNIE WCIELENIA.

Reinkarnacja to tajemnicze zjawisko, w które wierzy niewiele osób. Jednocześnie warto zauważyć, że reinkarnacja jest też częścią wielu światowych religii. W sieci jest wystarczająco dużo historii o dzieciach, którym w jakiś sposób udało się przypomnieć sobie swoje poprzednie życie.

Niedawno, według raportu  „UNILAD” ,Jedna z kobiet w USA wyznała, że ​​jej młoda córka opowiadał jej wspomnienia z poprzednich żyć, jednym z nich była śmierć w z 11 września.

White (Riss White)  jest gwiazdą internetu. W krótkim filmie, którym udostępniła kilka dni temu, opisała historię „wspomnienia 11 września z poprzedniego życia” swojej córki. Powiedziała, że ​​11 września 2018 roku, przeglądając media społecznościowe na swoim telefonie, wrzuciła kilka pamiątkowych wpisów na temat 11 września, w tym zdjęcie bliźniaczych wież World Trade Center w Nowym Jorku.

W tym czasie 4-letnia córka wskazała na jedną z dwóch wież World Trade Center na zdjęciu (White wskazała Wieżę Północną) i powiedziała:

„Mamo, kiedyś tam pracowałam” – powiedziała jej 4-letnia córka, wskazując na budynek w Twin Towers World Trade Center. White uznała to za dziwne i zapytał ją, kiedy to było, na co jej córka odpowiedziała: „wtedy kiedy to się działo”.

Dziewczynka powiedziała również, że tegodnia, kiedy była pracy, podłoga nagle stała się bardzo gorąca, więc stanęła na stole, żeby się nie poparzyć. Potem powiedziała, że ​​wszyscy jej przyjaciele próbowali uciec przez drzwi, ale drzwi po prostu nie można było otworzyć. Więc wyskoczyła przez okno.

White była przerażona, kiedy wysłuchała opowieści dziecka. Powiedziała, że ​​jej córka nigdy nie słyszała nic o 11 września ani nie widziała żadnych materiałów filmowych z tego dnia.

Może córka Rissy White w jakiś sposób uzyskała informacje na ten temat ale w jej wieku trudno byłoby wymyślić taką historię i ogólnie celowo opowiedzieć o wydarzeniach z tamtych lat.

W rzeczywistości w gazetach czasami pojawiają się przypadki wspomnień z poprzedniego życia. Niedawno japoński chłopiec imieniem Koji (pseudonim) powiedział swojej matce, jak zginął w wypadku samochodowym w swoim poprzednim życiu, gdy miał 3 lata, i wyraźnie narysował mapę miejsca wypadku. Po uzyskaniu wskazówek od internautów jego matka poszła na miejsce zdarzenia, aby je zbadać. Miejsce to było dokładnie takie samo jak na mapie.

Krótki film udostępniony przez White’a również wzbudził rezonans wielu internautów, mówiąc, że ich dzieci również powiedziały coś podobnego do „doświadczenia z poprzedniego życia”. 

6

Kobieta powiedziała:

Kiedy jedno z moich dzieci miało trzy lata, nagle powiedział:„ Mamo, czy pamiętasz, że byłam starą kobietą i zostałam potrącona i zabita przez samochód?

Inny internauta zostawił wiadomość:

Moja córka ma 4 lata i kilkakrotnie powiedziała mi, że wraz z dwiema innymi dziewczynkami wpadła do wody i zasnęła.

Jim Tucker, profesor psychiatrii i nauk neurobehawioralnych na Uniwersytecie Wirginii w Stanach Zjednoczonych, prowadzi od 1996 roku projekt badawczy dotyczący pamięci dzieci z poprzednich wcieleń i jest autorem książek o reinkarnacji.

Tucker powiedział kiedyś mediom „San Francisco Chronicle”, że wierzy w reinkarnację. 

„Jeśli słów dziecka w sprawie nie można zweryfikować, może to być tylko złudzenie. Na przykład chłopiec powiedział: „Wcześniej jeździłem dużą ciężarówką”. Ale jeśli dziecko potrafi przytoczyć wiele szczegółów z innego życia w długim czasie, po weryfikacji, jeśli wszystkie są prawdziwe, to trudno traktować je jako czystą fantazję ”- stwierdził.

Tucker zasugerował na stronie internetowej uniwersytetu, że niektóre dzieci mają silne reakcje emocjonalne, gdy mówią o wspomnieniach z poprzedniego życia, a rodzice powinni szanować i słuchać tego, co mówią ich dzieci w tych kwestiach.

Udostępnij

REINKARNACJA 9/11 – OFIARY ATAKÓW PAMIĘTAJĄ SWOJE POPRZEDNIE WCIELENIA.

Globalna Świadomość16 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICA POLSKICH WARÓW – IS/RA/EL PRZEJMUJE PODZIEMNE FORTECE W NASZYM KRAJU.Następny artykułPRZEPISYWANIE HISTORII – CZY ANTYCZNY RZYM I GRECJA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • REINKARNACJA 9/11 – OFIARY ATAKÓW PAMIĘTAJĄ SWOJE POPRZEDNIE WCIELENIA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?